Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o American Trading Company

Pracowałeś w firmie American Trading Company i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-15 21:22:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
Słowa kojarzące się z American Trading Company (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, ):Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...średni .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..niespotykani,bardzo sympatyczni. .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?nie mozna
Najbardziej podobało mi się w American Trading Company: atmosfera pracy i ona sama
Najbardziej nie podobało mi się w American Trading Company:nie pamietam nic szczególnego
zdjecie uzytkownika
-- - 2015-08-14 19:26:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
moim zdaniem - dziwnie
przełożeni skupieni na sobie i mówiący tylko o sobie a jak przychodzi problem - nie potrafiący go rozwiązać
bardzo nieprzejrzyste warunki zatrudnienia - będąc na szkoleniu nie wiesz nawet za ile pracujesz i nikt nie jest w stanie odpowiedziec na to pytanie (patrz wyżej)
nie odbierają telefonów, unikają oczywistych opowiedzi na oczywiste pytania
moje doświadczenie z tą firmą oceniam jako złe

zdjecie uzytkownika
anonim - 2015-10-10 20:37:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
American trading
zdjecie uzytkownika
Iwon - 2015-10-16 14:31:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
troszkę to przykre, że nie ma informowania o warunkach umowy na początku, ale myślę, że to wszystko jest do dogadania i jeśli przyłożycie się do rozmowy kwalifikacyjnej to dużo się dowiecie :) dajcie znać, jak w ogóle teraz to tam wygląda, czy atmosfera jest ok i w ogóle jak oni się wybijają na tle branży
zdjecie uzytkownika
tobik - 2016-03-16 16:35:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Iwon, no jasne, że tak, ale z forum także mozna sie wiele dowiedzieć. Widziałem teraz, że poszukują głównego księgowego. Wymagania spore, bo potrzebne jest doświadczenie w księgowości minimum 5 lat na samodzielnym stanowisku.
zdjecie uzytkownika
kuba - 2016-03-21 12:40:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no a co powiecie na oferte pracy jako Audytor - specjalista ds. jakości w restauracjach, bo widze, że też stawki są nieznane, ale praca na pewno jest całkiem dobra.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie American Trading Company!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie American Trading Company

Twoj email:
Wiadomość: