Boehringer-Ingelheim Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Boehringer-Ingelheim Sp. z o.o.

admin 2015-06-30 09:55:24
Witam wszystkich! Ktoś z Was zna charakter pracy? Zależy nam na poznaniu prawdy o warunkach zatrudnienia, atmosferze w firmie.
DyMi 2015-07-21 20:20:11
Nie pracowałam w BI ale chciałabym podzielić się opinią na temat rekrutacji w której miałam przyjemność uczestniczyć. Dobre wrażenie wywarło na mnie sposób: podejścia do drugiego człowieka, bardzo wysoka kultura osobista, rozmowy i zadania na wysokim poziome intelektualnym, szacunek do drugiej osoby.
Niestety wynikło z rozmowy że firma BI stawia ostatnio na brak doświadczenia więc nie ma co się z nim obnosić, a wręcz można odnieść wrażenie że fakt iż takowe jest (już nie daj boże poparte sukcesami)jest zdecydowaną wadą a nie zaletą.
Mam nadzieję że ta opinia będzie dla kogoś pomocna i pozwoli na osiągnięcie zamierzonych celów związanych z firmą BI
Zostaw swoją opinię o Boehringer-Ingelheim Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Boehringer-Ingelheim Sp. z o.o.