Opinie o BNC w Warszawa

Oprogramowanie i nowe technologie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BNC w Warszawa

smackMyBitchUp Nowy wpis

Nikomu nie polecam tej firmy, nudna monotonna praca, właściciel dbający jedynie o to by zgadzał mu się hajs. B

Jakie są warunki zatrudnienia w BNC?

Pracownik Nowy wpis

Zdobyłem tu pierwszą pracę w IT i nie mogę tak naprawdę powiedzieć wiele złego. Prawda, bywa czasem monotonnie, ale mam wrażenie, że w każdej firmie są takie okresy i zadania, w końcu nie da się cały czas robić czegoś innowacyjnego. Myślę, że dla osoby na początku kariery to bardzo fajne miejsce, które stawia nowe wyzwania i zmusza do samorozwoju. Spokojna atmosfera w zespole i brak karkołomnych deadline'ów też chyba całkiem na plus :P

Natalia

Sporo negatywnych opinii widzę ponoć monotonna praca, mało rozwijająca. Są jednak też pozytywne opinie mówiące o tym ,że praca nie jest stresująca i że klienci z różnych firm świata ją chwalą. Pytanie do osób obecnie pracujących- czy potrzeba osoby do pracy? Syn jest po studiach, nie ma doświadczenia ale jest chętny żeby się nauczyć. Czy są w firmie organizowane szkolenia dla takich osób?

OKo Nowy wpis
@Natalia

Aby rozpocząć pracę należy wykazać się umiejętnością programowania systemów bazodanowych z interfejsem www. Można je nabyć podczas studiów na kierunku "Informatyka". Zakres szkoleń musiałby być bardzo obszerny i trwać dłuższy czas.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BNC? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy

Wiecie może, czy w BNC szukają chętnych na staż?

OkO

Tak. Z dobrą znajomością baz danych i ASP MVC .NET

Patryk

Wytłumaczy mi ktoś skrót firmy ?

@Patryk

BitNet Consulting

Programista .net

Byłem na rozmowie kiedy szukałem pierwszej pracy jako junior. Takiego Janusza i prostaka jeszcze nie spotkałem. Koleś nawet nie wiedział, że miał rozmowę (umówiła mnie jego żona). Jak powiedziałem, że chcę umowę o pracę to mnie wyśmiał, że to niemożliwe, trzeba dokumenty 50lat archiwizować. W ogóle pracownik to powinien całować w ręce szefa, że może do pracy przyjść. Odnośnie .netu to koleś nie zadał ani jednego pytania. Mam nadzieję, że będzie jak najmniej takich biznesmenów w Polsce. Myślę, że rynek warszawski zweryfikuje takie firmy, jeżeli nadal ona istnieje.

@Programista .net

Proponuję przed przyjęciem na rozmowę rekrutacyjną zapoznać się z treścią ogłoszenia. Jeśli jest w nim określone, że współpraca ma się odbywać w oparciu o umowę zlecenie, to nie można oczekiwać że będzie inaczej

Witam, szukałam opinii o pracy bo postanowiłam ją zmienić, a wy tutaj wprost, że lepiej być bez pracy :D No ja nie mogę sobie na to pozwolić, dlatego tu jestem. Jednym z argumentów waszych było, że praca jest monotonna, to co tam się robi, skoro już przy tym jesteśmy?

@Karolina

Praca młodszego programisty polega na rozwoju istniejących systemów bazodanowych z interfejsem www. Monotonia może wynikać z faktu że systemy są gotowe, poprawnie działające, a obszary zmian nie dotyczą krytycznych funkcjonalności. Taka praca może być monotonna, ale nie wiąże się ze stresem, niedotrzymywaniem terminów, spędzaniem przy biurku wieczorów i weekendów. Osoby o dużym doświadczeniu i umiejętnościach dostają bardziej odpowiedzialne zadania związane z tworzeniem nowych systemów. Pozdrawiam, Olgierd

Zuzanna

W swojej zakładce kariera http://www.bnc.pl/kariera_pl.asp firma pisze, że pracownicy firmy mają szansę współpracować przy tworzeniu unikalnych. Raczej nie zgadza mi się to z opinią użytkownicy @Oddany pracownik i @tredsw. Referencje wystawione przez klientów z wielu krajów na świecie raczej sugerują, że to dobra firma. @tredsw czy mógłbyś napisać co wpływa na twoją opinię o BNC?

Oddany pracownik

Nie polecam. Praca mało rozwijająca i monotonna, głównie polega na wykonywaniu podobnych czynności. Zarobki są bardzo słabe w porównaniu do konkurencji.

tredsw

Lepiej być bez pracy.

adfadsfasdf

Po zasiegnieciu informacji od znajomych w ogole nie przyszedlem na rozmowe kwaflikacyjną. Po wlasnym researchu jestem pewny że zrobilem dobrze.

admin

Wiesz jakie warunki są w firmie BNC, znasz pracę od podszewki? Napisz zalety i pracy w firmie, czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o BNC - Warszawa

• Jak się pracuje w BNC?

Zobacz opinie na temat firmy BNC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BNC?

BNC