Opinie o Wrobis w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wrobis. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wrobis o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wrobis w Wrocław

byly

No dobra to był taki żarcik przerywnik do tej dyskusi kiedy i kiedy . To pytanie kirujcie do syndyka bo tu nikt wam nie odpowie .

byly

Prawy i sprawiedliwy ja już się boje co to będzie za rok masz 42% poparcia ,pewnie już stawiacie szubienice i budujecie polskie gŀanta namo. PO bujcie się czwarta nadchodzi :-) :-) :-)

ferdek

No pewnie że tak kasę to ja sobie drukuje ile chcę . A tak poważnie to co my możemy zrobić jak tylko czekać . Albo wypłacą z funduszu gwarantowanego albo jak coś syndyk sprzeda na przetargu ale żeby ogłosić przetarg to trzeba przeprowadzić inwentaryzacje wycenić ogłosić przetarg itd. Tak myślę, a wy jak to widzicie że oni się tak martwią nami ??? Ludziska bądźcie realistami im syndyk dłużej tam siedzi tym dla nich lepiej w końcu mają z tego kasę taka ich robota .

m-k

bylo bardzo dobrze i szkoda ze tak sie stalo a Ferdek chyba jest bardzo bogaty ze tak lekcewazaco wypowiada sie o zaleglych pieniadzach bo my naprawde czekamy

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wrobis. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
MM

No i pozamiatane.

MMa
@MM

Ciekawe kiedy zaległe wypłaty? ktoś coś wie?

@MMa

Kiedy i kiedy , będą kiedy będą ,a kto to wie ? nawet oni tego jeszcze nie wiedzą

Tak wie !!! syndyyyk :-) :-) :-) :-) Jak coś się sprzeda to będzie

@ferdek

Ty chyba jestes najbardziej w temacie ,jak cos bedziesz wiedzial to pisz ,pozdrawiam

m-k

hej co taka cisza ,kiedy zalegle wyplaty i odprawa ,czy ktos moze cos wie

ferdek

Upadłość Wrobisu! Co dalej ze szpitalem w Zgorzelcu? Piotr Słowinski| Utworzono: 2014-07-09 07:12 | Zmodyfikowano: 2014-07-09 07:48 A|A|A Ważą się losy pacjentów, którzy muszą jeździć na chemioterapię nawet po 100 kilometrów z rejonu Zgorzelca czy Bolesławca. Wczoraj uprawomocniła się decyzja sądu o upadłości likwidacyjnej firmy. Fot. Piotr Słowiński (Radio Wrocław) W stan upadłości likwidacyjnej została postawiona firma Wrobis, która budowała nowe skrzydło szpitala w Zgorzelcu. Dyrektor wielospecjalistycznej placówki, Zofia Barczyk mówi, że dla pacjentów ta budowa ma wielkie znaczenie. Do nowego budynku mają zostać przeniesione oddziały okulistyczny i neurologiczny. Ma się tam znaleźć miejsce także na nowe oddziały: onkologii klinicznej, chemioterapii i pulmonologii. Cała inwestycja kosztuje 12,5 miliona złotych. Znalazłem w necie a w radiu Wrocławskim też się o tym mówi. Może to już mało istotne ale pomyślałem że niektórych może to zainteresować

m-k

koledzy dla mnie sie horror pod tytulem Wrobis juz skonczyl ,odwagi i walczmy o to co sie nam jeszcze od nich nalezy ,ja juz czekam na wiadomosc od dobrego prawnika na jakich jestesmy prawach zeby zawalczyc o zalegle wyplaty i odprawe,pozdrawiam wszystkich budowlancow z Wobisu

ferdekChĺ

Chłopy już wkròtce mają wręczać wypowiedzenia tym co jeszcze nie dostali , naj pòźniej do 15 na 90%

przemek

no to już po kasie a firma też idzie na (usunięte przez administratora)

@przemek

Spoko nie tak zaraz, poczekamy zobaczymy jak znam życie to nie będzie tak źle już to przerabiałem . Potrwa to trochę ale wypłacą ilę i kiedy to na dziś syndyk nawet nie wie

K-NA

NAJLEPIEJ DO SADU PRACY I TAK TRZEBA ZROBIC

@K-NA

A co w tej sytułaci sąd pomoże syndyk to syndyk po spłaca długi wobec państwa , czytaj ZUS i tp następnie rekiny a my robole to na końcu , jak coś jeszcze zostanie jeszcze .

V
@ferdek

Zus-y na bieżąco są opłacane. Jeżeli chodzi o wyrównywanie rachunków przez syndyka w imieniu firmy , to w pierwszej kolejności kasa idzie dla : 1)sąd, komisarz który nadzorował firmę gdy była w upadłości układowej, a teraz syndyk. Na marginesie dodać można, że to ciągle ta sama osoba, Piotr Habuda. Gdy powyższy punkt jest opłacony, kolejna kasa idzie dla pracowników. Jak nie z majątku to z FGŚP. Najlepiej pilnować poczynania władzy,co by odebrać wszystko co się należy. jak coś zostanie to zostaną w jakimś stopniu spłaceni pozostali wierzyciele firmy czyt. podwykonawcy.

@V

Najlepiej pilnować poczynania władzy,co by odebrać wszystko co się należy. A niby jak mamy to zrobić ??? Bo to on oni są tacy szczerzy i wyrywni do informowania nas o wszystkim , a tak po za tym to podejrzewam że ten syndyk to nie jest jedno osobowy w osobie Piotr Habuda a jest ich troszkę więcej . A tak po za tym po pytajcie chłopaków z jedynki ile czekali na odprawy ?? chociaż tam była trochę inna sytuacja ale co by nie mówić prędko nie będzie

k-na

No i kiedy ta wyplata bedzie ,nawet nie ma za co do pracy dojezdzac ,

@k-na

A to pytanie powino się skierowċ do syndyka .

ferdek

Marian i tej wersi się trzymaj :-) :-) :-)

ferdek

Mrian i co ty na tą karawne ? Jest taki cytat z fimu Barei I co mi zrobisz jak mnie złapiesz ? My nic a oni ?.też nic , a dlaczego nic ? no jakto dlaczego ? bo nic się nie stało naprawdę nic się niestało Roumiecie dlaczego? A tak naprawdę to już mam dośċ tych dyskusi , The-End

Marian
@ferdek

odpuszczam bo mi się dobrze pracuje...

kori

Te 50 % za dojazdy to pozostałośç po starych umowach gdzie nie był jeszcze prezesem i to też mu nie było w smak no ale cuż zło konieczne . A ta reszta to 1% z każdej naszej wypłaty bo niby z kąd na to było braċ , a tak po zatym to robol to wszystko sobie wypracował . Ale żeby nie było że samo be są też i plusy chodzi oto żeby te plusy nie przysłoniły ci minusòw. :-) :-) :-)

Wczasy pod gruszą .... Pamiętacie?

Zwroty za dojazdy do pracy.. Zwroty 50 procent za bilty na basen i do kina.. Wszystko to za czasów chodorka.

ferdek

Chłopy co tu pisaċ oni wszyscy po jednej matce.

kori

Bony na świéta ??? a gdzie ich nie było , są i teraz w końcu to są za nasze pieniądze z funduszu pracowniczego. A jak było to kto ma pamiétaċ ten pamięta a kto wie dlaczego odszedł z Wrobisu do Jedynki ?. A potem z powrotem wrucił do Wrobisu???

kori

Oni wszyscy jak się pali pod nogami to zaczynają chorować na chorobę dyrektorską :-) :-) :-) :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Wrobis - Wrocław

Wrobis