Mostostal Kielce

Kielce

Opinie o Mostostal Kielce

fach 2013-03-06 08:49:32
witam
proszę napiszcie jle u was zarabia spawacz -fachowiec który pracuje np 4 lata w firmie.
zimny 2013-07-03 12:22:35
no rzeczywiscie jezeli tu pracuja Aż tacy analfabeci ,to nie dziwi mnie fakt slabej kondycji MOSTOSTALU,chociaż moze to przejsciowe,ale pomimo wszystko z takimi ,,ludziskami'' ciezko bedzie cos zdzialac
gośc 2013-07-04 01:22:54
witam , pracowałem w Szwecji , w Mostostalu katastrofa ,[usunięte przez moderatora]
snu 2013-07-28 08:31:24
[usunięte przez moderatora] przeczytaj to co napisałeś i spróbuj jeszcze raz przekazać to co miałeś [usunięte przez moderatora] na myśli
snu 2013-07-28 08:36:30
[usunięte przez moderatora] piszesz żeby ktoś się ujawnił, chyba tylko po to, żebyś mógł do [usunięte przez moderatora] się sprzedać a ta [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] będzie kogoś ganiała? heheheh znam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] twoje zasady egzystencjii w pracy
snu 2013-07-28 08:43:25
A ogólnie panowie za te okruchu które spadają nam z pańskiego stołu zwanymi wypłatą to trzeba przed bramą zorganizować lincz i po kolei lać [usunięte przez moderatora]
KTOŚ 2013-08-01 13:34:19
Witam wszystkich niewolników Mostostalu z tego co sie dzieje w firmie to dlugo już chyba nie pociagnie skoro zwalniają się już nawet dyrektorzy.Pozdrawiam
snu 2013-08-04 16:51:54
Najgorsze jest to że ludzie nadal wierzą że będzie lepiej a "lepiej już było"tak mawia [usunięte przez moderatora]
snu 2013-08-05 15:10:37
Chłopaki dobrze wszyscy wiemy że mostostal bazuje na strachu, na ściemie że nie ma pracy, pieniędzy itp. A w tym momencie nie da rady wziąć nawet jednego dnia urlopu, a nawet proszą ludzi o nadgodziny za które nie płacą!!!!!!!!!! Ale jak możemy wyrwać jakieś profity od tych [usunięte przez moderatora] skoro na wzajem się nie szanujemy.
snu 2013-08-07 11:26:10
Przez [usunięte przez moderatora] takich jak mowa powyżej których jest na każdej hali kilku, którzy po mimo non stop zmniejszających się wypłat [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jeszcze więcej i szybciej i pokazują że można pracować wydajniej za mniej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Przez was [usunięte przez moderatora] mamy wszyscy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nie długo dobierzemy wam się do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i będziecie pracować jak każdy!!!!!!!!
anonim 2013-08-08 18:31:08
Ja tam wiem co snu miał na myśli i dobrze pisze !!!!!!!
JA 2013-08-09 16:46:35
O te zarobki t bunt powinien być dawno!!!!!!!! Za chwile będziesz [usunięte przez moderatora] za darmo i co powiesz dziecku????? Nie jedz dzisiaj bo tata [usunięte przez moderatora] firmę ratuje . GRATULACJE ZA MYŚLENIE !
2013-08-19 16:14:38
[usunięte przez moderatora] powiedz mi gdzie się takie [usunięte przez moderatora] rodzą jak ty? Piszesz że mostostal mi życie uratował, [usunięte przez moderatora]. A mostostal to jedynie marnuje życie a nie ratuje [usunięte przez moderatora]
KTOŚ 2013-08-30 13:01:25
Witam wszystkich mostostalowców niedługo panowie to za darmo będziecie pracować w tej dziadoskiej firmie gdzie zwykly robol musi wyrobić na biuro ktore stanowi polowe zatrudnienia pozdrawiam i życze powodzenia
2013-09-22 12:34:29
witam podobno sa u was we firmie przyjecia??ile zarobi tam monter???
anonim 2013-10-01 00:38:59
tak jak piszesz , to taki jesteś , po prostu zwykła [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tyle .
mis 2013-10-07 08:28:59
Sluchajcie mostostalowcy. Nie wiem czy ktos z was pracuje w szwecji w miescie västerås. Ale jezeli tak to fajnie. Potrzebujecie ponocy. Podwyzki zarobkow szwedzkich na szwedzkich zarobkow to piszcie tu. Niczegi nie stracicie a tylko zyskac mozecie
janek 2013-12-30 13:48:57
widzisz ?? zastanow sie co ty piszesz??,,pozdrawiasz wyzywasz?? co jeszcze napiszesz,,albo sie pozdrawia i na tym koniec,lub tylko wyzywa??marny ,maly ludziku ,tylko tyle potrafisz??...jesli chodzi o P.Piatka to tak jest troche narwany,ale gdyby wszyscy chodz w 80% byli tak pracowici jak on to mysle ze nasza firma byo wiele lepiej stala,a tak to jest garstka ktorzy naprawde chcą pracowac,a reszta to lenie pospolite takie jak ty miernoto
ktoś 2013-12-30 18:43:49
A TY (usunięte przez administratora)TEZ JESTEŚ TAKI PRACOWITY CZY TYLKO TAK UDAJESZ A JESLI CHODZI O FIRME TO WLAŚNIE PRZEZ TAKICH JAK TY TAK SLABO PROSPERUJE
janek 2013-12-31 09:58:19
głupi jestes tylko jeszcze o tym nie wiesz ,a z takimi sie nie dyskutuje,,,,,,,,,
ktoś 2014-01-03 16:48:27
a jeśli chodzi o ciebie kolego to do głupoty jeszcze ci troche brakuje (usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim 2014-01-29 11:50:41
b.dobra firma tylko pieniądze b.słabe
p 2014-06-15 19:45:45
oszczędności, cięcia w dodatkach, a zlot zorganizowali, pocichaczu żeby nikt nie wiedział, oczywiście stały skład, q z magazynu, z księgowości, a fizyczni do roboty, wszystkie soboty i niedziele
a 2014-06-23 21:36:31
soboty, niedziele i na tyg po 10h, mosotostal bedzie twoją rodziną, majster jak ojciec, kolega jak brat :P
q z ksiegowości 2014-06-24 20:45:43
zapraszam cię już dzisiaj na następny, zapłacisz pięć stówek, jak wszyscy uczestnicy i możesz jechać
swój 2014-09-21 15:20:02
jakie się tam pieniądze zarabia jako fizyczny początkujący ?
madry 2014-10-18 21:28:05
widze ze duzo potrafisz pisac nie umiesz polskiego nie znasz czyli masz szanse zostac brygadzista znam wiekszych głąbi ktorzy robią tu kariere np.a,c,j.w. m.c.
ktoś 2014-10-27 12:06:35
witam wszystkich proszę o opinię jak się pracuje w mostostalu, jakie są zarobki, atmosfera godziny pracy i czy są w planach budowy zagraniczne?
to jo 2014-11-26 17:41:00
a wieta co,,majo dawac packi i taluny w nasym mostostalu,ło jakim zaduwolony ,juz mi sie che cegus dobrego kupic za te taluny,,,a pude se do nasego geesu i opije sie jak dzik hahaha
ktoś 2015-01-11 14:50:35
racja po co błażnić się językiem za granicą , lepiej tyrać po 250 godz.i prosić w sklepie żeby ''dali na zeszyt '' do dziesiątego
pracownik 2015-01-14 15:16:46
nie podoba się??? to nikt Was na siłę nie trzyma, skoro macie wyższe aspiracje to poco tu tkwicie? Pytanie ile firm zatrudnia ludzi po podstawówkach i bez doświadczenia na umowę o pracę i szkoli, ale o tym się tutaj nie mówi!!!!
janek 2015-01-22 18:54:31
,,poco'' to sie nogi nocą ,nieuku naucz sie pisac,i zabieraj glos,i nie wymądrzaj sie tutaj, bo takich nieukow jak ty tez utrzymujemy
nedza i rospacz 2015-01-24 00:45:21
Szkoda słów na ta firme...
xxx 2015-02-17 20:00:16
Umowa o pracę a nie na zasadzie najniższa krajowa na papierze a reszta pod stołem, dodatki do urlopów, dodatki do II zmian, dodatki do III zmian, dodatki do warunków szkodliwych, wczasy pod gruszą, talony na święta dla pracowników. Wszystkie świadczenia socjalne które są możliwe.
janek 2015-03-05 20:40:10
No prawie masz racje ,,oprocz dodatkow szkodliwych.....ale bez ironii prosze ,idz do prywaciarza to ci nawali dodatkow ze hej,,,a tutaj praca jest ciężka to prawda, ale cóż doczakalismy takich czasów......oczywiscie ze zarobki powinny byc wieksze to nie ulega watpliwości,ale czy kiedys będą???to juz pytanie nie do nas ,,robolo''
janek 2015-03-20 10:14:17
Popatrz na siebie,a przyjrzyj się uwaznie,to może zobaczysz kawałek miernoty,bo na nic wiecej nie wyglądasz,,,,i nie wyzywaj tutaj nikogo tylko jak masz coś do nich to powiedz im to wprost,,ale zapewne tego nie potrafisz chodzby dlatego że miernota z ciebie mocna w gebie tylko na necie
nn 2015-03-20 18:33:31
PANIE KTOSIU!!!! OD ZESZŁEGO ROKU FIRMA MOŻE WYSTĄPIĆ O NUMER KOMPUTERA, Z KTÓREGO JEST PISANA JAKAKOLWIEK OBRAŹLIWA WIADOMOŚĆ. WIĘC BARDZO SZYBKO MOŻNA USTALIĆ KTO PISZE. JEŚLI TE OSOBY POCZUJĄ SIĘ OBRAŻONE I POWIADOMIĄ KIEROWNIKA TO ZAPUKAJĄ DO CIEBIE!!! GRATULACJE INTELIGENCIE
janek 2015-05-01 22:39:39
i,,P.Ktosiek sie nagle uciszył,a tyle mial zapewne jeszcze do powiedzenia hahahaha, tacy to oto są netowi cwaniacy,mocni jak nikt ich nie widzi,a za zebraniu to geby nie wie jak otworzyc hahaha
iksigrek 2015-06-30 07:06:52
Czy mógłby ktos podać w przybliżeniu na jakoe zarobki moge liczyc w mostostalu?
dobry 2015-07-04 16:32:14
Zależy od stażu na początek i tak pewnie dostaniesz najniższą stawke
iksigrek 2015-07-11 14:25:12
Najnizsza stawka w mostostalu na poczatek to ile zl za h na reke ? Sa premie ? Socjal? Cos ? Czy na poczatek to tylko najnixsza krajowa ?
janek 2015-11-09 13:05:21
hej hej co jest Mostostalowcy??/ taka cisza tutaj ,czyzby juz wam tak dobrze bylo??? ze nic nikt nie pisze,,,czy moze wysraszyli was ,,prokuratorem,,hahahaha,,,,nie ma sie co bac tylko pisac prawde jak jest bez obrazania kogokolwiek ,,,ale chyba naprawde jest wam dobrze,skoro tak to tylko Wam pozazdroscić,,,,zrobili wam 3-zmiany,zarobki realne spadly,ale jak widac to Wam pasuje,,,tak trzymac,,,dyrekcja sie cieszy ,,kierownik osiągnął cel tzn.maksymalne oszczsdnosci i wszystko jest oki,,,,,,pozdrawiam
olo 2015-11-12 16:42:56
jasna sprawa Jurek masz racje nie ma to jak iść sobie do pracy na 3 zmiane i zamiast spać w nocy i odpoczywać jak normalny czlowiek to można się pomęczyć w robocie i stracić trochę zdrowia , no ale jak napisałeś "zdrowie jest najważniejsze" a ludzie są "na pewno " zadowoleni
xxx 2016-01-13 18:35:26
witam! czy ktoś wie jak ciężko jest na nockach? gdy temp dochodzi na hali do -9C. A potem powrót do domu i zasypianie za kółkiem. czy ktoś zastanowił się nad pracownikiem? chyba NIE!!!
MIREK 2016-01-17 12:16:47
witam! tak jest jak pisze xxx. praca na wysokości, na drabinie, rusztowanie jest jedno, spawaczy kilku. bchap wszystkiego wymaga, ale go nie ma tam gdzie potrzeba. jak ktoś spadnie to znajdą się rusztowania. zapraszamy panie michale częściej na hale!!! może te kartki damy brygadzistom, majstrom, ...
krys 2016-01-18 14:19:29
pracowałem w mostostalu troche tam to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tylko tyrac za 1600 zł i chodzoc w sobote i niedziele nie polecam tam pracy
misio 2016-02-18 11:35:32
,,MOSTOSTAL-MOJA MIŁOŚĆ
Jacek 2016-04-06 21:03:11
Nie wiecie czy sa przyjecia w Mostostalu?
pimini 2016-05-14 18:19:26
Witam serdecznie. Słyszałem , że tutaj przede wszystkim początki nie są zbyt łatwe. Jednak po pewnym czasie człowiek do wszystkiego potrafi się przyzwyczaić. Zgadza się @solwik poszukiwani głównie specjaliści ds zarządzania oraz do ofertowania w zależności od branż
taxijanek 2016-11-13 08:48:24
witam , czemu tutaj tak cicho???????.a na nowej hali takie krzyki ktory wydaje jeden z ,,najlepszych,, hahaha brygadzistow ze na starej slychac,,,pozdrowienia
Zostaw swoją opinię o Mostostal Kielce - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mostostal Kielce