Veolia

Toruń

Opinie o Veolia

John 2010-08-06 14:25:37
pracowałem kilka lat i odszedłem jak duża liczba managerów wcześniej. Powód - chora atmosfera, główny szef psychopata bez empatii, skłoca ludzi (nazywa to zarządzanie przez konflikt), fałszowanie business planów, a potem szuczne dmuchanie budgetów, żeby się utrzymać jeszcze kilka miesęcy dłużej. Kasa też poniżej oczekiwań i tego co oferuje rynek. Atmosfera w2 biurze tragedia - wszyscy skłuceni. Generalnie nie polecam, chyba, że wymianią kierownictwo;)
Gwiazda 2011-03-01 22:47:02
im niżej tym gorzej, pensja na czas, ale nic więcej, wymagania mega do zasuwania, przykładu z góry jednak brak. Byle błąd i karanie. Pracawałam kilka lat i zamieniłam na coś normalnego. Uwaga na drektora personalnego (a raczej "piękną" paniusie). nieszczera, kłamie, kodeks pracy nigdy chyba nie opanowała, skąd wiele nerwowych i zawstydzających sytuacji... Swita wzajemnej adoracji prezes i 3 bezbranicznie oddane dyrektorki zgodnie w 100% z powyższym wpisem
Alder 2011-03-12 10:33:59
nie będę pisał źle, więc polecam rozpytać się w branży jaką ma opinie volia - jak traktuje pracowników i swoich dyrektorów... krążą już legendy i anagdoty... Szczególnie unikać dyrektora kadr i prezesa, słowo nie ma żadnej wartości przez ostatnie 10 miesięcy odeszła połowa dyrektorów z własnej inicjatywy (5 z 8 w strukturze)............. więc sami oceńcie
Dark 2012-07-23 14:08:55
Prosiłem firmę o wyjaśnienie i nie otrzymałem,więc chciałem poinformować pasażerów korzystających z usług tego przewoźnika,że...
ceny biletów,zgodnie z cennikiem zamieszczonym na jednej ze stron bilet na przejazd z Połczyna Zdroju do Poznania miał kosztować 25 zł,a jak się okazało przy zakupie u kierowcy cena wynosiła 37zł za bilet !
Jako,że jechałem z żoną byłem nie mile zaskoczony taką różnicą w cenie biletu.
Druga sprawa dotyczy czasu podróży autobusu,który w Poznaniu miał być o 23.35,a na miejsce-dworzec w Poznaniu,dla nas miejsce docelowe dotarł ok.00.15 -nawiasem chciałem jeszcze wspomnieć o tym że jeden z kierowców,w czasie prowadzenia autobusu rozmawiał przez telefon !
Filip 2012-08-27 12:12:26
Przepraszam, że pisze na forum dotyczącym pracy o mojej podrózy z ta firmą, ale może dać to jakiś obraz ewentualnym przyszłym pracownikom na temat warunków pracy w tej firmie. Dokładniej pracy kierowcy w takim rzę [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jakim jechałem. Jechałem autobusem tej firmy z Warszawy do Ustrzyk Górnych.Z zewnątrz ładnie pomalowany wiekowy Autosan. Po wejściu do autobusu smród był nie do wytrzymania, siedzenia obrzydliwe i cuchnące. Nie chciały się w ogóle rozłozyć. Jednak to tylko pikuś z chałasem jaki był w tym rzę [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . Przez całą prawie dziesięciogodzinną wibracje i chałas był tak ogromny jak w najgorszym z najgorszych miejskich starych ikarusów. Podróż była koszmarem. Smród, chałas, syf, a tylko 10 zł taniej niż PKS-em którym wracałem już z Bieszczad. Nigdy wiecej tej firmy. Przestrzegam!!!
Ludzie to nie smieci. Bo z tego co wiem wywozem ich zajmuje się ta francuska firma.
Barbie 2012-08-30 20:14:32
Pasażer niezadowolony phi normalne, firma realizuje oszczędności...;)
prace odradzam, radze poszukać w necie, jest trochę wiadomości prasowych z sądu pracy, bo wielka veolia idzie z każdym pracownikiem do sądu o byle kwotę... oszczędności zabijają wszystko w moim mniemaniu... fakt dział kadr omijać, niczego się nie dowiesz, przynajmniej w warszawie... zarobki słabe...
omg 2012-09-22 19:52:58
W wakacje wybrałem się na mazury a moim przewoźnikiem była ta firma.
Tragedia. Kupiłem bilet z ulgą studencką bo jestem uczniem, ale w autobusie okazało się że nie mogę jechać bo \"OSZUKAŁEM\" jak stwierdził kierowca... Musiałem kupić, osobny, bilet normalny. Morał z tego taki, że dziecko (np lat 4) nie ma zniżki w tej firmie!!! Musi zapłacić jak za osobę dorosłą, jedynie student ma upoważnienie do zniżki, a maturzysta i gimnazjalista już nie. To chore przepisy, które mają na celu uderzyć po kieszeni klienta bez żadnych skrupułów. Nigdy więcej.
AGA 2012-10-03 13:47:53
Korzystam z ich usług dość często, ale chory jest to ,że za 5-letnie dziecko muszę płacić jak za dorosłego człowieka , bo nie ma zniżki.Zastanawia mnie dlaczego student, który pracuje ma zniżkę, a takie dziecko, nie.Nszczęście Polski Bus zrobil kursy do Olsztyna, więc lepirj się tam przesiąść i mniej zapłacić na trasie Warszawa- Kętrzyn niż zdziercom w tyłek ładować.
anonim 2013-08-19 21:19:39
Hej, jak tam obecnie wygląda praca w Veolia Transport? Jest lepiej niż u innych przewoźników czy podobnie? czy może gorzej? :)
skok w bok 2014-12-01 18:12:43
Natknąłem się dzisiaj na świeżą ofertę pracy od Veolia, możecie skomentować czy warto składać CV na to stanowisko? Pilnie proszę o komentarze, dziękuję i pozdrawiam. VEOLIA Usługi dla Środowiska Recykling Sp. z o. o., specjalizująca się w kompleksowej obsłudze klientów i za...
tomek 2015-02-16 12:25:45
no ale wydaje mi się, że praca u nich nie jest taka zła, chyba mają jakieś porzadne oferty pracy z tego co mi wiadomo jednak, bo mój znajomy mówił, że ładnie mozna u nich zarobić jednak. No i teraz to ejst zastanawiającej czemu onie nie dają żadnych ofert już? bo nie mam pojęcia co sam powinieniem teraz zrobić, czy szukać tych ofert w innym miejscu?
Naucz się pisowni! 2016-08-17 10:39:11
Pisze się "skłóceni". Ty serio pracowałeś w biurze? Czy może w biórze? :D
Wimm 2016-08-18 08:50:44
W Łodzi Veolia to naprawdę dobry pracodawca - płacą dobrze i na czas, jest umowa o pracę, szkolenia, imprezy dla pracowników i socjal.
Wimm 2016-08-19 08:39:06
Nie będę pisał konkretnej kwoty, bo to jest zależne od tego, kto jakie ma potrzeby i oczekiwania, ale mnie wystarcza, poza tym jest stabilność zatrudnienia, terminowe wypłaty i możliwość awansu, tego nie daje wiele firm w Łodzi a Veolia tak, dlatego jak mnie ktoś zapyta, czy warto tam iść na rozmowę, to powiem, że moim zdaniem warto. A wynagrodzenie to wiadomo, zalezy od stanowiska, doświadczenia itd.
Wimm 2016-08-20 10:58:12
sorki Noi, nie bardzo chciałbym pisać takie informacje jak wynagrodzenie, zwłaszcza, ze nadal pracuję w firmie, ale co do nadgodzin, urlopów i innych tego typu to mogę napisać, bo nie ma co ukrywać, wszystko jest zgodnie z KP, tutaj nie ma jakiegoś kombinowania jak u prywaciarza, to tak od strony formalnej, a tak po ludzku to zawsze idzie się dogadać z szefem i kolegami, wiadomo jest potrzeba to się zostaje, nadgodziny płatne oczywiście w zależności czy to w dzień wolny czy nie to jest inna stawka, można też zamiast kasy odebrać sobie te nadgodziny i mieć wolne oczywiście tylko jak zgłosisz, a jak potrzebny urlop to składasz wniosek i dostajesz. To jest właśnie jedna z zalet pracy w porządnej firmie, wcześniej to różnie miałem i było kombiowanie żeby wykorzystać człowieka, a tutaj firma po prostu przestrzega przepisów i jest ok. Pozdrawiam i znikam bo własnie urlop zaczynam dzisiaj :-)
Alojz 2016-10-21 21:45:05
Na produkcji 2500zł...po 30 latach pracy...i jeszcze planują dokręcić śrubkę...
Dalkius 2017-01-05 19:26:51
To chyba jeden z tych tzw "dyrektorów czy członków zarządu" umieścił ten wpis. Veolia Energia Łódź niszczy wartościowych ludzi. Styl zarządzania opiera się kolesiostwie, fałszu, baku szacunku, zastraszaniu, upokarzaniu - tzw mobbing. Cały Zarząd składa się nieudolnych menadżerów, co wyżej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mają. .. zaraz pod nimi są kierownicy co pilnują wyłącznie własnego krzesła. Polecam tą pracę wszystkim mało ambitnym, którzy lubią być poniewierani i za ciężką pracę chcą dostawać "terminowo" gówniane pieniądze.
Większość wartościowych ludzi już odeszła przy okazji ogłaszanych PDO, pozostali odejdą do końca 2017 roku. Taka jest Veolia Energia Łódź!!! Oceniając pracodawcę brakuje skali - jest poniżej niedostatecznego.
Zostaw swoją opinię o Veolia - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Veolia