ALCOPPER TRANS

Opinie o ALCOPPER TRANS

Szymek 2014-11-18 13:53:52
kilka słów prawdy?
Szymek 2014-11-18 14:06:24
Przepracowałem w tej firmie pełne 2 lata, aż do wygaśnięcia pierwszej umowy.
Na początku na rozmowie kwalifikacyjnej było powiedziane, że praca w tzw kółkach i że WSZYSTKIE WEEKENDY W DOMU, że firma ma włąsny warsztat i że samemu przy samochodzie się nic nie robi, że zarobki to ok 4,5tys w skali miesiąca.

Rzeczywistość była taka... przez pierwsze 3 miesiące wszystko super, dograne trasy, szybkie powroty do domu. Niby nie byłem wszystkich obiecanych 4 weekendów w domu, ale 2 byłem zawsze i to nieraz takie po 3dni, w sumie w miesiącu spędzało się ok 6-8 dni w domku. Firma ma pseudo warsztat na którym "mechanicy" do dyspozycji mają majzel i młotek. Tankowania po każdej trasie odbywają się na bazie... jeżeli przez week wypada Ci pauza 45h , a zjedziesz na baze np w piątek po 18 to musisz specjalnie przyjść w sobote się potankować i rozliczyć (często trwa to ok 3h- kolejki, itd) oczywiście wszystko to w czasie Twojej PAUZY, kasa to ok 4 tys miesięcznie, choć bardzo często zdarza się że czekasz na powrót do PL 3-4 dni zanim coś poładujesz i nieraz tych 4tys nie zobaczysz. Gdy np zostawiasz auto w Legnicy na parkingu bo skończył Ci sie tygodniowy czas pracy, czekasz aż inny kierowca wracający z trasy zabierze Cię na bazę, nieraz czekasz nawet 20godzin plus ok 3-4godz dojazdu do katowic... ucieka Ci Twoja pauza... itd itd jeden wielki syf, nie polecam nikomu
jedynie tym którzy dopiero zrobili prawko i chcą się podpiąć pod jakąś firmę, bo wiadomo, mało która firma zatrudnia świeżaków... aha i za wszystko płacisz
Zostaw swoją opinię o ALCOPPER TRANS - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALCOPPER TRANS