Voestalpine

Toruń

Opinie o Voestalpine

artur 2010-10-29 13:03:53
Maszyny stare złomy, normy wyżyłowane,praca naprawdę ciężka, oszczędności na każdym kroku nawet na środkach ochrony osobistej na rozmowie kwalifikacyjnej kuszą premiami itp,kłamią jak z nut, jedyna premia której jeszcze nie zabrali to za frekwencję, tłumaczą się słaba sytuacja finansową zakładu a w tym samym czasie kupują nowe auta i rozbudowują biura, odradzam każdemu.
Metal-fan 2010-11-25 23:29:25
Dokładnie tak jest jak pisze przedmówca. Maszyny - złom, wózki widłowe - złom, oszczędności na każdym kroku, kupno byle drabiny - to już wielkie "halo" w tej (usunięte przez moderatora) premie dają owszem, po to , żeby było co zabrać i czym szantażować. Logistyka - nieudolne (usunięte przez moderatora) nie potrafiący liczyć i myśleć, mają się za wielkich fachowców, a wystarczy spojrzeć na magazyn. Maxymalny (usunięte przez moderatora)nic nie można znaleźć, żadnej systematyki, żadnego ładu. Przygotowanie wysyłki, konfekcjonowanie towaru - graniczy z cudem. Zakres obowiązków? Zapomnij! Byle świnia podejdzie do Ciebie i każe ci zrobić coś za siebie tylko dla tego, że dłuzej od Ciebie pracuje. Odradzam wszystkim!
gość 2013-04-21 17:35:33
Moja dawna znajoma tam pracuje(usunięte przez moderatora) Zawsze się uznawała za specjalistkę a tu masz chaos jak przedmówca okreslił. Kto by pomyślał.
helor 2016-04-26 13:42:39
kinia, nie ma co, ale nie każdemu musi odpowiadać takie czy inne austriackie podejście do obowiązków. Nie ma przymusu - zawsze można wracać do Polski. Zasadniczy plus jest taki, że w voestalpine zdecydowanie więcej uda się zarobić niż w Polsce na równorzędnym stanowisku
Zostaw swoją opinię o Voestalpine - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Voestalpine