RECTUS POLSKA Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o RECTUS POLSKA Sp. z o.o.

anonim 2010-02-27 13:26:13
Cisza ??? Nikt tam nie pracowała ???
anonim 2010-03-05 12:53:46
anonim - 2010-02-27 13:26:13

Cisza ??? Nikt tam nie pracowała ???

Strasznie niesłowna firma.
anonim 2010-03-18 22:27:57
Dlaczego niesłowna?
giziu2 2010-08-20 15:28:56
Proszę o opinię o firmie RECTUS chodzi mi o stanowisko Mobilnego doradcy Tech.-Hand.
Andrzej 2010-09-30 21:41:41
Firma wzorowa, polecam. Znam osobiście kilka osób pracujących w Rectus Polska. Bardzo dobra atmosfera, atrakcyjne warunki pracy, ciekawe produkty, zdrowe podejście kierownictwa do podwładnych.
anonim 2010-12-21 22:20:44
Najlepsza firma handlowa w Polsce!
sąsiad 2011-11-16 13:22:36
Może ktoś napisze jak aktualnie wygląda sytuacja w tej firmie
Daro 2011-12-30 19:20:04
Sytuacja wygląda bardzo dobrze - grupa ludzi zaangażowanych w pracę, docenianych przez fachowych przełożonych. Branża ciężka, bardzo konkurencyjna, wymagająca od ludzi sporych umiejętności - mix techniczno-handlowy. Polecam jak komuś zależy na rozwoju i dobrej, stabilnej, wymagającej pracy.
sąsiad 2012-01-04 13:29:19
dzięki za odpowiedź
a jak warunki finansowe, nie pytam o wypłatę a raczej o ... porównanie z konkurencją
rozumiem że pracujesz lub pracowałeś w Rectus, wiesz coś na temat zatrudnień, możliwości podjęcia pracy?
Adam 2012-10-03 10:42:11
Warunki finansowe powyżej średniej, czy szukają to nie wiem - trzeba sprawdzać stronę pracuj.pl (ostatnie ogłoszenia widziałem tam). Z tego co wiem to firma bardzo szybko się rozwija i zawsze jest szansa, że pojawi się ogłoszenie.
p 2014-06-26 10:50:17
Jak to wygląda panowie finansowo, jaka podstawa i premia (chociaż widełki). Jestem z branży i będe składal podanie, jednak nie chce ryzykować poochopnie obecnej pracy. Będę wdzięczny za informację
p 2014-07-02 18:22:00
Przedstawiciel handlowy- wielkopolska
krówka87 2015-01-12 14:34:46
mnie również bardzo interesuje jak wygląda sprawa rotacji w firmie RECTUS POLSKA Sp. z o.o. bo tak się składa że będe starała się tam wkrótce zdobyć zatrudnienie. rotacja jest dla mnie podstawowym kryterium oceny nowego potencjalnego pracodawcy. w takim razie czy jest duża, i jeśli tak, dlaczego? pozdrówka krówa
maciek 2015-03-17 17:26:18
pewnie rotacja jest jak w każdej firmie @krówka87 a czy jest duża czy małą to możesz zobaczyć po ilości ofert do pracy u nich, bo jednak nie jest tak, że mają non stop to samo ogłoszenie, tylko co jakiś czas wystawiają z tego co widzę tak naprawdę. Poza tym raczej firma RECTUS POLSKA Sp. z o.o. jest jedną z większych firm i profesjonalnych.
viktoria 2015-03-31 21:01:35
rotacja rotacji niestety nierówna, jest ona świadectwem różnego typu zjawisk zachodzących w firmie, a mnie najbardziej ciekawi dlaczego sporo osób rzekomo tak czesto odchodzi z tej firmy. znałam takie firmy gdzie ludzie byli wyłapywani bo sporo umieli i mieli prestiż i szli do lepszych miejsc p4racy a ciekawe jak to wygląda tutaj
TakiTamLolek 2016-09-30 15:46:40
Nie Toruń lecz Cieszyn, a właściwie Gumna. Może trochę konkretnej informacji z pierwszej ręki dla zainteresowanych. Rotacja jest bardzo mała, mimo, że większa niż jeszcze jakiś czas temu. W 90% przypadków ludzie odchodzą sami. Powodem jest zapewne minięcie się z oczekiwaniami związanymi ze stanowiskiem lub "miękki tyłek". Myślę, że na dzień dzisiejszy 90% obecnej kadry to ludzie ze stażem powyżej 7-10 lat. Praca jest wymagająca na każdym stanowisku - jeśli liczysz na romansowanie w pracy i gadki przy kawie, to nie jest to miejsce dla Ciebie. Tu się po prostu pracuje, i nie dla tego, że ktoś stoi nad Tobą z batem, ale dlatego, że tacy są tu ludzie. Jeśli chcesz pracować, dostaniesz wszystko czego Ci potrzeba na wykonanie swoich obowiązków. Szacunkiem cieszy się każdy, od Pani, która sprząta po szefa firmy. Czymś co na pewno dodatkowo wyróżnia firmę jest jej nowa siedziba - wygląd i technologia zarządzania to zdecydowanie XXI wiek. A co do płacy - na to raczej chyba nikt tu nie narzeka. Zarząd zdecydowanie docenia pracę każdego bez wyjątku jeśli nie jesteś lebrem :) Nieco inaczej jest w księgowości..., ale to inna historia ;) Ktoś pomyśli: idealna firma - otóż nie ma idealnych firm, kilka detali można ocenić lepiej, inne gorzej, lecz co do tych o których tu pisze się najczęściej, stawia tą organizację w czołówce firm przyjanych pracownikowi... P.S. Prezes to luzak i oryginał, rzadko go widać, ale oczy ma wszędzie ;)
TakiTamLolek 2016-10-19 21:09:14
Napisz na ogólny email co masz na myśli, jakie konkretnie masz oczekiwania. Na pewno dostaniesz odpowiedź.
haj 2016-10-19 21:11:58
odpiszą na meila jak sie zapyta o takie spray dotyczace zatrudninia? jak tak to super a ty jakie stanwosiko polecasz? Doradca techniczny jest dobrze opłacalny?
Zostaw swoją opinię o RECTUS POLSKA Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RECTUS POLSKA Sp. z o.o.