Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o ALCOPPER TRANS

Pracowałeś w firmie ALCOPPER TRANS i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Szymek - 2014-11-18 13:53:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
kilka słów prawdy?
zdjecie uzytkownika
Szymek - 2014-11-18 14:06:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Przepracowałem w tej firmie pełne 2 lata, aż do wygaśnięcia pierwszej umowy.
Na początku na rozmowie kwalifikacyjnej było powiedziane, że praca w tzw kółkach i że WSZYSTKIE WEEKENDY W DOMU, że firma ma włąsny warsztat i że samemu przy samochodzie się nic nie robi, że zarobki to ok 4,5tys w skali miesiąca.

Rzeczywistość była taka... przez pierwsze 3 miesiące wszystko super, dograne trasy, szybkie powroty do domu. Niby nie byłem wszystkich obiecanych 4 weekendów w domu, ale 2 byłem zawsze i to nieraz takie po 3dni, w sumie w miesiącu spędzało się ok 6-8 dni w domku. Firma ma pseudo warsztat na którym "mechanicy" do dyspozycji mają majzel i młotek. Tankowania po każdej trasie odbywają się na bazie... jeżeli przez week wypada Ci pauza 45h , a zjedziesz na baze np w piątek po 18 to musisz specjalnie przyjść w sobote się potankować i rozliczyć (często trwa to ok 3h- kolejki, itd) oczywiście wszystko to w czasie Twojej PAUZY, kasa to ok 4 tys miesięcznie, choć bardzo często zdarza się że czekasz na powrót do PL 3-4 dni zanim coś poładujesz i nieraz tych 4tys nie zobaczysz. Gdy np zostawiasz auto w Legnicy na parkingu bo skończył Ci sie tygodniowy czas pracy, czekasz aż inny kierowca wracający z trasy zabierze Cię na bazę, nieraz czekasz nawet 20godzin plus ok 3-4godz dojazdu do katowic... ucieka Ci Twoja pauza... itd itd jeden wielki syf, nie polecam nikomu
jedynie tym którzy dopiero zrobili prawko i chcą się podpiąć pod jakąś firmę, bo wiadomo, mało która firma zatrudnia świeżaków... aha i za wszystko płacisz
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALCOPPER TRANS

Twoj email:
Wiadomość: