Opinie o Mostostal Kielce w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Mostostal Kielce. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mostostal Kielce o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mostostal Kielce w Kielce

tak jak piszesz , to taki jesteś , po prostu zwykła (usunięte przez administratora) i tyle .

?

witam podobno sa u was we firmie przyjecia??ile zarobi tam monter???

gosc
@

czesc ile chłopaki morzna na serio zarobic jako monte?

KTOŚ

Witam wszystkich mostostalowców niedługo panowie to za darmo będziecie pracować w tej dziadoskiej firmie gdzie zwykly robol musi wyrobić na biuro ktore stanowi polowe zatrudnienia pozdrawiam i życze powodzenia

?

[usunięte przez moderatora] powiedz mi gdzie się takie [usunięte przez moderatora] rodzą jak ty? Piszesz że mostostal mi życie uratował, [usunięte przez moderatora]. A mostostal to jedynie marnuje życie a nie ratuje [usunięte przez moderatora]

Aplikowałeś do firmy Mostostal Kielce? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
JA

O te zarobki t bunt powinien być dawno!!!!!!!! Za chwile będziesz [usunięte przez moderatora] za darmo i co powiesz dziecku????? Nie jedz dzisiaj bo tata [usunięte przez moderatora] firmę ratuje . GRATULACJE ZA MYŚLENIE !

Ja tam wiem co snu miał na myśli i dobrze pisze !!!!!!!

snu

Przez [usunięte przez moderatora] takich jak mowa powyżej których jest na każdej hali kilku, którzy po mimo non stop zmniejszających się wypłat (usunięte przez administratora) jeszcze więcej i szybciej i pokazują że można pracować wydajniej za mniej (usunięte przez administratora) Przez was [usunięte przez moderatora] mamy wszyscy (usunięte przez administratora) i nie długo dobierzemy wam się do (usunięte przez administratora) i będziecie pracować jak każdy!!!!!!!!

snu

Chłopaki dobrze wszyscy wiemy że mostostal bazuje na strachu, na ściemie że nie ma pracy, pieniędzy itp. A w tym momencie nie da rady wziąć nawet jednego dnia urlopu, a nawet proszą ludzi o nadgodziny za które nie płacą!!!!!!!!!! Ale jak możemy wyrwać jakieś profity od tych [usunięte przez moderatora] skoro na wzajem się nie szanujemy.

snu

Najgorsze jest to że ludzie nadal wierzą że będzie lepiej a "lepiej już było"tak mawia [usunięte przez moderatora]

KTOŚ

Witam wszystkich niewolników Mostostalu z tego co sie dzieje w firmie to dlugo już chyba nie pociagnie skoro zwalniają się już nawet dyrektorzy.Pozdrawiam

snu

A ogólnie panowie za te okruchu które spadają nam z pańskiego stołu zwanymi wypłatą to trzeba przed bramą zorganizować lincz i po kolei lać [usunięte przez moderatora]

snu

[usunięte przez moderatora] piszesz żeby ktoś się ujawnił, chyba tylko po to, żebyś mógł do [usunięte przez moderatora] się sprzedać a ta (usunięte przez administratora) będzie kogoś ganiała? heheheh znam (usunięte przez administratora) twoje zasady egzystencjii w pracy

snu

[usunięte przez moderatora] przeczytaj to co napisałeś i spróbuj jeszcze raz przekazać to co miałeś [usunięte przez moderatora] na myśli

gośc

witam , pracowałem w Szwecji , w Mostostalu katastrofa ,[usunięte przez moderatora]

zimny

no rzeczywiscie jezeli tu pracuja Aż tacy analfabeci ,to nie dziwi mnie fakt slabej kondycji MOSTOSTALU,chociaż moze to przejsciowe,ale pomimo wszystko z takimi ,,ludziskami'' ciezko bedzie cos zdzialac

fach

witam proszę napiszcie jle u was zarabia spawacz -fachowiec który pracuje np 4 lata w firmie.

spawacz

Obiecuja 4500zl ale daja okolo 1600

spawacz

czesc,jakie sa zarobki spawaczy w mostostalu kielce?

gdFDASD

Smiech na sali co wypisuja na temat tej wspanialej firmy " co 6 lat pod wyzki pensji super ubrania robocze bhp na poziomie reaguje na kazdy wniosek praconika szczelne hale cieple coz tu wiecej chcie super majstrowie no cud miod i orzeszki no super super" a pozdrowienia dla super majstra KLUCHA i niezapomne o kierowniku JEŻU dbaja o pracownikow wysokie premie daja:) .....

Łukasz spawalnik

Witam Z racji zbliżającego się Nowego Roku wszystkim pracownikom Mostostalu w Piotrkowie pragnę życzyć wszelkiej pomyślności, zdrowia, szczęsna w życiu prywatnym i zawodowym oraz pracy by móc w tym nadchodzącym okresie mieć perspektywę pewnego jutra. Chciałbym również z tego miejsca podziękować współpracownikom (w głównej mierze spawaczom) za dobrą szkołę spawalniczego fachu, za to że jako świeżo upieczony inżynier zostałem miło i fachowo przyjęty pomimo wzlotów i upadków jakie przez prawie 4 lata mojej pracy miały miejsce. Dużo się nauczyłem za co jestem wam wdzięczny. Może przyjdzie nam jeszcze kiedyś razem współpracować czego sobie i Wam życzę :) Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Mostostal Kielce - Kielce

• Jak się pracuje w Mostostal Kielce?

Zobacz opinie na temat firmy Mostostal Kielce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Mostostal Kielce