Opinie o O.S.M. Łowicz w Łowicz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy O.S.M. Łowicz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w O.S.M. Łowicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o O.S.M. Łowicz w Łowicz

Deweloper

Ha ha ha

@Deweloper

Tego typu posty nie wnoszą właściwie nic do bieżącej dyskusji. Sama szukam tu informacji o pracy w O.S.M. Łowicz, a więc byłoby lepiej, jakbyś napisał coś o tamtejszych warunkach pracy, tak ogólnie. Twoim zdaniem są już w porządku?

piotr

W toruńskim oddziale podobno został zgłoszony mobbingu Dąbrowski wrócił i myślał , że wszystko będzie jak dawniej, że będzie darł paszczę i wyzywał ludzi jak dawniej.

@piotr

Z tego co wiem to na tym forum raczej powinno się unikać posługiwania danymi personalnymi. Ale do rzeczy - wnioskuję, że jesteś zatrudniony w O.S.M. Łowicz, a więc na pewno będziesz potrafił mi pomóc. Myślę nad aplikowaniem tam, ale ciekawi mnie to, czy nowe osoby mogą tam liczyć na jakieś wsparcie?

Zibi
@Sylwia

Byłem zatrudniony przez jedenaście lat jeśli mogę w czymś pomóc proszę pisac

Maciej
@Zibi

Fajnie, że możesz przybliżyć warunki pracy w firmie. Napisz na jakie dodatki do wynagrodzenia można liczyć i czy są premie lub świadczenia socjalne?

Rolnik

Mam pytanie do osób pracujących w laboratorium przy próbach dlaczego mleko z jednego basenu nie są takie same różnicy to nawet jest 200 tys a przy próbach somatycznych bo onich mówię to nawet 800 tys różnicy i mnie szlak trafia

@Rolnik

Zadałeś bez wątpienia bardzo konkretne i pytanie. Tylko osoba, która posiada specjalistyczną wiedzę w tym zakresie będzie potrafiła Ci odpowiedzieć. Dlatego też nie jestem do końca przekonana, czy forum GoWork.pl jest odpowiednim miejscem do prowadzania tego typu rozmów. Powiedz mi może na początek - jesteś pracownikiem któregoś z działów firmy O.S.M. Łowicz?

Rolnik
@Sylwia

Jestem dostawca mleka biorą próby na somatyczne z basenu trzy próby i każda jest inna nawet różnicy jest 400tys a powinno być 3takie same denerwuj się bo od tego zależy cena mleka

@Rolnik

Nie denerwuję się - źle zinterpretowałeś moje intencje. Nie znam się ta tych kwestiach, więc mam szczerą nadzieję, iż na bieżącym wątku znajdzie się ktoś, kto będzie potrafił w jakiś sposób odnieść się do Twoich wypowiedzi. A tymczasem może mi chociaż powiesz, czy w O.S.M. Łowicz szukają teraz nowych pracowników?

Stefan
@Rolnik

Czy p.(usunięte przez administratora), jako przewodniczący rady ,zajał się juz tym tematem? Czy kwestia leży jak wszystko?

Zibi

Pracowalem tam 11lat musialem odejść bo mi grożono niechce miec z ta firmom nic wspolnego chlew

Jakub
@Zibi

To niepokojący wpis, jednak nie napisałeś zbyt wiele. W jaki sposób Ci grożono i co było tego przyczyną? Ciekawi mnie ta sprawa, napiszesz o tym coś więcej? 11 lat to spory staż, jestem więc ciekaw co konkretnie zmusiło Cię do zakończenia współpracy z firmą, napisz proszę coś więcej na ten temat.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w O.S.M. Łowicz odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Bedę z głową pozniej

Pociag z kutna jest opozniony o 30 minut.

Mariusz
@Bedę z głową pozniej

Mlekoma to stabilna arabska firma. Płacą cały czas stabilnie i nie opowiadaja pierduł, tylko rzedczowo

Really
@Mariusz

Bardzo stabilnie jak od grudnia 2017 do lutego 2018 czyli przez 3 miesiące mleko staniało 40 groszy bo bankrutowali

Alek
@Mariusz

Mlekama to horongiewka na wietrze przez 5 misiacy obiecywali że to już ostatnia obniżka a cena spadła łącznie 38 gr teraz oddaje do Bestmilka i dużo lepsza cen e a do Mlekomy nigdy nie wrócę!

bolek
@Mariusz

Mlekoma to firma niemiecka oni tylko chcą przejąć polskie mleczarstwo ,i zrobią to z polskimi świniami schab jest już po 20zł

Kaśka
@Alek

Co to jest "horongiewka", w jakim to języku?

@Kaśka

To super, że tak zwracasz uwagę na poprawność językową, ale jednak nie jest ona tu najistotniejszą rzeczą. Zapewne jesteś pracownikiem w O.S.M. Łowicz i dlatego chciałabym Cię poprosić o opinię na temat panujących tam warunków pracy. Na początek zachęcałabym Cię do powiedzenia nam czegoś o tamtejszych zarobkach. Czy uważasz, iż są one na w miarę dobrym poziomie? Jestem bardzo ciekawa Twojego zdania w tej kwestii.

Luiza

Mam wrażenie, że są osoby które muszą ciągle na coś narzekać. Dobra firma i praca i to jest powód do zadowolenia

Wielcezainteresowana
@Luiza

A w ktorym to dziale firmy tak pelno powodow do zadowolenia czyzby na samym topie wsrod vipow

Przemysław
@Wielcezainteresowana

Osoby pracujące w tych samych warunkach pracy mają inne odczucia wobec zatrudnienia i pracodawcy i to co jednemu pracownikowi pasuje nie musi się podobać innemu. Może przedstawisz swój punkt wiedzenia na O.S.M. Łowicz i napiszesz co według ciebie jest pozytywne, a co chciałabyś zmienić lub poprawić. Zachęcam Cię do dyskusji.

Ziółkowski
@Luiza

Przestań gadać głupoty. Pewnie jesteś z rodziny kierownika ????

Gienek
@Luiza

Może i są takowe osoby... ale nikt w zarządzie łącznie z kierownikami nie robi nic by poprawić sama prace ludziom... ze kobiety dźwigają po kilka ton... to jest nowoczesność zakładu ?

Realista
@Luiza

A swoją droga ta cała Magdalena p. Już dawno powinna stać przed prokuratorem za znęcanie się nad ludzmi

@Realista

Fajnie, że tak aktywnie staracie się uczestniczyć w dyskusji o tym pracodawcy. Ale wypowiadając się na forum musicie pamiętać, iż staramy się tu unikać używania danych personalnych innych pracowników O.S.M. Łowicz - mogą sobie oni tego bowiem nie życzyć. Interesuje mnie kwestia dodatków pozapłacowych w tej firmie. Czy macie tam oferowane jakieś świadczenia urlopowe czy może dodatkowe ubezpieczenie medyczne?

Borewicz
@Luiza

W sumie (usunięte przez administratora) robota. Temperatura na hali często 45 stopni i więcej, przepisu BHP nie istnieją, kadra kierownicza w większości bez żadnych kwalikacji, ludzie się nawzajem sprzedają. W sumie to ok robota

@Ziółkowski

Większość tych tzw kierowniczkow to się w głowach poswiergolilo. Zapomniał wół jak cielaczkiem byl????

@Borewicz

Muszę powiedzieć, że informacje, które tu przekazałeś są już bardzo alarmujące. Takie warunki absolutnie nie jest zgodne z zasadami BHP i należałoby zgłosić ten problem odpowiednim osobom. Skoro kadra kierownicza O.S.M. Łowicz nie chce nic z tym zrobić, to trzeba zwrócić się do wyżej postawionych instytucji. Czy w ogóle braliście pod uwagę takie rozwiązanie?

Janusz

Jak tam sprzedają się wyroby z oleju produkowane przez mleczarnie? Nowe zakłady tłuszczowe w Łowiczu hahaha

Wielcezainteresowana
@Janusz

Co dokladnie z tym olejem????

Zenobiusz Łowicz
@Janusz

Ogólnie jest problem. Cena mleka jedna z najniższych w Polsce. Płace słabe. Radni! Gdzie są rolników pieniądze, co?

Lol
@Janusz

Znakomicie, a co? Żal Ci? Zabraliśmy Ci rynek? Hehehe . Prawo natury, rządzi silniejsze.

Borewicz

Typowy Janusz????

Mily

Najlepiej przyjść pochodzić 12 godzin a potem ale się narobilam najlepiej zrób za mnie a ja pieniądze wezmę ludzie cieszcie się że praca jest pensja normalna jak na Łowicz zawsze możecie na kasy do supermarketu iść wtedy docenić pracę tutaj

Phha

Warto iść do Łowicza na pH? Jakie warunki, flota, teren?

Ciekawa
@Phha

Pracujesz już jako Ph?

Bob

Gruba promocja w jednej z sieci masło łowickie 2.49zl kostka z dwudniowym terminem przydatności hahaha na takich strzałach to raczej odbicie się od dna jest nie możliwe! Mleko 10gr droższe od znanych cenionych marek premium! Stoi na półkach jak zaczarowane i nikt go nie bierze.

baton_serowy
@Bob

Sery plastry 150g - cena około 3,59 , konkurencja ceny max 3,30..........

Handlowiec

Chyba zaczynają się rozwijac skoro rzucili ogłoszenia na 4 województwa na przedstawicieli handlowych

Karma wraca psie
@Handlowiec

Ogłoszenie dla ściemy stanowiska rozdane przy browarku dla starej ekipy

Ekipa z Sochaczewa

Pozdrawiamy

@Ekipa z Sochaczewa

Ekipa Walerego

Karma wraca

Ty wiesz

Rolnik78

Łowicz grozi sądem za zerwanie umowy? Tzn.co?

Redaktor1

(usunięte przez administratora) W ostatnim artykule opisane poczynania spółki z którą osm Łowicz prawdopodobnie również ma wiele wspólnego. Czy nikogo nie dziwi łudząco podobne wydarzenia z ostatnich miesięcy z Łowicza? Tylko wartość długu 2 razy większa? A biznes się kurczy.

Rolnik78

Co sądzicie o mlekomie?

rząd

Nie wiem czy ewentualny powrót Janka to dobry pomysł ponieważ od 1 października Pan Janek pracuje w jednym z zakładów Polmleku. Jest to informacja sprawdzona na 100%. z innego forum , kierownik napisał:" Jeżeli faktycznie spotyka się z naszym Zarządem to oznacza tylko, że są prowadzone zakulisowe działania w celu przejęcia Łowicza przez tę grupę a Zarząd wmówił rolnikom, że da się egzystować samodzielnie. Niestety sytuacja finansowa była zła i z miesiąca na miesiąc jest coraz gorsza. Nie da się wiecznie prowadzić kreatywnej księgowości. Widmo utraty płynności finansowej jest coraz bardziej prawdopodobne i rządzący o tym wiedzą

@rząd

no to sie porobiło. podobno rząd nie pracuje na samodzielnośc a na przejęcie przez niemców

makabra się szykuje
@rząd

nikt nic tam nie wie. Czeki film! Czemu rolnicy rękoma rady chcą upadku? Niewiadomo. Ale jest robione wszystko, aby upadek przybliżyć. Niby niezrozumiałe...,ale wiadomo układy i układziki

wd23d
@rząd

ale jaja to sie porobiło!. Co one tam wyrabiajo!?!?!?!?

Pytam
@wd23d

A co sie porobiło?

Czy ktoś się w końcu zajmie znikającymi serami? Nadzoru już nie ma to całe bloki się ulatniają w zastraszającym tempie. Ciekawe jak wyjdzie spis na koniec roku.

znikające sery i twarożki

młodzi maja zakazane zajmowac się takimi nieprzyjemnymi sprawami! Poza tym wiadomo, że "ONA" nie może się denerwować. Więc znikające sery to norma:(

rząd

Nie! Nikt nie będzie niczego kontrolował! Żądnych kontroli!

Helena

hahahahahahahahahaha rząd nima czasu na kontrole hehehehehehe

Helena

ja się zajmę skoro rada nie może

Stefo i Jaro

Prosimy Rade Nadzorczą o wiekszy nadzór nad poczynaniami aktualnymi, bo juz wytrzymac nie idzie! Dlaczego Rada jest tak mało aktywna, co?!?!?!?!?!?! Czy to jest specjalnie ? Wzywamy rade do zwiększenia aktywności i przyglądania sie co i jak się dzieje. Nie będziemy już cicho o nie!!!!

pracownik cichy
@Stefo i Jaro

APELUJEMY DO PANA WOJCIECHOWSKIEGO, aby nie poddawał się i dokończył dzieło ratowania naszego zakładu! Błagamy o pomoc, bo ten zarząd nie daje niestety żadnej gwarancji uratowania! To samo aktualny przewodniczący Chądzyński! Naszym zdaniem pomysł z powrotem byłego wieloletniego prezesa to nie jest dobry pomysł- tj gwarancja katastrofy wg nas. Błagamy Pana Panie Waldku zadziałaj Pan pozytywnie, skoro inni nic nie chcą zrobić

sadnra

kolejny raz czytam i widzę jak ludzie się źle wypowiadają na temat grupy polmlek. Sama tam kiedyś u nich pracowałam i nawet znałam jednego pana z zarządu. Bardzo przyjazny pan i bardzo miło wspominam pracę w tej firmie. A teraz to już mam trójkę dzieci, którymi muszę się opiekować

Mikołaj
@sadnra

To może ten, który ma postawione zarzuty przez Prokuratora?

Raf
@Mikołaj

Ta ten sam.

lola
@Raf

w naszym kraju to teraz każdego mogą oskarżyć i żądać niewiadomo czego. Czasem to nawet strach na ulicę wyjść bo nie wiesz co Cię spotka

Dominika
@lola

Proszę Cię o wpisy związane bezpośrednio z firmą O.S.M. Łowicz. Forum GoWork.pl nie jest forum dotyczącym polityki. Czy jesteś obecnym, a może byłym pracownikiem tej firmy? Jak oceniasz kontakt z innymi pracownikami i aktualna atmosferę w firmie?

Stefo i Jaro
@sadnra

magazyny magazyny magazyny magazyny!!!! Iwonka! Iwonka! Iwonka! Iwonka! Iwonka! Łukaszek! Łukaszek! Łukaszek! Łukaszek magazyny magazyny magazyny POZDRAWIAMY BAAARDZO SERDECZNIE CZŁONKÓW RADY NADZORCZEJ I ŻYCZYMY MIŁEGO SNU

Zostaw merytoryczną opinię o O.S.M. Łowicz - Łowicz

• Jak się pracuje w O.S.M. Łowicz?

Zobacz opinie na temat firmy O.S.M. Łowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w O.S.M. Łowicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

O.S.M. Łowicz
3.2/5 Na podstawie 532 ocen.
  • Przemysłowa 3
    Łowicz