Hadart Serwis sp. z o. o.

Opinie o Hadart Serwis sp. z o. o.

bobek 2010-03-10 12:37:50
Zgadzam się z moim przedmówcą, ilu oni pracowników wyrolowali na pieniądze i dni wolne od pracy to tylko jeden Pan Bóg wie. Czy nikt nie zastanawiał się nad tym czemu tam ciągle poszukują pracowników? Wcale nie dlatego że firma się powiększa, po prostu (usunięte przez moderatora)pracowników jak się da. Nikomu nie polecam pracy w takim bałaganie!!!!!!!!!!!!!
anonim 2010-08-01 22:20:02
bobek - 2010-03-10 12:37:50

Zgadzam się z moim przedmówcą, ilu oni pracowników wyrolowali na pieniądze i dni wolne od pracy to tylko jeden Pan Bóg wie. Czy nikt nie zastanawiał się nad tym czemu tam ciągle poszukują pracowników? Wcale nie dlatego że firma się powiększa, po prostu (usunięte przez moderatora) pracowników jak się da. Nikomu nie polecam pracy w takim bałaganie!!!!!!!!!!!!!

Jeśli szukasz pracy na stałe to nie w firmie Hadart. Zemną pożegnali się z dnia na dzień nie podając przyczyny. Prace swoją starałem wykonywać uczciwie. Potraktowali mnie w sposób - murzyn zrobił swoje. Uwaga duża rotacja.
Zumi 2010-10-29 00:46:41
Ha, mają coś wspólnego te niby-fajne firmy zajmujące się w Polsce architekturą krajobrazu -wystarczy spojrzeć na wątek WERBENA ART jak nie orżną cię jedni to drudzy! szkoda że bardzo zależy ludziom na pracy i boją się walczyć o swoje. Obdzierają pracowników z emerytur i dni urlopów, świąt itp. Lewe umowy na marne grosze i 1/4, 1/2 etatu... a w efekcie to harówa 10-12 h dziennie! Inspekcja pracy dobierze im się do (usunięte przez moderatora), dobierze! Kwestia czasu! Byłem w Werbenie, byłem w Hadarcie a teraz jestem w Agadendronie i jest spoko.
Moris 2010-12-03 23:03:12
Jak tak sobie poczytałam to odechcieć się może studiów na AK a potem "wymarzonej pracy" w RENOMOWANEJ firmie. Dobrze, że informujecie o Pracodawcach-Krętaczach - wiem dla kogo pracować nie warto.
anonim 2010-12-08 09:41:55
Mi zaproponowali podczas rozmowy kwalifikacyjnej nastepujace warunki: umowa o prace na 1/2 etatu na najnizsza krajowa + umowe zlecenie, praca normalnie 8h. Czyli (usunięte przez moderatora) pracowników na emerytury i urlopy. Oczywiscie nie zgodziÅ�am siÄ�. Niech sobie szukaja dalej.
GOŚĆ 2012-07-23 10:03:10
ROBIŁEM W TEJ FIRMIE PEWIEN CZAS W TYM ROKU.FIRMA SPADA NA PSY!!!BARDZIEJ TU SIĘ SZANUJE MENELA I ZŁODZIEJA NIŻ NORMALNEGO PRACOWNIKA!PODZIĘKOWALI MI Z DNIA NA DZIEŃ NIE PODAJĄC POWODU!OGÓLNIE TO SZOKUJE MNIE TA FIRMA!W RZADNEJ FIRMIE TAK NIE JEST ŻE SZNUJE SIĘ PIJAKÓW I ZŁODZIEJI A NIE NORMALNYCH SUMIENNYCH PRACOWNIKÓW!!!FIRMA PLAJTUJE I NIE MA ZLECEŃ!NIE POLECAM JEJ NORMALNYM LUDZIOM!SĄ TU UKŁADY I UKŁADZIKI!!!!!
anonim 2012-09-03 21:53:03
firma Hadart jak i sama pani prezes to jedna wielka pomyłka i porażka, ludzi sie tam nie szanuje, (usunięte przez moderatora), jeżeli nie chcecie śnić koszmarów do końca życia to omijajcie tą firmę z daleka, (usunięte przez moderatora)
mlsa10 2012-11-20 14:25:20
(usunięte przez moderatora) Absolutny brak szacunku do człowieka.
nikt ważny 2012-12-01 14:14:20
Powiem tak, jeśli ktoś chce pracować na czarno, przebierać się pod gołym niebem (zimą także), prosić się o rękawiczki i wodę, pobierać wynagrodzenie z miesięcznym opóźnieniem oraz być traktowany jak śmieć to serdecznie polecam firmę hadart :-D (usunięte przez moderatora)!!
-KKK 2013-01-25 20:05:00
Firma HADART to jedno wielkie nieporozumienie!!! Nie polecam współpracy podwykonawcom z tą firmą!! brak regulacji w sprawie zaległych faktur, oraz brak jakichkolwiek przesłanek na to że moją pracę opłacą uczciwie!! ODRADZAM!!
vopl 2015-01-24 21:38:39
hej a dlaczego w tej firmie jest brak szacunku do wszystkich...interesuje mnie jeszcze sprawa związana z rekrutacją, tzn.w jaki sposób poszukują nowych pracowników i jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna,która jest dla wielu osób ogromnym stresem i sytuacją porównywaną do najgorszych egzaminów szkolnych?
KM 2015-02-20 14:30:35
Pracowałem w firmie Hadart 2 lata. Jak dla mnie-jeden z fajniejszych okresów w życiu zawodowym. Przyjazna atmosfera, normalna szefowa, ja byłem zadowolony. Pracowałem jako kierownik robót na kilu dużych tematach w Warszawie. Generalnie uważam, że jest to firma z tradycjami i potencjałem. Opuściłem Hadart na włąsną rękę ponieważ nie byłem architektem krajobrazu i chciałem rozwinąć się w innej dzidzinie.
wwa 2015-12-03 15:27:46
Jeżeli chodzi o serwis to mogę polecić firmę Hadart w 100%, korzystam z ich usług od kilku lat i nie mam zarzutów. W szczególności chciałabym wyróżnić Pana Marcina, który jest profesjonalistą i wykonuje swoje obowiązki z dużym zaangażowaniem.
aha 2016-05-07 20:43:55
I tak teraz nei ma żadnej oferty pracy, więc nie ma co narzekać.
Zostaw swoją opinię o Hadart Serwis sp. z o. o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hadart Serwis sp. z o. o.