Polmarkus Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Polmarkus Sp. z o.o.

Dyzio

Oddział Łódź/Ksawerów. Mega atmosfera, super ekipa. Nie piszę jeszcze o zarobkach bo to mój pierwszy miesiąc ale ludzie naprawdę super ????. Na dzień dzisiejszy POLECAM.

VanSeller 5
@Weronika

Skad ma wiedziec ile premii dostanie.... Pewno ma podstawe plus premia..

hepoti

Kupiłem dwie rzeczy , skrobkę plastikową oraz kosze plastikowe do garowania chleba. Towar dobrej jakości jak w opisie. Dostawa szybka bardzo polecam ten sklep.

TADEK

Jest ok. IDZIE JUŻ 6 ROK. :)

:-).

Jeździłem tam po towar. Miło i fajne panie w biurze.

Zenek Nowy wpis

Chętnie dowiem się więcej o stanowisku specjalista ds. kontrolingu. Napisali o samodzielności. To znaczy że nikt nie stoi nad głową można samemu podejmować decyzje i ustalać zadania? Zależałoby mi na pracy bez zbytnich nerwów a w komentarzach pisali że niekoniecznie tak jest przez atmosferę. To się poprawiło?

Nowy wpis

@Zenek

Dzień dobry, Chcielibyśmy serdecznie podziękować za zainteresowanie ogłoszeniem dotyczącym stanowiska specjalisty ds. kontrolingu. Chcielibyśmy jednak poinformować, że ogłoszenie jest już nieaktualne. Zachęcamy do regularnego sprawdzania aktualnych ofert pracy na platformie pracuj.pl, gdzie publikowane są przez nas najnowsze ogłoszenia. Dziękujemy jeszcze raz za zainteresowanie i życzymy powodzenia w dalszym poszukiwaniu pracy.

Pani I.

Chciałam podjąc tutaj pracę ale z tego co słyszałam ostatnio kilku pracowników z wieloletnim stażem pracy zwolniło się, czy to przez słabe finanse czy atmosferę? Podobno kierownicy niechętnie chcą rozmawiać o polepszeniu warunków a i współpracownicy potrafią uprzykrzyć zycie... Prosiła bym o opinię

@Pani I.

Bardzo dziękujemy za komentarz. Nie warto jednak sugerować się skrajnymi pogłoskami. Mamy wielu pracowników, którzy pracują od początku istnienia firmy.

Nowicjusz
@Pani I.

Firma nie szanuje starych pracowników. Nic nie wynegocjujesz warunki poniżej ludzkiej godnosci

Klara Nowy wpis
@Nowicjusz

O co ci chodzi z tym wpisem o warunkach poniżej ludzkiej godności? Sama jestem zainteresowana kontaktem z firmą w sprawie pracy. Warunki poniżej godności to typowo finanse? Najniższa krajowa, średnia? Określ to troszkę dokładniej jak możesz.

G. Nowy wpis
@Pani I.

Prawda! Starzy pracownicy masowo odchodzą przez atmosferę, jaką wprowadza nowa prezes. Zatrudniają nowych ludzi, wprowadzają w błąd na rozmowie po czym po przyjściu do pracy okazuje się, że robisz zupełnie na innym stanowisku (degradacja), masz fakturować, biegać po magazynie, przyjmować dostawy i kupować (przez braki kadrowe) - człowiek orkiestra. Współpracownicy się uśmiechają, żeby za chwilę biec do dyr i donosić, że byłaś w WC zbyt długo. Płace godne pożałowania. Odradzam stanowczo. A prezeska powinna zasięgnąć porady specjalisty co do swojego zachowania.

Worker

Praca jak praca, ale w ostatnim czasie zaczyna być coraz ciekawiej w firmie. Zarobki mocno średnie, nie wyprosisz za dużo. Zatrudniają pseudo kierowników, którzy myślą, że mają władze i są najlepsi. Przy natłoku pracy pracownik ma wyrobić 300% normy bo nie zatrudnią więcej ludzi - bo po co, masz zrobić i tyle. Gruby team trzyma tam władzę i rygor - ale przynajmniej można brać udział w imprezach za składki pracowników.

Izabela
@Worker

Czyli macie integrację, co jaki czas takie imprezy?:) Wynagrodzenie mocno średnie to ile konkretnie wychodzi? 4,5 tyś miesięcznie będzie?

@Izabela

O takiej stawce to zapomnij. Jak będziesz miała ponad 3k netto to będzie dobrze. Nowoczesne (usunięte przez administratora)

@Kolega

Ile w tej kwocie jest premii, a ile to podstawa? Na rekrutacji dużo w ogóle można sobie wynegocjować? Czy raczej jak się nie wstrzelę w ich widełki to nie mam szans na pracę tutaj?

Anula
@Kolega

To te 3k netto to już maks maksów? Nie ma ludzi, którzy tutaj zarabiają więcej? W sumie to zaraz będzie równie najniższej .

@Anula

Zależy od działu bo pewnie są i wyższe stawki, jak masz jakieś normy do wyrobienia to możesz więcej zarobić - ale współpracownicy też, więc nie licz na życzliwość a raczej na utrudnianie sobie życia ;) jak w biurze to pewnie stawki są inne.

Majka
@DD

Czyli co, raczej jest tu wyścig szczurów żeby każdy mógł swoją norme wyrobić? Opłaca się chociaż kosztem atmosfery to robić? Duże premie są za dobre wyniki?

@Majka

@Majka raczej tak, pomocy raczej nie zobaczysz wręcz w drugą stronę - jeżeli dalej pracuje pewna blondyna to nie da Ci normy wyrobić ;) ciężko stwierdzić czy to dużo, coś tam zawsze było - ale wyrobić nie łatwo.

Xyz
@DD

Bzdura,ludzie są spoko,a jeśli ktoś się leni to się niech nie dziwi że normy nie wyrabia i wylewa swoje żale ????co do zarobków są normalne jeśli ktoś się stara to i fajnie zarobi

@Xyz

Ty tu od bzdur nie wyzywaj, bo sam lub sama możesz nieźle bajdurzyć, bo nie wiem z kim mam do czynienia. Jakie normy są tu ustanowione i jakiego stanowiska one dotyczą? I jakie mają wpływ na zarobki, jest z tego jakaś premia?

Mam kilka pytań odnośnie oferty pracy na stanowisko Przedstawiciel handlowy FMCG w branży piekarsko-cukierniczo-lodziarskiej. Podane jest w ogłoszeniu, że pracodawca zapewnia wszelkie niezbędne narzędzia do pracy. Co konkretnie wchodzi w ich skład? Samochód służbowy wraz z kartą paliwową są? Co z zarobkami? Ile można zarobić?

Firma Polmarkus Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży e-commerce. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
piekarz / technolog

Witam, Może ktoś podpowie jak wygląda proces rekrutacji w w/w firmie Przedstawiciel Handlowy piekarnia-cukiernia-lodziarnia .Obecnie rekrutacja teren ; małopolska ,łódz , lubelskie . Doświadczenie ponad 20 lat piekarnia-cukiernia , kilka lat stanowisko kierownicze , technolog piekarstwa ,przedstawiciel handlowy . Jaka jest atmosfera w firmie , jakie cele i plany sprzedażowe do zrealizowania ( osiągalne ,czy nierealne ) Na jakie zarobki można liczyć " netto podstawa ", jakiś pakiet socjalny w firmie : wczasy pod gruszą, bony / paczki na Święta . Dziękuję za wszelkie informacje .

Polmarkus Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Magazynier w Słupsk. Jeżeli dysponujesz informacjami dotyczącymi procesu rekrutacji, napisz jak on wyglądał. Takie informacje mogą okazać się cenne dla osób rozważających pracę w firmie.

Kolega

Witam Czy firma dobrze płaci? Jak wyglądają zarobki pracowników ?

Pracuś
@Kolega

Zarobki? Jeżeli masz na myśli najniższą krajową lub dziwne umowy gdzie dostajesz trochę więcej ale mogą uwalić Ci pół wypłaty za cokolwiek to jakieś wynagrodzenie dostaniesz - tylko pamiętaj musisz firmie dawać coraz więcej od siebie bo inaczej słabo ;)

@Kolega

To jak najniższą płacą to nie będę składać CV. Poszukam czegoś lepszego. Dzięki za info.

Edyta
@Pracuś

opiszesz te umowy jeszcze? tutaj chodzi o premie uznaniowe czy jak one są skonstruowane? co z okresami wypowiedzenia itp? generalnie to ludzie częściej odchodzą czy firma pomaga w tym?

@Edyta

@Edyta na umowie nie ma nic szczególnego, standardowo podane że najniższa i premia(zależna). Ale kolega ostatnio wspomniał, że wprowadzają jak w tańcu z gwiazdami ocenki dla pracowników i od tego będzie zależeć czy hajs się zgadza ;) Okresy wyp. standardowo. No ale wieloletni pracownicy się zwalniali bo już mieli dość. Kierownikiem może zostać ktoś z łapanki i już wielki PAN/PANI kierownik - a potem się okazuje, że nowy Pan kierownik wypłat liczyć nie potrafi a do błędu to przyznać się nie potrafi :)

Emilia
@DD

Czy są może jakieś rekrutacje wewnętrzne? Może ktoś z pracowników ma predyspozycje do bycia kierownikiem? Te premie, co piszesz to w jakiej wysokości są i od czego zależą?

@Emilia

@Emilia nie mam aktualnie pojęcia, czy się odbywa jakoś konkretnie rekrutacja na kierownika. Czy są premie - zapewne tak skoro stanowisko kierownicze jest, ale premia pewnie jest zależna od tego jak dany kierownik ciśnie swój dział i jakie mają wyniki. Tutaj pracowników nie traktuje się jednakowo. Jak kolega wyżej pisał tam zawsze trzeba dawać z siebie więcej :)

UWAGA!!!!!!KUPILAM W TEJ FIRMIE PRZEZ INTERNET,,SŁÓD LITEWSKI" 25kg A W WORKU MOLE -SPRAWE ZGLOSILAM MAJĄ ODEBRAĆ SŁÓD.DZiEKI BOGU ZE NIE WNIOSLAM TEGO DO KUCHNI.UWAZAJCIE NA TAKIE ZAKUPY!!!!!!!

Słuchacz

Dzień dobry, od pewnego czasu śledziłem potyczki słowne pracowników i (jak sądzę) zarządu firmy. Gdzie się podziały te wszystkie niewygodne komentarze? Czyżby kogoś zabolało?

Była pracowniczka działu Tele

Witam. Pracowałam w Pyskowicach. Bardzo dobra atmosfera w dziele sprzedaży. Super kierowniczka i dyrektor. Dużo szkoleń podnoszących wiedzę pracowników. Właściciele też w miarę normalni chociaż wymagający. Sytuacja życiowa zmusiła mnie do zmiany pracy. Wyprowadziłam się daleko od Pyskowic. Ogólnie polecam tego pracodawcę.

Była
@Była pracowniczka działu Tele

O jakich szkoleniach mowa? Bo nie przypominam sobie żeby przez te kilkanaście miesięcy w jakichkolwiek uczestniczyłam.... Masz chociaż jeden certyfikat? Chyba że dla ciebie degustacja nowych produktów zalicza się do szkoleń hahahaha

Dzień Dobry Współpracuje z Polmarkusem kilka lat, znam kierowców, przedstawicieli handlowych. Firma jak każda inna, pracowac trzeba jak wszędzie. Najważniejsze, że płaci na czas. Jest solidnym partnerem a to w dzisiejszych czasach najważniejsze.

Ronaldo

Kajś to wczora poloz?

Izabela

Ale to co masz na myśli mówiąc, że pracownicy zwalniają się ze względu wyżej wymienionej Pani? Chodzi o atmosferę pracy?Czy są jakieś jeszcze inne powody tej rotacji?

robie

Ja juz robie drugi rok. Sa lepsze firmy ale mam blisko wiec bie nazekam

Miviro

Jak wyglądają zmiany w tej firmie? O której się zaczynają? 6-14, 14-22, 22-6? Czy jakiś inny system?

Dzień dobry Chciałbym się dowiedzieć coś w sprawie pracy na stanowisko ( jeśli takie istnieje ) pomoc Technologa w Laboratorium lub sama praca w Laboratorium . Z zawodu jestem Ciastkarz - Cukiernik / Technik Małej Gastronomi Z góry dziękuje za odpowiedz Pozdrawiam

@Piotr

Dzień dobry Panie Piotrze, stanowisko Technologa jak najbardziej u nas jest dlatego dziękujemy za zainteresowanie. Abyśmy mogli dokładniej porozmawiać o możliwości współpracy bardzo proszę o wysłanie swojego CV bezpośrednio na adres do działu HR, który się z Panem skontaktuje i umówi na wspólnie odpowiadający termin. Proszę pamiętać podczas wysyłania wiadomości na adres: rekrutacja@polmarkus.com.pl o wskazanie stanowiska jakie Pana interesuje i o którym wspomina Pan w komentarzu. Wszystkiego dobrego i do usłyszenia. Pozdrawiamy, Polmarkus

Co jaki czas w Polmarkus Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Dziękujemy za pytanie. Wynagrodzenie zależne jest oczywiście w dużej mierze od kwalifikacji pracownika, które w trakcie współpracy może rozwijać. Dlatego też funkcjonuje u nas ścieżka rozwoju np. w dziale logistyki - od wdrożenia jako młodszy pracownik, poprzez starszego specjalistę, aż do osoby zarządzającej, dostosowując wynagrodzenie do stanowiska. Jednak doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest jasny system rozwoju na każdym stanowisku i dziale, dlatego też staramy się udoskonalać go, aby był dla wszystkich naszych pracowników czytelny, atrakcyjny i umożliwiający rozwój. Co więcej, umożliwiamy rozwijanie się nie tylko w ramach działu, w którym pracownik rozpoczął z nami współpracę, ale w innych działach, w których lepiej się odnajduje, jeśli jest taka możliwość. O takiej chęci, czy też gotowości, możemy dowiadywać się od pracowników dzięki usprawnianiu komunikacji między nami, co jest obecnie naszym priorytetem. Pozdrawiamy, Dział HR Polmarkus

waldek

Prędzej wypowiedzenie dostaniesz, niz podwyżkę. Co do awansów wewnętrznych, to możesz ze specjalisty zostać straszym specjalistą bez wpływu na wypłatę. Obowiązków tylko więcej przybędzie. A co do rozwoju, to owszem możesz rozwinąć u siebie nerwicę

Edward
@waldek

W ogłoszeniu na administratora systemów ERP faktycznie nic nie napisano, ani o wynagrodzeniu, ani o podwyżkach, pomożesz dowiedzieć się, jaka to kwota? Wspomniano za to o szacunku do pracownika i wynagrodzeniu adekwatnym do osiąganych celów.

Pracuje
@waldek

Ja już trochę tu pracuje i jestem zadowolony, wszędzie ciężko ale nerwicy to chyba przesadzasz. Co do awansów to na magazynie są na starszego ale to właśnie dobrze. Nie wiem czemu piszesz ze miałeś awans bez zmiany kasy, pierwsze słyszę. Ja polecam i lepiej przekonać się samemu. Wiadomo nie wszystko jest idealnie ale ludzie i robota ok

It
@Edward

Nie zawsze w ogłoszeniach faktycznie jest konkretnie o wynagrodzeniu, ale akurat byłem na rozmowie i sam podałem ile chce zarabiać i tak chyba najlepiej, bo ja mam trochę daleko do pracy i też to biorę pod uwagę, a ktoś inny nie. Może też ktoś ma większe doświadczenie i też dostanie lepszą stawkę lub mniejsze itd. Rzadko zmieniam prace więc nie byłem na wielu rozmowach, mogę się mylić, ale spotkanie konkretne i profesjonalne. Jak tak czytam opinie to może się coś zmiwnia na lepsze. Ja się do nich zgłosiłem i teraz czekam na odpowiedź. Pozdrawiam.

A
@Polmarkus Sp. z o.o.

A

Ryszard

Faktycznie współczuje. Jak można zaprosić kogoś na rozmowę na stanowisko które jest już niedostępne? Słabo. Szkoda że nie powiedzieli stawki bo chociaż można by się zorientować ile płacą. A dowiedziałeś się na jakich umowach przyjmują?

@Ryszard

Dzień dobry Panie Ryszardzie, rozmowy rekrutacyjne to wspólnie poświęcony czas Kandydata i nasz, dlatego nigdy w naszym interesie nie jest prowadzenie rekrutacji, gdy jest ona zbędna. Jeśli kandydat odniósł takie wrażenie, chcielibyśmy, aby zgłosił się do nas, żebyśmy mieli szansę wyjaśnić tą sytuację. Nie chcemy aby w przyszłości ktoś miał takie odczucie. Jeśli chodzi o wynagrodzenie uzgadniamy je wspólnie podczas rozmowy rekrutacyjnej, a przed podpisaniem umowy potwierdzamy ostateczne warunki. Zatem nigdy nie doprowadzamy do sytuacji, w której pracownik by nie wiedział jakie przysługuje mu wynagrodzenie. Mając jakiekolwiek wątpliwości na którymkolwiek etapie rekrutacji zawsze zachęcamy do skontaktowania się z rekruterem i dopytanie. Pozdrawiamy, Polmarkus

Anonin
@Polmarkus Sp. z o.o.

Najlepiej usunąć całą moją opinię .... Czyli jest to jednoznaczne z tym, że była ona prawdziwa! Dla zainteresowanych powtórzę, że rozmowa rekrutacyjna polega na zadawaniu pytań wydrukowanych z Internetu, nic kontretnego nie mozna się dowiedzieć, bo jest to owiane tajemnicą, czyli jakie wynagrodzenie itp. Poza tym przychodząc na rozmowę dowiaduje się czy może jednak nie chce pracowac na magazynie, bo stanowisko biurowe jest juz zajete... A dzień wcześniej jeszcze nie bylo... Tragedia, a nie rozmowa rekrutacyjna! I proszę po raz kolejny nie usuwać mojej opinii, bo każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. Ps. Na pewno nie mam zamiaru sie z Państwem spotykać i wyjaśniać całej sytuacji, bo szkoda mi czasu na takie bez sendu rozmowy.

@Anonin

Dzień dobry. Proszę pamiętać, że firma nie może i nie ma takiej możliwości dowolnie zarządzać i usuwać opinii, ponieważ zabrania tego regulamin oraz wolność słowa, którą szanujemy. Administrator portalu robi to jedynie w sytuacjach, gdy opinia narusza zasady tej wolności, oczernia lub narusza prawo. Tutaj Pani/Pana anonimowość przy zarzucie nieprawidłowości, miała znaczenie, ponieważ nie można wprowadzać w błąd innych osób, które chciałyby wziąć udział w rekrutacji do naszej firmy. Szczególnie, że tak jak już pisaliśmy - nigdy nie chcemy żeby ktoś poczuł się tak jak Pan/Pani to opisuje, dlatego nadal zależy nam na wyjaśnieniu sprawy. Raz jeszcze zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu (32) 301 91 00 bądź mailowo na adres rekrutacja@polmarkus.com.pl, żebyśmy mieli szansę wyjaśnić sprawę. Pozdrawiamy, Dział HR Polmarkus

Aktualność

Kochani!  Obchody 30-lecia naszej firmy zbliżają się wielkimi krokami - to wyjątkowy dla nas rok, czas wielu podsumowań, ale jeszcze większych działań - w tym umocnienia naszego niesamowitego zespołu i zwiększania świadomości pracowników o naszej tożsamości.

Chcemy być jeszcze bliżej Was, lepiej się komunikować z Kandydatami i Pracownikami. Jesteśmy przekonani, że jeszcze wiele przed nami, dlatego to wyjątkowy moment aby dołączyć do nas, a chętnie pomożemy w poznaniu nas i naszych możliwości.

Miejcie oczy i uszy szeroko otwarte na najbliższe posty, wiadomości i treści, w których będziemy krok po kroku przedstawiać najbliższe rekrutacje.

Kogo poszukujemy do naszej siedziby w Pyskowicach (k. Gliwic) ?
♦️ Administrator Systemów ERP
♦️ Specjalista ds. obsługi klienta i jego koordynacji
A co jeśli znasz j. angielski?
♦️ Specjalista ds. obsługi klienta z j. angielskim
♦️ Koordynator ds. zakupów z j. angielskim

Kogo poszukujemy w lokalizacjach woj. małopolskiego i lubelskiego?
♦️Przedstawiciel Handlowy

A co jeśli chcesz pracować w Łodzi na stanowisku zarządzającym?
♦️Menadżer oddziału

Szczegóły wkrótce...
...a jeśli już widzisz interesujące Cię stanowisko - zgłoś się: rekrutacja@polmarkus.com.pl

Czy w Polmarkus Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Julia

Bony nie, ale paczki świąteczne.

Bożena
@Julia

A oprócz paczek jakaś kasa na święta? Czy tylko paczki?

Teresa
@Julia

Ale to na Boże Narodzenie? A na inne święta np. jakieś słodycze jak ktoś ma dzieci na 1 czerwca lub na urodzinki jakaś premia?

Zostaw merytoryczną opinię o Polmarkus Sp. z o.o. - Pyskowice

• Jak się pracuje w Polmarkus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polmarkus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmarkus Sp. z o.o.?

Polmarkus Sp. z o.o.