Opinie o ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. w Komorniki

Ktoś

I jeszcze ten cały dyrektorek produkcji cienki jak wypłata co chodzi po produkcji z rękami w kieszeniach. Gdzie tu szacunek dla naszej pracy?!

@Ktoś

I kłamie w żywe oczy !!!!! Za równo produkcję jak i górę.

Lalala

Ogólnie takie rzeczy to tylko w arjo że nowy pracownik ma więcej niż ten z 10 letnimi stażem. Były afery, oskarżenia o mobbing i nic się nie zmieniło. Wejdźcie sobie na GoWork innych firm to zawsze ktoś coś napiszę pozytywnego a na stronie arjo nie ma ani jednej pozytywnej opinii od początku istnienia portalu. O czymś to musi świadczyć....

Cichy

Drodzy Państwo Dyrektorzy firmy Arjo Polska.Prosimy docenić pracowników którzy pracują uczciwie i są z tą firmą związani 15 lat .Otrzymałam podwyżkę która za chwilę będzie graniczyć z najniższą krajową.A nowych pracowników zachęcacie pięknymi obietnicami, wsparciem i wysokimi podwyżkami .Wszystko po to,aby ich zatrzymać.A mi trochę lat jeszcze zostało do przepracowania i co wy macie do zaoferowania dla takich pracowników jak ja bo takich ludzi jak ja jest jeszcze sporo.Jak my się teraz czujemy?

Ona

I tu masz rację .Nawet nie ma komu się poskarżyć bo nasze opinie mają głęboko i daleko.Pieknie napisali na Radzie że podwyżki zależą od umiejętności i kompetencji a to nieprawda.Jak osoba nowa wchodzi na zakład może mieć podstawę wyższą od starych pracowników co ona wnosi i ile więcej potrafi.Bo jest atrakcyjna dla młodego brygadzisty ? Bo ja już tu nic nie rozumiem co tu się dzieje .Miało takich sytuacji nie być a tu jeszcze gorzej.Ja jako stary pracownik ambitny i pracowity w Arjo czuję się poniżona!!!

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Elektromechanik. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Механик / Младший механик
Komorniki
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Poznań Komorniki
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Praca dla Malarzy w niemczech
IMS GmbH Hamburg

Dziekuje wszystkim za współpracę było mi miło z Wami pracowac

Kleopatra
@Marcin

Mi również, cieszę się że Was poznałam. Tak jak pisałam, nigdy nie spotkałam się z tak życzliwymi brygadzistami. Byliście otwarci i zaangażowani w swoją pracę. Zawsze mogłam liczyć na waszą pomoc. Niestety taki jest świat i ludzie są wredni. Im bardziej się starasz tym mniej Cię docenią. Ta firma nie wie jaki błąd zrobiła , a zrobili to w bardzo brzydki sposób. Jest mi cholernie przykro. Nic już nie będzie takie samo. Dziękuję Wam kochani i trzymajcie się powodzenia

Pik
@Marcin

No cóż takie są zasady korporacji 5 min i nie ma człowieka traci pracę,ale osoby/osoba decyzyjna która to podjęła/y może też to spotkać za jakiś czas,uważam że reorganizacja na produkcji przyniesie więcej zamieszania niż pożytku.

Dziękuję

@Kleopatra

Zgadzam sie z ta opinia w 100 %

Dominika
@Marcin

A czemu Cię zwolnili? Wnioskuję, że zwolnili po późniejszych wpisach.

Mikołaj
@Dominika

Trzy muły(czemu). Pisze się dlaczego.

Ania co lubi "grubego pana"
@Marcin

A mnie z Toba nie było miło pracować. Spadaj Marcin.

healer

Na jaką stawkę można liczyć na stanowisku inżyniera produktu mając 5 lat doświadczenia?

ktoś
@healer

7-8k brutto

@ktoś

Są do tego jakieś premie?

healer
@ktoś

a jak kwestia podwyżek po dalszych latach pracy?

aktoś
@healer

Jeśli w miarę ogarniasz swoje obowiązki i trafisz na ok przełożonego to na pewno dostaniesz, nawet niewiele ale zawsze i staraj się nie chodzić do miejsc z kawą i tam przesiadywać.

@aktoś

Proponuje zadać pytanie panią z działu HR a nie na GoWork

Lidia

A jaka jest różnica? Panie z hr tu nie wchodza?

Yes
@aktoś

Dostaniesz, ale kopa w (usunięte przez administratora) Więc przestań pisać bzdury.

@Lidia

Rekrutacja to dział HR i wszystkie tematy dotyczące wynagrodzenia itp : uzyskasz przy rekrutacji i tutaj masz różnice ,co przełożony tak sam sobie bez żadnej wiedzy rekrutacyjnej naliczy premie

Lidia

No rozumiem, ale fajnie chociaż orientacyjnie tutaj już poczytać, jak tam ludzie mają. To może powiesz chociaż od czego zależą te premie?

@Lidia

Od tego zależy premia, czy Cię Pan Dyrektor lubi, czy nie lubi,ale spoko On nikogo nie lubi.... :))))

Karamba

Nie ciekawie z ta premia o którym P Dyrektorze mowa i z którego działu ?

@Karamba

O tym, który chodzi po produkcji z rękoma w kieszeni ????????????????????????WSTYD!!!!!

Mariola

A ta mała sprzątaczka R nadal pracuje i pomiata ludźmi czy coś się zmieniło

Gadżet
@Mariola

Tak robi i nadal dobrze sprząta. A u kierowników jajka poleruje.

Karamba

Jak dobrze ze mam innego Dyrektora o którym piszesz mogę być spokojny

On
@Karamba

To zazdroszczę innego Dyrektora nasz z produkcji wiecznie nie zadowolony

@On

Proponuje zamień się na jeden dzień to zmienisz zdanie i przestaniesz pisać Bzdury

zainteresowany

Czy ktoś mógłby pomoc w odpowiedzi jak wyglada praca na IPC chciałbym rozpocząć prace w Arjo

Jacek
@zainteresowany

W firmie Arjo było dobrze ale teraz co to się wydarzyło w poniedziałek jest tragicznie i moim zdaniem lepiej już nie będzie dopóki nie opuści firmy 1 osoba na wysokim stanowisku. Dziekuje

Zolo
@Jacek

Oczywiście, że nie będzie. Na pewno nie dla ludzi. Sytuacja niedobra... I przykra. Teraz zamieszanie. Niekazdy się ogarnia. Będzie jeszcze gorzej. Ci co się smieszkuja jeszcze zobaczą. Zresztą kto mądry, ten wie, co piszczy w trawie. Jak to się mówi CO MA BYC, TO BĘDZIE. Na Arjo świat nie kończy się.sa firmy, które godziwiej płacą. Oczy się zaczynają otwierać.

Rusłan
@Jacek

Czy mowa o tym dyrektorku w okularach taki ciemny wysoki Buffon

Staś
@Jacek

Mam nadzieję że, to im nie wypali. Tylko wielkie zamieszanie, a specjalistów to niech sobie do biur zabiorą bo na produkcję to się nie nadają. Nie chcieli stanowiska brygadzisty to trzeba było te osoby zrobić starszym operatorem i robili by to co teraz.

Zolo
@Staś

Jeśli nie wiadomo o co chodzi TO CHODZI O KASĘ!!! A NA PRODUKCJĘ OWSZEM.. TRZEBA SIĘ NADAWAĆ. KAŻDEMU TO NIE WYJDZIE.

Danuta
@Jacek

A co sie wydarzyło w poniedzialek? Czyli lepiej nie wysyłać tam cv? Czy aż tak źle nie jest?

Szum
@Staś

Dużo chaosu rozmów każdy cos dokładał a teraz wielka cisza każdy się przyzwyczaił do zmian i po co było tyle mówić powiem wam takie zmiany były potrzebne ????

@Szum

Jaka cisza :-) to cisza przed burza, ludzie w końcu stracą cierpliwość....na mobbing nie pozwolą. Dzieje się!!!! A zmiany, no oczywiście są gorsze. Młodzi, niedoświadczeni, śmiać się chce. Jeżeli ktoś myśli, że ludzie będą robić na pensje kierownicze, to jest w błędzie. Bo żeby zarobić, to trzeba cos robic. Oczywiście mam na myśli kierownictwo. Samo chodzenie i ustawianie ludzi nic nie da. Produkcja choć ciężko zasuwa, to......ma!!!!zabraknie ludzi do pracy, to i rządzić nie będzie potrzeba. Jak się wydaje, kto ma więcej do stracenia.???

MIS

Skoro tak Tobie złe na produkcji to się zwolnij , było trzeba skończyć szkole żeby zrównać się z kierownictwem

@MIS

Zakończono,zakończono.Coz za bulwersacja.Zwolnienie nie ma tu nic do rzeczy.Obowiazuje szacunek do ludzi.Niekazdy pozwoli sobie na bluzganie błotem pensja kiero może nie starczyć na odszkodowanie.Jak Cie (usunięte przez administratora) boli to kup sobie (usunięte przez administratora).ZEGNAM

Bond

Powiem ci tak zachowania niektórych osób na produkcji sa nie dopuszczalne I nikt z tym nic nie robi kierownoctwo od kogoś sie musi tego wszystkiego uczyć a przykład daja ludzie niektóre wyrazania medzy zespołami obgadywanie dogadywanie straszenie nowych osób rób wiecej to jest na porzadku dziennym a ty piszesz takie rzeczy zastanów sie sama nad sobą Bo jedna na druga na tej produkcji to patrzeć nie może

@Bond

Przykład to chyba z góry idzie, nie z dołu. Coś się chyba pomyliło. Nawet jeżeli ktoś na dole się obgaduje, to lepiej robić to publicznie, niż za plecami.

@Andrzej

Źle źle źle tak jest w arjo gorzej nie było przez ostatnie 10 lat a i może od początku zakładu. Pozdrawiam

On
@Andrzej

Żadna pomyłka na dole tak sobie doskakujecie do oczu obgadywanie mobbing na produkcji a to przez to ze rodziny pracują razem

Bond
@On

Dokładnie masz racje a góra nic z tym nie robi

Mirus
@Ona

Zgadzam się z wpisem liczą się tylko osoby które donoszą jeden na drugiego

gorącyMarek77

1)jak zarabia sie w UR? Jest ogłoszenie na elektromechanika i automatyka 2)na ile zmian pracuje UR? Z góry dziękuję za pomoc.

KTOŚ
@gorącyMarek77

Wystarczy przyjść na rozmowę i można się wszystkiego dowiedzieć. 1. Zależy od wiedzy i umiejętności. 2. III :)

Osoba postronna

Witam, jak aktualnie wygląda sytuacja na IPC? Jak tam atmosfera? Czy nadal ludzie przed którymi ostrzegaliscie tam pracują? Jak wygląda rotacja pracowników na tym dziale? Czy nowy pracownik bez doświadczenia ma jakieś szanse? W oficjalnym ogłoszeniach, rozmowach czy opisach wszystko wygląda super, ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji jak na dzień dzisiejszy tak naprawdę pracuję się na dziale IPC?

@Osoba postronna

Szczerze, praca sama w sobie nie jest zła. Zaczynałam bez doświadczenia. Wszystkiego Cię nauczą. Jeśli chodzi o atmosferę brakuje słów.Jezeli chcesz przejść gnębienie, poniżanie przez pracowników dosłowny mobing. Nie polecam. Chyba że jesteś twardy/a psychicznie i sobie poradzisz. Ale pamiętaj że twoje zdanie liczyć się nie będzie. brygadzistkia i tak ufa starym pracownika i zawsze to ty będziesz tym złem i jeszcze jedno po 3 tyg masz już robić normę gdzie normalnie pracownicy zatrudnieni przez Arjo mają czy miesiące ludzie zatrudnieni przez Adecoo są traktowani gorzej. Po 2 miesiącach zrezygnowałam.

Wik
@Ona

Atmosfera tragiczna toksyczna. Poniżanie, wrogość, kłamstwa, oszczerstwa, ordynarne zachowanie w czasie pracy i na przerwach, Wyjątkiem są życzliwe, kulturalne osoby. Szczerze odradzam tu pracę.

@Wik

Duma na IpC obnosi się brygadzistkia H. Kobieta która za grosz nie ma szacunku do pracowników, "księżniczka z brakującą korona" nikt nie umie zrobić tam porządku ludzie z IPC sami odchodzą a nowi nie chcą mieć umów przedłużonych. To już samo za siebie świadczy źle o firmie

Ttt
@Ona

Koleżanka dobrze ją wyszkoliła..

Rozczarowana
@Osoba postronna

Mam nadzieję że brygadziści dostaną po głowie . Za to że dali znać swoim znajomym że wielki piątek będzie do odrobienia w sobotę. Moja znajoma jak się dowiedziała o tej informacji po 10 min poszła do brygadzisty ten powiedział że już nie ma możliwości . Jak to możliwe. Sprzedawczyki. Tylko na premi im zależy

Em
@Rozczarowana

Pierwszy raz słyszę o tej wersji. To przypadkiem nie było tak iż wczoraj (tj. 8 marca) brygadziści pytali pracowników czy chcą wolny Wielki piątek i odrobić go w tę sobotę, lecz większość pracowników się na to nie zgodziła? (Woleli iść na nadgodziny w sobotę już nadrabiać dzień w którym wolnego nie potrzebują). Ogólnie tak sobie czytam tutaj te bzdury co są opisywane i nie wiem czy się śmiać czy płakać ???? no ale cóż .. wszystkim się nie dogodzi.

@Em

O tym że będziemy odrabiać Wielki piątek wiedzieliśmy już wcześniej i pracownicy sami tego chcieli. Przed podjęciem decyzji o odrobku była wyznaczona osoba która miała się zorientować ile osób chce przyjść w tą sobotę i większość osób się zgodziła. Osoby które nie chciały lub nie mogły przyjść mogły sobie pokryć ten dzień urlopem zwykłym lub urlopem na żądanie, a że nie wszystkie osoby mogły wziąć zwykły urlop bo jest limit no to zrobił się wielki problem....

Em
@Ktoś

Dziwne, na nasz karuzelowy "furtek" dotarła informacja dopiero wczoraj, że jest taki pomysł. I mnóstwo pracowników z owego fyrtla było przeciw. Po pierwsze, czas- wszystko na ostatnią chwilę bez szans dla większości na zmianę sobotnich planów, po drugie- brak potrzeby dodatkowego dnia wolnego- toż to w końcu tylko Wielkanoc , a nie boże narodzenie. No i dziś po przyjściu do pracy dowiedzieliśmy się, że w sobotę są zwykłe nadgodziny i po problemie.

Osoba z ipc
@Osoba postronna

Atmosfera na dziale fatalna. Zakaz nawet rozmów . Ludzie którzy rozpętali to piekło nadal pracują i wydają polecenia. Rotacja jest ogromna jeśli jest ktoś nie obyty z produkcją nie ma szans u innych pomimo tego że bardzo chce pracować i uczy się w szybkim tempie i na wielu stanowiskach wszyscy w szoku że dziewczyna tak szybko przyswaja nowe obowiązki to przełożona potrafi powiedzieć że robi wszystko żeby jej nie przedłuży umowy. Można by wiele takich sytuacji opisać . Tak więc na dzień dzisiejszy dział b 2 brygadzistki do zmiany. Zmiana A brygadzistka i brygadzista. Tylko nik z tym nic nie zrobi bo to chyba dyrekcji i kierownikowi na rękę. Miła i serdeczna atmosfera jest zakazana.

@Osoba z ipc

Czy pracodawcy nie wiedzą, że atmosfera w firmie jest kluczem do efektywnej pracy?? Z tego co piszecie chyba nie... Ktoś tam w ogóle pracuje dłużej, czy wszyscy się przekonują jak tam jest i uciekają?

Misia
@Osoba z ipc

Audytorzy sprzedani!!!! Jak we wszystkich dużych korporacjach. Odbył się w firmie audyt zachowań nieetycznych i jaki rezultat??? Oczywiście że na korzyść firmy. A jakże inaczej. Tu się nic nie dzieje a ludzie sa złośliwi i te opinie to sobie z palca wyssali bo nie mają nic do roboty tylko głupoty piszą(Ot, taki sarkazm) . Skargi do dyrekcji też nic nie dają. A tyle razy było zgłaszane. Po tym audycie mieliśmy nadzieję ze jakieś konsekwencje w stosunku do brygadzistów z obu działów IPC będą wyciągnięte a tu NIC. Jedno wielkie nieporozumienie....

Dariusz
@Osoba z ipc

Katastrofa ze stolowkami automaty piękne ale osoba która tak postawiła nie wzięła pod uwagę ze pracownicy lunch jedzą na stojąco

@Dariusz

Ogrod rekreacyjny przed firma żenada proponuje weźcie się za modernizację stolowek bo tam pracownicy produkcji nie maja swobody na czas odpoczynku

Irena
@Jakub

Ten ogródek jest po to żeby sprzątaczka R miała gdzie przesiadywac palić papieroski pić kawkę i obgadywać wszystkich w koło wszak jej wolno po to tylko przychodzi do pracy

@Irena

Ogarnij się człowieku i przestań obrażać P R co ona ma do ogrodu skoro nie jest naszym pracownikiem a ze ja stać na wszystko a Ciebie Nie to zazdrość Cię przerosła zmień nutę bo jest nudna co obgadana Cię ze piszesz bzdury przestań się poniżać

Ola
@Kochanek

R cały czas monitoruje opinie ha ha czy aby czegoś nie napisali my kobitki z ipc pekamy że smichu

@Ola

Love Story kobietki IPC z wasza nadwaga to czasami możecie pęknąć Love

Teresa
@Kochanek

Wolimy mieć nadwagę niż wygladac tak jak twoja kochanka ni to baba ni to chłop ipc

@Teresa

Tak patrze na Was przez monitoring który macie na dziale to tylko zrobić wam zdjęcie i wywiesić na tablice ogłoszeń popatrzcie na siebie a nie moja miłość oczerniac

Renata

Artur przestań wypisywać bzdury

@krysia
@Irena

oby ten babiszon R. chociaż tam nie przyłaził. Człowiekowi nie chce się nawet w palarni siedzieć jak ona przyłazi i knuje te swoje intrygi.

@dyrektor
@Kochanek

Renato, twój numer IP został sprawdzony. Możesz już wszystkim nam się tu ładnie przestawić i nie mówić o sobie w trzeciej sobie :) Niezły ubaw!

chmurka
@Wik

zgadzam się sama prawda poniżenie , oszczerstwa , fakt tylko co nie które osoby są pomocne

Sowa
@chmurka

Proponuje nie zwracać uwagi na oszczerstwa itp ; ktoś co tak się zachowuje nie jest godny Twojej osoby :) jest to osoba z kompleksami zawsze na produkcji przy dużym zatrudnieniu będzie ktoś co pokaze ze wie więcej :)

@Osoba postronna

Mój mąż chciał tam iść do pracy ale po rozmowie z kolegą który tam pracował to odpuściliśmy sobie. Zarobki słabe co to jest gdy facet z długim stażem pracy zarabia tylko nie całe 5 tyś na te czasy nie potrafią doceniać ludzi. Oni myślą że jak przyjdzie facet mający 26-30 lata to będzie tu pracował? za te pieniądze każdy idzie w długą. Za mało płacą. Wydaje mi się że na start dla początkujących powinna być minimum na rękę 4,5 tyś + PREMIA. NAPEWNO WYGLĄD I MORALE FIRMY SIĘ ZMIENIĄ I BĘDZIE WIĘCEJ CHĘTNYCH.

@Ania

Masz rację. Gdyby płacili dobre pieniądze to ludzie by zostawali. Szkoda że pracownicy z dużym doświadczeniem odchodzą. A nowi jak przychodzą to ich wyszkolenie trochę potrwa. A i tak za takie wynagrodzenie nie chcą pracować.

Jacek
@Ania

A kto na produkcji zarabia nie całe 5 tys.? Chyba że robisz 50 nadgodzin w miesiącu. Nowi dostają na start tyle co ludzie musieli się dorabiać przez 10 lat . Nie ma sprawiedliwości w tej firmie,jedni ciężko pracują a drudzy tylko dobrze udają, że pracują a są poważani przez kierownictwo

Rubik
@Piotr

Nie zauważyłem żeby ktoś z produkcji odszedł sami u nas emeryci i Koscian kto ich zatrudni gdyby nie Arjo to by na socjalu w kolejce stali

@Jacek

A nie mozecie poprosić o podwyżkę skoro tyle lat pracujecie a macie mniej od tych nowych?

@Lidia

Zgadzam się z wpisem w szatniach i autobusie wielki lament gadanie kto ile zarabia a żadna nie ma odwagi porozmawiać z Kierownikiem

@Krasnal

To czemu ty tego nie zrobisz?

@Jakub

No nie zrobie moje zarobki są zadowalające do moich potrzeb Skoro masz jakieś wątpliwości do wynagrodzenia to nie zastawiaj się innymi osobami z produkcji tylko proponuje więcej odwagi i porozmawiać z przełożonym ????

zamyślony

Na jakie zarobki mniej więcej mogę liczyć na stanowisku młodszego specjalisty ds. jakości. Mam kilkuletnie doświadczenie w tej dzedzinie ale nie wiem czy zarobki są na odpowiednim pozimie w porównaniu do wymagań. Ktoś jest coś w stanie powiedzieć? Jakie widełki?

Pracowałem w Arjo jakiś czas, ogólnie oceniłbym to miejsce zwykłym „okay”, bez szczególnych zalet, których tyle sobie przypisują. Zacznę od początku - rozmowa rekrutacyjna bardzo miła, młode, energiczne dziewczyny z HR angloslangiem opowiedziały, jak jest fajnie. Kilka pytań merytorycznych z potencjalnym przyszłym przełożonym, chwila po angielsku i to w sumie tyle. Początek pracy z szumnym wdrożeniem, którego tak naprawdę bardzo brakowało. Kilka szkoleń ze wszystkimi działami, które były tylko kulą u nogi prowadzących, bo nikt nie miał na to czasu, dały ogólny ogląd firmy, ale nie wniosły żadnych przydatnych informacji do dalszej pracy. Pierwsze miesiące pracy - dramat. Gdyby nie samozaparcie i kilku przyjaznych kolegów w dziale, nie wiedziałbym nic. Brak konkretnych szkoleń stanowiskowych, po kilku miesiącach trudno było nawet nazwać obowiązki na moim stanowisku, dodatkowo kierownik trochę oderwany od rzeczywistości, wiecznie z głową w chmurach - nie pomogło. Home office, owoce, lody i inne gadżety wyglądają fajnie, ale są tylko małym plusem w tym korpożyciu, które okazało się bardzo przeciętne. Duża anonimowość, bardzo dużo pracowników administracji, rozmycie obowiązków, niejasne odpowiedzialności. Szybka rotacja ludzi, pojawiają się i znikają bez powodu, świadczą o silnym braku stabilności. W korpoświecie to pewnie „dynamiczne warunki pracy”. Ja odpadłem i nie żałuję. Jeśli nie jesteś studentem, który zaczyna za półdarmo, potem przez przypadek zostajesz na dłużej i masz zaszczyt awansować na stanowisko młodszego specjalisty za dwa koła, a zaraz potem zastępują Cię kolejnym studentem, to szkoda Twoich sił. Firma ładna z wierzchu, od środka zepsuta, przerysowana, przewartościowana. Byłem, zobaczyłem, podziękowałem. Nie wrócę.

Elżbieta

A w jakim dziale miałeś przyjemność pracować ?

Maria
@Elżbieta

No właśnie, dobrze by było, gdyby @Pracownik zechciał jeszcze doprecyzować tę kwestię. @Elżbieta, A Ty jesteś już pracownikiem w ArjoHuntleigh, czy może dopiero rozważasz aplikowanie do tej firmy? Mam nadzieję, że w miarę szybko mi odpowiesz, no miałabym do Ciebie kilka pytań.

@Maria

@Maria, @Elżbieta, w szeroko pojętym inżynieringu. Nie ma to większego znaczenia, ten sam klimat dotyczy całej firmy.

Neutralna

W punkt ! Niewątpliwie trafne spojrzenie na arjo rzeczywistość.

Sknerusek

Było mi dane przez dość długi czas pracować w Arjo. Zgadzam się w 100% z opinią powyżej. Firma bardzo przeciętna, dobra na przecierkę po studiach. Również w kwestii wynagrodzenia. ​To nie miejsce dla osób z dużą ambicją, doświadczeniem i chęcią wykorzystania swojej wiedzy. Jak w każdej firmie są różni ludzie.. U mnie akurat to szczęście, że trafili się w wiekszości ci fajni. Jednak pozostaje niesmak i myśl, że tam nie wrócę. Jak ktoś pyta czy polecam? Niechętnie.

Ona

(usunięte przez administratora) na tle dziennym jak najdalej od tej firmy kierownictwo nic sobie z tego nie robi

Margaret

Uwaga na (usunięte przez administratora) Nie wierzyć w żadne benefity i socjale. Jeśli nie przedłużysz umowy (co jest wielce prawdopodobne) po jakimś czasie przychodzi wezwanie do zwrotu wypłaconych już benefitów. Pani w płacach chwali się, że dopłaty do wypoczynku też każą oddawać. Atmosfera w firmie fatalna, przełożeni niekompetentni. Radzę omijać szerokim łukiem.

KijWamWOdbyt

Ludzie ogarnijcie się jesteście tak zacofani że aż głowa mała. Traktujecie ludzi jak (usunięte przez administratora) zło wcielone. Kościan i okolice po co to robicie? Daje Wam to jakaś satysfakcję?? Ludzie pracują z Wami kilka tygodni/miesięcy i mają dość! Odchodzą. Nie dziwię się. Nie polecam pracy w tej firmie z tymi wszystkimi krowami

Grzegorz
@KijWamWOdbyt

To są ludzie przeważnie z wiosek więc tok myślenia i postępowania odbiega od norm tak samo jest w pewnej firmie tytoniowe w której pracują także mieszkańcy Kościana i okolic wiem bo tu i tam pracowałem

Jakub

Czemu tak szybko odchodzą? Co się tam dzieje? Możesz trochę więcej opowiedzieć na ten temat?

@Jakub

Pracownice które są z dłuższym stażem traktuja nowe osoby źle. Wieczne plotki, co druga powinna mieć sprawę w sądzie o (usunięte przez administratora)

Pączuś
@KijWamWodbyt

KijWamWodbyt czekam z niecierpliwością na kolejną opinie Jesteś jedyną osobą w tej firmie która nie jest fałszywa Pozdrawiam serdecznie

@Pączuś

Bo ja nie pracuje już z tymi krowami i nie mam zamiaru siedzieć cicho, kiedy wiem że nadal to wszystko ma miejsce w tej firmie

KijWamWOdbyt

Moi drodzy. Długo się zastanawiałam czy tu coś napisać, ale ostatnie wydarzenia sprawiły że z chęcią to zrobię. Nie rozumiem podejścia innych do nowych osób. Rejon Kościan i okolice ludziom, którym słoma z butów wystaje zachowuje się jakby była Bóg wie kim. A wiecie kim wy jesteście? Nikim! Osoba która przyjdzie i nie pasuje do Waszej układanki bo wygląda inaczej od wejścia ma przerąbane. Osoby które przychodzą z polecenia są źle traktowane. Wy też zaczynaliście kiedyś?? Wyrabialiscie odrazu normy?? Serdecznie nie polecam pracy w tej firmie. IPC terror zmiana 3 brygadzistek kosmos

@KijWamWOdbyt

Co Wam to daje? Dzięki Temu nie macie kompleksów?! Ja współczuję Waszym męża, że mają takie ropuchy obok. Na karuzeli wieczne wywiady a za plecami (usunięte przez administratora) bo nie pasuje. Cieszę się że nie mam z Wami nic wspólnego! Żałuję tylko że Góra która i tak nic nie robi sobie z tego nie do końca wie chyba co się dzieje na danych działach!! Nie polecam spędzić minuty w tej firmie.

Sama prawda

Wojtek

Brawo w końcu ktos sie odważył napisać prawdę o Kościan i okolice Brawo Ty

Szymon
@KijWamWOdbyt

Pytanie do osoby?Do czego mają nam służyć zioła w doniczkach znajdujące się w stołówce przecież obiadkow nie gotujemy tylko lozka

@Wojtek

Pomijając produkcję, to większość biurowych jest SŁOJAMI z sianem w papciach. Poznaniacy mają swoją kulturę, a niestety większość przyjezdnych inżynierii bez IQ... TO WIDAĆ, SŁYCHAĆ I.... Może za to mają te 6100 brutto i więcej.

Pati

Pracowałam kilka miesięcy. Sama praca na produkcji, jak to praca fizyczna zbytnio nie odbiega od norm. Jednak faktycznie, zawisłość i zazdrość niektórych osób na dziale IPC to standard. Do tego oporcz wyznaczonych przerw, krzywo na Ciebie patrzą gdy chcesz isć do 'toalety'. Problem z urlopami, chcesz urlop jednodniowy - masz problem najlepiej weź n/ż. Urlop wypoczynkowy narzucony z góry przez firmę. Ogólnie praca jak praca ale atmosfera pracy ciężka...

KijWamWOdbyt

Ja się grzeczniej pytam co tu się dzieje?? Dlaczego Angelika z karuzeli nr 3 traktuję nowych ludzi jak zło konieczne?? Za wygląd? Za ruchy że względu na brak doświadczenia?? Dlaczego karuzela nr 2 matka z córką i Białorusinka wykańcza dziewczyny na odbiorze?? Dlaczego Ela z karuzeli nr 6 ma umowę bo brygadzistki widzą w niej potencjał? A osoby z doświadczeniem mają nie przedłużane umowy? Dlaczego dziewczyny nowe przychodzą z płaczem do pracy? Dlaczego tak dużo osób odchodzi po spotkaniu osobami wyżej wymienionymi?? Dlaczego dyrekcja, kierownicy tego nie widzą?? Dlaczego nadal osoby pracują? Wiocha wiocha wiocha. Nie polecam!

Balbina
@KijWamWOdbyt

A czy pracuje nadal Artur ktory chodzi do chlopakow z UR i czy jest wolny?

Beta
@KijWamWOdbyt

Firma zadza partnerki kierowników więcej mają do powiedzenia niż kierownicy

@Balbina

O ta sprzątaczka nadal papieroski kawka i obgadywanie A pomieszczenia brudne na stołówce to kurz ma już centymetr wysokość i nie powiem gdzie niech szuka A jak znajdzie to niech porządnie posprząta od tego jest i za to na płacone

Ksenia

Ładnie arjo płaci za usowanie wpisow a pracownikow nie szanuje!!!

ktoś
@Anna

Ale się uczepiliście tych pan sprzątaczek , gdyby nie takie osoby to byście brudem zarośli zaden z was nie potrafi kultury po sobie zostawić a wiecznie dyskusje wstydźcie się własnego zachowania

Ksenia
@ktoś

Nie pan sprzataczek tylko jednej Pani R która nie wykonuje swoich obowiązków za to na papieroski kawkę i oczernianie i obgadywanie ma zawsze czas

@Ksenia

Do Pani R jestes zerem doinformuj sie kto to jest ta Pani R myslisz ze jestes anonimowy w Internecie i tu sie mylisz ????????????????

NIK
@Ksenia

To jest firma pani R nie musi sprzątać,

@Hania

Wszystkie wiemy kim jest i nie jest słynna pani R

Nikodem
@Anna

Raczej sławna a nie słynna jeśli cokolwiek piszesz pisz poprawnie Ha Ha Twoje wpisy świadczą o brak zasobów słów iiii domyślcie się

@Nikodem

Ale Masz słabość do tej Pani R i również słabą psychikę zajmij się swoim życiem i kompleksami przestań się ośmieszać Pisarczyku

@Hania

Zostawcie to babsko w spokoju nic sobą nie reprezentuje brak odpowiedniego zachowania i kultury zastępuje chamstwem w Internecie

@Mariola

Czytając te wpisy Mariolko na temat mojej Szefowej udowodnilas słabość i brak Twojej kultury możesz być z siebie dumna za swoje chamstwo i prostactwo to ja zegnam Was wstrętne babska pracownik firmy zewnętrznej

@Hania

Renata podszywa się pod różne osoby i pisze opinie żenada

@Ania

I tutaj się mylisz stoję za Twoimi plecami na dziale i widzę jak potrafisz gnębić osoby nawet z którymi pracujesz proponuje zadzwoń to się przekonasz kim jestem i w tedy się przekonasz

Wojtek

Wiocha Kościan i okolice zeby nie zakład Arjo to co druga osoba siedziałaby na socjalu Państwa

Basia
@Wojtek

w końcu otrzymałem pomoc odpowiedzi nie jestem sam to co zauważyłem sama prawda

niezainteresowana

Widzę, że co miesiąc stale pojawiają się te same oferty pracy na te same stanowiska. Czyżby była aż tak duża rotacja? Czy jednak super hiper dział HR ma problem z wybraniem odpowiedniego kandydata czy jednak mamy do czynienia ze scamem CV w celu szantażowania obecnych pracowników? Tak tylko z ciekawości pytam (:

Pokemon
@niezainteresowana

Dlaczego nowi pracownicy odchodzą po miesiącu lub trzech? Dlaczego nikt z dyrekcji się temu nie przyjży .? Co innego jest opowiadane na wstępnej rozmowie kwalifikacyjnej a co innego się dzieje po zatrudnieniu. Sporo osób bardzo chce pracować w naszej firmie ale zbyt wysoki mobbing wygrywa z tymi chęciami . Czy dyrekcja , nie kierownictwo tylko dyrekcja weźmie pod lupę poczynania mobbingowe brygadzistów. Sposób w jaki odnoszą się do podwładnych jest poniżający . Przecież to właśnie dzięki nim jest tak duża rotacja . Mowa tu o dziale IPC.

@niezainteresowana

Rotacja i mobbing w białych rękawiczkach, nie polecam, szkoda nerwów. Gdzie jest to people in mind!? Znaczna część pracowników w administracji jest na wyczerpaniu, wyniki finansowe macie wspaniałe, ale podejście do ludzi i ta pensja na produkcji jest żenująca.

Rychu
@niezainteresowana

Witam, ponownie ogłoszenie na spec ds zakupów? Skąd taka rotacja? Tak źle jest??

@Rychu

Powodem jest wyzysk pracowników przez pracodawcę. Licza się tylko słupki w Excelu tu i teraz zysk. Brak spojrzenia na 3 miesiące do przodu nie mówiąc o dłuższym okresie.

Maria

To nie brzmi zbyt dobrze i raczej nie zachęca do aplikowania do ArjoHuntleigh. Czytałam, że firma oferuje ciekawe możliwości rozwoju w dynamicznym i międzynarodowym środowisku o silnej kulturze ukierunkowanej na realizację celów. A jak jest Twoim zdaniem? Uważasz, że nie ma tam szans na rozwój?

@Maria

Dynamiczny zespół to znaczy zespół z duża rotacja. Rozwój praktycznie nie istnieje. Cel jest jeden zysk tu i teraz.

@Pokemon

1.mobbing ,mobing i jeszcze raz mobbing ( zakaz mobbingu w umowie ) , ponizanie pracowników przez brygadzistki na oczach innych pracowników , dla mnie niedopuszczalne 2. fatalna atmosfera miedzy ludzmi ,nowy pracownik jest ponizany przez tych "pracujacych od dawna 3.czas na dojcie do szatni i przebranie sie zeby dobiec do transportu odwozacego ludzi do domu to jakis koszmar ,wszystko obliczane co do sekundy ,w sumie to nie ma czasu isc do toalety bo krzywo patrza 4 . no i na koniec perelka odejscie na chwile od stanowiska pracy by zabrac potrzebny material do pracy grozi ponizeniem na oczach innych pracownikow przez brygadzistke . dla mnie to niewolnictwo , jak najdalej od takich miejsc

Meg
@pracownik

Co to za babsko jest tą brygadzistą? Ciekawe , że nikt z tym nic nie robi ? No ale " jaki pan taki kram " pretensje można mieć tylko do kierownika .

Ipc
@Meg

Obydwie sa wstrętne ta i ta z tymi powykręcanymi włosami.

@pracownik

Pracuję tam bardzo długo i muszę się zgodzić niestety z każdym słowem. Był audyt mobbingowy nic to w niczym nie pomogło. Wręcz przeciwnie na rozłam brygadzistów nowe osoby są dalej poniżane. Chcieliśmy usunięcia toksycznych brygadzistów.cisza. warto jeszcze zwrócić uwagę na pokrewieństwa i znajomości. Brygadziści i kontrola to klany rodzinne . No cóż region Kościan i okolice żadzi . Nikogo w tej zgranaj paczce niema że strony poznania . Hmmm . Tylko jedna brygadzistka z ipc która jest powszechnie lubiana i bardzo szanowana

Ala
@Krasnal

A ta toksyczna sprzątaczka jeszcze tam pracuje i wszystkich obgaduje nawet te osoby z którymi pracuje

Janka
@Ala

Pracuje wredne babsko nosi sie jak by była królową wielka sprzątaczka wszędzie bałagan toalety brudne A ona ciągle na papierosku

Beta
@Janka

Jak wygląda, tak sprząta. Pani R... Proszę zwrócić uwagę na nygustwo tejze pracownicy. Ona więcej siedzi jak sprząta, tylko papierochy pali i wszystkich obgaduje. O braku efektów jej pracy nie ma co mówić. Żeby tak szybko pracowala, jak biega byłoby ok. Paskudztwo.

@Beta

Pani R sprzątaczka ona nawet obgaduje te panie z ktorymi sprząta A że pracuje tam kilka lat to ma znajomości w biurze o przekretach też można by wiele napisać jakie tą sprzątaczka robi

Magazynier wacek
@Kasia

Tą sprzątaczka to największa pierduśnica i donosicielka w firmie wtyka nos w nie swoje sprawy niech się lepiej zajmie czyszczeniem sanitariatów A nie tylko kawka papierosek i obgadywanie

@Magazynier wacek

Zazdosc zazdrość przez Was czy Ciebie przemawiajestem bezpośrednio przy tej kobiecieco ją tak opisujecie Dajcie nam godnie pracować a nie obrażać bezpodstawnie jak dla nas to kolorowy cyrk Zdrowych Spokojnych Świąt pisarczyku bajek

@Hania

Wszystko co o niej piszą to prawda pracuje z nią to wiem

@Hania

Zazdrość o co.... Ze się w lustrze nie widziała, a o kimś gada. Niech się zajmie swoimi obowiązkami. Jeszcze napomniec trzeba, że kiedyś wyleciał za hmhm. Jak w domu ma taki porządek, jak tu po sobie zostawia to nieźle!!! A bronisz ja bo co, bo Ci (usunięte przez administratora) nie przeszkadza.... I tyle

Hania

Co nie możesz sobie poradzic ze Ciebie zwolniła proponuje zgłoś się do psychiatry a nie na forum ww naszym zespole nie ma osób zdesperowanych tak jak Ty Żegnam

Kunegunda
@Hania

O co chodzi z tą sprzątaczką że tak się o niej rozpisujecie ogólnie słyszałam że jest wredna i nie którzy na nią patrzeć nie mogą że pomiata wszystkimi obgaduje itp

IPC
@Ipc

zgadzam się z tym wpisem

Damian
@IPC

brygadzistki katastrofa a najgorsza ta z tymi powykręcanymi włosami

ja75

Praca dramat, mobbing w tej firmie jest na poziomie dziennym.

Rrrrrr

Jakaś utylizacja na męskich szatniach C by się przydała Jest coraz cieplej!! ????????????

....

Cała Polska się z was śmieje...

@....

I będzie się śmiać przez najbliższe wieki

Zostaw merytoryczną opinię o ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 6 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.