Intergreen UK

Holbeach

Opinie o Intergreen UK

krzysiek 2009-10-22 12:25:40
[usunięte przez moderatora] bylem z dziewczyną 2x w tyg pracowalem po 4h na mieszkanie nie starczalo a co dopiero na jedzenie! hamstwo oszustwo i ZABRANIAM tam pracowac bo dlugos narobicie sobie ! warunki tragedia , pomiatanie, wyklinanie itd!!!!! nie polecam!
Harry 2010-01-12 15:50:21
Jeżeli Holbeach to tylko na fabryce Emmett z agencji A to B. Polecam!! Jeśli chodzi o inne fabryczki to w letnim okresie można zarobić dobre pieniądzę niestety w zimie i na jesień ludzie po 5 tygodni siedzą bez pracy. Dla wytrwalszych proponuje tam prace na polu bo dzienna stawka często przekraczała 200funtow/ akord oczywiście.
Johnny 2012-10-23 20:01:51
No faktycznie, dwa razy w tygodniu po 4 godziny i sie dizwi ze na mieszkanie nie starczalo. NIe ktorym to sie wydaje ze jak tylko za granice wyjada to pracowac nie beda musieli...
sezonowiec 2013-04-14 17:44:27
Ten Emmett to wielka bzdura [usunięte przez moderatora]
kamil 2013-07-15 23:34:31
To nie fabryka INTEGREEN jest najgorsza. NAJGORSZĄ
FABRYKĄ JEST EMMETT,[usunięte przez moderatora]
joka 2014-03-17 22:38:17
Może pracował ktoś ostatnio w Intergreen, chociażby sezon temu i odpowie koledze wyżej, bo myślę, czy teraz u nich nie spróbować.
llllllllllllll 2014-06-20 20:52:55
ja pracuje w Intergreenie juz 9 miesiecy nie zdarzylo mi sie to co pisza na poczatku ocztwiscie offy itp ale menagerowie musza zobaczyc jak pracujecie
jezeli sie obijamy i wolno prcujemy oczywiscie takich osob nie chca :(
stawka godzinowa to 6,31
wiec zycze powodzenia
pysiulka 2014-10-23 12:05:28
fabryka jak kazda inna ,wiele sie pozmienialo ,byloby dobrze gdyby nie rasizm ze strony Litwinow ,znecaja sie psychicznie :(
fry 2014-10-26 12:05:04
Intergreen uk jest dość przyjaznym miejscem pracy w porównaniu z innymi korporacyjnymi obozami pracy ;-) Pracowałem tak kilka lat na różnych stanowiskach od najniższego po biurowe. Firma posiada w Anglii rożne filie więc też na każdej fabryce jest inaczej. Każda osoba która ma otwarty umysł, umie komunikować się po angielsku i angażuje się w swojej pracy powinna być zauważona. Największe busy jest w okresach grudnia, lutego i marzec-kwiecień. Jak ktoś chciałby tam popracować to tylko można się dostać przez agencje pracy (najlepiej Epton I tylko do Mickiego) następnie się wykazać i po jakimś czasie pytać o kontrakt z integreenem. Ja bym litwinami się nie przejmował bo to ciemny lud i pomyśleć że kiedyś byliśmy jednym państwem ;-).... życzę powodzenia i wytrwałości
suczi 2014-10-30 00:42:36
masakra z nimi same niedorajdy ,
lezba 2014-11-20 15:48:27
tak bardzo ciemny lud ,sa rasistami tylko swoich krajanow traktuja dobrze.LINE LEDERAMI POWINNI BYC ANGLICY
Czerwononosy 2014-12-04 16:20:13
bystra,nie zgadzam sie z toba polacy tez potrafia włazić w (usunięte przez administratora).Prawda ze czesciej robia to rusjkie i litwincy ale polacy tez!U nas na fabryce to nawet jedna dały [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] takiemu grubemu knurowi,tylko zeby kontrakt dostac.Wstydzcie sie polacy zeby tak sie dawac ruskim.
Cicha 2015-01-29 00:35:52
Porażka z tym intergreenem dają kontrakty tylko po znajomosci
Miluta 2015-06-04 10:18:31
kiedys tam pracowałam ,najbardziej rasistowska fabryka ,z tego co wiem to normalni ludzie poodchodzili,została sama banda debili i patologii.Dobrze ,ze odeszłam bo pewnie juz bym była w psychiatryku !!!
morgan 2015-11-14 21:09:07
hehe pracuje tutaj i powiem tak jak masz dobry angielski poszukaj sobie cos bardziej ambitnego....a ci co nie to zapraszam hehe
karol 2015-12-01 12:34:26
gdzie znajduje sie intergreen?
ciek 2016-05-12 22:27:31
No tak, ale czy ten dyplom to ma jakieś większe znaczenie @23wer? Nie wydaje mi się. Mimo to fakt, że znać język się zna po studiach. Ogólnie praca fajna, bo zarobić można sporo, a przecież zapewniają zakwaterowanie i ubezpieczenie.
Zostaw swoją opinię o Intergreen UK - Holbeach
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intergreen UK