logo Fundacja Greenpeace Polska

Fundacja Greenpeace Polska

Opinie o Fundacja Greenpeace Polska

Racjonalista 2009-08-04 12:12
"uczciwosc" greenpeace 1. na stonie ^wkrecswietlowke^ ktora jest storna greenpeaceu w prawym gornym rogu jest link do prywatnej, komercyjnej firmy. Wiec skoro oficjalnie reklamuje się tam jakas firma to czemu ludzie z greenpeace mowia ze nigdy nie biora pieniędzy od firm? Ze jedyne źródło finansowania gp to prywatni darczyńcy = osoby fizyczne?
2. na swoich stronach greenpeace publikuje raport o energetyce w Polsce:W raporcie tym ni z gruszki nie z pietruszki stwierdzone jest (strona 26 nagłówek rozdzialu 8 – go) ze polska powinna 50% energi produkowac z wiatrakow. Znow twierdzi greenpeace ze tak twierdza obiektywni eksperci. Jednak jak poszukac to okazuje się iż współautorem raportu jest osoba [usunięte przez moderatora] z komercyjnej firmy – choc sprytnie nazwanej tak aby wydawalo się iż jest to jednostka naukowa (Instytut Energetyki Odnawialnej), zarabiajaca na odplatnym przygotowaniu opracowan w dziedzinie energetyki wiatrowej oraz innych OZE. Zreszta ta firma nazywa sama siebie Instytutem a nie ma tam pracującego zadnego doktora czy profesora. (www ieo pl )

Jak dla mnie to brzmi tak: my greenpeace „OBIEKTYWNIE” mowimy wszem i wobec ze najekologiczniej jest budowac jak najwięcej elektrowni wiatrowych!! Nasz obiektywizm wynika z faktu ze nasze zdanie popiera komercyjna firma majaca szanse tym wiecej zarobic im wiecej w Polsce będzie budowanych wiatrakow. Po prostu zastanwia mnie gdzie tu jest obiektywizm i uczciwosc greenpeacu? Jesli chca lobbowac na rzecz jakiegos producenta/producentow (etc) to ich prawo (pomijam tu teraz bzdurnosc stwierdzenia ze polska energetyka ma byc oparta glownie o wiatraki). Jednak proste pytanie po co tak sie obnosza z tym ze dostaja pieniadze jedynie od prywatnych darczyncow, gdy fakty temu przecza? W jakim celu gp stroi sie w piorka organizacji non-profit, czy nie uczcwiej jest "grac w otwarte karty" ?
moniek 2016-04-29 13:56
maja cały czas u siebie te same oferty jako Specjalista d.s. Fundraisingu i w obowiazkach jest to, ze poszukują osób, które posiadają zdolności sprzedażowe i nie ma dla nich rzeczy niemożliwych.
zbyszekkot 2017-04-24 14:37
BŁAGAM, ZATRZYMAJMY WYCINKĘ LASÓW PAŃSTWOWYCH, PUSZCZ. OTÓŻ, CAŁY CZAS WYCINAJĄ, TERAZ WYCINAJĄ; PÓŹNIEJ CIĘŻKIM SPRZĘTEM BRUTALNIE WYCIĄGAJĄ TRUPY DRZEW, DUŻYCH DRZEW, NISZCZĄC WSZYSTKO.... BŁAGAM!!! ZATRZYMAJMY TĄ STRASZLIWĄ NIEODWRACALNĄ ZBRODNIĘ!!! ZRÓBMY COŚ!!! SPRZECIWMY SIĘ!!!!!
zbyszekkot 2017-04-24 14:39
PRAGNĘ DZIAŁAĆ U WAS W OBRONIE NATURY, PRZYRODY JAKO WOLONTARIUSZ. POWSTRZYMAJMY MORDOWANIE NATURY. BŁAGAM!!!!! ZBYSZEK SKUZA
Kasia 2017-06-09 11:19
Praca polega na znajdowaniu darczyńców i darczynek dla organizacji. Praca na świeżym powietrzu, rozmawia się z ludźmi i szuka tych pozytywnych i otwartych na wsparcie.

W Warszawie stawka godzinowa to minimalnie 20pln na rękę, uczciwe warunki za uczciwą pracę. Pełny wymiar to 30godzin tygodniowo (6 godzin dziennie), ale można też pracować w niepełnym wymiarze godzin dostosowując grafik do swoich potrzeb.
Fajnie, bo pracuje się bezpośrednio dla Greenpeace, a nie dla agencji lub innego pośrednika, więc praca w organizacji pozarządowej i można dobrze poznać ludzi dla niej działających :)
Zostaw swoją opinię o Fundacja Greenpeace Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Greenpeace Polska