Opinie o O.S.M. Łowicz w Łowicz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy O.S.M. Łowicz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w O.S.M. Łowicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o O.S.M. Łowicz w Łowicz

Strzał w 10

Podsumowanie relacji na linii Zarząd-Rada Nadzorcza to majstersztyk w wykonaniu red. Waligórskiego "To tak, jakby ufać zięciowi, który nam narobił balaganu i strat w gospodarstwie, że warto mu przekazać "pod opiekę" także dom i samochód, bo on dopiero wtedy pokaże co potrafi. Bezsprzecznie: ta sprawa jest probierzem tego czy istnieje jeszcze coś takiego, jak zdrowy chłopski rozsądek - czy też mamy do czynienia w radzie z jakąś epidemią naiwności. Obserwatorowi z zewnątrz sprawa śmierdzi na odległość"

Robert
@Strzał w 10

Pan Waligórski wie co pisze. Poprzedni artykół też okazał się prawdziwy Kalis nie jest z Łowiczem. Ustawka zarządu z artykółem w internecie i PR zadziałała tylko na radnych a ekonomia swoje. Strata się powiększyła.

@Robert

Popieram

Nowy Łowiczanin - artykuł "Skok na mleczarnię"

Do Pani Kucharczykowej
@anonymous

Niech Pani pozwoli mężowi wejść do Biedronki czy Lidla jak pojedzie Pani na zakupy i niech na własne oczy Pan wice przewodniczący zobaczy ile tam jest produktów produkowanych przez Mlekowitę Mlekpol czy Piątnicę, a ile tam łowicza. Chyba się panu pomyliły liczby. Jako wice przewodniczący mógłby się Pan pofatygować do sklepów, a nie powtarzać bajki. Poza tym każdą umowę można wypowiedzieć i dalej sprzedawać do Polmleku bloki, a oni z tego sera zrobią plastry i sprzedadzą do Biedronki. I dalej robić straty w Łowiczu a zyski w Polmleku.

@Do Pani Kucharczykowej

Takich mamy właśnie radnych. 26 czerwca na portalu spożywczym jest artykuł, w którym można znaleźć informację, że w Biedronce mamy 40 % sprzedaży a nie 50% tak jak podaje wiceprzewodniczący. Ale co tam 10% w tą czy 10% w tamtą.

matematyka
@anonymous

Liczby zawsze można przedstawić tak jak się chce. Przy takim spadku sprzedazy produktów osm może być, że udział marki własnej wzrósł o 10%. Przecież nasi handlowcy potrafią sprzedawać tylko mleko uht, właściwie wyprzedawac. To na czym powinniśmy zarabiać czyli galanteria, leży, stąd straty.

@matematyka

Rolnik

To kiedy ta rada z przedstawicielami spółdzielni i jednej prywatnej sp zoo?

error 321

:O :O :O :O :O :O

Czy rozmowa kwalifikacyjna w O.S.M. Łowicz odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
oo

:o :o :o :o :o rfgn

x3

Miziołek musi wrócić !!!!! Bez niego to h...d... i kamieni kupa Marianie wróć chłopie wróć! I wyedukuj , uświadom tego Dominika. Jezusieńku ten dominik - sto pociech z nim!

Kwas

Panie Dominiku, bardzo prosimy , aby PAn nie pozwolił żadnym cwaniakom przejąć naszej spółdzielni! Niech Pana ręka boska broni przed zrobieniem jakiegoś głupstwa.

zegarmistrz

Czas biegnie i nikt go nie zatrzyma. Czy sprzedawcy Łowicza pakują swoje walizki. Może jakieś zebranie z ludźmi i kolejna bajeczka jacy to są ważni w całej tej strukturze.

Zarząd
@zegarmistrz

Nic nam nikt nie zrobi. Chyba się o tym przekonaliście. Jesteśmy ulubieńcem i nie pakujemy walizek..

Adrian
@zegarmistrz

Oj ludzie, patrzcie na to, co wam oferują tu i teraz! Nie wierzcie w bajki, ale zobaczcie, co dla naszego Łowicza jest lepsze na dziś!

grzegorz

o widzę że dziś znowu obudził się error Nikt nie chwalił zarządu

ssss

:o . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . f

Ada

A kto robi takie duże przerwy?

Heniek
@Ada

karolocia!;((

Elektryczne gitary

To jest juz koniec? Nie ma już nic? Jesteśmy wolni? Mozemy isc?

Krzysztof

Czy wie ktoś czy zostało już zgłoszone do prokuratury doniesienie na zarząd i radę o zmarnowane spółdzielni. Miało być zgłoszenie w piątek.

@Krzysztof

Gie

Nie dajcie sie zmanipulować oszustom!

@Gie

Robert R & KAtarzyna Z

Apel do RAdy! Uczciwi Członkowie Rady, zmówcie proszę Modlitwę Pańską , w celu wyeliminowania ze spółdzielni cwaniaków i manipulantów i zastąpienia ich ludźmi uczciwymi, kompetentnymi, którym zalezy na spółdzielni i jej rozwoju , a nie tylko na własnych apanażach i swoich własnych biznesach!!!! Ojcze nasz, któryś jest w niebie święć się imię Twoje; przyjdź królestwo Twoje; bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi; chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj; i odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom; i nie wódź nas na pokuszenie; ale nas zbaw od złego. Amen.

@Robert R & KAtarzyna Z

Dalik

Szukamy kontaktu do członków Rady OSM Łowicz, którzy nie są zainteresowani przekazaniem majątku do innej Spółdzielni, a chcą i widzą możliwość kontynuacji działania Łowicza jako niezależnego i samodzielnego podmiotu. Proszę pamiętać, że oprócz ceny mleka (co jest bardzo ważne), w zakładach są pracownicy, w większości naprawdę oddani firmie i mogący wiele jeszcze dobrego zaoferować, płacone są lokalne podatki, świadczone są usługi, przez całą rzeszę różnych firm lokalnych. Marka Łowicz to jeden z 3-4 ciężko wypracowanych brandów. Naprawdę szkoda ... Liczymy na konstruktywną rozmowę, chyba, że decyzje zapadły i koniec kropka ?! kontakt: daliciorba@gmail.com

Łowickie chłopoki
@Dalik

Zamiast tu wypisywać nawoływania to rolnicy i pracownicy powinni się zbuntować a nie czekać na niewiadomą. Tylko czy jest ktoś kto poprowadzi rolników I pracowników? W Koninie bunt zorganizowano a w Łowiczu na co czekamy?

@Łowickie chłopoki

Nie jesteśmy pracownikami (może i na szczęście) ale osobami z tej branży. Przećwiczonymi we wszystkich sprawach związanych z mleczarstwem. Szkoda nam Łowicza poprostu. Ale Łowicz musi chcieć sobie pomóc. Jeśli właściciele tejże jednak prywatnej firmy, akceptują przeszłość, teraźniejszość i malującą się przyszłość to nic nam do tego. Nie interesujące nas lokalne piekiełko, kto z kim, co i jak. Na pewno nie zaszkodzimy, a przy odrobinie szczęścia możemy pomóc. adres @ jest podany powyżej

Robol
@Łowickie chłopoki

Jest pracownik który się postawił Zarządowi i co z nim zrobili. Więc nie licz że znajdziesz kolejnych.

@Robol

Jeśli jest tak jak powyżej, karma ma to do siebie, że wraca z maxymalną siłą, kwestia czasu. Zarząd nie jest właścicielem w OeSeMie, a takim samym pracownikiem, jak cała reszta, z drobną różnicą pracownik odpowiada za rażące zaniedbanie do x3 pensji, a Zarząd całym swoim majątkiem. Na dzień dzisiejszy, żaden z członków Zarządu nie ma udziałów, a zarządza majątkiem nie wytworzonym przez niego, ostatnio niepowiększonym, a w postępie geometrycznym pomniejszanym. Za co dostaje wynagrodzenie od właścicieli. Udziały natomiast posiadają członkowie Rady Nadzorczej, którzy po zmianach prawa także odpowiadają swoim majątkiem za decyzje w OeSeM + odpowiadają swoim majątkiem wraz z innymi współudziałowcami Spółdzielni dzieląc zobowiązania przez ilość posiadanych udziałów. Już w paru OeSeMach niejeden gros rolników zobaczył jak to działa, a wkrótce może spotkać to las Mleczarni z Kujaw. Skoro właścicielom nie zależy za bardzo na OeSemie, to w ramach wakacyjnej promocji i pakietu mogą przekazać także swoje rodzinne gospodarstwa. To takie dopisanie Zera, a Zero to przecież nic, więc jak coś dawać, to wszystko... A rynek sprzyja pracowitym i zuchwałym, jakoś w branży nie widać, żeby się innym zakładom jakoś źle wiodło.

Benek
@Dalik

Po co straszysz i wprowadzasz w błąd ludzi!!!! Nikt z udziałowców/rolnikow nie odpowiada majątkiem własnym za starty w spółdzielni!!! Odpowiada tylko do wysokości wniesionych udziałów!! Krótko mówiąc jeśli są długi to udziałów rolnik nie wyszarpie z osm bo pójdą na długi.

Asd
@Dalik

Art.19.§1. Prawa spółdzielczego, Członek spółdzielni obowiązany jest do wniesienia wpisowego oraz zadeklarowanych udziałów stosownie do postanowień statutu. §2.Członek spółdzielni uczestniczy w pokrywaniu jej strat do wysokości zadeklarowanych udziałów. §3.Członek spółdzielni nie odpowiada wobec wierzycieli spółdzielni za jej zobowiązania. Stosownie do treści omawianego art. 19 § 2 i 3 wierzyciel spółdzielni nie może prowadzić egzekucji z majątku członka spółdzielni, natomiast na pokrycie zobowiązań spółdzielni mogą być przeznaczone wyłącznie zadeklarowane przez członka udziały. Jak stanowi doktryna prawnicza: „Konsekwencją takiego rozwiązania jest to, że członek nie może przed ustaniem członkostwa żądać zwrotu kwot wpłaconych na udziały, a jeżeli wpłaty te zostały przeznaczone na pokrycie zobowiązań spółdzielni, członkowi w ogóle nie przysługuje roszczenie o ich zwrot. Natomiast prawo członka do wkładu i roszczenie o jego wypłatę są niezależne ani od istnienia, ani od konieczności pokrycia jakichkolwiek zobowiązań spółdzielni.” Z brzmienia art. 19 § 2 wynika wniosek, iż odpowiedzialność członków spółdzielni jest tylko wobec spółdzielni, a tym samym tylko spółdzielnia może od swoich członków dochodzić wykonania obowiązku, jakim jest wpłata udziałów. Jeśli z tytułu działalności spółdzielni powstaną straty, spółdzielnia ma prawo pokrywania tych strat z zadeklarowanych udziałów jej członków.

@Asd

To jest teoria Asd. Niestety praktyka, zaczęła się rządzić prawami oczywistymi. Znormalniało. Masz udziały w firmie, w firmie brakuje kasy, to przychodzą także i do Ciebie jak zabraknie kasy. Nie życzę tego nikomu, bo to ciężkie sprawy. Za mleko niezapłacone, udziałów brak, a jeszcze ktoś coś extra chce. Oby do tego nigdy nie doszło. Mamy 2018 rok, wieku XXI, świat pędzi światłowodem nie telefaxem.

K+R+R+L+G

Polmlek blisko coraz bliżej:((. Klamka chyba zapadła. Nadzieja w tych członkach rady , którzy myślą. Pozdrawiamy uczciwych członków rady nadzorczej, którzy chcą dobra naszej spółdzielni . Szczęść Boże.

@K+R+R+L+G

Nie popularne dla zarządu opinie i od razu error. Widzicie kto nami rządzi?

P...k
@K+R+R+L+G

Polmlek wyciągnie Łowicz na prosta w końcu szukają partnera strategicznego a nie konsolidacji haha

@P...k

gggg

:o . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . k

pppp

:I . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . t

Zostaw merytoryczną opinię o O.S.M. Łowicz - Łowicz

• Jak się pracuje w O.S.M. Łowicz?

Zobacz opinie na temat firmy O.S.M. Łowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w O.S.M. Łowicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

O.S.M. Łowicz
3.2/5 Na podstawie 532 ocen.
  • Przemysłowa 3
    Łowicz