NEPTIS S.A.

Poznań

Opinie o NEPTIS S.A.

Maniek 2012-11-19 10:38:48
pracuje sie całkiem fajnie za całkiem fajne pieniądze :), nie narzekam zawsze można coś poprawić, to nie ulega wątpliwości, ale zeby nie narzekac to wszytsko rekompensuja wyjazdy grupowe i in. benefity
Bajo 2012-12-12 14:19:45
całkiem dobra współpraca z szefem i resztą załogi, powoli zaczyna trochę brakować przestrzeni, ale cóż firma się rozrasta więc taka kolej rzeczy
XXX 2013-02-08 13:11:10
rozważam aplikację do tej firmy czy ktoś jest w stanie powiedzieć jak wyglądają tam zarobki?
makaron 2013-02-12 08:48:38
W zależności na jakie stanowisko startujesz, czy jako programista czy na sprzedaż, a może praca biurowa? Ogólnie wygląda to tak, że w dziale IT płacą tak jak wszędzie, czyli w gruncie rzeczy zależy od twoich umiejętności i doświadczenia.
Leonard 2013-04-08 14:55:26
widać, że w ostatnim czasie firma ostro ruszyła z kopyta, rekrutacja do zespołu IT trwa, zespół ciągle rośnie, czyli pewnie projekty rozwojowe
niewarto 2013-04-13 20:50:45
Pracowałem kilka miesięcy i odszedłem. NIe warto marnować tu czasu, szczególnie, że ustalenia podczas podpisywania umowy o pracę nie są w ogóle dotrzymywane. Kierownictwo to drugi ujemny punkt tej firmy. Odradzam.
muszk 2013-04-23 12:13:10
Generalnie spędziłem w tej firmie ponad rok, nauczyłem się tam sporo rzeczy biorąc pod uwagę możliwości firmy, które jak się okazało nie są wcale takie małe.

Co do wynagrodzenia to narzekać nie mogłem. Mnie osobiście wynagradzano uczciwie, ale nie oszukujmy się dużo zależy też od umiejętności i wiedzy...
Hy 2013-06-11 15:47:34
dojazd na naramowice co prawda zajmuje trochę czasu, ale pozostałe kwestie raczej ok, wypłata na czas (co w moim przypadku ma szczególne znaczenie bo właściciel mieszkania), na jej wysokośc tez jakoś nie mogę narzekac
Hy 2013-06-24 14:26:52
chyba cie nie zaskocze jesli powiem, ze wszystko zalezy od stnowiska, a jakie cie interesuje, co umiesz i jakie doswiadczenie masz
Hy 2013-07-09 12:41:10
socjal jest ok, co do umowy to kwestia dogadania się, ale z tego co mi wiadomo nie unikają dawania umów o pracę
Hy 2013-08-28 09:42:18
Z dniem wolnym nie ma problemów. Nie miałem potrzeby pracy zdalnej, ale szef jest w porządku, więc trzeba się po prostu zapytać.
Hy 2013-09-03 09:52:08
Jak w każdej firmie jednych lubisz, drugich mniej. Ale na fajefczkę jest z kim iść. Ekipa ogólnie zgrana
Hy 2013-09-09 13:28:05
Nie ma palarni, ale jest miejsce na zewnątrz do palenia, więc z tym to akurta nie ma problemu.

Co do przerwy to nikt nie stoi z zegarkiem i nie odlicza. Szef w tej kwestii liczy na samodyscyplinę
Metx 2013-09-17 10:41:26
Przerwa jest cała płatna, tak jest ustawowo. Chyba, że nie wiem jaką długą chcesz ją mieć.
Metx 2013-09-23 13:38:00
u nas nikt ci nie mierzy czasu przerwy z zegarkiem w ręku, każdy się sam pilnuje, jak chcesz to możesz sobie zrobić nawet 3 krótkie przerwy
pracownik 2014-06-03 11:02:52
Ja pracuję od kilku miesięcy w Neptis. Atmosfera jest super. Odnośnie wypłat- zarobisz tyle ile sprzedaż, podstawa też jest. Relacje z przełożonymi - zależy tylko od Ciebie, jeżeli jesteś ogarnięty to i szefostwo nie czepia się Ciebie:)
pracownik 2014-09-19 15:32:57
podstawa jest cały czas ta sama, niezmienna bez względu na sprzedaż. umowa zlecenie. odnośnie sprzedaży, zależy od miesiąca, sa miesiące, że nie nadążasz z robieniem umów i ogarnianiem zamówień, a są, że wypłata jest jaka jest
zainteresowany 2014-10-13 19:59:11
umowa zlecenie,stałe godziny pracy,stałe miejsce pracy, urlop jak przy umowe o prace - oszukują i wykorzystują pracowników bo to nielegalne. Do tego podstawa marna cały czas a jak sie wyrobisz z planem to ci go podniosa.
rykala 2015-01-24 18:52:00
cześć, ja też mam duże doświadczenie i też szukam pracy i tu was zaskoczę, też interesuje mnie neptis... tylko mam inny problem... jestem kobietą a wiadomo jak patrzy się na kobiety programistki - trochę z pobłażaniem trochę z niedowierzaniem i w ogóle, można powiedzieć że trochę się nawet naśmiewa "że co kobieta może wiedzieć". Myślicie że w neptisie potraktowaliby mnie poważnie?
pracownik 2015-03-26 14:37:25
Jeżeli chodzi o płeć w Neptis, od razu zaznaczę, ze nie ma dyskryminacji ani na wiek, ani na płeć ani na rodzaj uczelni. Masz wiedzę, przyjmują Cię. Dyrektor od programistów jest bardzo w porządku człowiekiem, fakt wymagającym bo z tego co wiem (pracuję w innym dziale) to rozmowy kwalifikacyjne są konkretne, sprawdza z wiedzy odnośnie programowania, nie interesuje go czy szkoła państwowa czy prywatna, ważna jest wiedza.
Odnośnie podstawy - fakt nie jest zadowalająca i plany też nie do końca w 100% da się realizować, ale jest dużo rzeczy "na zachętę". Prywatna opieka medyczna, zajęcia z angielskiego, sport, wyjazdy integracyjne, grille.
Realizacja planu miesięcznego w dużej mierze zależy od szczęścia, bo produkt jest dość specyficzny i nie do każdej firmy z nim uderzysz, albo w danym miesiącu jest popyt na niego, albo nie. Zazwyczaj "martwymi miesiącami" są wakacje i często ostatni miesiąc roku, ale to też jak z rosyjską ruletką:) nie ma zasady. Sprzedaż - masz fajną kasę. Nie sprzedaż - zadowalasz się podstawą.
Meggii 2015-07-17 14:11:51
Otrzymałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną w tej firmie jako Asystentka Działu Sprzedaży. Chciałbym się jednak dowiedzieć czegoś więcej na temat tego lub podobnego stanowiska w tej firmie. Jak przebiega rozmowa, jak wygląda praca i wynagrodzenie oraz godziny pracy. (usunięte przez administratora)
b.p. 2015-08-10 08:02:16
witam Was, odnośnie pracy, jest w stałych godzinach 8-16 pon-pt, od Ciebie zależy czy zostaniesz dłużej, czy przyjdziesz wcześniej - ale to już tylko według Twojego uznania, przy pracy na zleceniówce nie uznają nadgodzin przy wypłacie, nie wiem ja na umowę o pracę, ale w dziale sprzedaży/handlowym/obsłudze klienta - od razu mówię NIE MA CO LICZYĆ na umowę o pracę. Ludzie pracujący są spoko, ale z miesiąca na miesiąc co raz trudniej jest wyrobić plan. Z czego to wynika? z przesycenia rynku, co raz więcej firm konkurencyjnych, które oferują bardziej rozbudowane produkty, ale to wszystko od szczęśliwego trafu, albo sprzedaż albo nie. Owszem firma sprzedaje Yanosika, ale to w sklepie detalicznym, a dział sprzedaży, sprzedaje urządzenia do monitoringu pojazdów i tu już nie jest tak kolorowo żeby wyrobić 100% planu
renaut 2016-05-12 23:07:53
zarobki programisty-inżyniera danych @dystrykt to pomiędzy 4000 a 5000 zł, oczywiście na rękę. Wymagają znajomości jednego z języków: java, python, scala, przetwarzania i analizowania dużych zbiorów danych. Warto składać CV ?
Zostaw swoją opinię o NEPTIS S.A. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NEPTIS S.A.