American Trading Company

Wrocław

Opinie o American Trading Company

anonim 2009-02-15 21:22:45
Słowa kojarzące się z American Trading Company (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, ):Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...średni .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..niespotykani,bardzo sympatyczni. .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?nie mozna
Najbardziej podobało mi się w American Trading Company: atmosfera pracy i ona sama
Najbardziej nie podobało mi się w American Trading Company:nie pamietam nic szczególnego
-- 2015-08-14 19:26:50
moim zdaniem - dziwnie
przełożeni skupieni na sobie i mówiący tylko o sobie a jak przychodzi problem - nie potrafiący go rozwiązać
bardzo nieprzejrzyste warunki zatrudnienia - będąc na szkoleniu nie wiesz nawet za ile pracujesz i nikt nie jest w stanie odpowiedziec na to pytanie (patrz wyżej)
nie odbierają telefonów, unikają oczywistych opowiedzi na oczywiste pytania
moje doświadczenie z tą firmą oceniam jako złe

anonim 2015-10-10 20:37:58
American trading
Iwon 2015-10-16 14:31:06
troszkę to przykre, że nie ma informowania o warunkach umowy na początku, ale myślę, że to wszystko jest do dogadania i jeśli przyłożycie się do rozmowy kwalifikacyjnej to dużo się dowiecie :) dajcie znać, jak w ogóle teraz to tam wygląda, czy atmosfera jest ok i w ogóle jak oni się wybijają na tle branży
tobik 2016-03-16 16:35:54
Iwon, no jasne, że tak, ale z forum także mozna sie wiele dowiedzieć. Widziałem teraz, że poszukują głównego księgowego. Wymagania spore, bo potrzebne jest doświadczenie w księgowości minimum 5 lat na samodzielnym stanowisku.
kuba 2016-03-21 12:40:59
no a co powiecie na oferte pracy jako Audytor - specjalista ds. jakości w restauracjach, bo widze, że też stawki są nieznane, ale praca na pewno jest całkiem dobra.
Zostaw swoją opinię o American Trading Company - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie American Trading Company