Opinie o Gema 2000 Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Gema 2000 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gema 2000 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gema 2000 Sp. z o.o. w Toruń

Magda Nowy wpis

Firma działa w Polsce czy także na rynku międzynarodowym?

zerohero Nowy wpis

darek, o jakim stabilnym zatrudnieniu piszesz ? Z tego co wiem nie dają umowy o pracę każdemu komu się to jawnie zamarzy. Słyszałem, że teraz nie będą rekrutować ponieważ nie mają tylu zleceń ile mogliby dać

Super Nowy wpis

Tyle osób chętnych do pracy, a jeszcze nikt się nie pofatygował do potencjalnego pracodawcy, żeby się dowiedzieć na jakich warunkach ludzie są przyjmowani w Toruniu... Zaskakuje mnie też, że nikt do tej pory nie rozwiał wątpliwości. Mam wrażenie, że po prostu rzadko odbywają się jakieś rekrutacje na stanowiska w Gema...

serek Nowy wpis

włodek, jeśli jeszcze tu zajrzysz, albo w sumie ktokolwiek inny, jak to jest z tą robotą w tej gemmie 2000 obecnie co? bo ja do roboty się pale, bo dość mam tego bezrobocia już, ale pracy jak na lekarstwo w chwili obecnej... czy może oni mają jakąs rekrutacje? no i jakie warunki oferują? wysysk czy może wręcz przeciwnie?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gema 2000 Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń

To już koniec ballady o kłamilwym I fałszywym KG. Tylko głupcy mogą im zaufać. KONIEC Gemy 2000 i tworów z KG związanych.

manfred - 2013-04-10 22:20:14 Lepsze czasy nadejdą bo prezes [usunięte przez moderatora] nagrywa klientele i gema ruszy jak za dawnych lat ta ruszą, jeden za drugim na bezrobocie. Pan [usunięte przez moderatora]jest zielony jak jarmuż i nie widzi że wszystko jest skończone

Dla nich już jej nie ma, dawny umarła

flaming z berlina

nadzieja umiera ostatnia....

manfred

Działają i mają mechanika, tylko roboty nie mają. Siedzą i wyczekują lepszych dni. Nawet było ogłoszenie że dadzą w wynajem cały teren z warsztatem i biurem.

Kosmider Zenon

Juz z ta ekipa dziala od stycznia 2011 i mimo braku dealerstwa niejednemu krwi napsuli :) A [usunięte przez moderatora] gryza pazury ze interes gorzej idzie :) Kosztowny ten marketing :P

kimo

Teraz [usunięte przez moderatora] stworzy ekipe i GEMA 2000 SERWIS znokautuje konkurencję !!!

xxx

Co jest w KRS to jest. Jedno jest pewne [usunięte przez moderatora] już nie kieruje serwisem nie wydaje poleceń, chyba że [usunięte przez moderatora] nie ma. Teraz [usunięte przez moderatora] kieruje serwisem i role się odwróciły.

zainteresowany klient

buhahahha [usunięte przez moderatora] dyrektorem??......ludzie jak ktoś potrafi wpisać trzy literki KRS to wujek Google mu odpowie kto jest tam dyrektorem a kto ............. kropeczki uzupełnijcie sobie sami...:) bo w sumie na serwisie to tylko z tymi dwoma babkami można sensownie pogadać...

koszykarz

Dlaczego piszesz takie bzdury ???[usunięte przez moderatora]zdegradowana - pewnie :) Pewnie jeszcze upokorzona ( brak honoru ) co za [usunięte przez moderatora]..... Wszyscy normalnie pracuja, kazdy ma swoja dzialke za ktora jest odpowiedzialny. No i niektorych to bardzo boli, co widac po wpisach....

ajo rule - 2013-01-10 17:49:03 to co jest? czym sie zajmuje [usunięte przez moderatora]? czym sie zajmuje [usunięte przez moderatora]? czym sie zajmuje [usunięte przez moderatora]? strona www ich dziala nadal?!Robią to co robili wcześniej z małym wyjątkiem. [usunięte przez moderatora] jest dyrektorem od jakiegoś czasu a [usunięte przez moderatora] jest zdegradowana i sprzedaje części (brak honoru)

ajo rule

podsumowanie roku

To ty nie slyszales/as ze Gemy juz nie ma ? To co maja podsumowywac ? [usunięte przez moderatora]

Może ktoś napisze podsumowanie roku

Damian

Gdyby G na nowo spojrzalby na stara ekipe i placil normalnie, moglby z powrotem stworzyc najlepsza ekipe. Tylko czym bysmy handlowali...

Zostaw merytoryczną opinię o Gema 2000 Sp. z o.o. - Toruń

Gema 2000 Sp. z o.o.