logo Van Graaf GMBH Sp. K.

Van Graaf GMBH Sp. K.

Wrocław

Opinie o Van Graaf GMBH Sp. K.

oxford 2014-09-05 18:47
Pierwsza ekipa Art Damskie (usunięte przez administratora) wlaśnie tak spędzały czas w pracy:D. A wracając do tematu (usunięte przez administratora) ;) wystarczy odwiedzic teraz sklep i porownac z tym jak bylo za czasów pana P Wygląd sklepu mówi wszystko;)
Dominika=Mikaa 2014-09-16 02:22
Dziwne jest tylko to że ktoś podaje się na tym forum za mnie a nawet w dwóch osobach a trzecia na to odpowiada. Brawo. Tak byłam na l4 przez pól roku ale nie wiecie z jakiego powodu bo nawet nie raczyłyście się osobiście zapytać. Prace wspominam super i polecam każdemu na tym forum... Jako dekorator! Dała mi ona wielkie doświadczenie, wspaniałe wspomnienia, i fajnych znajomych. Po trudnym roku w moim życiu (okres kiedy byłam na zwolnieniu) postanowiłam zmienić dużo, bo jedyne na co mogłam narzekać to zarobki, chodź zawsze się śmiałam ze lubię tam i tak pracować. jednak mamy w życiu zawsze większe wymagania. Teraz pracuje u siebie, dla siebie i na siebie.
Dlatego proszę raz jeszcze szczególnie "koleżanki" M i A z VM POZNAŃ jeśli macie jakiś żal to możecie zwrócić się osobiście do mnie a nie snując jakieś posty na forum i podając się za mnie!
Pozdrawiam Dominika W.

gość 2014-09-25 20:10
Nie polecam pracy w tej firmie , ale to wszystko zależy na jakim stanowisku się pracuje albo jak mocno jest się zdesperowanym .
PROSZĘ PAMIĘTAĆ , ŻE VAN GRAAF TO JEST TYLKO SKLEP ODZIEŻOWY !!! żadna ambitna praca !
Wydawałoby się,że firma prestiżowa ,ale z roku na rok (Niemcy)prowadzona jest polityka podobna jak w marketach.
PLUS to dostęp do dobrych ciuchów za przyzwoite ceny.
Wynagrodzenie w stosunku do pracy niskie.
Jeśli ktoś szuka doświadczenia to nazwa Van Graaf ładnie wygląda w papierach:)
Co do kierowników to są tacy co nie mają czasu po d... się podrapać i są też tacy co siedzą na tyłku cały dzień i totalnie nic...zeroooo.
Nie oszukujmy się ,jeżeli nie znasz niemieckiego to jesteś nikim w tej firmie... ale znam jeden wyjątek tylko ,że szkoda pisać o tym człowieku.
Cieszę się, że nie pracuję już dla "niemców".
kolesiowy 2014-11-13 22:45
Inna praktyka- zeby bylo smieszniej jest szukanie po prostu pracownikow na dane stanowiska.moze i w firmie maja swietny kontakt z pracownikiem i kwestia awansow na lepsze stanowiska jest otwarta - wtedy wielki plus dla firmy. Ale i tk podejrzewam, ze place na kolana nie powalaja. Oby tylko moznabylo liczyc na umowe o prace.
Jarek 2014-11-13 23:09
Serio? W sensie pytam, czy Van graaf ma wewnętrzną drabinkę kariery, czyli od stanowiska sales assistant można iść jeszcze wyżej i skończyć na jakims stanowisku kierowniczym? Bo wiem, że wiele firm woli jednak osoby z wykształceniem i doświadczeniem z zarządzaniem ludźmi i nie dają na głęboką wode kogoś, kto sprawdził się jedynie jako sprzedawca.
aa 2014-11-25 16:34
Jakie są zarobki w VG? Jaka podstawa netto i jakie premie można wyrobić? Baardzo dziękuje za szybką odpowiedz!:)
aa 2014-11-25 16:40
i czym jest umowa o prace od razu? Dziekuje za szczere odpowiedzi.
gosia 2014-12-21 19:49
jaka jest stawka w vangraafie?
mordo 2015-01-27 03:03
hej, dowiedziałam się, że tak powiem drogą pantoflową, że jest wolne miejsce pracy w Van Graafie jako sprzedawca. Stąd też moje pytanie... wiecie może ile płacą takiemu sprzedawcy? bo zastanawiam się, czy opłaca mi się wymienić obecne stanowisko sprzedawcy w sieciówce z ubraniami na to samo stanowisko w Van Graaf. Co o tym myślicie?
gostka 2015-01-27 17:19
Poszukaj czegos innego.Z Gdyni ludzie masowo uciekaja...
S. 2015-02-10 16:22
A uciekają dlaczego?Bo store menager pozbywa sie starej kadrY, która za duzo wie i za duzo widziała.Albo sam zwalnia albo ludzie odchodza.Nie dlatego, ze praca ciężka.Dlatego że nie chcą u niego pracowac.(usunięte przez administratora)
johnny marr 2015-03-10 20:26
jak wygalda tam sparwa z pensją?Umowa o praca? Ile ostrzymuje na start taki zwykły doradca klienta/sprzedawca. Biorą pod uwagę doswidczenie w podobnych, konkurencycjnych butikach?podajcie orientacyjna kwotę netto.
cyrano 2015-03-20 11:23
co do sm ze szczecina to prawda...wiele osób mogłoby to potwierdzić...znam z autopsji...niestety
From 2015-03-21 20:06
zwalniaja tez tych, ktorzy raczyli za duzo widzieć, komentowac, nie daj Boże isc na L4, prosic o urlop itp...
A. 2015-05-07 12:49
hmmm...otwieraja tam salon czy pomylilo ci sie z P&C ?
M. 2015-05-07 12:50
hmmm...otwieraja tam salon czy pomylilo ci sie z P&C ?Odziez służbowa oferuja jesli to VG, ale czasem nei ma z czego wybrac.opieke lux med po roku pracy o ile cie wczesniej nie wyrzuca.Szkolenia sa fajne a pani szkoleniowiec bardzo profesjonalna.
zośka 2015-06-02 13:49
Ja zostałam zwolniona, jak poprosiłam o kilka dni urlopu przed świętami,ponieważ chcieliśmy jechać do rodziny...i jak wróciłam z l 4 po 3 dniach, oficjalny powód: "nie spełniam oczekiwań firmy".Jakoś prawie 2 lata je spełniałam, spełniałam je także jak otwieraliśmy nowy salon i ponad miesiąc tyrałam fizycznie jak wół po 10 godzin dzień w dzień razem z innymi tyrającymi, których w VG Gdynia zostało z ponad 30 osób raptem 3....w podziękowaniu za ciężką pracę...
ggg 2015-06-04 12:17
Jakie sa zarobi na junior store manager ??
nick 2015-06-25 14:41
Pracowałem we wrocławiu w Van Graafie 5 lat temu i nie powiem złego słowa. Warunki, socjal etc. wszystko na wysokim poziomie.Tak było.
Nie wiem,może się teraz zmieniło ale niedawno tam byłem w "odwiedzinach" i nikt złego słowa nie mówił na temat obecnej pracy.Pozdrawiam i życzę wszystkim samych sukcesów w pracy i powodzenia.
marta 2015-10-01 13:40
orientuje sie ktos ile dosataje srzedawca? czy sa premie?
justyna 2015-10-08 13:19
Dają 1400 brutto plus prowizja którą musisz wyrobic ,zalezy na który dział trafisz najlepiej na artykuły męskie i damskie
Były pracownik 2015-10-20 08:43
Odzież służbowa nie zawsze jest taka, jaka byście chcieli... no ale dają, to fakt, Lux Men po roku pracy dopiero, ale jak masz rodzinę i chcesz ją dopisac płacisz bodajże koło 100 co miesiąc.a o jakich pakietach socjalnych piszesz, bo nie słyszałam nawet o nich pracując tam?
Stormenadzer 2015-10-20 19:37
Zapytajcie szanownego śledzika - manago, czy nadal wyciera baby z nosa pod swoim stołem :)
PZ 2015-10-30 13:10
Pracowałem w tej firmie ponad 4 lata we Wrocławiu, szef (usunięte przez administratora) zawsze zarządzał swoimi pracownikami w odpowiedni sposób wyznawał zasadę, że chce być takim szefem dla swoich podwładnych jakiego sam by chciał mieć.
Wynagrodzenie i szefostwo na bdb poziomie!
Pozdrawiam,
grafik 2016-01-12 13:03
ktoś wie ile zarabia dekorator w Van?? mam rozmowe w czwartek, czego mozna się spodziewac???
idula 2016-03-02 18:52
hej, zastanawiam sie nad pracą w van graaf na stanowisko VM w Warszawawie, czy może ktoś coś wie. bo z tego co słyszałam to jest tam kierownik działu vm i jest to nie sympatyczna osoba. Czy warto tam pracować?
nietoperz 2016-03-15 10:38
No to ciekawe gdzie można na sprzedaży przy 3/4 etatu zarobić 1900 netto. chętnie się przeniosę...
wula 2016-04-05 11:41
a mam pytanie do pracownikow sklepu,czy odchodzac z pracy ubrania słuzbowe zdajecie czy to juz jest wasze?
Kejt 2016-07-28 17:23
mam pytanie, jak wygląda praca na magazynie VAN GRAAFA? Jaka umowa, zarobki? Sortuje się tam tylko ubrania czy co jeszcze robi?
Kejt 2016-07-30 15:30
a jak z kasą, umową?
xxx 2016-09-27 11:05
Pracowałam w Van Graafie we Wrocławiu 2 lata.
Zarobki- Najnizsza + premia za sprzedaz. Za sprzedaz cisną, sa rankingi kto ile sprzedal i kierwonik działu za to rozlicza, smieszne premie np 0.02 % od sztuki jednej rzeczy, oczywscie bywaja lepsze promocje ale nie spodziewajacie sie cudów, jak wyciagniesz na 3/4 etatu 1600zł to cud, ale musisz sie przy tym naprawde spocic, bo niedosc ze dbasz o ekspozycje,robisz zamówienia odbierasz elefonu, ukladasz towar, wykladasz, bigasz szukasz to musiz lapac klientow zeby Ci kolezana nie zwinela sprzed nosa. Zajebiscie sie pracowalo na kasie.
ktoś 2016-10-12 14:53
Jak tak dalej pójdzie to nikt z fałszywym kerownikiem magazynu w Gdyni nie będzie chciał pracować...rób tak dalej Piotruś...
Joper 2016-10-12 14:56
No Van Graaf GMBH Sp. K. dobrze płaci kasjerką, to akurat wiadomo
JUKKO 2016-12-08 12:22
nikt nie jest robotem a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w przymierzalniach tylko swiadczy o kulturze polakow ,bo ja wiadomo polacy to bydlo to co chcesz masz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nje badz takA DROBIAZGOWA
Żenua 2016-12-08 13:27
A Twoj wpis świadczy jedynie o Twojej kulturze osobistej a raczej jej braku; zmień lepiej pracodawcę na takiego na Twoim poziomie i nie rób "wiochy" słoiku.
Justina 2017-01-02 22:02
W lodzi oddajemy cala odzież sluzbowa
Robotek 2017-01-06 20:54
Popieram w całości Twoją opinię. Ludziom brak odrobiny samokrytycyzmu. Tak niewiele a mogłoby zmienić wiele.
Weronika 2017-02-28 10:05
Kilka dni temu pojawiła się nowa oferta pracy w Van Graaf GMBH Sp. K. jako Cashier - Kasjer (k/m)! Co myślicie o pracy na takim stanowisku?
Weronika 2017-03-15 13:43
Jakie macie doświadczenia z Van Graaf GMBH Sp. K.? Stresująca praca?
Anonim 2017-03-20 23:19
Nie polecam, straszny wyzysk, płace niskie, a centrala wymaga niestworzonych rzeczy...
Weronika 2017-03-21 09:22
@Anonim, dziękuję za Twoją opinię. A co możesz zaliczyć do plusów pracy w powyższej firmie?
Osoba 2017-03-25 08:09
Witam, czy ktos mógłby udzielić informacji ile zarabia dekorator w VG?
Karol 2017-03-31 11:21
Myślę, że część osób piszących na tym forum nudzi się i chcą zrobić zamęt. Firma normalna jak inne a chętni sami muszą rozważyć aplikacje.
justa 2017-04-06 17:55
Mam jedno pytanie czy odchodząc z pracy tez oddajecie cala służbówkę????
justa 2017-04-06 17:55
Mam jedno pytanie czy odchodząc z pracy tez oddajecie cala służbówkę????
kacperek 2017-04-06 22:10
jest różnie, czytałaś pewnie, że to własność firmy......... , a co odchodzisz ?
Weronika 2017-04-07 08:38
@Karol, sam jesteś zatrudniony w Van Graaf GMBH Sp. K.? Co więcej możesz powiedzieć na temat warunków pracy?
van graf kasjer 2017-04-29 14:12
HAHAHHAHA napewno : ) szef idiota w dni wolne 3 razy w miesiacu jeździć do pracy na jego szkolenia" które trwaja 15 lub 30min gadki o tym jaki sklep jest super, marna pensja, klimat kiepski.
Renata 2017-04-29 15:33
Pracuję w Van Graaf i bardzo jestem z tego zadowolona. Firma stabilna dla ludzi lubiących i znających sie trochę na modzie. Nie rozumiem niektórych wpisów, to niemożliwe!
Weronika 2017-05-04 08:57
@Renata, a na jakim stanowisku jesteś zatrudniona? Ogólne warunki pracy różnią się, w zależności od piastowanego stanowiska. Co Ci się najbardziej podoba w pracy w Van Graaf GMBH Sp. K.? Z czego jesteś przede wszystkim zadowolona?
Zostaw swoją opinię o Van Graaf GMBH Sp. K. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Van Graaf GMBH Sp. K.