Ferex

Szczecin

Opinie o Ferex

jmb 2010-01-04 01:05:55
Nie ma w Szczecinie firmy zlecającej składanie długopisów. [usunięte przez moderatora]
bez_nicka 2010-01-04 19:33:21
50 emaili tygodniowo (tak napisał w odpowiedzi na ogłoszenie) razy symboliczna wpłata 8 zł i wszystko jasne. Ciekawe co po dokonaniu symbolicznej wpłaty.... próbował ktoś?
brak 2010-01-04 19:50:28
po wysłaniu 8zł przychodzi email ze trzeba wpłacic 10zł na ubezpieczenie.
Agatka 2010-01-04 22:44:22
No własnie jestem tego ciekawa mam zamiar jutro dokonac tej wpłaty 8zł a i tez dostałam taką odpowiedz ze niby 50 emaili dziennie dostają:/
Agatka 2010-01-04 22:44:24
Ewelka 2010-01-05 16:57:32
Ta Firma to oszuści nie wierzcie im kazali mi jeszcze wpłacić 10 zł oszukują zeby zarobić na ludziach mi tez napisali ze dostają 50 emaili
Agata 2010-01-06 10:47:34
Ja przed wczoraj napisalam maila do tego czlowieka ze mam zamiar wplacic te 8 zl ale jezeli okaze sie ze to jest przekret to powiadomie policje i nie odezwal sie juz!!!
Agata 2010-01-06 10:47:36
Agata 2010-01-06 11:23:33
Zapomnialam jeszcze dodac ze numer tel ktory jest podany jest nieaktywny:/
Tom 2010-01-06 12:39:47
Zdjęcie które widnieje na ich stronie, to zdjęcie firmy ETI z Pułtuska.
DjTomek 2010-01-06 12:39:51
Prosze w ogole tam nie zagladac i nie korzystac z tego pana uslug, ja mialem rowniez wplacic 8 zl ale nie wplace bo faktycznie dzwonilem do urzedu skarbowego i dane sa NIEPRAWIDLOWE NIP i regon zmyslony !!!!! takiej firmy nie ma
prosba 2010-01-06 12:41:22
Jeszcze jedno jesli ktos zna jakas firme dobra do skladania dlugopisow np taka gdzie moge jechac osobiscie pogadac itd to prosze dac mi znac tutaj
s 2010-01-11 19:31:44
pod tym adresem każdy może sprawdzić daną firmę i tej konkretnej faktycznei nie ma, NIP nieprawidłowy a REGON powinien się składać z 9 cyfer ale chyba nie każdy o tym wie...
oszust!!!!!
anonim 2010-01-12 11:31:57
OSZUŚCI na każdym kroku!!! Wpłaciłam 8zł.i otrzymałam wiadomość że muszę wpłacic jeszcze 10zł.na ubezpieczenie bo podobno ZUS z nich ściąga podatek Vat!!! ŚMIESZNE!!!
koliberek 2010-01-12 11:41:53
dobrze że weszłam na tę stronę pewnie wpadłabym jak inni sprawdziłam wszystko jedna wielka ściema i koleś jeszcze śmie przesyłać zdjęcia długopisów ,pewnie cały rok zbierał za te niby 8 zł strzeżcie się
anonim 2010-01-15 07:07:24
Popieram ta firma to jedna wielka ściema i naciąganie ludzi. Sam dałem się nabrać i wpłaciłem 8 zł ,a w następnym e-mailu dostałem prośbę o wpłatę kolejnych 10 zł na podatek VAT dla ZUS, oszustwo w biały dzień. Jeśli ktoś posiada namiary na uczciwą firmę prowadzącą składanie długopisów proszę o namiary
jmb1 2010-01-15 19:18:47
anonim - 2010-01-15 07:07:24

Wszystkie oferty pracy przy "składaniu długopisów" (lub czegokolwiek innego) czy "adresowaniu kopert" to oszustwo.
A jeżeli chcesz namiary na tego "biznesmena" to proszę bardzo:
[usuniete przez moderatora]
Co tydzień nowa "firma" od składania długopisów: Nortex, Wortex, Wol wex, Ferex, Prentex, Printex, Lenox, Prox, Expex, Komex i wiele, wiele innych.
Przeczytajcie o jego działalności tu: http://interpatrol.pl/?ipatrol=50&cat=5&id=28
Oszukana 2010-01-18 13:30:00
Próbowałam i wysłałam pieniądze do firmy FEREX!!!!!! Oczywiście 8 zł poszło w powietrze, a raczej do kieszeni nieuczciwego gościa!!!!! Co dalej...Blokują moje IP i nawet maila nie można do nich posłać. A jak próbowałam z innego kompa to można. To ciekawe, Nie??? Oszuści!!!!!!!!!!!
kolo 2015-02-19 22:25:20
hmm przeciez wiadomo ze na poczatek nie placi sie dla pracodawcy bo moze oszukac on musi płacic a nie jakies zaliczki sie wplaca to absurd..wiec wynagrodzenie jest w tej firmie normalne najniższa krajowa czy moze wiecej cos z premia mozna sie spodziewac jak to jest z waszego punktu doswiadczenia i wiedzy pozdrawiam...
Interan 2015-03-06 09:20:10
Przede wszystkim - kto tutaj mówi o oszukiwaniu... Jeżeli już ktoś zadeklarował chęć pracy i rozwijania się w firmie ferex na terenie Szczecina, to przydałoby się być również uczciwym. Jeżeli ktoś przyjął zupełnie inną ścieżkę to wcale bym się nie zdziwił jakby mu podziękowali po jakimś czasie. Pytanie jeszcze tego typu - na jakie zarobki można liczyć?
jimmy 2015-03-22 01:22:29
co do zarobków w Ferexie to niestety nie można liczyć na wielkie pieniądze. Wręcz przeciwnie. Wiedząc że jest to Szczecin i województwo zachodniopomorskie wiesz też pewnie jak wygląda sytuacja z płacami w tym regionie. Gdyby nie kwestie finansowe jednak to byłbym w stanie ocenić firmę całkiem nieźle
Itola 2016-05-15 18:01:20
zawsze można zostawić swoją aplikację do firmy i cv w siedzibie :)
Zostaw swoją opinię o Ferex - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ferex