Opinie o Wrobis w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wrobis. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wrobis o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wrobis w Wrocław

Marian

to było moje zapytanie co z kasą....jak coś będę wiedział dam znać.

@Marian

Panie Marianie kim ty jesteś ???? i po której stronie grasz ?? Skąd masz tego niusa od kogo ?? a może ty jesteś ten były członek zarządu z ramienia Solidarności . Nie to że mam coś przeciwko temu kim jesteś ale jak czytam twoje posty to różne myśli przychodzą do głowy . Pozdrawiam pana Mariana /tajemniczego / i resztę kolegów z Wrobisu

Marian

Dzień dobry, Informuje, że ze spółki WROBIS obecnie rozpatrywane są 4 wykazy zbiorcze na ponad 300 osób. W związku z faktem, że część pracowników otrzymała już częściowo wynagrodzenie z Funduszu za miesiąc styczeń 2014, sprawdzanie kolejnych wykazów (czyli tych złożonych w lipcu) wymaga więcej wysiłku, aby wypłaty świadczeń były zgodne z przepisami ustawy o ochronie roszczeń pracowniczych. Obecnie 3 z 4 wykazów są sprawdzone i czekamy na ich korekty. Oczywiście można dzwonić do Wydziału FGŚP, jednak w tej chwili nie odpowiem kiedy dokładnie nastąpi wypłata. Liczymy, że korekty i ich weryfikacja nastąpi do końca tego tygodnia i wówczas wypłata będzie możliwa w pierwszej połowie września. Nr telefonu do osoby, która prowadzi Państwa sprawę to xxxxxxxxxxxx Proponuje jednak zadzwonić w przyszłym tygodniu, gdy będzie wiadomo czy korekty wykazów zostały pozytywnie zweryfikowane. Z poważaniem Lidia Mamczura z-ca kierownika wydziału FGŚP

k

No widzisz Krzysztow co cię może czkaċ :-) :-) :-) :-) Prawdziwych fachowców też

ferdek

Pamiętam moją rozmowę z jednym z kierowników z Wrobisu który pracował tam z 30 lat a może i dłużej A mówił do mnie tak , widzisz tych murarzy ,,a byli to właśnie te dziadki ,, jak się wolno ruszają zaraz któryś się wróci na magazyn bo czegoś zapomniał .I co ja mam z nich za pożytek żaden, jak dać im ścianę do wymurowania to będą się pieprzyć trzy dni . A tak przyjdą młode chłopaki od prywaciarza i zbroją mi to w jeden dzień A gdzie te dziadki zdrowie stracili ja się pytam, jak nie na budowach !!! Dwadzieścia lat temu byli dobrzy teraz to lenie i nie wydajni zwolnic bo poco trzymać staruchów na budowie Toż to tylko w pysk strzelić takiego (usunięte przez administratora)całe życie sowie owszem przepracował w budownictwie ale pracą fizyczną to się nie skalał wiedze teoretyczną owszem ma i to nie małą ale szacunku dla tych zajechanych robotą nie . To ja myślę że tych starych to najlepiej uśpić pavulonem koszt nie duży a leczyć nie trzeba bo to się już nie opłaca emerytury też nie trzeba wypłacać . Przecież to sam zysk a więc staruch fizyczni do piachu

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wrobis. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
kori

Te dziadki jak piszesz też kidyś mieli twoje lata i tak jak ty je..li po 150 % normy . A biale kaski stawiały ich za przykład i dawała im zarobić ale jakim kosztem ? Zrowie stracili po 30 latach w deszczu i mrozie a ty znich się naśmiewasz to nie w porządku młody kolego. I

@kori

to jest prawda ,jestes mlody ,przepracuj tyle co te ;;dziadki;;to wtedy pogadamy,pozdrawiam wszystkich kolegow z bylego Wrobisu

Marian

moja Wypłata z Jawora ponad 4.Muszę się mocno zastanowić z podaniem firmy...spokojnie ludziska spokojnie

Marian

w czym macie problem? czytajcie ze zrozumieniem. Tak jak napisałem tak jest i niech mnie szczyści jeśli kłamię...Po prostu jest zakaz mówienia o zarobkach, bo nie wszyscy tyle zarabiają więc podanie firmy jest moim zdaniem ryzykowne.( dla kumatych: nie piszcie że głupoty gadam,wiem jak jest)

Krzysiek

Dobrzy fachowcy nie muszą szukać pracy, lub długo jej nie szukają. Niestety Panowie, skończyła się przechowalnia dla emerytów, jaką był Wrobis.Dziadki tylko patrzyły na zegarek jak tu przebimbać dzień, i aby do emerytury. W innych firmach trzeba pracować i się wykazać. Chyba, że po znajomości pójdziecie do tych co byli na wyższych stołkach we Wrobisie i zakładają swoje firmy, lub werbują ludzi do innych.

@Krzysiek

Czekaj.mlody czlowieku dozyjesz tych lat co te dziadki z Wrobisu i przepracujesz 30 a moze i wiècej lat na budowie. To na pewno bedziesz mial wciaz sile slonia i sprawnośċ małpy:-) :-) :-)

m-k

wszyscy sie chwala jaka dobra robote maja i jakie duze pieniadze ale nikt nie napisze co to za firmy ,koledzy pomyslcie o swoich bylych kolegach i zdradzcie tajemnice

@m-k

Pewnie się obawiają że przyjdzie lepszy ?? A nie lepiej jak przyjdzie ktoś kogo znają z którym już pracowali i go znają chłopy czego wy się obawiacie ?? co to za tajemnica ??

kori

To co to za firma ? A zus to jest oplacany z tych 4 tys?

Przemo

Ja mam robote na miejscu za 4 tyś, więc jest to realne.

@Przemo

Jeśli jesteś Dekarzem to mogę ci dać namiary, pewna kasa i ubezpieczenie ,ale tylko dla dekarzy z doświadczeniem.

@Przemo

Przemo jestem dekarzem jak mozesz to daj namiary ,doswiadczenie [lata pracy w tym zawodzie]bede wdzieczny ,pozdrawiam

@m-k

Mrski I Ditrich z Tyńca potrzebuje Dekarzy tylko doświadczonych i na samozatrudnienie.

@Przemo

jezeli bys cos wiecej mogl napisac ,czy trzeba otwierac wlasna dzialalnosc ,gdzie jest ta praca pozdrawiam

kori

Nie od powiada bo to pewnie ściema gdzie znajdziesz taką firme jaką był Wrobis :-) :-) :-) Marian od puśċ bo masz z czego 2 razy tyle co w Wrobisie na budowie e to wali sciemą i to pewnie powiesz że w Wrocľawiu :-) :-) :-) Nawet w delegaci to też coś tu nie halo bo jeżeli zarbiałem w Wrobisie 2300/2500 to ty tam zarabiasz 4500/5000 tak to mamy rozumieċ panie Marianie ???

ferdek

Marian - 2014-08-01 18:00:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) Pozwolę sobie dodać że znalazłem dobrą firmę w tej samej branży. Wypłaty takie jak dwie lepsze pensje we Wro. Powiedzmy że mi się udało. Firma ma zapotrzebowanie na 20 osób cieśla,zbrojarz,murarz.(kumaci w zawodzie)robotę mam od 2 mc i jest mi dobrze ;D Marianie Marianie a czemuż nie od powiadasz na pytanie co to za firma o której pisałeś. Nie lękaj się skoro już tam pracujesz to nikt ci miejsca nie zabierze , a koledze z Wrobisu pomożesz

alicja

jak nie dla każdego to dla kogo?dla tych co pracowali na miejscu czy dla taniej siły roboczej z Danii?

m-r

a dlaczego nie dla kazdego

Marian

do końca sierpnia....z funduszu kasa i nie dla każdego.

Marian

Pozwolę sobie dodać że znalazłem dobrą firmę w tej samej branży. Wypłaty takie jak dwie lepsze pensje we Wro. Powiedzmy że mi się udało. Firma ma zapotrzebowanie na 20 osób cieśla,zbrojarz,murarz.(kumaci w zawodzie)robotę mam od 2 mc i jest mi dobrze ;D Praca od zaraz.

@Marian

Marian a nie będzie to tajemnicą co to za firma :-) :-) :-)

Marian

Z 2 lub 3 tygodnie temu zadzwoniłem do biura z zapytaniem co z kasą? dostałem odpowiedź że papiery poszły i do mc czasu mają przesłać pln. 10tyś Zobaczymy co czas pokaże. Ewentualnie wykonam tel do syndyka (w tyg),będę wiedział na czym stoję.

alicja

Czy ta data 15.08 to pewne? dobrze by bylo chociaż część dostać,szkoda tylko ze fundusz wyplaca jedynie rownowartosc średniej krajowej,wiec to chyba cos kolo 2700 na reke teraz jak sie nie myle .A mąż ma 2 zalegle wyplaty,to by bylo 5400( za piekne zeby bylo prawdziwe) więc jeszcze 7100 zl zostaje na wieczne nigdy!!!

Kasa z fgśp po 15.08., Świdnica jeszcze nie sprzedana więc żadna zaległa pensja nie wpłynie wcześniej (ciekawe że tą "Świdnicę" to już tyle razy sprzedawali i nic).

Zostaw merytoryczną opinię o Wrobis - Wrocław

Wrobis