Opinie o Wrobis w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wrobis. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wrobis o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wrobis w Wrocław

Kinga Nowy wpis

A firmie grozi upadek?

pauLinka Nowy wpis

no muszę przyznać że to o czym piszecie jest dla mnie ogromnym zaskoczeniem z tym syndykiem i upadłością natomiast ja słyszałam że oni byli sprzedani/przejęci przez mostostal a to chyba dobre przejęcie bo to wielka grupa licząca się na rynku przemysłu. ciekawe jednak czy szukają teraz kogoś i czy są nowe oferty pracy gdzieś

breivik Nowy wpis

NO I PO WROBISIE - AMEN

ferdek Nowy wpis

Ciekawe gdzie się opdziali chlopaki i co prabiają ,a i czy syndyk jeszcze siedzi na Szewskiej , pewnie tak bo z szczegoś musi żyć :-) :-) :-) :-)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wrobis. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
ferdek

No cuź był Wrobis i skończył jak wiele inne firmy szkoda bo jak było tak było ale ja tęsknię za tym

Franek

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragnę przesłać Wam Koledzy najserdeczniejsze życzenia.Niech nadchodzące Święta będą dla każdego z was niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień.Życzę Wam,aby odbyły się w spokoju,radości wśród Rodziny,Przyjaciół oraz wszystkich Bliskich dla Was osób.A wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzę Każdemu z Was również dużo zdrowia i szczęścia.Niech nie opuszcza Was pomyślność i spełnią się te najsktytsze marzenia.

m-k

ZDROWYCH WESOLYCH SWIAT SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU wszystkim bylym kolega Wrobisu zycze

ferdek

I co to już koniec !! Pewnie tak bo oczym tu wiecej pisać.

Wat

Dostał kopa za Świdnicę i szuka nowej firmy do rozłożenia :)

BIG MAC

A Tomuś kłamczuszek jeździ po świecie za Waszą kasę..... To jest właśnie polska sprawiedliwość

alicja

No nareszcie pierwszy przelew za Danię przelany od syndyka(ponad 7 tys.).krążą plotki że być może w tym tygodniu wyślą reszte z funduszu gwarancyjnego i na tym zakonczymy wszystko co jest zwiazane z wrobisem !!!

gonzo

robi ktoś w intersystem przyjmują do robty

ferdek

A jak długo i dlaczego????

Marian

ex ;p sobie trochę zaczekają,zagmatwana sprawa...

ferdek

Chlopy ma ktoś z was niusa co do eksportowców . kiedy kasa ??

m-k

witam ,ja jeszcze nie mam kasy na koncie ale dzwonilem do F-G i pieniadze juz sa przelane na konto Wrobisu i syndyk ma na to siedem dni zeby pieniadze byly na naszych kontach,pozdrawiam

kasa płynie na konta ;P

JANUSZ
@Marian

CZY ODPRAWY TEŻ? WIECZOREM NAPISZĘ DO CIEBIE MEILA

Potwierdzam ;P

m-k

czesc koledzy ,dzwonilem do F-G do Wroclawia i sprawa wyglada nastepujaco ,pieniadze z warszawy juz sa tylko czekaja na podpis glownej ksiegowej ,nastepnie [okolo dwoch dni]przelewane sa do syndyka i dopiero syndyk przelewa na nasze konta ,z informacji jakie otrzymalem to syndyk ma na to siedem dni jak cos nie tak bedzie to bardzo mila pani z F-G mowila ze zawsze mozna dzwonic i pytac natomiast pracownicy eksportowi musza jeszcze czekac

Marian

Marian robił u Edka ;P i przestańcie się spinać jak ktoś pisze głupoty,proszę ignorujcie. Ludzie wiedzą kto dał ciała i to nie była jedna osoba. Po prostu mało i mało,20tyś mc mało i tak pomału rozkradali firmę po drugie logistyka na poziomie 2 w skali 10. Czy pracownik zawinił może i tak bo siedział do końca w tej firmie. To jedyna wina człowieka który w 100% robił na wszystkich wyżej! (spotkałem wielu ludzi we Wro. i wszyscy robili co do nich należy ale jesli firma daje 2200 z dwoma sobotami to nie oczekujmy świętego grala. Dajcie zarobić to i robota będzie szła.

Zostaw merytoryczną opinię o Wrobis - Wrocław

Wrobis