Jednostka Wojskowa 2414

Opinie o Jednostka Wojskowa 2414

byly szeregowy 2009-07-15 21:54:50
siema! jezeli ktos chce sie dostac do tej jednostki czyli do pulku ochrony to odradzam.. nie znam wiekszego syfu i glupoty kadry która tu dowodzi. od kaprala w góre kadra mysli tylko o sobie a szeregoeych nadterminowych traktuja jak ostatnie scirewa. sluzby co 24, wyjazdy do domu, zadko tak ze prawie zero zycia prywatnego. zwolnilem sie z tad i wiele innych zolnierzy tez o tym mysli.. to sa po prostu kurwa jaja co tu sie dzieje. gdy przejdziemy na zawodostwo bedzie to samo.. spanie w syfie, rejony, sluzby, jebanie, przekrety to jest standart.. juz w zedtce bylo lepiej, wiele osob tak uwaza.. obiecywali nam doskonale warunki itd a okazalo sie wielkie [usunięte przez moderatora] pozdrawiam i przemyslcie to gdzie sie chcecie dostac. w cywilu o wiele wiecej sie zarobi za tyle godzin pracy ktore tu sie jebie. za godz pracy w pulku po przeliczeniu wychodzi 4zl.. elo!!
bocian 2013-11-08 23:58:37
sluzylem w tej jednostce w latach 1982 - 1984 i mam o niej mile wspomnienia
Bartek 2015-01-17 22:59:07
Służyłem w latach 98 na 99 dowódcą był por. (usunięte przez administratora)
wspomnienia jak najbardziej pozytywne choć wart dużo .
slawus1 2015-04-02 20:23:23
Ja też w latach 83-85 kompania poligraficzna.Pozdrawiam kumpli z tych lat.
makrtelka 2016-04-23 13:05:48
ciekawe jak teraz będzie się pracowało w takich jednostkach wojskowych, skoro minister obrony planuje podnieść budżet na polską armię aż o podobno pięćdziesiąt procent. sądzicie że nastąpi jakaś poprawa i więcen pracoweników będzie? jeśli się warunki finansowe poprawię to chętnie się zaciągnę
Zostaw swoją opinię o Jednostka Wojskowa 2414 - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jednostka Wojskowa 2414