Getin Leasing S.A.

Wrocław

Opinie o Getin Leasing S.A.

admin 2015-06-05 09:44:29
Macie może nowe informacje? Temat ucichł, a na pewno dzieje się coś nowego w firmie Getin Leasing S.A., pomóż nam poznać jej prawdziwe oblicze. Zostaw anonimową opinię.
kabzi 2015-11-20 22:04:56
Cześć wszystkim. Widać , że firma ma na siebie pomysł na przyszłe lata i jeśli dalej będą szli tą drogą , którą kroczą w tej chwili to może być tylko i jedynie lepiej. Sporo jest do poprawienia, ale oby tak dalej im szło z tym poprawianiem. Getin poszukuje obecnie doradców handlowych i może to być ciekawa opcja
kop 2015-11-23 17:12:34
no opcja niezla ale widzieliscie ze oferuja zatrudnienie na podstawie umowy o współpracy gospodarczej, nie ma mozliwosci podpisania umowy o prace
czesia 2015-11-28 01:41:31
@kop - no słuchaj w dzisiejszych czasach trudno o coś łatwego i przyjemnego na prostych warunkach, ale i tak dobrze, że w ogóle jest umowa o współpracy gospodarczej.
hgfd 2015-11-30 20:31:21
@kabzi doradców handlowych oraz szukają tez księgowej/ księgowego tylko że nie we Wrocałwiu a w Katowicach, może warto spróbować aplikować tam do nich
wiao 2016-03-16 13:15:56
w sumie widac, ze u nich dział marketingu jest dobrze rozwinięty i to na pewno jest dla nich na plus, ale nie wiem jak wygląda teraz praca jako Specjalista ds. majątku trwałego i inwestycji, macie nformacje?
Zostaw swoją opinię o Getin Leasing S.A. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Getin Leasing S.A.