Opinie o sixt.pl - Eurorent sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SIXT rent a car. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SIXT rent a car o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIXT rent a car w Toruń Arabska 9

niki

firma dosyć często powtarza rekrutację na stanowiska księgowe w centrali. co jest powodem kolejnych rekrutacji ? czy wynikają z rozwoju działu, czy są spowodowane rotacją ?, jeżeli jest to rotacja to z czego wynika ? czy atmosfera pracy w dziale jest dobra ? jak oceniani są przełożeni przez pracowników ? jakie mają podejście do pracowników ? czy cele stawiane przez dyrekcję są realistyczne? jaki są warunki pracy ? itp. czy warto aplikować ?

DD
@niki

Jako były pracownik centrali mogę powiedzieć tyle, że częste rekrutacje tam są spowodowane rotacją, a nie rozrastaniem się działów. :) Tam po prostu przychodzisz i już musisz wszystko umieć, nie ma żadnego szkolenia, instruktaż stanowiskowy jest po łebkach. Zaczynasz pracę i jest podejście kierownictwa na zasadzie "siadaj i rób". Masz już wszystko umieć i posiadać wiedzę na starcie godną wieloletniego pracownika. Zatem nie ma się co dziwić, albo ktoś jest omnibusem i wszystkiego domyśli się sam albo musi się pożegnać z firmą.

niki

DD Nowy wpis
@niki

Co jaki czas w SIXT rent a car można ubiegać się o podwyżkę?

Witold Nowy wpis

Ktoś powie jak przebiega zdanie auta w Sixt, bo to często najbardziej problemowe jest. Nie szukają na siłę jakichś otarć czy zabrudzeń? . . .

Marek Nowy wpis
@Witold

Nic z tych rzeczy. :)

Hej, czy w firmie SIXT rent a car płacą za nadgodziny?

gigi

nie

@gigi

Czyli można odebrać jako dzień wolny, tak? Poza tym warto w ogóle Twoim zdaniem ubiegać się o pracę w SIXT?

gigi
@Natalia

Zależy do jakiego działu i kto będzie Twoim szefem

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w SIXT rent a car spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Czarek

@Marian NY 08-03-19 To nie jest forum dla klientów firmy lecz dla pracowników !!

Marian NY 08-03-19

Marian z USA NY zostalem (usunięte przez administratora) , zamawialem samochod 2 miesiace wczesniej, po przybyciu na lotnisko okazlo sie ze samochdu nie ma na pytanie gdzie jes uslyszale odpowiedz - a co pan myslal ze samochod bedzie czekal na pana , dodam ze bylem zdwojga dziecmi 3lata i 1 rok . Przy zamawianiu auta pwiedziano ze te auto jest z ubespieczeniem jakez bylo dla mnie zaskoczenie na miejscu gdy okazalo sie ze nie mam ubezpieczenia i musze zaplacic dodatkowo 750 $ WIECEJ . Obsluga jest bardzo tragiczna , odbior auta odbywa sie w ciemnosciach garazu gdzie nie sposob sprawdzic auta . Odnalezienie auta graniczylo z cudem bowie nik w tym minie pomogl . Po zwrocie auta bylem szusty w kolejce do odbioru i kazano mi czekac , niestety bylo to niemzliwe na czas odlotu dodam ze bylem z dojgiem dzieci . Po starcie przyszdl emeail ze samochod ma zadrapana felge i koszt tej naprawy wynosi 200$ , napisalem email to co zrobimy z tym ze ja musialem czekac na zamowiony samochod wczesniej , czy moze dostane jakas znizke, niestety firma ta zeruje na klijetach z zagraniycy , jak juz zaplaciles to morda w kubel . O zgrozo za godzine dostalem email ze zapraszja mnie ponownie do skozystania z ich uslug .Moja ocena jet bardzo negatywna i ostrzegam ludzi ktorzy beda korzystac z ich uslug . Na napisane email do dzisiaj nie dostalem odpowiedzi a bylo to 06-17-19 NIEPOLECAM

Pracuje w Eurorent juz kilka lat i wszyscy mowia, ze firma chyli sie ku upadkowi. Wyplaty sa co raz mniejsze, flota sie kurczy bo auta malo zarabiaja, jest mniej rezerwacji. Zarzad probuje ratowac sytuacje uderzajac w pracownikow. Oszczedzanie jest teraz najwazniejsze, nawet kosztem jakosci. Mam nadzieje, ze to sie zmieni.

Robert

Chyba ta Natalia to jakiś pracownik , który popiera te drętwa firme

Bost

Byłem klientem Sixt oddział w Madrycie. Nigdy więcej!

Natalia

@Piter jakiś powód musi być. Co powiedział pracodawca? Jaki dał powód? Nie możesz nikogo obrażać na forum. Zapoznaj się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed pozostawieniem komentarza na temat firmy SIXT rent a car.

Natalia

@jack czy możesz powiedzieć coś więcej na temat tego jak się zmienił? Co dokładnie się zmieniło? @kriss czemu tak uważasz? Dlaczego złożyłeś wypowiedzenie? Jeśli ktoś jest zainteresowany to pojawiła się nowa oferta pracy na stanowisko Specjalista ds. Wynajmu w Krakowie.

kriss

dokladnie, firma pada na dno, porazka, wlasnie zlozylem wypowiedzenie i wiele innych ludzi juz czeka zeby zlozyc, niech sobie pracuja sami!

jack

Tak zarzad sie zmienil i to na gorsze jakis RP ktory polozyl juz wiele firm teraz kladzie Sixt, mysli ze jest wszechmocny ale moze nie bawem ktos mu sprawi lomot to sie uspokoi

astro23

ale przecież lejkds mają oferty zatrudnienia w wielu miastach i ogłoszenie więc nie wiem już o co ci chodzi

FCGHJDFGH

Praca po godzinach to codzienna norma jesli kogos by interesowało zatrudnienie. Warto zaznaczyć, ze za nadgodziny nic sie nie ma.

Barszczyk

Firma ma fatalna opinie na rynku. Wszyscy mówią o tym, ze sie zwijają. Ciagle zwalniają ludzi. Atmosfera w pracy fatalna. Ciagle mydła oczy, ze bedzie dobrze. Obiecują dużo, a potem tylko pracujesz po godzinach i nic z tego nie masz.

ola z opola

bo polski klient w 95% przypadkow przychodzi tak nadety i naburmuszony, ze na starcie sie odechciewa. wiesz kiedy to najlepiej widac? jak masz grupe, 2/3 obcokrajowcow i jednego buraczanego krajana, ktory za wszelka cene chce pokazac, ze jak placi (i to przewaznie nawet nie on) to od razu jest panisko. chlop ze wsi wyjdzie, ale wies z chlopa nigdy

Miki

Witam, mógł by ktoś napisac jak wygląda praca w tej firmie na stanowisku kierowcy ?

nene

ludzie z tej firmy uciekają,koszmarna atmosfera pracy, przy zatrudnieniu obiecanki cacanki a potem głodowa goła pensja.Pomimo, że w umowie masz zapisaną premię prowizyjną która ci się należy bo spełniłeś wszystkie warunki to wszystkim jej nie zapłacą bo zarząd tak postanowił. Co tu dużo gadać

boria

W czasie kiedy pracowałem w Sixt na początku była umowa na czas próbny (chyba 3 mies.), potem umowa na rok, potem kolejne. Żadnej umowy zlecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o SIXT rent a car - Toruń

SIXT rent a car
2.4/5 Na podstawie 61 ocen.

SIXT rent a car