Sony

Tilburg

Opinie o Sony

anonim 2009-03-26 12:58:57
Słowa kojarzące się z Sony (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):Solidna
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako wystarczające
Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili i przyjaźni
Od jakiej stawki można negocjować pensję?9e
Najbardziej podobało mi się w Sony:Możliwość pracy w elektronice
Najbardziej nie podobało mi się w Sony:mała ilość godzin
mario 2010-09-29 16:10:56
witam powiedz jak możesz jak wygląda praca operatorów helf truck? pytam ponieważ mam tam jechać w sobotę z firmy pran i nie wiem co mam robić bo nie raz sie juz sparzyłem .pozdro
sh 2010-10-23 00:47:18
Hej. Ja wlasnie pracuje w Sony. W prawdzie nie na ht ale na tych mniejszych. Praca jest fajna
asia 2015-04-26 13:03:38
ludzie nie jedzicie do SONY! pracowalam tam od pazdziernika do grudnia....dostalam solaris na - 3o euro..nie ma godzin wysylaja cie zebys zarobila lub zarobi na domek... mieszkacie na bungalo patologia...policja raz w tygodniu... Pran jest bezczelny ze dal kolejna oferte na pakowanie play station... SONY PADA!! maja umowe tylko do grudnia i koniec z play station..
Tyle razy dzwonilismy do pranu z Tilburga nawet przyjechali to sprawdzic i coo?? wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak mozna tak traktowac ludzi..
siuks666 2015-08-05 10:41:16
proponowali mi wyjazd na 19 tego miesiaca ale nie wiem czy sie zgodzic i jechac do tego tilburga czy mogl by mi ktos strescic warunki pracy oraz mieszkania w jakich warunkach i wogóle czy jest sens tam jechac!!!!!!!!!
Emilka 2015-09-10 23:06:03
Witam

Miałam jechać w sierpniu do sony ale jestem na "wiekówce" i znajomi odradzili.
Ile macie godzin w tygodniu , warunki mieszkalne , dojazd do pracy , jak wygląda ta praca i czy będą przyjmować w październiku ?

Może ktoś odpisać ze szczegółami
nieruchomości 2015-10-06 13:10:48
pozdrowienia z Rzeszowa. Nieruchomości Rzeszów, Mieszkania, Domy www.iangroup.net
kuba 2016-05-20 15:34:37
jest teraz u nich jak widze tylko jedna oferta pracy - jako Sales Business Support Specialist, ale wydaje mi sie, ze spokojnie mozna zarobić u nich jeśli chodzi o prace to do 3000 zł na samej podstawie podobno.
Zostaw swoją opinię o Sony - Tilburg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sony