Opinie o Pierogarnia Stary Toruń w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pierogarnia Stary Toruń. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pierogarnia Stary Toruń o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pierogarnia Stary Toruń w Toruń

Czy pracodawca Pierogarnia Stary Toruń organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

EBB Nowy wpis

Tak. Są organizowane cykliczne szkolenia dla kelnerów i kucharzy. Zarówno przez trenerów wewnętrznych, jak i szkolenia zewnętrzne

Zainteresowana Nowy wpis

A potrzebujecie teraz ludzi do pracy? Jaka atmosfera między pracownikami?

Ktoś29 Nowy wpis

Praca, w której trzeba pracować. Jeśli chce ktoś się zatrudnić, by snuć się z kąta w kąt to nie wysyłaj w ogóle CV. Rodzinna atmosfera, stawka godzinowa + napiwki (przy etacie i dobrej obsłudze 3500zl+). Od początku szkolenia (wdrozeniowe), potem z trenerem (dostaje się certyfikaty, wiec zostaje to z nami na dłużej), imprezy integracyjne, wszystko jasne i spisane (nie tak jak w większości firm nic nie ma i nie wiesz co powinieneś wiedzieć), kierownicy pomagają, gdy jest dużo obowiązków + będąc kelnerka pomaga barista, osoba sprzątająca stoliki, osoba witająca gości. Mocno inwestują w szkolenia. Możliwość awansu na kierownika i do tego dochodzą nowe szkolenia zarzadcze. Grafik dostosowany, na cały miesiąc (w niektórych firmach nie do pomyślenia), wypłaty na czas, obchodzone rocznice pracy, urodziny, pracownik miesiąca, darmowy multisportu i inne w momencie awansu. Czasami spiny z ludźmi, ale to norma, gdy pracuje się z ludźmi. Generalnie dużo dla pracownika (nie mylić z leserem :))

Nina

@Wtajemniczony Bardzo dziwna to opinia. Firma zbiera w internecie bardzo dobre opinie!!!

Kelner

Rozmowa jest rzeczowa i na temat pytania są dosyć konkretne i jasno objaśniona jest współpraca , brakuje trochę oprowadzenia po kuchni i pokazania tego od strony kelnera.

Nie pamiętam niestety

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Wtajemniczony

Opiszę to w trzech słowach: " ZWYKŁY (usunięte przez administratora) " ale już zajmują się tym odpowiednie instytucje więc miłej kontroli. Ostrzegam wiem nie powinienem ale za dużo dowodów już zostało przekazane.

Krw
@Wtajemniczony

Napiszesz coś więcej? Zamierzam złożyć tam cv i zastanawiam się czy warto ;)

E.BB

Lubię atmosferę w Pierogarnia Stary Toruń za: Grafik dostosowany do potrzeb i możliwości, ciekawa praca i brak nudy ;)

słuchający

Generalnie w pracy trzeba pracować a niestety z naszą wydajnością jest jak na razie kiepsko.

Zainteresowana

Czy dobra praca w firmie jest przyczyną , że tak rzadko piszecie na tym wątku? Potrzebni są pracownicy?

Puszka

Praca do najlżejszych nie należy, wiadomo gastronomia. Dużym plusem jest możliwość dogadania co do dni pracy. Wypłata jest zawsze uczciwie wypłacana, bez żadnych opóźnień. Można liczyć na premie jeżeli się rzetelnie i uczciwie pracuje. Ekipa jest raczej młoda więc idzie się dogadać. Jeżeli ktoś szuka pracy w której będzie leżał i pachniał to ta do nich na leży. Polecam osobom które nie lubią nudy i rutyny oraz mają cierpliwość do gości lokalu.

aws

Witam! Czy w Pierogarni Stary Toruń jest możliwość dostosowania swoich godzin pracy do konkretnej godziny, nie godziny zamknięcia lokalu? Nie jestem z Torunia i nie wiem czy będzie możliwość dostosowania grafiku do rozkładu jazdy pkp.

U

Oprócz strasznego zmęczenia po 14 gdz. w pracy panuje w prawie zawsze miła atmosfera, jeżeli nie liczyć parę spin na co dzień, ale cóż trudno, niektórym nie wystarcza troszeczkę szczerości, ale uda się dogadać z każdym, więc jak zbieracie się tu pracować, to pewnie musicie miecz wystarczająco nerwów:*

Polecam. Atmosfera w pracy jak w rodzine, pyszne jedzonko, dobre wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy, nie ma problemu z zamianą dnia. ;)

Bardzo polecam atmosfera w pracy jak w rodzinnym gronie elastyczne godziny pracy no i bardzo dobre jedzonko ;-) Za dobre sprawowanie w pracy dobra premia no i wnagrodznie też bardzo dobre ;-)

Pietras

Polecam. Szef w porządku, elastyczny grafik, nie ma problemu z zamianą dnia pracy. Współpracownicy ugodowi. Zniżki pracownicze wysokie, Pyszne jedzonko. ;)

K

Dużym plusem jest zdecydowanie super atmosfera i elastyczny grafik. Podwyżki - jeśli się starasz, nie olewasz roboty i dajesz coś z siebie to raczej nie powinno być problemu, ale nie ma co liczyć na to, że dostanie się docenionym przez podwyżkę, trzeba się prosić samemu. Myślę, że nie ma co narzekać, wiadomo że jak w każdej pracy znajdą się plusy i minusy i zawsze będzie coś co można, a nawet trzeba poprawić ale ogólnie nie jest źle, polecam ;)

XYZ

Panuje miła atmosfera,praca sama w sobie jest fajna,właściciele super(także kierownictwo i menager)Odnosząc się natomiast do wypłat mogłyby być wyższe a ludzie powinni być bardziej doceniani.Jest kilka elementów do zmiany ale nie umniejsza to Pierogarnii.Generalnie polecam

kelnerka

Praca w gastronomii w wielkim stopniu zależy od atmosfery w zespole. Niestety nie mogę powiedzieć, że w tym lokalu atmosfera jest na zbyt wysokim poziomie. Czasami można pomyśleć, że pracownicy dzielą się na lepszych i gorszych. Za każdym razem da się wyczuć jakąś spine w powietrzu, każdy ma do siebie pretensje i to nie tylko w zespole kelnerskim. Większość jest przyzwyczajona, ponieważ jakoś trzeba przetrwać kolejny dzień w pracy. Najgorsze jest to, że problem nie jest całkowicie w ludziach, wiadome że każdy z nas jest inny, problem tak naprawdę kryje się w warunkach pracy i traktowaniu innych. Odsyłam do poprzedniego komentarza,(kamil 2016-02-22 11:32) ponieważ nie chcę nic więcej dodawać bo wszystko zostało tam ujęte. Zgadzam się z tym, że nie jest to zwykły lokal i ludzie tam na prawdę są specyficzni i to jest ich rodzynka, ale ciężko być neutralnym i uśmiechniętym po takim traktowaniu, przecież jesteśmy ludźmi, a nie maszynami. Sytuacja mogła by wyglądać inaczej, po prostu trzeba trochę się postarać i przynajmniej zacząć słuchać swoich pracowników i być przede wszystkim częścią tego zespołu, a nie tylko udawać, że się nią jest. Każdy (Oczywiście według mnie) jest zmęczony i ma taką, powiedzmy niechęć do tego wszystkiego. Może mało kto się ze mną zgodzi, ale tak to wygląda od wewnątrz. (kamil 2016-02-22 11:32)

kelnerka

Praca w gastronomii w wielkim stopniu zależy od atmosfery w zespole. Niestety nie mogę powiedzieć, że w tym lokalu atmosfera jest na zbyt wysokim poziomie. Czasami można pomyśleć, że pracownicy dzielą się na lepszych i gorszych. Za każdym razem da się wyczuć jakąś spine w powietrzu, każdy ma do siebie pretensje i to nie tylko w zespole kelnerskim. Większość jest przyzwyczajona, ponieważ jakoś trzeba przetrwać kolejny dzień w pracy. Najgorsze jest to, że problem nie jest całkowicie w ludziach, wiadome że każdy z nas jest inny, problem tak naprawdę kryje się w warunkach pracy i traktowaniu innych. Odsyłam do poprzedniego komentarza, ponieważ nie chcę nic więcej dodawać bo wszystko zostało tam ujęte. Zgadzam się z tym, że nie jest to zwykły lokal i ludzie tam na prawdę są specyficzni i to jest ich rodzynka, ale ciężko być neutralnym i uśmiechniętym po takim traktowaniu, przecież jesteśmy ludźmi, a nie maszynami. Sytuacja mogła by wyglądać inaczej, po prostu trzeba trochę się postarać i przynajmniej zacząć słuchać swoich pracowników i być przede wszystkim częścią tego zespołu, a nie tylko udawać, że się nią jest. Każdy (Oczywiście według mnie) jest zmęczony i ma taką, powiedzmy niechęć do tego wszystkiego. Może mało kto się ze mną zgodzi, ale tak to wygląda od wewnątrz.

Xxx

Jak czytam niektore opinie to czuje sie jakbym tam nigdy nie pracowala , godziny pracy moze nie są jakoś bardzo zadowalające ale gdzie nie pójdziesz pracować jest tak samo , załoga czysta rewelacja nigdzie wcześniej nie poznałam tak wielu wspaniałych osób , z czystym sumieniem polecam pracę w Pierogarni . ( Jeśli ktos nie lubi i nie nadaje się do pracy w gastro to nawet praca po 3 godziny dziennie mu nie będzie odpowiadać.)

Aaa...

Jeśli mam ocenić pracę w Restauracji u państwa Podlaszewskich głownie przyciąga atmosfera panująca w pracy możliwość ustalenia grafiku pracy (+ dla studentów) co do zarobków są przyzwoite mogę polecić w 100% pracę

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pierogarnia Stary Toruń?

Kandydaci do pracy w Pierogarnia Stary Toruń napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pierogarnia Stary Toruń