Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o.

admin 2015-11-03 20:26:50
Życie zawodowe wielu osób może zależeć od Ciebie. Opowiedz o firmie Geo Mieszkanie i Dom Sp. z o.o. na naszym forum.
niko 2016-01-25 15:29:01
Pracowałem tam prawie rok i stanowczo nie polecam tego pracodawcy. Moim zdaniem zarobki bardzo średnie, a atmosfera fatalna. Im niższe stanowisko tym gorzej, wyczywalny brak szacunku dla pracownika, ludzie sfrustrowani, zestresowani. Choć oczywiście można tam trafić na kilka fajnych osób np. dziewczyny z księgowości czy z sekretariatu zawsze uśmiechnięte i pomocne:)
były 2016-04-22 13:12:47
Zanim zacznie tam ktokolwiek pracować - zapytajcie ilu przed wami na tym stanowisku pracowało w przeciągu ostatniego pół roku. Rotacja tam jest masakryczna - nie bez powodu!!!!
Podzielam zdanie @niko i nie polecam tam pracy nawet największemu wrogowi.
@marta 2016-06-08 12:35:30
Chyba zależy dokładnie gdzie się pracuje i z kim. Ja nie narzekałam ani na pensję, ani współpracowników.
kasia 2016-06-28 11:09:54
To najważniejsze @marta' mi zalezy równiez na zdobyciu doswiadczenia.
Były pracownik (całeszczęscie) 2016-11-25 14:40:08
Całkowicie zgadzam się z @niko, dodatkowo ludzie albo sami odchodzą albo są zwalniani bez konkretnego powodu.
Praca: jedna wielka ściana, wszystkie pomysły które wymagały by jakiegoś minimalnego wysiłku ze strony innych działów czy nawet samego zarządu były hamowane albo wogle odrzucane. Czas tam jakby się zatrzymał kilkanaście lat temu, wszystko ręcznie klepane - robota dla samej idei pracy chyba...
Dodatkowo kompletny brak szacunku ze strony zarządu jak i części pracowników, jesteś kimś kogo można w każdej chwili wyp...
Można by tu wiele wymieniać ale po co, generalnie z czystym sumieniem nie polecam i odradzam nawet jako pierwszej pracy bo niepotrzebnie może spaczyć poglądy młodego człowieka na to, jak powinna wyglądać dzienna współpraca.
Zostaw swoją opinię o Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o.