Aereco Wentylacja sp. z o.o.

Opinie o Aereco Wentylacja sp. z o.o.

admin 2015-06-05 10:01
Czy pracodawca Waszym zdaniem dobrze prowadzi firmę Aereco Wentylacja sp. z o.o.? Czy pracownicy są zadowoleni z pracy? Podziel się z nami swoją opinią.
Gienio 2016-06-07 10:49
Czy rekrutacja się już na dobre zakończyła i został wybrany nowy pracownik do oddziału w Krakowie na doradcę technicznego, czy teraz dopiero rozpoczynają się rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi kandydatami? Wie ktoś coś?
Kamil 2016-08-20 08:19
Dzień dobry! Mam takie pytanie jakie pieniądze na start dostaje pracownik Magazynu w Aereco ?
Kamil 2016-08-23 11:12
Tak, mam uprawnienia na wózki widłowe! Tylko 1800zł netto. Ja słyszałem ze koło 2500zł. Poza tym na serwisie goldenonline.pl ludzie dają plus własnie dobrym zarobkom
asz 2016-08-23 14:10
może od tej kwoty zaczynasz to i tak bardzo dobre wynagrodzenie na poczatek dla nowego pracownika uważam.
typiara 2017-03-20 21:37
góra dużo obiecuje, mało później z tego dochodzi do skutku, trzeba bardzo walczyć o swoje, dyrektor niezbyt ma klasę.
sytuację ratuje super atmosfera, którą stwarzają pracownicy, oczywiście Ci najniżsi, a im wyżej tym gorzej z ludźmi...
produkty bardzo fajne, ferrari wśród wentylacji, ale co za tym idzie drogie. spokojna, pewna (póki co) praca.
Zostaw swoją opinię o Aereco Wentylacja sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aereco Wentylacja sp. z o.o.