Opinie o Wrobis w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wrobis. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wrobis o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wrobis w Wrocław

ferdek

Kobieta poza domem, w domu nieład !!!.

Marian

w Środę wraca kobieta z urlopu...mam dzwonić

ferdek

Dzwoń Marian dzwoń . A jak nie to kosy na sztors i pujdziemy na belweder :-) :-)

były malarz

ferdek ty zawodu jesteś murarz

@były malarz

ferdek ty zawodu jesteś murarz NIE . Trociniak !!! ale to też piękny zawód, podobnie jak malarz .

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wrobis. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Marian

A co chcecie się skontaktować z Gutkiem prawdopodobnie mogę załatwić kontakt. A odnośnie Zbyszka (gość w okularkach) KAWAŁ K i PÓŁ D Znam. W poniedziałek dzwonię do funduszu co i jak

Jest

ferdek

Mrski I Ditrich z Tyńca potrzebuje Dekarzy tylko doświadczonych i na samozatrudnienie. Przemo co to znaczy samozatrudnienie ???

ferdek

Chłopy a takiego gościa jak sandacz kojarzycie ??? Jak się walił Wrobis to jego w raz z brygadą wysłali gdzieś do obcej firmy, zdaje się że z Bogatyni . Ale wcześniej musieli wziąć urlop bezpłatny ,tak słyszałem .

@ferdek

Znam całą brygadę Sandacza (gość z pianką na mordz.....buzi ;D ) Lecz czy jest w EGBUDZIE to nic mi nie wiadomo.

@Marian

Z tą pianą to fakt :-) :-) :-) w jego brygadzie jest międzyinnymi też kasiora .

ferdek

A Gutek to pewnie na emeryturze ??

@ferdek

nie wiem ferdziu co z gutkiem ale robił ostanio na halera u edka sztuki a czy znasz może takiego gościa nazywali go śierżant majster miał chyba na imie zbysiu wyjątkowa kanalia .bardzo dużo przez niego straciło robote ostania jego budowa na politechnice sandacza też znam pracowałem z nim w legnicy

@były malarz

Znam sierżanra faktycznie ma na imie Zbyszk ostatnio widzialem go na Betonowei . Ja z nim nie mialem kwasòw . Pozdrawiam .

ferdek

Już zlapalem przpominam sobie Ryska i Darka :-) :-)

były malarz

Ferdek ja znam wszystkich malarzy .twoja ostania budowa była na nyskiej pozdrowionka dla ,miśka ,gutka, tadka ,frania,edka kosa,

@były malarz

Gutka z nowego Dworu znam Tadka i Edka Kosa z Smolca też ale Miśka i Frania to jakoś nie kojarzże

@ferdek

Ferdziu Miśiek,to darek długo pracował z Ryśkiem P. a Franiu B,znana osoba w firmie przeważnie był na poprawkach na pewno go znasz bardzo długo siedział na borowskiej domasław brochów nyska stadion olimpiski itd.pozdro

pozdrowienia dla malarzy

@były malarz

były malarz - 2014-08-28 12:30:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) pozdrowienia dla malarz Gutka znałem i paru innych też

ferdek

Panowie dekarze a Leszka dekarza z Wrobisu to kojarzycie ?? nie pamiętam imienia tego drugiego co z nim robił ostatnio na Halera .

Przemo

Marian pewnie pracuje w Eg-budzi z Bogatyni bo wielu tam pojechało z Wrobisu.

@Przemo

zgadza się. Pozdro długi. I ja tego nie powiedziałem ;D

@Przemo

Przemo to w tym E-g budzi to czasami nie robi sandacz ze swoją brygadą ???

ferdek

Marianek napisz coś bo tu nudą wieje . Cisza taka że asz strach :-) :-) A co z kasą ja się pytam ponie rzeczniku :-) :-) :-) :-)

spokojnie tak ma być ;D

ferdek

Marian na rzecznika uciśnionych bylych Wrobisowcòw .:-) :-) :-) Marian popraw swją gramatykę bo piszesz tak jak mòwi Wałèsa , trudno zrozumieç o co wam chodzi . Co nie znaczy że jest to nie możliwe .

Marian

Marianek jest znajomym Mariuska ;P Darka z jagodna jak ktoś ich kojarzy,taka mała podpowiedź

Marian

A jaki problem wejść na stronę FG i spisać sobie numer ewentualnie zadzwonić, to nic nie kosztuje i napisałem jak coś będę wiedział do dam znać (teraz panowie zrozumieliście) tak czekacie na kase i nic z tym nie robicie a wystarczy podzwonić do konkretnych instytucji. A z informacja jest od osoby która się tam przedstawiła. Tyle. Jest tam napisane by dzwonić w następnym tyg. zadzwonię i napiszę co i jak. Teraz juz zrozumieliście. Pozdrawiam były zwykły robol z Wrobisu i pewnie nie jeden mnie zna i ma dobrą opinię o mnie ;D

m-k

a dlaczego nie podales numeru do tej osoby ktora prowadzi ta sprawe ,Marian cos taki tajemniczy ,przeciez my wszyscy na jednym wozku jedziemy i czekamy na te pieniadze ,czyzbys byl kims wiecej jak bylym fizolem z bylego Wrobisu bo po wpisach odnosze takie wrazenie ,wydaje sie ze kazdy moze zadzwonic i sie zapytac co z jego pieniedzmi

Zostaw merytoryczną opinię o Wrobis - Wrocław

Wrobis