Opinie o Wrobis w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wrobis. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wrobis o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wrobis w Wrocław

Byly pracownik

Jakie to szczęście że mnie zwolnili w lutym , dostałem wszystkie pieniądze włącznie z odprawą . W między czasie zrobiłem kurs na wózek jezdniowy mam uprawnienia dozorowe. Zdaje sobie sprawę ze na wózku pieniądze są małe ale lepiej takie jak żadne, a plusem jest bynajmniej to że nie robię w deszczu na mrozie i nie nadźwigam się, a kręgosłup mam zajechany przez te lata na budowie.

alicja

czyli wy wierzycie ze wyplaca pieniadze z kopenhagi?chyba tego nie doczekamy,a w biurze cos gadac musza,od miesiaca juz zwodza ze bardzo chcieliby wyplacic ale nie wiedza kiedy :)

@alicja

Wrobis już tego na pewno nie zapłaci. Wyczytałem, że jeżeli firma nie posiada żadnego majątku to syndyk do miesiąca czasu od ogłoszenia upadłości, wysyła wniosek do marszałka województwa o wyrównanie zaległości pracownikom. Pieniądze wtedy oczywiście będą pochodzić z FGŚP. Pytanie tylko czy Wrobis to co "ma" np. budynek, fadrome, mecalac to jest jeszcze wrobisu czy już nie, a jeśli tak to jednak majątek jakiś posiada i pytanie co wtedy...

kori

Jeżeli przyjąċ taki scenariusz to ktoś mocny za tym stoi . A ten gośċ co kupił za 5000 tyś to słup Ciekawe zatem kto jest szarą eminęcją ??

@kori

Bład mialo byċ 5000 zł a nie tyś przepraszam ale to ten mecz mnie rozprasza

kori

A dlaczego nie!! ten co kupił akcje za 5000 zł może z góry założył taki scenariusz . A jeżeli tak to sam w te klocki nie gra .

@kori

Otóż to!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wrobis. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
inwestor

Czy wiadomo już kto się uwłaszczy (naturalnie na preferencyjnych warunkach) na działeczce przy Szewskiej3? Kiedyś mówiono, że jakby zrównać z ziemią biurowiec wrobisu to działkę można upchnąć za okrągłą sumkę, która starczyłaby na zaspokojenie wierzytelności, dobudowanie na Sołtysowickiej funkcjonalnego budyneczku biurowego lub zaaranżowanie w ziejących pustkami magazynach, pomieszczeń biurowych typu open space, premie dla zarządu, nowe osobówki i zapewniła płynność finansową.

@inwestor

Co ty piszesz ?? to jest możliwe ?

V

Nie sądzę by w firmie było jeszcze tylu pracowników (160+28=188 :O ), skąd te dane i wiadomości?

V

Dzisiaj w dyrekcji byłem i pani mi powiedziała, że najwcześniej wypłaty za kwiecień i maj z Kopenhagi, będą może za miesiąc... Żenada, że taki numer Nam wywinęli w momencie gdy firmę nadzorował urzędnik państwowy!

Syndyk chce zwolnic 160 osób a zostawić 28 z możliwością nie świadczenia pracy przez dwa miesiące czyli od sierpnia prawie nikogo tu nie będzie.

kori

Ja pierdziele idę do Mariuszka !!! a co mi tam kto mi zabroni ??/.

Marian

jaka kuroniówka....zaraz coś się znajdzie. Niech dadzą te wypowiedzenia. Przynajmniej będę wiedział na czym stoję. A tak nie mogę działać bo wiecie niby odprawy ;P A co z granicą :p nie wiem

@Marian

A masz już coś na oku :-)

@ferdek

w poniedziałek się zwalniam z winy pracodawcy...więc odprawa się należy. w ten sam dzień robię badania.A we Wtorek jestem w pracy za marne 4tyś. oczywiście te około 180h trzeba przerobić w mc

@Marian

A jak spytam co to za firma to odpowiesz ?? Bo jak byłem w Inter Systemie to od powiedzieli teraz nie jak już to murarzy

@ferdek

Jeżeli miałbym coś doradzać, to szukajcie pracy raczej w mniejszych i średnich firmach lokalnych właśnie typu InterSystem, Dachbud itp. Ja pracuję w molochu na literę S i jest np. niepisana instrukcja by nie przyjmować "powrobisowskich" pracowników zwłaszcza dotyczy to kadry technicznej.

były
@inwestor

ha ha ha ,,niepisane instrukcje" i inne bzdety prl-owskie to właśnie były wrobis. Z takimi i innymi ,,instrukcjami" to za długo tam nie popracujesz. pozdro od byłego co daje radę.

Przemo

I jak zwolniłeś sie?

ferdek

No fakt mòj błąd Poprawię się .:-) :-) :-)

alicja

ale to pewnie na obecnych jeszcze ich budowach? a co z wyplatami za kwiecien i maj z danii? syndyk cos o tym wspomnial?jak cos wiecie dajcie znac,bo juz pieniazki mi sie skonczyly,a maz w nowej firmie wyplate ma dopiero 15 lipca :(

Marian

Niby jutro ma być zaliczka. W kwocie 1500zł a reszta do 2tyg.Następna wypłata ma być już normalnie. Wypowiedzenia mają dać w lipcu. Syndyk na budowę przyjechał i takie inf. dał

@Marian

Mariano :-) :-) :-) a co myślisz robiċ dalej , pewnie jak w takiej sytuaci to zapewne kuroniòwka . Nic się nie martw jakoś to bédzie jak mawiał Andzej . B :-) :-) :-)

reks

No jak piszesz sytuacja ?

ferdek

No chyba czeba byċ chorym :-) :-) :-) Nie widzisz jaka jest sytułacia ???!!

Jeszcze tak

kori

A orientujecie się czy pracują jeszcze na Halera ??

Przemo

Co tu pisać likwidacja i tyle dobrze bedzie jeśli dostaniemy odprawy!

@Przemo

Dostaċ to dostaniemy może nie tak zraz ale na pewno wypłacą

kori

To co mowili to jedno a co myšleli i wiedzieli to drugie Ja zadługo źyje i nie jedno widziałem żeby takim jak oni chodzby w jedno wierzyċ

V

Co tu pisać?! ciekaw jestem kiedy odzyskam moje dwie wypłaty z Danii?wszyscy w firmie przepięknie grali na zwłokę, mówiąc o idących przelewach od Duńczyków lub też że już z nimi doszli do porozumienia...

Zostaw merytoryczną opinię o Wrobis - Wrocław

Wrobis