Opinie o O.S.M. Łowicz w Łowicz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy O.S.M. Łowicz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w O.S.M. Łowicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o O.S.M. Łowicz w Łowicz

Marketing

Wy sobie jaja robicie z ludzi? Z pracowników co (usunięte przez administratora) na Wasze dobro i opinie? Marketing zagraniczny jest w czarnej (usunięte przez administratora) od lat... Ktoś kto ma kontakty za granicą i chce pomóc a zna kilka języków jest odsyłany z kwitkiem... Ludzie tam pracujący nie mają pojęcia na temat podaży w danym kraju, a jeśli mają to i tak mają to wszystko w (usunięte przez administratora) Aby dostać pensje co miesiąc... A w (usunięte przez administratora) z firmą i z jej rozwojem. Pani Grabowska! Wie Pani, że cały marketing dźwiga wszystko? - począwszy od reklamy, targów i wszystkiego łącznie z tym z czym nie wiążą się te stanowska pracy??? Chce Pani dobrze dla firmy, ludzi-pracowników? - niech Pani nie zabiera premii albo ją poprostu daje - jeśli ktoś się poświęca dla firmy i robi rzeczy poza swoimi kompencjami. I jeśli ktoś jest szefem działu, droga Pani prezes Grzybowska, i występuje o premie dla pracowników (z całym szacunkiem dla P. Ani, która się dwoi i troi, ale system daje za wygraną...) bo firma ma jednak prawników głównego działu za (przepraszam) (usunięte przez administratora) Zajmijcie się tym sami... Pojeździjcie po państwach ościeżnicych - zobaczycie co i jakie ilości możecie produkować na zagranicę. Bo póki co to nie wiecie nic. Szkoda bo zyski byłyby duże. Wy nawet z ludzmi z paroma językami i kontaktami na rozmowę o pracę nie chcecie zaprosić... Żenada

Sprawiedliwy

Łowicz to spóldzielnia tak wiec.trzeba być z nią kiedy miała trudny czas nistety odeszli rolnicy i pracownicy zabierajac jeszcz udzialy tak na dobicie teraz kiedy pani prezes z fajna ekipą wyprowadza to na prostą to (usunięte przez administratora) chca powrotu najpierw niech zwróca zabrane udziały podpiszą teraz lojalke 5 lat to prosze bardzo .brawo pani prezes reklama w telewizji w najlepszym czaśie

Malina
@Sprawiedliwy

Łowicz to spółdzielnia wg zapisów, ale czytaj poprawnie i ze zrozumieniem > prywatne bizancjum grupy prezesów wraz z ułożoną Radą Nadzorczą i podlizanego kierownictwa, kręcących swoje prywatne lody na koszt i ryzyko nic nie rozumiejących rolników zwanych członkami spółdzielni (dokładnie do samo widać aktualnie w Sejmie). Ci rolnicy, którzy odeszli mieli całkowitą rację, a przy tym i tak długą odporność, gdyż to co było wyprawiane i dalej się obecnie dzieje, już ich nie dotyczy, a mogą skupić się na własnej produkcji, otrzymywanych cenach i rodzinie. Lojalkę na 5 lat, z zabezpieczeniem na prywatnym majątku, z klauzulą natychmiastowej wykonalności powinni właśnie podpisać Zarząd, Rada Nadzorcza i Kierownictwo, tak, żeby już tak łatwo nie uciekł obecny wybrany przez tych samych rolników i Radę Nadzorczą co poprzedni Zarząd. W przypadku toczących się postępowań, zarzutów lub gdyby pojawiły się dokumenty taki osobnik odsuwany jest ze stanowiska z automatu aż do wyjaśnienia sprawy. Reklama obecnie jest najtańsza i nikt nie chce się reklamować oprócz producentów, czipsów, alkoholi i wyprzedaży zalegających na placach samochodów. Po co się reklamować i wydawać niepotrzebnie pieniądze skoro zakłady skupiają się na zachowaniu łańcuchów dostaw in-out, produkcją i jeśli produkt jest na półce to się sprzeda. W końcu są tylko 3 osoby na pracującą kasę w sklepie, a czas przebywania w sklepie jest poganiany. Także brawa za wcześnie, chyba, że wydawanie nieswojej kasy jest domeną pani prezes.

Elżbieta

napiszesz cos innego o tej firmie skoro masz inne zdanie niz osoba wyzej co sie wysiliła na tak dlugi komentarz?

Chyba jedyna firma gdzie Ukraińcy zarabiają wiecej jak Polacy. Dlatego już nigdy nie kupie żadnych wyrobów tej firmy!.Zamiast zatrudniać Polaków nasprowadzali nierobów z Ukrainy.(usunięte przez administratora)Pracę w tym chlewie radze omijać szerokim łukiem.

Klient
@Piotr

Po pierwsze nie pierwsza. Po drugie nie każdy kto z Ukrainy to nierób. Pewnie stoisz co niedzielę w kościele i udajesz cudownego katolika a tak naprawdę rasizm razi w oczy.

kotkihalinki@gmail.com
@Piotr

TO NIEMA NIC DO RZECZY , JEŚLI PRACUJE LEPIEJ ,TO POWINIEN ZARABIAĆ WIĘCEJ,STRASZNIE JEST TO ZE MY POLSCY MYŚLIMY ZE JESTEŚMY PĘPKIEM ŚWIATA.

@kotkihalinki@gmail.com

Skąd wiesz że lepiej.!Pracują po 350godzin w miesiącu a wydajność na poziomie 170godz.Za odpowiedzialną robote się nie weźmnie bo on "ni ponimaju"Pokaż mi człowieka który pracujac 350godz jest wydajny.Polityka firmy to kpina.

Nickt
@Piotr

Ponieważ dodatkowo Polaków (usunięte przez administratora) z tak zwanych premii, których praktycznie nie ma albo są małe. A podstawa to 2700 BRUTTO - (usunięte przez administratora) żenada i wstyd dla takiej dużej, polskiej firmy.

Serek homo
@Piotr

Co to za akcja policji ostatnio była na placu w Łowiczu?

Mieczysław
@Serek homo

Skąd o tym wiesz? Coś się działo dziwnego? Też się dowiem chętnie.

śmierdzący syr

bo to prawda

Tomalo
@Piotr

Piotr ma rację Znam to z autopsji bo pracuje w tej firmie Wydajność na poziomie 50 procent brak zaangażowania i brak chęci do nauki wykonywanych prac Najlepiej postać poudawać i żądać - porządku pieniędzy i spokoju a po garbie dostajemy my którzy jesteśmy nieoficjalnymi brygadzistami kierownikami i czym tam jeszcze Nie mówię o wszystkich osobach zza wschodniej granicy ale tylko o tych z którymi pracuję

Krystyna
@Tomalo

Ale to chyba nie ważne jakiej jesteś narodowości, jeśli komuś się nie chce pracować to chyba prędzej czy później takiej osobie dziękują? Szefostwo wie o tym wszystkim?

Tomalo
@Krystyna

Oczywiście że narodowość jest nie ważna,liczy się sztuka o tyle tylko że prędzej podziękują Polakowi A co do szefostwa to w naszym przypadku wiedzą aczkolwiek nie jestem pewien czy prezesura też ma taką wiedzę

M
@Tomalo

Też mnie ciekawi czy na samej górze wiedzą jak w tej firmie kierownictwo traktuje pracowników. Kierownik mechaników ma ich za nic. Co chwilę przychodzą nowi i jeszcze szybciej odchodzą. A najlepsze z tego wszystkiego jest to, że kompletnie nic sobie z tego nie robi. Uważa się za najlepszego na świecie i z niczyim zdaniem się nie liczy. Tragedia.

Bucuś
@Tomalo

A czy ty myślisz że prezesa takie rzeczy interesują? Jedyne co go interesuje to grubość portfela i czy swoi ustawieni. Dobranoc

Kamila
@M

A może zamiast ciekawić się i domyślać to lepiej jakoś im na to donieść? W ogóle myślicie, że jest szansa, że ktoś z nich to całe forum czyta?

Nickt

Opinia jest jedna i fatalna. Każdy kto chce pracować za mniej niż najniższa krajowa powinien zatrudnić się w OSM Łowicz w Toruniu. tzw premie od podstawy 2700 BRUTTO !!! są zabierane regularnie i praktycznie co miesiąc. Bałagan i (usunięte przez administratora) A atmosfera w pracy jest "wisielcza", nerwowa i awanturnicza. Za chwilę od nowego roku 2022 jeśli czegoś ten burak dyrektor nie zmieni, będzie musiał sam zacząć pracować na produkcji i w magazynie. Bo ludzie odchodzą albo są w trakcie szukania pracy... I Ukraińcy nie pomogą. NIE POLECAM tego bagna.

Łuki
@Nickt

Z tego co wiem premie nie są zabierane co miesiąc tak jak piszesz, jesteś źle poinformowany. A jeżeli jesteś pracownikiem i masz zabieraną to widocznie twoja praca jest wisielcze.

śmierdzący syr
@Łuki

Pip zaraz wkroczy sanepid i sieci będzie wisielczo

Czy rozmowa kwalifikacyjna w O.S.M. Łowicz odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Ex

Zrezygnowałem z tej pracy i nie żałuję. Szybko znalazlem lepszą pracę gdzie dostałem dużo większe pieniądze i lepsze stanowisko .Atomosfera również bardziej przyjazna. Tu ludzie sa mili jak coś chcą ,bo jest mało ludzi do pracy a gdy jest inaczej czepiają się o byle co . Każdy kierownik powinien zdawać sobie sprawę z tego ,że gdy pracownik zarabia mało również nie bedzie dawał z siebie nie wiadomo ile. Pracownicy niby wszyscy równi a niektorzy kombinowali ,żeby za nich odwalić gorszą robotę albo i prawie calą robotę. Dzis wiem ,że odejście było słuszną decyzją.

Bucze i ja
@Ex

Napisz co to za stanowisko?

@Bucze i ja

Kierownik ds. Operacyjnych, a OSM nie polecam.

Ph

Witam Proszę o informację dotyczące stanowiska Przedstawiciela Ile wizyt dziennie Czy produkty rotują Jaka podstawa netto i premia max do wziecia Jakie auto, czy obklejowe, rocznik i czy mozna jeździć prywatnie Czy plany realne Jaka atmosfera w Firmie i wśród PH Z góry dziękuję

X
@Ph

Auto kia rio można prywatnie ale biorą za km. Praca ogólnie spokojna, Wizyt mało, Kasa podobna jak do konkurencji.

BK

Witam, jakieś newsy?

Zyta

Dzień dobry chciałabym zapytać o zarobki na stanowisku laboranta, istnieje możliwość awansu? Jaka jest atmosfera w pracy?

Jak długo trwa proces awansu w O.S.M. Łowicz?

Ziółko

Z tym awansem to różnie, zależy jak ostro w w tylek będziesz wchodzić ????

karla

z tego co widać jak jesteś z rodziny, to awans od razu i nie musisz sie na niczym znac

Kobierski

Praca po 12 godzin na 3 zmiany, pensje obcięte.

Tadeusz
@Kobierski

Na 3 zmiany pracuje się po 8 godz.Chyba,że jest tam system syberyjski.

Młodyzkrojonych

To zależy czy po rodzinie z prezesem albo prezeską, ewentualnie od kierownika i czy w najgorszym przypadku od nikogo. Wtedy musisz poczekać w kolejce parę lat a może i wieczność

Grzes

A brat Kwaska pani Katarzyna wali dalej naftę po kątach na wędzarni ?

Walery

Buziaczki całuski tęsknicie chociaż troszeczkę? Bo ja nie

Tak myślę
@Walery

Gdybyś nie tęsknił to byś tu nie zaglądał.

Madzia

Czy od pierwszych dni jest się samemu w firmie?

Były kierowca

Wytrzymalem 6 miesięcy praca ogólnie spoko, składki legal 10 godzin pracy, średnio 2 dni jazdy 2 dni wolnego . Minusy stan techniczny pojazdów , a dokładnie warsztat . Rozumiem że ktoś ma bliżej do emerytury niż dalej ale jak taka osoba robi jedna naprawę 5 razy i nadal nie działa jak powinno no to sorry a ty wyjeżdżasz bez hamulcy ???? oraz pracując jako kierowca nie spodziewaj się w tym zakładzie szacunku i nie ma się tam co starać bo nikt tego nie doceni

Wrr

Generalnie praca jak każda inna, co do zarobków można powiedzieć że zadowalają jest deputat, są premie, ale ludzie są strasznymi zlamasami, oczywiście nie wszyscy bo są w porządku ale trafią się tacy co chyba uważają się za (usunięte przez administratora) wie kogo np. pani "operator Katarzyna o ile można nazwać ją panią ???? z góry pozdrawiam

Ciekawski
@Wrr

brat Kwaska? ;D

Rampampampam

Nudy tu u was

Tadek

Ludzie tracą pracę, zdrowie i wiele rzeczy cenniejszych niż bony na święta. Gdzie miałeś napisane że do końca życia będziesz coś dostawał za darmo? Taka już mentalność naszego narodu ze ciągle mało i mało

Mieczysław
@Tadek

Pracujesz może w O.S.M. Łowicz? Jestem ciekaw jak wygląda tam podejście do pracownika i jaka panuje atmosfera w zespole, powiesz mi coś na ten temat? Liczę na Twoją odpowiedź.

kotkihalinki@gmail.com

W najgorszym rokiem dla emerytów,dla LUDZI starszych,od paru lat otrzymywaliśmy na święta bony za które mogliśmy kupić w hurtowni mleczarskiej produkty ,w tym roku nic nie ma dla emerytów , WSTYD naprawdę wstyd

Pasja.
@kotkihalinki@gmail.com

To prawda, ludzie w osm stracili zdrowie w pracy i za to taka nagroda. Szanowny Panie Prezesie i Pan tez będzie emerytem w przyszłości . Życzę Panu takiego samego traktowania.

gabi

cziesz ze sie robisz w lowiczu bo w koninie musisz dac w lape kierownikowi dyspozytorowi a jak nie to masz najgorsza robote tu powinien prokurator wkroczyc (usunięte przez administratora) i kierowcy (usunięte przez administratora)

zainteresowana

Dziś pojawiło sie na olx ogłoszenie o naborze na stanowisko "Specjalista ds eksportu". Wysłałam swoje cv. Po chwili ogłoszenie było już nieaktualne, a pod podanym w ogłoszeniu numerem telefonu włącza się poczta głosowa. Czy wystawianie ogłoszen o pracę to tylko formalność, a rekrutacja do osm (poza produkcją) odbywa się drogą pantoflową?

Ludwik

A co się z handlowym zadziało?

alojzy
@Ludwik

chyba jakas cenzura sie wkradla... wszyscy nabrali wody w usta

Zostaw merytoryczną opinię o O.S.M. Łowicz - Łowicz

• Jak się pracuje w O.S.M. Łowicz?

Zobacz opinie na temat firmy O.S.M. Łowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w O.S.M. Łowicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

O.S.M. Łowicz
3.2/5 Na podstawie 532 ocen.
  • Przemysłowa 3
    Łowicz