Opinie o Faurecia w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Faurecia. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Faurecia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faurecia w Wałbrzych

Magda

Czy kierownictwo zabiera część premii za niepisanie wniosków racjonalizatorskich przez pracownikow fizycznych

XXX

Konkurencja uaktywniła się?

Lwwl

(usunięte przez administratora) grossrozen nawet gorzej brak podejscia do pracownika

Adi

Jaki status ma ta czarna młoda mistrzyni z ukl?

/?
@Adi

nie ma tam żadnej młodej mistrzyni.

Minia
@/?

Pewnie chodzi o znana z tego ,że.... Roksanka :-)

Lwwl
@Adi

Pracuje tam od czerwca tego roku i żałuje ze sie tam wogole zatrudnilem jedna wielka patologi brak jakiego kolwiek dogadania miedzy pracownikami lider z mistrzem sobie tylki liza po rowno traktuja świeżego pracownika jak smiecia

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Faurecia spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Sara

Nie polecam. Miało nie być dźwigania a pracownicy są zmuszani do dźwigania skrzynek. A powinien to robić lider. Poza tym praca w smarach, w toksycznym środowisku - obok jest huta - nie w odrębnym budynku - mowa o reclinerach. Mistrzowie traktują ludzi jak robotów, nie jak żywe, czujące istoty. Jeżeli chcesz zostać inwalidą, to dobrze trafiłeś - zatrudnij się tam - kazdy ma niemal problemy z plecami i z kolanami od dźwiganiai długotrwałego stania. siedzenia sa niewygodne, a poza tym przy takim tempie pracy ciężko siedzieć, trzeba stać. Pozdrawiam ludzi tam pracujących - nie żal mi was bo zgadzacie się na ten syf z własnej woli. Brak walki i totalny marazm. W takie środowisko wejdziecie w tej firmie. Sztuczne, przyklejone uśmiechy do twarzy i obowiazkowe powitania są denerwujące. Każdemu niemal musisz powiedzieć cześć i udawać, ze się lubicie. Zarobki to dno do kwadratu za taką mordęgę w tych smarach.

Aga
@Sara

Długo pracujesz?

zainteresowany

Aktualnie firma Faurecia poszukuje Specjalisty ds. systemu zarządzania jakością. W ofercie można wyczytać, że wymagają m.in. min. 2 lata doświadczenia w dziale jakości w branży motoryzacyjnej, wykształcenia wyższego technicznego, znajomości specyfikacji technicznej ISO/TS 16949 (Certyfikowany Auditor), znajomości wymagań VDA 6.3. Ktoś z was aplikuje? Ile można zarobić na tym stanowisku?

Dora
@Lidia

Ogarnij się sama ludzie umierali aby mieć wolne soboty a w tym badziewiu trzeba robić i soboty i niedziele spróbuj sama porobić po dwanaście godzin 3 -4 tygodnie to ci się od nie chce głupoty wypisywać

Praca może i nie jest taka zła ale Ci ludzie co tym zarządzają a przynajmniej im się tak wydaje tragedię jeden drugiemu e (usunięte przez administratora) wchodzi mistrzowie nie mają zielonego pojęcia co się na produkcji dzieje tylko kawka papierosek a jak już coś się powie to nie pujdzie wyżej bo on ma kredyt na mieszkanie a ja dziecku kamienie do jedzenia dają mistrzowie Maciek Michał Adam patrzą tyko na kobiety które im dadzą du ...... mimo że rodziny mają no nie michalku cale pneumaty nikomu nie polecam meczarnia psychiczna

leniwy

teraz jest bardzo dobrze na logistyce !!!!!!! niedlugo bendzie tak ze bendom ta musieli zatrudnic ludzi z wikotelu !!!!!!

Lidia

@lach Proszę o pozostawianie merytorycznych opinii na temat pracy w firmie Faurecia a nie obrażanie innych na forum. Jeśli jeszcze nie zapoznałeś się z regulaminem forum to znajdziesz go na stronie http://www.gowork.pl/regulamin @Porażka dziękujemy za pozostawienie opinii.

Lidia

@czynny na forum nie możesz nikogo obrażać. Polecam zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz opinię. @dziadek czy powiesz jakie masz złe doświadczenia związane z pracą w firmie Faurecia?

bubu
@Lidia

Proszę o podanie punktu regulaminu który niektórzy tak notorycznie łamią.

Lidia

@Pracownikdlaczego tak uważasz? Powiesz coś więcej o tym? Co najbardziej nie podoba Ci się pracując w Faurecia? @Moniczkaxxx proszę o pozostawianie merytorycznych informacji na temat pracy w firmie Faurecia a nie pracowników.

bidd2

ile zarabia mniej wiecej inzynier ds. jakosci?

Buba

A jak tam słynna Roksana ( z namalowanymi brwiami -hahaha ) teraz już bez wsparcia Michałka - też czuje się tak ważna ???

Mega syf pod każdym względem! !! Chcę mi się płakać jak mam iść do pracy :/ Jestem w trakcie szukania nowej, Pracuję ok 3 lat.

NoWa_dln.faurecia

Moniczkaxxx a jakis kontakt do Ciebie? Pierwszy numer jest mi znany....

Lidia

Aktualne Oferty pracy: Elektryk - Mechatronik, Młodszy Automatyk UR, Młodszy Inżynier Procesu, Młodszy Planista Materiałowy, Stażysta w Dziale Utrzymania Ruchu, Stażysta w Dziale Projektów, Specjalista ds. Rekrutacji, Szkoleń i Rozwoju Pracowników, Inżynier Jakości. Ktoś zamierza na któreś aplikować ? A może macie jakieś pytania do potencjalnych współpracowników?

Mag

Witam, chciałbym sie dowiedziec cos o pracy na magazynie w Akcesoriach, jaka atmosfera, zarobki, mistrzowie. Zamierzam zlozyc papiery, ale slyszałem, że od jakiegos czasu dzieja sie tam zmiany, zmienili sie mistrzowie itp. Napiszcie czy warto skladac tam papiery?

Baku

Jaki status ma Roksana z ukl?widzę ja często jak gada z jakimś typem pod koniec zmiany

GRÓJEC

A witam wszystkich tu związkowcy w Grójcu a u nas czystki stara proca kadrowa wraz z konkubinem już nie pracuje a i od kwietnia mamy nowego dyrektora. W kupie siła organizować się barany a nie PŁAKAĆ.

Zostaw merytoryczną opinię o Faurecia - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Faurecia?

Zobacz opinie na temat firmy Faurecia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faurecia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Faurecia