Opinie o Mostostal Kielce w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Mostostal Kielce. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mostostal Kielce o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mostostal Kielce w Kielce

łoś super ktoś

WKS- stara hala.ojojoj. Kśiążkę by można napisać . Od czego by tu zacząć ? System zmianowy. 3 zmiany . Nocki bezproduktywne przerzucanie materiału z kąta w kąt i nadganianie tego co w dzień nie zrobione .Praca w weekendy mile widziana, Nawet ustawione jest to tak że na sobotę i niedziele najwięcej pracy planują żeby gawiedż sciągnąc i dodatki se wypłacić. Kierownik produkcji- ładnie pachnie brudu za paznociakmi nie uświadczysz. taki wymodelowany . Po za tym on nie wie nic nic nie jest w stanie zrobic bo nie wie co góra na to powie . Wie jedno jak ludzi mamić obiecywać i kłamać . Aha i wie jak ustawić majstrów aby olimpiada trwała dalej ( wyzej mocniej szybciej dalej sybciej więcej....). Mistrzowie . Ogólnie poganiacze mający na celu jedno szybciej znaczy więcej czyli po trupach do celu ( BHP? Jakie BHP) . O zachowaniu z ich strony wobec pracowników to bez komentarza . albo powiem chamstwo w najlepszym wykonaniu.BHP- Jak to mawia Pan Inspektor - niektórych rzeczy nie da się przeskoczyć. czyli zapylenie na hali - norma . Niesprawne suwnice zagrażające zyciu - norma . NIesprawne maszyny i rozklekotane urządzenia - norma. Winny - pracownik. teraz mamy sezon na okulary ochronne . Niektórzy w białych kaskach noszą po dwie pary na raz- śmiech . Zarobki- wszystko zalezy od stawki . A te zależąod tego kto od kogo i kto komu laskę robi.Firma pomimo stwarzania pozorów trąci nepotyzmem . Są swojaki i są tacy od zapier........ . Ludzie sa zmanipulowani skłóceni , donoszą na siebie do Majstrów i tak to się kręci. Ogólnie jeżeli nie masz gdzie pracować dobre i to ,ale powiem omijać szerokim łukiem, na rozówj i stabilizacje nie ma co liczyć . No chyba że lubisz zapier....a zarabić nie lubisz to trafiłeś idealnie . oT POPROSTU KOŁCHOZ JAKICH PEWNIE WIELE W KIELCACH

tyracz

to jest cala prawda

Ile jest zmian w Mostostal Kielce?

łoś super ktoś

taxi janek
@łoś super ktoś

.........no zapewne jest w tym co piszesz duzo prawdy, chodż z nie ze wszystkim sie zgadzam,ale nepotyzm tak ,zwlaszcza na nowej hali,,CHODZ TO MOZE ZBYT DUZE SLOWO,,,,,nie ulega jednak watpliwości ze na nowej pod tym wzgledem jest niedobrze, mam tu na mysli jeden przypadek,,,,,ludzie z nowej wiedza doskonale o kogo chodzi,,,,,,,,no cóz ale oficjalnie jest wszystko oki, tony sie robia i wszystko gna do przodu,,,,,dziwi mnie tylko to że jedni robia na innych ,a ci ,,inni.. dostaja podwyzki, a ci co wręcz zapierda,,,,,,,,,ją nie,,,,,jak to jest kto mi na to umiejetnie odpowie,,,,a mowi sie że podwyzki dostaja najlepsi,,, dziwne to troszke,,,,,,,moge zrozumiec że Dyrekcja i Prezesura wie to co im majster do ucha naopowiada,ale kierownik to widzi i nic z tym nie moze lub niechce zrobic,,,,,,,,,reszte pozostawiam do myslenia

tyracz

to jest cala prawda

Kontroler Nowy wpis

Witam wszystkich. Chciałbym aplikować do firmy Mostostal na stanowisko kontrolera jakości. Mam kilka istotnych pytań. Jak ze zmianowością w kontroli? chodzi się na 3 zmiany? Czy firma Mostostal wysyła ludzi na szkolenia i kursy? Na jakie zarobki może liczyć kontroler?

Grzegorz Nowy wpis
@Kontroler

To ja zapytam - w jakie zarobki celujesz? Masz jakieś doświadczenie?

Kontroler Nowy wpis
@Grzegorz

Moje doświadczenie 3 lata jako kontroler jakości (pomiary detali po CNC ,dokumentacje jakościowe ,badania VT,PT,MT) wcześniej 8 lat jako spawacz konstrukcji stalowych (mosty, osprzęt turbin wiatrowych, ciężki sprzęt przemysłowy). Doświadczenie od strony praktyczniej jak i teoretycznej. Obecnie zarabiam około 5000 brutto, celuję powyżej.

bolek

robota tam to tragedia,w lato skwar,w zime mroz na hali, jeden (usunięte przez administratora) tak jak i wyplata.dobre dla pijaczkow bo tam tacy to wiekszosc

Barbara
@bolek

A czy temperatury tam są w ogóle zgodne z zasadami BHP? Sprawdzał to ktoś?

Bartek
@bolek

Fakty

Aplikowałeś do firmy Mostostal Kielce? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
Gerwa.zy

Czy firma nadal funkcjonuję? Opini brak, dziwne.

Sreb
@Gerwa.zy

Frima jak mozna to nazwac ... (usunięte przez administratora) brud .. (usunięte przez administratora) ludzie wychodza po paru godzinach ... (usunięte przez administratora) ... a juz nie wpsone o zarobach

Jak długo trwa proces awansu w Mostostal Kielce?

Spawacz

okolo 25 lat

Gosc
@Spawacz

Jakie sa zarobki spawaczy

Sreb
@Gosc

zarobi na wysokosci 2,800 na poczatek praca tregadnia na hali zmino ... (usunięte przez administratora) .. caly czas obserwowany jesteś .... staniesz na chwile to juz jakis problem ...

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Mostostal Kielce?

Gosc

Jak z zarobkami w mostostal .warto tam pracowac

Pracowałem w firmie ponad 5 lat! Są wypłacalni, ale w tej firmie nie ma szans na awans. Zatrudniają kryminalistow, pijakow i nierobów. Ja nie narzekalem na wypłatę. Polecam dla ludzi którzy szukają czegoś na już... Jeśli oczekujecie że ktoś was doceni to nie w tej firmie. Tutaj lepsze posady maja ci co mają układy pociotki.

Pablo

Byłem na rozmowie spawacz, najniższą krajową dawali. Żenada.

@Pablo

No dobra, ale za najniższą nikt nie będzie pracował. A premie uznaniowe???W wiekszości takich firm jest najniższa krajiwa + premia uznaniowa jako druga część wypłaty, więc nie mogę w to uwierzyć, że każdy tylko o tej części minimalnej mówi

Mateusz
@ja

nie chodzisz w soboty o premii zapomnij

hello

za te słowa,gdy by tak było jak piszesz,powinna Cię firma pociągnąć do odpowiedzialnosci karnej!!!!

janko

hmmm,dziwne ze,,cytuję"" pijaka ,nieroba i kryminalistę""tyle lat trzymali,,,miałeś farta ,,,a tak na serio to za te słowa powinni cie już dawno zamknąć,,,,ale widocznie potraktowali cie ulgowo,,pewnie nic wart jesteś w oczach firmy,,,,

Darek

@Były pracownik czyli zarobki fajne ale możliwości rozwoju brak?

Romek

Szkoda, że nie potrafimy docenić pracy u dobrego pracodawcy jakim jest Mostostal Kielce!

Ha Ha

Nikt ci tyle nie da co Mostostal obieca! słowa prezesa Pozdrawiam

Kamil bobula

Polecam wspolprace z firma

@Kamil bobula

To fantastycznie! Firma Mostostal Kielce posiada bowiem wiele atutów, takich jak na przykład posiadanie konstrukcji stalowych w Kielcach o możliwościach produkcyjnych 1000 ton/miesiąc, czy też nowoczesną malarnię przyjazną dla środowiska wyposażoną w ciąg czyszcząco – malarski. Nic zatem dziwnego, że polecasz współpracę akurat z nimi. A wypowiadasz się jako pracownik czy klient tego przedsiębiorstwa? To bardzo istotna kwestią, a więc zachęcam Cię do odpowiedzi na moje pytanie.

Aneta

@Mateusz, czy praca w soboty jest obowiązkowa? Czy za przepracowany weekend przysługuje dzień wolny? Powiedz proszę, czy stawka w te dni jest wyższa. Wspominasz, że premia jest zależna od dodatkowych dni w pracy, czy są jeszcze inne wymagania?

Aneta

@ja, jesteś byłym lub obecnym pracownikiem Mostostal? Posiadasz więcej informacji na temat wynagrodzenia? Czy poza podstawą i premią są też jakieś benefity pozapłacowe? @Gutek, masz już wcześniejsze doświadczenie w branży? Dlaczego jesteś zainteresowany tym pracodawcą?

Gutek

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca. Mam zamiar aplikować. Możecie coś podpowiedzieć?

z
@Gutek

Na jakie stanowisko?

PRO+

W mostostalu temat wynagrodzenia jest skrzętnie omijany,ponieważ tam są z góry założone kryteria dla nowych osób z zewnątrz.Masz przepychać TONY,na temat zarobków najlepiej się nie odzywaj,-kilka osób dostaje konkretną kasę by trzymać twarzystwo w ryzach-nie znajdziesz niestety tam żadnych czynników motywacyjnych by pracowac-bo jeżeli rzucenie ochłapu w postaci premi od brygadzisty ma motywować to jest naprawdę ciężko-DO PRACY NA PRODUKCJE OSOBY INTELIGENTNE KTÓRE WIDZĄ SZERZEJ I OGARNIAJĄ OGÓLNĄ METALURGIĘ SĄ NIEWYGODNE,-I SKUTECZNIE ELIMINOWANE......szkoda bo była by to firma dobra nie tylko z nazwy .....z wachlarzem możliwości rozwoju...itp---Ale dodam -jest jeden plus-przyjdzie czas że ten układzik zostanie rozbity-przez faktyczną ingerencję fachowej osoby-i kadry pracowniczej nie trzeba będzie szukać!!!!

adam

witam czy mógłbym się dowiedzieć jakie są zarobki w Mostostalu bo mam się zamiar przyjąć z guru dziękuje

monter
@adam

Przychodzisz na rozmowę kwalifikacyjną i nie wiesz na jaką pensję możesz liczyć. To niestety norma. Zdecydowana większość firm nie chce się pochwalić, jak niskie pieniądze chce oferować pracownikom. Zamiast tego oferuje "fantastyczną atmosferę w pracy" i "możliwość rozwoju w ambitnym zespole". Podczas rozmowy z potencjalnym pracodawcą podajesz kwotę, jaką chcesz zarabiać za wykonywaną pracę. Po kilku dniach odbierasz telefon i udajesz się na drugi etap rekrutacji. Pytasz: - Ile będę zarabiać? I słyszysz odpowiedź: - Na tym etapie rekrutacji nie możemy tego zdradzić. Omijajcie takie firmy szerokim łukiem. Strata czasu.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Mostostal Kielce? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się ważne!

Murzyn

To nie tajemnica stawka minimalna

monter

A co Pani Aneta powie na tema nadgodzin - lepiej ukraińców na nocki przyjmować niż dać zarobic swoim , a pierniczycie że tony nie schodza i pretekst jest żeby premie uwalić, sam szczepka powiedział że nie ma zostawania bo roboty takiej nie ma , śmiech na sali róbcie tak dalej a tylko majstry wam przyjdą i podpier...... do roboty) -bo pracą to ciężko nazwać . I wcale nie obchodzi mnie to czy to opublikujesz czy usuniesz i tak każdy wie że musi zapierniczac na tych nierobów z biura ,,, ilu was tam jest na jednego pracownika co? żal Aneto żal wykorzystywać ludzi .

@monter

daj jej spokoj. chce pomoc...

Aneta

@adam, napisałeś, że planujesz rozpoczęcie współpracy z Mostostal Kielce. Mógłbyś napisać jakie stanowisko Cię w tej firmie zainteresowało? Jeżeli czeka Cię jeszcze rozmowa kwalifikacyjna, to proszę Cię o zrelacjonowanie jej przebiegu. Inni użytkownicy forum chętnie się z nim zapoznają.

Zostaw merytoryczną opinię o Mostostal Kielce - Kielce

• Jak się pracuje w Mostostal Kielce?

Zobacz opinie na temat firmy Mostostal Kielce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Mostostal Kielce