Opinie o Mostostal Kielce w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Mostostal Kielce. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mostostal Kielce o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mostostal Kielce w Kielce

Aneta

Czy ktoś z Was aplikował na stanowiska, o których wspominałam w swoim poprzednim wpisie? Jak ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacyjnym w ostatnim czasie w tej firmie, to inni użytkownicy chętnie dowiedzą się o jego przebiegu i Waszych wrażeniach. Jak długo trwała rozmowa kwalifikacyjna i jak długo czekaliście na wynik rekrutacji?

To jo

Witom wos chlopy z mototalu,nie nazekojta bo nimota znowuz tak źle jak tu bazgrota,piniochy zarobiota niezle,Ale cóż ta z tego jak potym chlota pod sklepami i placeta ze mało ze wum tak źle,A zuna w dumu ceko ze i co przyniesieta a wy co w robocie się przeopierdolota i cekota tylko kunca dniowki i by potym ino hlac ten zajzajer. Nie pisem tego by kogus urazić ale pomysta cy troche prowdy w tym nima. A na kuniec zyce wum dużo siely w tym nowym roku bo bedzie won i duzo trza bo mototal lycy na wos chlopy ....to pisolem jo was dobry duch.....hej trzymojta sie

Antek

Jak lubisz wegetację niż życie to warto

Aneta

Na stronie Mostostal Kielce odnajdziecie kilka ofert pracy, m.in. na stanowisko SPAWACZ KONSTRUKCJI STALOWYCH. Co osoby aktualnie zatrudnione w tej firmie mogą powiedzieć o charakterze pracy na tym stanowisku? Na jakie warunki zatrudnienia może liczyć przyszły pracownik? Pracodawca oferuje pakiet szkoleń lub dodatkowe benefity?

Aplikowałeś do firmy Mostostal Kielce? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
FHU MAXBUD BOBULA KAMIL

Bardzo dobra porządna firma pozdrawiamy prezesów Firma Remontowo-Budowlana MAXBUD RZESZÓW

Nie milczący głos większości

Pracujecie wytrwale nadgodziny zostaną wam dane a premię zabrane.Obiecaja wszystko byle przyjść a po miesiącu witaj w rzeczywistości albo dowidzenia.

Aneta

@franko widzę, że niestety nikt Ci jeszcze nie odpowiedział. Próbowałeś skontaktować się bezpośrednio z firmą? Masz jakieś dodatkowe informacje, którymi mógłbyś się podzielić?

franko

a jaka placa dla spawacza z doswiadczeniem,w 135,136,111, rtd utd itak dalej

Aneta

Śledzicie aktualne oferty pracy? Obecnie firma poszukuje osób na stanowisko: SPAWACZ KONSTRUKCJI STALOWYCH. Zamierzacie aplikować?

taxijanek

witam , czemu tutaj tak cicho???????.a na nowej hali takie krzyki ktory wydaje jeden z ,,najlepszych,, hahaha brygadzistow ze na starej slychac,,,pozdrowienia

pimini

Witam serdecznie. Słyszałem , że tutaj przede wszystkim początki nie są zbyt łatwe. Jednak po pewnym czasie człowiek do wszystkiego potrafi się przyzwyczaić. Zgadza się @solwik poszukiwani głównie specjaliści ds zarządzania oraz do ofertowania w zależności od branż

Jacek

Nie wiecie czy sa przyjecia w Mostostalu?

misio

,,MOSTOSTAL-MOJA MIŁOŚĆ

krys

pracowałem w mostostalu troche tam to jest (usunięte przez administratora) tylko tyrac za 1600 zł i chodzoc w sobote i niedziele nie polecam tam pracy

MIREK

witam! tak jest jak pisze xxx. praca na wysokości, na drabinie, rusztowanie jest jedno, spawaczy kilku. bchap wszystkiego wymaga, ale go nie ma tam gdzie potrzeba. jak ktoś spadnie to znajdą się rusztowania. zapraszamy panie michale częściej na hale!!! może te kartki damy brygadzistom, majstrom, ...

xxx

witam! czy ktoś wie jak ciężko jest na nockach? gdy temp dochodzi na hali do -9C. A potem powrót do domu i zasypianie za kółkiem. czy ktoś zastanowił się nad pracownikiem? chyba NIE!!!

olo

jasna sprawa Jurek masz racje nie ma to jak iść sobie do pracy na 3 zmiane i zamiast spać w nocy i odpoczywać jak normalny czlowiek to można się pomęczyć w robocie i stracić trochę zdrowia , no ale jak napisałeś "zdrowie jest najważniejsze" a ludzie są "na pewno " zadowoleni

janek

hej hej co jest Mostostalowcy??/ taka cisza tutaj ,czyzby juz wam tak dobrze bylo??? ze nic nikt nie pisze,,,czy moze wysraszyli was ,,prokuratorem,,hahahaha,,,,nie ma sie co bac tylko pisac prawde jak jest bez obrazania kogokolwiek ,,,ale chyba naprawde jest wam dobrze,skoro tak to tylko Wam pozazdroscić,,,,zrobili wam 3-zmiany,zarobki realne spadly,ale jak widac to Wam pasuje,,,tak trzymac,,,dyrekcja sie cieszy ,,kierownik osiągnął cel tzn.maksymalne oszczsdnosci i wszystko jest oki,,,,,,pozdrawiam

iksigrek

Najnizsza stawka w mostostalu na poczatek to ile zl za h na reke ? Sa premie ? Socjal? Cos ? Czy na poczatek to tylko najnixsza krajowa ?

dobry

Zależy od stażu na początek i tak pewnie dostaniesz najniższą stawke

Zostaw merytoryczną opinię o Mostostal Kielce - Kielce

• Jak się pracuje w Mostostal Kielce?

Zobacz opinie na temat firmy Mostostal Kielce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Mostostal Kielce