Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Zadzwoń tel. 795 116 179
Zobacz jakie masz możliwości prezentowania swojej firmy i odpowiadania na pytania użytkowników.
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Getin Leasing S.A.

Pracowałeś w firmie Getin Leasing S.A. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2015-06-05 09:44:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Macie może nowe informacje? Temat ucichł, a na pewno dzieje się coś nowego w firmie Getin Leasing S.A., pomóż nam poznać jej prawdziwe oblicze. Zostaw anonimową opinię.
zdjecie uzytkownika
kabzi - 2015-11-20 22:04:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [admin - 2015-06-05 09:44:29]:
Cześć wszystkim. Widać , że firma ma na siebie pomysł na przyszłe lata i jeśli dalej będą szli tą drogą , którą kroczą w tej chwili to może być tylko i jedynie lepiej. Sporo jest do poprawienia, ale oby tak dalej im szło z tym poprawianiem. Getin poszukuje obecnie doradców handlowych i może to być ciekawa opcja
zdjecie uzytkownika
kop - 2015-11-23 17:12:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no opcja niezla ale widzieliscie ze oferuja zatrudnienie na podstawie umowy o współpracy gospodarczej, nie ma mozliwosci podpisania umowy o prace
zdjecie uzytkownika
czesia - 2015-11-28 01:41:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@kop - no słuchaj w dzisiejszych czasach trudno o coś łatwego i przyjemnego na prostych warunkach, ale i tak dobrze, że w ogóle jest umowa o współpracy gospodarczej.
zdjecie uzytkownika
hgfd - 2015-11-30 20:31:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@kabzi doradców handlowych oraz szukają tez księgowej/ księgowego tylko że nie we Wrocałwiu a w Katowicach, może warto spróbować aplikować tam do nich

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Getin Leasing S.A.

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: