logo Van Graaf GMBH Sp. K.

Van Graaf GMBH Sp. K.

Wrocław

Opinie o Van Graaf GMBH Sp. K.

Oxford 2014-08-22 15:13
A Ja osobiście miło wspominam P.M
był surowy i wymagający ale dzięki temu nauczył mnie jak być dobrym sprzedawcą.Wielokrotnie widziałam jak P.M obsługuje klientów.Widać było że kocha to co robi.Kierować tak dużym sklepem aby zadowolić Niemców nie jest łatwe.
Zarobki w porównaniu do innych sklepów wysokie oczywiście jeśli ktoś zamiast chować się w przymierzalniach:D sprzedaje.
Tym którym jest zle w VG polecam prace w LPP:D.
oxford 2014-09-05 18:47
Pierwsza ekipa Art Damskie (usunięte przez administratora) wlaśnie tak spędzały czas w pracy:D. A wracając do tematu (usunięte przez administratora) ;) wystarczy odwiedzic teraz sklep i porownac z tym jak bylo za czasów pana P Wygląd sklepu mówi wszystko;)
Dominika=Mikaa 2014-09-16 02:22
Dziwne jest tylko to że ktoś podaje się na tym forum za mnie a nawet w dwóch osobach a trzecia na to odpowiada. Brawo. Tak byłam na l4 przez pól roku ale nie wiecie z jakiego powodu bo nawet nie raczyłyście się osobiście zapytać. Prace wspominam super i polecam każdemu na tym forum... Jako dekorator! Dała mi ona wielkie doświadczenie, wspaniałe wspomnienia, i fajnych znajomych. Po trudnym roku w moim życiu (okres kiedy byłam na zwolnieniu) postanowiłam zmienić dużo, bo jedyne na co mogłam narzekać to zarobki, chodź zawsze się śmiałam ze lubię tam i tak pracować. jednak mamy w życiu zawsze większe wymagania. Teraz pracuje u siebie, dla siebie i na siebie.
Dlatego proszę raz jeszcze szczególnie "koleżanki" M i A z VM POZNAŃ jeśli macie jakiś żal to możecie zwrócić się osobiście do mnie a nie snując jakieś posty na forum i podając się za mnie!
Pozdrawiam Dominika W.

gość 2014-09-25 20:10
Nie polecam pracy w tej firmie , ale to wszystko zależy na jakim stanowisku się pracuje albo jak mocno jest się zdesperowanym .
PROSZĘ PAMIĘTAĆ , ŻE VAN GRAAF TO JEST TYLKO SKLEP ODZIEŻOWY !!! żadna ambitna praca !
Wydawałoby się,że firma prestiżowa ,ale z roku na rok (Niemcy)prowadzona jest polityka podobna jak w marketach.
PLUS to dostęp do dobrych ciuchów za przyzwoite ceny.
Wynagrodzenie w stosunku do pracy niskie.
Jeśli ktoś szuka doświadczenia to nazwa Van Graaf ładnie wygląda w papierach:)
Co do kierowników to są tacy co nie mają czasu po d... się podrapać i są też tacy co siedzą na tyłku cały dzień i totalnie nic...zeroooo.
Nie oszukujmy się ,jeżeli nie znasz niemieckiego to jesteś nikim w tej firmie... ale znam jeden wyjątek tylko ,że szkoda pisać o tym człowieku.
Cieszę się, że nie pracuję już dla "niemców".
kolesiowy 2014-11-13 22:45
Inna praktyka- zeby bylo smieszniej jest szukanie po prostu pracownikow na dane stanowiska.moze i w firmie maja swietny kontakt z pracownikiem i kwestia awansow na lepsze stanowiska jest otwarta - wtedy wielki plus dla firmy. Ale i tk podejrzewam, ze place na kolana nie powalaja. Oby tylko moznabylo liczyc na umowe o prace.
Jarek 2014-11-13 23:09
Serio? W sensie pytam, czy Van graaf ma wewnętrzną drabinkę kariery, czyli od stanowiska sales assistant można iść jeszcze wyżej i skończyć na jakims stanowisku kierowniczym? Bo wiem, że wiele firm woli jednak osoby z wykształceniem i doświadczeniem z zarządzaniem ludźmi i nie dają na głęboką wode kogoś, kto sprawdził się jedynie jako sprzedawca.
aa 2014-11-25 16:34
Jakie są zarobki w VG? Jaka podstawa netto i jakie premie można wyrobić? Baardzo dziękuje za szybką odpowiedz!:)
aa 2014-11-25 16:40
i czym jest umowa o prace od razu? Dziekuje za szczere odpowiedzi.
gosia 2014-12-21 19:49
jaka jest stawka w vangraafie?
mordo 2015-01-27 03:03
hej, dowiedziałam się, że tak powiem drogą pantoflową, że jest wolne miejsce pracy w Van Graafie jako sprzedawca. Stąd też moje pytanie... wiecie może ile płacą takiemu sprzedawcy? bo zastanawiam się, czy opłaca mi się wymienić obecne stanowisko sprzedawcy w sieciówce z ubraniami na to samo stanowisko w Van Graaf. Co o tym myślicie?
gostka 2015-01-27 17:19
Poszukaj czegos innego.Z Gdyni ludzie masowo uciekaja...
S. 2015-02-10 16:22
A uciekają dlaczego?Bo store menager pozbywa sie starej kadrY, która za duzo wie i za duzo widziała.Albo sam zwalnia albo ludzie odchodza.Nie dlatego, ze praca ciężka.Dlatego że nie chcą u niego pracowac.(usunięte przez administratora)
johnny marr 2015-03-10 20:26
jak wygalda tam sparwa z pensją?Umowa o praca? Ile ostrzymuje na start taki zwykły doradca klienta/sprzedawca. Biorą pod uwagę doswidczenie w podobnych, konkurencycjnych butikach?podajcie orientacyjna kwotę netto.
cyrano 2015-03-20 11:23
co do sm ze szczecina to prawda...wiele osób mogłoby to potwierdzić...znam z autopsji...niestety
From 2015-03-21 20:06
zwalniaja tez tych, ktorzy raczyli za duzo widzieć, komentowac, nie daj Boże isc na L4, prosic o urlop itp...
A. 2015-05-07 12:49
hmmm...otwieraja tam salon czy pomylilo ci sie z P&C ?
M. 2015-05-07 12:50
hmmm...otwieraja tam salon czy pomylilo ci sie z P&C ?Odziez służbowa oferuja jesli to VG, ale czasem nei ma z czego wybrac.opieke lux med po roku pracy o ile cie wczesniej nie wyrzuca.Szkolenia sa fajne a pani szkoleniowiec bardzo profesjonalna.
zośka 2015-06-02 13:49
Ja zostałam zwolniona, jak poprosiłam o kilka dni urlopu przed świętami,ponieważ chcieliśmy jechać do rodziny...i jak wróciłam z l 4 po 3 dniach, oficjalny powód: "nie spełniam oczekiwań firmy".Jakoś prawie 2 lata je spełniałam, spełniałam je także jak otwieraliśmy nowy salon i ponad miesiąc tyrałam fizycznie jak wół po 10 godzin dzień w dzień razem z innymi tyrającymi, których w VG Gdynia zostało z ponad 30 osób raptem 3....w podziękowaniu za ciężką pracę...
ggg 2015-06-04 12:17
Jakie sa zarobi na junior store manager ??
nick 2015-06-25 14:41
Pracowałem we wrocławiu w Van Graafie 5 lat temu i nie powiem złego słowa. Warunki, socjal etc. wszystko na wysokim poziomie.Tak było.
Nie wiem,może się teraz zmieniło ale niedawno tam byłem w "odwiedzinach" i nikt złego słowa nie mówił na temat obecnej pracy.Pozdrawiam i życzę wszystkim samych sukcesów w pracy i powodzenia.
marta 2015-10-01 13:40
orientuje sie ktos ile dosataje srzedawca? czy sa premie?
justyna 2015-10-08 13:19
Dają 1400 brutto plus prowizja którą musisz wyrobic ,zalezy na który dział trafisz najlepiej na artykuły męskie i damskie
Były pracownik 2015-10-20 08:43
Odzież służbowa nie zawsze jest taka, jaka byście chcieli... no ale dają, to fakt, Lux Men po roku pracy dopiero, ale jak masz rodzinę i chcesz ją dopisac płacisz bodajże koło 100 co miesiąc.a o jakich pakietach socjalnych piszesz, bo nie słyszałam nawet o nich pracując tam?
Stormenadzer 2015-10-20 19:37
Zapytajcie szanownego śledzika - manago, czy nadal wyciera baby z nosa pod swoim stołem :)
PZ 2015-10-30 13:10
Pracowałem w tej firmie ponad 4 lata we Wrocławiu, szef (usunięte przez administratora) zawsze zarządzał swoimi pracownikami w odpowiedni sposób wyznawał zasadę, że chce być takim szefem dla swoich podwładnych jakiego sam by chciał mieć.
Wynagrodzenie i szefostwo na bdb poziomie!
Pozdrawiam,
grafik 2016-01-12 13:03
ktoś wie ile zarabia dekorator w Van?? mam rozmowe w czwartek, czego mozna się spodziewac???
idula 2016-03-02 18:52
hej, zastanawiam sie nad pracą w van graaf na stanowisko VM w Warszawawie, czy może ktoś coś wie. bo z tego co słyszałam to jest tam kierownik działu vm i jest to nie sympatyczna osoba. Czy warto tam pracować?
nietoperz 2016-03-15 10:38
No to ciekawe gdzie można na sprzedaży przy 3/4 etatu zarobić 1900 netto. chętnie się przeniosę...
wula 2016-04-05 11:41
a mam pytanie do pracownikow sklepu,czy odchodzac z pracy ubrania słuzbowe zdajecie czy to juz jest wasze?
Kejt 2016-07-28 17:23
mam pytanie, jak wygląda praca na magazynie VAN GRAAFA? Jaka umowa, zarobki? Sortuje się tam tylko ubrania czy co jeszcze robi?
Kejt 2016-07-30 15:30
a jak z kasą, umową?
xxx 2016-09-27 11:05
Pracowałam w Van Graafie we Wrocławiu 2 lata.
Zarobki- Najnizsza + premia za sprzedaz. Za sprzedaz cisną, sa rankingi kto ile sprzedal i kierwonik działu za to rozlicza, smieszne premie np 0.02 % od sztuki jednej rzeczy, oczywscie bywaja lepsze promocje ale nie spodziewajacie sie cudów, jak wyciagniesz na 3/4 etatu 1600zł to cud, ale musisz sie przy tym naprawde spocic, bo niedosc ze dbasz o ekspozycje,robisz zamówienia odbierasz elefonu, ukladasz towar, wykladasz, bigasz szukasz to musiz lapac klientow zeby Ci kolezana nie zwinela sprzed nosa. Zajebiscie sie pracowalo na kasie.
ktoś 2016-10-12 14:53
Jak tak dalej pójdzie to nikt z fałszywym kerownikiem magazynu w Gdyni nie będzie chciał pracować...rób tak dalej Piotruś...
Joper 2016-10-12 14:56
No Van Graaf GMBH Sp. K. dobrze płaci kasjerką, to akurat wiadomo
JUKKO 2016-12-08 12:22
nikt nie jest robotem a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w przymierzalniach tylko swiadczy o kulturze polakow ,bo ja wiadomo polacy to bydlo to co chcesz masz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nje badz takA DROBIAZGOWA
Żenua 2016-12-08 13:27
A Twoj wpis świadczy jedynie o Twojej kulturze osobistej a raczej jej braku; zmień lepiej pracodawcę na takiego na Twoim poziomie i nie rób "wiochy" słoiku.
Justina 2017-01-02 22:02
W lodzi oddajemy cala odzież sluzbowa
Robotek 2017-01-06 20:54
Popieram w całości Twoją opinię. Ludziom brak odrobiny samokrytycyzmu. Tak niewiele a mogłoby zmienić wiele.
Weronika 2017-02-28 10:05
Kilka dni temu pojawiła się nowa oferta pracy w Van Graaf GMBH Sp. K. jako Cashier - Kasjer (k/m)! Co myślicie o pracy na takim stanowisku?
Weronika 2017-03-15 13:43
Jakie macie doświadczenia z Van Graaf GMBH Sp. K.? Stresująca praca?
Anonim 2017-03-20 23:19
Nie polecam, straszny wyzysk, płace niskie, a centrala wymaga niestworzonych rzeczy...
Weronika 2017-03-21 09:22
@Anonim, dziękuję za Twoją opinię. A co możesz zaliczyć do plusów pracy w powyższej firmie?
Osoba 2017-03-25 08:09
Witam, czy ktos mógłby udzielić informacji ile zarabia dekorator w VG?
Karol 2017-03-31 11:21
Myślę, że część osób piszących na tym forum nudzi się i chcą zrobić zamęt. Firma normalna jak inne a chętni sami muszą rozważyć aplikacje.
justa 2017-04-06 17:55
Mam jedno pytanie czy odchodząc z pracy tez oddajecie cala służbówkę????
justa 2017-04-06 17:55
Mam jedno pytanie czy odchodząc z pracy tez oddajecie cala służbówkę????
kacperek 2017-04-06 22:10
jest różnie, czytałaś pewnie, że to własność firmy......... , a co odchodzisz ?
Weronika 2017-04-07 08:38
@Karol, sam jesteś zatrudniony w Van Graaf GMBH Sp. K.? Co więcej możesz powiedzieć na temat warunków pracy?
van graf kasjer 2017-04-29 14:12
HAHAHHAHA napewno : ) szef idiota w dni wolne 3 razy w miesiacu jeździć do pracy na jego szkolenia" które trwaja 15 lub 30min gadki o tym jaki sklep jest super, marna pensja, klimat kiepski.
Renata 2017-04-29 15:33
Pracuję w Van Graaf i bardzo jestem z tego zadowolona. Firma stabilna dla ludzi lubiących i znających sie trochę na modzie. Nie rozumiem niektórych wpisów, to niemożliwe!
Zostaw swoją opinię o Van Graaf GMBH Sp. K. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Van Graaf GMBH Sp. K.