Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o American Trading Company

Pracowałeś w firmie American Trading Company i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-15 21:22:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Słowa kojarzące się z American Trading Company (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, ):Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...średni .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..niespotykani,bardzo sympatyczni. .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?nie mozna
Najbardziej podobało mi się w American Trading Company: atmosfera pracy i ona sama
Najbardziej nie podobało mi się w American Trading Company:nie pamietam nic szczególnego
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie American Trading Company

Twoj email:
Wiadomość: