Opinie o Infosys Poland Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Infosys Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Infosys Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infosys Poland Sp. z o.o. w Łódź

Marika

Żeby móc pracować w takiej firmie jak Infosys to trzeba mieć przede wszystkim odpowiednie wykształcenie. Być ambitnym i zaangażowanym a z całą pewnością będzie dobrze.

Jak na spowiedzi
@Marika

Chyba na głowę upadłaś albo wyprali ci tam mózg a może jesteś z tych klakierów którym płacą za dobre opinie? W tej firmie nie liczy się ani wykształcenie ani zaangażowanie chyba ze we włazid**** Nie mów ze jest to firma która docenia ludzi tylko ze wyciska jak cytrynke i sprowadza do parteru i wtedy będziesz mówiła prawdę.

juznieinfosysian
@Marika

Mariko, po Twoim poście widać ewidentnie że jesteś osobą "z góry" i na co dzień nie pracujesz z klientem i nie masz pojęcia (a powinnaś) jak wygląda praca na poziomie operacyjnym. Ja zanim odszedłem miałem dobre relacje z klientem, mój company code był robiony poprawnie i na czas. Z czasem jak ludzie zaczęli uciekać, jako że miałem doświadczenie i tacy ludzie jak Ty kwalifikowali mnie do tych "ambitnych i zaangażowanych" w nagrodę otrzymywałem co raz to więcej obowiązków po osobach które z firmy uciekały, a było ich niestety dużo. W efekcie dorzucili mi tyle roboty, że zasuwałem nadgodziny więc zacząłem przebąkiwać o wyższej pensji a zarabiałem naprawdę mało, mniej niż 2tys na ręke. W odpowiedzi wszyscy słyszeliśmy że firma ma problemy i kasa będzie w kwietniu, odszedłem w czerwcu i do tego czasu podwyżek nie było. Generalnie jak ci dobrze idzie to dowalą ci robotę za tych co ucieki i przeciążą do tego stopnia że nie da się tego robić na czas i poprawnie, szczegolnie jak robisz coś po kimś i nie znasz jego company codeu. To co tu piszą, o pensjach, o presji, o wypychaniu doświadczonych i płaceniu więcej nowym bez doświadczenia, ten pusty i nic nie znaczący lean, kupa roboty, mega rotacja, słaba kasa, brak podwyżek, setki hindusowych procedur to niestety prawda. Tak długo jak nic infosys nie zrobi konkretnego żeby ludzi zatrzymać to ludzie będą odchodzić, to takie proste i oczywiste a ludzie "z góry" zamiast coś robić to udają że jest O.K.

Natasza
@Marika

Marika każdy inteligentny i mądry człowiek wie, że takie komentarze pisane są na polecenie, żeby ocieplić wizerunek firmy. Tak się składa, że sama uczestniczyłam w spotkaniach, gdzie kazano takie opinie wystawiać z konkretnym wskazaniem co napisać. Także nie podniecaj się tak tym Infosysem od którego odchodzą więksi klienci (ciekawe czemu) a ludzie nie dostali nawet bonów za appraisal na które budżet był od zawsze. Infosys idzie na dno a szkoda bo trzeba być idiotą, żeby nie wykorzystać potencjału jaki stwarza obecnie rynek dla tego typu firm. Hinduskie quality jest na poziomie minus sto a na awans pracuje się chodzeniem na fajki z team leaderem albo noszeniem za nim plakatów i flamastrów na szkolenia. Oprawa graficzna tooli przypomina pierwsze oprogramowania, tudzież smutne sceny z bollywodzkich filmów, gdzie hindus tańczy na tle zgniłozielonej powiewającej satyny. Na jednym etacie jesteś odpowiedzialny za obowiązki co najmniej dwóch osób i to nie jest proaktywność i ambicja, udowadnianie, że chce się robić coś więcej i rozwijać. Z rozwojem to nie ma nic wspólnego ale z wykorzystywaniem ludzi już bardzo dużo. W niektórych działach sytuacja wygląda naprawdę źle, nie pomijając już menadżerów / menadżerek z przypadku, którzy o zarządzaniu nie mają zielonego pojęcia a rozwój rozumieją przez robienie 4,5 pól nadgodzin przy przepracowanych ośmiu. Ponadto: redukcja działu rekrutacji, nie wypłacanie nadgodzin, premii, ucinanie do 1000 złotych z pensji "przez pomyłkę", likwidacja kursów językowych, artykuły w biznesowej prasie na temat sytuacji firmy na giełdzie i plotki, że Infosys przenosi się na Węgry sprawiają że ciężko uwierzyć, że firma nie jest w poważnym kryzysie.

juznieinfosysian
@Natasza

O przenosinach na Węgry nigdy nie słyszałem. W czym miałoby to pomóc? Obniżyć koszty? Moja znajoma dostała recognition uznaniowe za wkład w pracę 300zł i też do tej pory w hr mówią jej że w najbliższym czasie nie wypłacą. Dobrze, że mnie już tam nie ma.

levis
@juznieinfosysian

Na wegry to moze nie bo nie oplaca sie ale do indii juz tak :P

True
@Marika

Po zlozeniu wypowiedzenia na pewno

Gr.
@levis

We Wrocławiu od dłuższego czasu mówi się o przenosinach do Rumunii.

Prawdziwy Lider
@Natasza

To, co mówisz, jest w 100% poprawne, ale najbardziej niepokojące jest to, że co miesiąc kradną pieniądze swoim pracownikom. Albo przymusowe nadgodziny, albo „błędy”, które popełniają przy płaceniu pensji… absolutna szumowina.

Tak zaangażowanie!
@Marika

Dokładnie zaangażowanie jest bardzo potrzebne! Zwłaszcza po godzinach pracy, oraz na wyjeździe z własnej kieszenie, zdecydowanie bez tego nie można sobie poradzić w tej firmie.

@Marika

wystarczy skonczone liceum.... wiec nie wiem o jakim wyksztalceniu mowisz?

Odp do Marika
@Marika

Moim zdaniem wystarczy podstawowe, dwie ręce i umiejętność liczenia do dziesięciu. Grunt byś poświęcał życie własne na życie firmy. Pamiętaj równiez by potulnie zbierać opd. od przełożonych - to jest krytyczna umiejętność. Jak ogarniesz to sobie poradzisz...

Zgadza sie
@Odp do Marika

Firma przecież nie zatrudnia profesjonalistów bo nie ma na to kasy. Wystarczy przyjść na rozmowę, dostajesz ułamek płacy rynkowej i do roboty.

Prawdziwy Lider
@Zgadza sie

Infosys zarudnia tylko najlepszych i płaci duzo wiecej niz srednia krajowa. Dlatego tak trolle z innych firm się burza tu i pisza nieprawdziwe opinie o nas.

Lol
@Prawdziwy Lider

Średnia krajowa to ponad 6600 brutto. Ile pracowników Infosys Poland tyle zarabia miesięcznie?

Prawdziwy Lider (1st)
@Prawdziwy Lider

Nie możesz ukraść mojego imienia, żeby brzmiało to tak, jakby wszystkie nasze komentarze nie były prawdziwe, ty indyjski robaku.

Ann
@Lol

niewielu....zalezy od miasta ale mniejszosc

Toksyczna kultura
@Marika

Toksyczna kultura nie pojawia się przypadkowo. Powstaje, gdy negatywność i nieuprzejmość szerzą się w firmie i przenikają całą organizację. Toksyczne miejsca pracy z toksycznymi kulturami są tworzone przez toksycznych liderów. To jest infosyf.

Tak
@Toksyczna kultura

To powinno być hasło w krzyżówkach (usunięte przez administratora) nad syfy, infosyf. Upadła ale działającą firma? Infosyf. Brak godności człowieka? Infosyf

Jakoś tak ona
@Tak

Tylko mięczaki narzekają. W innych firmach BPO w Łodzi jest znacznie gorzej. W Infosysie pracuje wiele moich znajomych, czesto od wielu lat. Wiele par i malżenstw poznało sie w Infosysie i sa do dzis razem. A mięczaki i pińcetplusy zawsze narzekają. Mogli sie nauczyc głosowac nad urną wyborczą jak im źle.

@Natasza

Od momentu kiedy Infosys pojawil sie w Łodzi na Al. Piłsudskiego, nie pamietam aby odszedł jakis znaczący klient od nas. Wrecz odwrotnie, nowe oddziały firmy w Krakowie i Wrocławiu mówią cos odwrotnego... Przykro mi ze prawda i fakty nie pasują do twoje kłamliwej bzdurnej narracji Nataszo ;) tym gorzej dla niej ;)

Madziaa
@JL5

Dokładnie. Infosys BPO Poland świadczy zaawansowane usługi biznesowe dla klientów 48 krajów w 24 językach obcych. Pracujący w Łodzi konsultanci i analitycy zajmują się realizacją ambitnych projektów księgowych, logistycznych i finansowych dla klientów min. z USA, Anglii, Francji, Niemiec, Holandii oraz Polski. W Infosysie liczy się przede wszystkim znajomość języków obcych. Angielski to standard, ważne są języki bardziej niszowe, takiej jak nideralndzki czy języki skandynawskie, ale jest też duże zapotrzebowanie na język francuski. Podczas rekrutacji weryfikowany jest także poziom tzw. kompetencji miękkich, w tym umiejętności pracy w międzynarodowym zespole. Spośród tysięcy pracowników Infosysu w Łodzi, wielu to cudzoziemcy. Taka struktura zatrudnienia ułatwia zdobywanie nowych klientów zagranicznych, a więc i tworzenie kolejnych miejsc pracy dla łodzian ;)

Artur
@JL5

Proszę, otworzyłeś biura we Wrocławiu i Krakowie, ponieważ reputacja tej firmy w Łodzi sprawiła, że ​​nie mogłeś zatrudnić nowych osób. W przypadku wszystkich Twoich klientów, podczas gdy stale dostarczasz 30% tego, co było obiecane w SOW, ile eskalacji jest tygodniowo? Spróbuj tym razem nie kłamać.

@Artur

Mialeś na mysli service delivery na poziomie 98% ;) co jest znakomitym wynikiem. Eskalacje sa w kazdej firmie , a w Infosysie nie ma ich wiecej niz srednia, czesto wynikaja z winy klienta....dlatego mamy fantastycznych pracowników ktorzy radzą sobie z nimi i kilienci są bardzo zadowoleni z jakosci uslug w Łodzi. Dlatego rozwijamy się.

@JL5

Infosys to jedna wielka eskalacja i pod... kolegow z biurka obok. Takiej frustracji wsrod pracownikow nigdy nie widzialem. Firma bierze nowych klientow nie majac dosc ludzi zeby pokryc potrzeby juz obecnych. Stad ciagle nadgodziny, eskalacje itp. Kazdy chodzi zestresowany. Zwyklego "czesc" od rana nie uslyszysz tylko od razu pretensje. I oczywiscie kazdy JL gnebi nizsych pod soba bo sami sa gnebieni. Wroclaw i inne oddzialy otworzono bo w Lodzi firma ma juz tak fatalna opinie, ze przychodza tam chyba tylko ludzie bez zawodu zeby zalapac sie na campus. Ludzie z dlugim stazem zarabiaja mniej niz Ci nowoprzyjeci... I zawsze ten sam argument co do wynarodzen - trwaja rozmowy z gora.... moi znajomi odeszli 8 lat temu z Infosysu - wtedy juz te rozmowy trwaly hahha

JL6
@Marika

100% racji Marika. Fleje po filologi lub geografii niech sie nie pokazują w Infosysie bo tylko psują procesy. Zresztą juz takich banujemy po CV. Niech idą do lidla na kase, to w sam raz na miarę ich umiejetnosci xDD Infosys zatrudnia najlepszych absolwentów w Łodzi i tak zostanie.

Pirit Patel
@Kaz

Jak kiepsko organizujesz sobie proces to masz eskalacje :pp Ja mam pokładane wszystko i eskalacja trafia sie max raz na 3 miesiace, a jaesli juz to z reguły klient cos popsuł :p Ale nie wolno obwiniac klienta za to bo to ON NAM PŁACI za to ze są miejsca pracy w Łodzi. Klient płaci i klient wymaga. W łodzkiem Infosys daje prace okolo 50tys ludziom łącznie z podwykonawcami. To wielka liczba. Wiec nalezy szanowac te firme. Gdyby nie ona bezrobocie w lodzkiem byłoby 10% minimum.

Co?
@Madziaa

Jak BPO moze byc zaawansowane? To praca ktorej nikt nie chce, prosta i tania... i oddaja to tam gdzie jest taniej...

Co?
@Pirit Patel

Troche z tym pojechales/pojechalas... a Twoje makro zmienia swiat i zmniejsza uzycie CO2

mela
@Co?

Wy polaczki zawsze byliscie (usunięte przez administratora) europy. Dla klienta z zachodu macie być tani i solidni bo zycie w polsce jest tanie i za bezdurno. Inaczej przeniesiemy procesy gdzie indziej i znow zostaniecie z ręką w nocniku z bezrobociem 20% w łodzkiem. W polsce dom kosztuje 400tys zł a w niemczech 400tys euro (1,800,000 zł) Wiec nie mozecie zarabiac jak na zachodzie. Dotarło czy łopatą po durnym łbie wytlumaczyc ?

@Pirit Patel

to nie jest kwestia organizacji pracy tylko niedoborow w zespole bo ludzie non stop odchodza. Nadgodziny sa natomiast niewyplacane (nawet te, ktore mozna zalogowac w systemie bo powyzej 8h tygodniowo nie zalogujesz). Wiele razy bylem swiadkiem jak pracownicy musieli sie wyklocac o wyplate nadgodzin a manager z Bożej łaski umywał rece (btw awanse oferuje sie tu ludziom, ktorzy np chca odejsc bo firma nie dala im od lat podwyzki...tylko, ze awans to tez znacznie wiecej obowiazkow, do ktorych czesto pacownik infosysu nie ma w ogole kompetetncji bo nikt go nie przygotowal np do roli liderai potem dzialem zarzadza taka ofiara bez pojecia o managemencie). To raczej cyrk i (usunięte przez administratora) Nikt tu klientow nie obwinia bo pewnie pojecia nie maja kto dla nich robi i jak jest traktowany tak naprawde.Serio nalezy szanowac firme? Te firmy z Bangladeszu gdzie dzieci szyja ciuchy tez trzeba szanowac bo daja im prace? Nie, trzeba firme zmienic i pozbyc sie tej z polskiego rynku bo obecnie jest wiele korpo z duzo lepszymi warunkami, nie zerujacych na naiwnosci mlodych ludzi i nie oklamujacych ich od poczatku juz podczas rekrutacji co do mozliwosci rozwoju, szkolen, bonusow itd itp

@Kaz

Gdyby nie Infosys dalej bys miał 20% bezrobocie w łodzkiem ruski trollu. Pozbyc to sie nalezy ciebie bo masz (usunięte przez administratora) zapędy. Rotacja pracownikow w infosysie to ledwie 2%. Liczby nie kłamią. Nie ma w łodzkim lepszej firmy BPO ;) Infosys od wielu lat wygrywa rankingi ABSL w obszarze „Odpowiedzialny i Przyjazny Pracodawca”

@bartełe

2%? hahahahhaha zart roku. w Lodzi jest multum lepszych firm a co do opinii na temat Infosysu - wystarczy popytac ludzi, ktorzy tu pracowali :) Infosys lozy ogromne pieniadze na marketing zamiast inwestowac w pracownikow. Permanenetne rekrutacje wynikaja z ogromnej rotacji. Co jest w moim komentarzu komunistycznego i ruskiego? To Twoj komentarz jest "ruski" bo chcialbys zeby ludzie zyli dalej nieswiadomi i mysleli, ze pracuja w dobrej firmie albo, ze do takiej trafia jak pojda do Infosysu haha a ida do (usunięte przez administratora) - wlasnie jak w Rosji. Wciskaj takie bzdury ludziom po liceum na JL2B, robiacym za 3500brutto

Ale jak
@bartełe

Ciekawe jak firma zatrudniająca kilkaset osób miałaby spowodować 20% bezrobocie w województwie przez ich zwolnienie? 2% rotacja to też ciekawa informacja, bo z własnego doświadczenia wiem, że z zespołu x w ciągu roku odchodzi jakieś 10 osób, a zespoły nie mają po 500 osób, bo zazwyczaj kilkanaście. Poza tym ludzie z HR na szkoleniach otwarcie przyznają, że rotacja wynosi ok. 30% i to nic nadzwyczajnego.

@bartełe

Uznałem, że moje życie to kłamstwo, a ponieważ moja rodzina pochodzi z najniższej kasty Indii, wrócę do korzeni i będę żył jak pies na ulicy. Mogę również potwierdzić, że Infosys płaci za wszystkie otrzymane nagrody. Od najlepszego pracodawcy do specjalnych nagród przyznanych niedawno Markowi i Andrzejowi. Kiedy mijasz mnie na ulicy, proszę spluń na mnie za moją ignorancję.

@Kaz

Rekrutacje wynikają ze zdobywania nowych klientów Infosysu. Nie ma w Łodzi lepszych firm w branzy. 3500brutto nikt nie zarabia, u mnie wszyscy z zespole zarabiaja wiecej niz średnią krajową, a specjalisci sporo wiecej. Jestes ruskim trollem bo myslisz ze ci sie "nalezy" i obarczasz firme winą za inflacje komunistycznego rządu. Wciskaj takie bzdury ludziom po liceum

@bartełe

W teamie smieja sie ze mnie bo prostego makra nie portafie ogarnać. I nie dostalem podwyzki wielkanocnej bo mam za duzo eskalacji w mojej winy. Dobrze ze jest trambambula na 6 pietrze i leżaki, kiedy moj team ldier wyhodzi z biura ide tam zamiast pracować.

@bartełe

No i po ch... się pode mnie podszywasz i wrzucasz durne komentarze? To jest Twój poziom? To faktycznie siedź sobie w Infosys ie bo to najwięcej na co cię stać. Znam dokładnie widełki na każdym JL w Łodzi więc nie wmawiaj mi że nie zarabia się 3500brutto bo dokładnie tyle dostają swiezaki. A o inflację gdzie konkretnie obwinilem Infosys? Czytać też nie umiesz? Pracownik dla tej firmy idealny hahaha

jaaaa
@Kaz

Nie znasz ;) To ściśle strzeżona tajemnica firmy. Tylko HR to wie ;)

@Kaz

Nie ma w Łodzi lepszej firmy BPO/SSC niz Infosys. Wszystkie inne tylko próbują ja naśladować, zresztą nieudolnie. Infosys był pionierem w łódzkiem w swojej branży i jest ikoniczną firmą do dziś i nic ani nikt tego nie zmieni.

@jaaaa

dokladnie...tylko HR :) dopowiedz sobie

Wiem
@Ale jak

Infosys zatrudnia kilkanascie tysiecy osob z łodzkiem, a z podwykonawcami liczba ta dochodzi do 50tys. Taka jest prawda.

Tita
@Marika

miec wyksztalcenie, nie oznacza byc wyksztalconym- wiec to bzdura - ilu tam kupilo prace dyplomowe! przerost formy nad trescia nic wiecej!praca dla (usunięte przez administratora) nic wiecej. Siedzenie na (usunięte przez administratora) i przewalanie papierow, szczur goni szczura. typowa korporacja dla przyglupiej masy spolecznej wez wlasnego zdania i polotu, takie trybiki w maszynie, a jak masz inne zdanie to (usunięte przez administratora)....

Zgadzam się

Tak wszyscy pracownicy sa zaangazowani 100% jazdaaaa jest superrr

Info

Nie ma miejsca na dyskusję, wymianę poglądów i polemikę. Podsumowując jeśli ktoś nie chce się napracować, czy dużo nauczyć, jest w stanie szeroko się uśmiechać w każdej sytuacji i do każdego, klepać po plecach, klikać lajki na fejsie i pisać komentarze na linkedin pod każdym postem, to indosys jest miejscem idealnym.

Konrad Bielecki

Nikt ci nie broni zostac liderem tu manie

Moja pierwsza praca w korpo, jeszcze pod czas studiów... Dla studenta na start da się przetrawić ale nie na dłuższą metę

Praktykant

2 etapy: rozmowa telefoniczna i rozmowa z kierownikiem działu. Podczas rozmowy telefonicznej najpierw 2 pytania po angielsku, potem informacja o warunkach zatrudnienia: rodzaj umowy, czas trwania, wynagrodzenie. Potem jeden dzień czekania, telefon z zaproszeniem na rozmowę z kierownikiem działu - całość rozmowy po polsku.

Standardowe: pytania o poprzednie doświadczenia, doświadczenie międzynarodowe, studia, powody aplikowania, wyobrażenia o pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Poznan

Nie polecam tej korpo. Masz znajomosci idziesz rozwijasz sie awansujesz. Masz wiedze umiejętności jestes pracowity dodamy Ci zadan i nie masz szans z machina zwana infosys. Studenci omijajcie szczegolnie to korpo. U gory sa ludzie co beda z was beke krecic a Wy sie spalicie. Jak juz nie macie sie gdzie ztrzymac to przyjmijcie tu oferte inudawajcie ze jest super i pracujcie na 5% kiedys firma zrozumie ze koszty trzeba poniesc i albo bedzie im grozila upadlosc albo zwolnia kierownictwo i wtedy się polepszy

Szymon

Infosys już dawno stracił kontakt z rzeczywistością i za wszelką cenę broni swojego stanowiska narażając się na śmieszność wśród tych, którzy choć odrobinę są zorientowani na rynku pracy. Przykłady? Ze strony HRów pojawiają się zapewnienia, że wynagrodzenia są zgodne z widełkami przyjętymi na rynku, co nie jest zgodne z prawdą, HR powołuje się na raporty, ale najwyraźniej używa średniej z Białegostoku czy Rzeszowa, a nie z Poznania. Sprawy awansów, szczególnie na stanowiska kierownicze, rozstrzygane są za zamkniętymi drzwiami, a nie w czasie merytorycznego konkursu. Oczywiście w większości przypadków pojawia się ogłoszenie w intranecie, ale w praktyce wiadomo, kto wygra. Nie ma znaczenia wiedza merytoryczna ani doświadczenie, tylko zażyłość z menadżerem. Stanowiska na księgowego, czy starszego księgowego w 80% przypadków są przyznawane przez zasiedzenie, a nie dzięki zaangażowaniu. Bardzo często się zdarza, że ludzie wykonujący swoją pracę rzetelnie są pomijani przy awansach i podwyżkach i to jest jedna z przyczyn dużej rotacji. Oczywiście jeśli chodzi o rotację infosys ma swoje stanowisko i twierdzi, że wszystko jest w normie, zgodnie z raportami. Obowiązuje zasada BMW – bierny, mierny, ale wierny. Jeśli ktoś potrafi grać w taką grę, to rzeczywiście ma szansę na szybką karierę. Standardem jest, że seniorzy zastępowani są juniorami, czy nawet studentami – stażystami. Między bajki należy włożyć zapewnienia o partnerstwie w rozmowie. Partnerstwo występuje wtedy, jeśli jest zgodne z linią polityczną zarządu. Nie ma miejsca na dyskusję, wymianę poglądów i polemikę. Podsumowując jeśli ktoś nie chce się napracować, czy dużo nauczyć, jest w stanie szeroko się uśmiechać w każdej sytuacji i do każdego, klepać po plecach, klikać lajki na fejsie i pisać komentarze w intranecie pod każdym postem, to infosys jest miejscem idealnym.

Uciekaj

Ja wytrzymalam 5 miesiecy pracy, bo pierwsze 5 nic nie dzialalo i trzeba bylo tylko zglaszac ze dalej nic nie dziala

Jak to niedziala?
@Uciekaj

5 miechow trochę szkoda bo nie aktywowalas bonusu za polecenie lepiej dluzej zostac to szefostwo dostanie bonusik za poleconko.

Tragedia

Ostatnio Lidl wyciągnął z mojego zespołu 3 osoby, na wypakowywanie towarów. To już z takimi firmami konkurujemy o ludzi.

@Tragedia

Och jak im zazdroszcze. Wpisac sobie w CV lidla to jak zaorać siebie na 10lat w oczach profesjonalnych pracodawców. Mega obciach. kazdy wie ze do lidla czy biedronki idą najbardziej zdesperowani i bez szans gdzie indziej. W koncu na kasie do skanowania lub rozkładania towaru mozna małpe dzis posadzic. Zeby robi procesy biznesowe toole migracje danych i ksiegowosc jak w Infosysie wiekszej inteligencji potrzeba. Dlatego placi sie za to duzo wiecej.

Hm
@JL5

Ciekawe czy ten JL5 to taki (usunięte przez administratora)trol, czy taki (usunięte przez administratora) pracownik. Jedno jest pewne - to prawdziwy kreetyn. Fakt, nie opinia.

@Hm

JL5 prawde napisał. Wiekszosc czeka tylko na gotowe. A podwyzki sie wypracowuje zwiekszeniem wydajnosci i produktywnosci.

Rachel Malibu
@JL5

To przerażające że jesteś JL5 i piszesz takie rzeczy. Żadna praca nie hańbi, a ludzie z korpo często potrzebują detoksu od presji i stresu na jakiś czas. Są różne powody dla których ludzie odchodzą - często są to kwestie niesamowicie prywatne i bolesne. Ja np też odeszłam w takie miejsce i jakoś nie zaorałam się u pracodawców - na szczęście nie trafiłam na tak krótkowzrocznych managerów jak ty. Każda praca jest cię w stanie nauczyć nowych rzeczy. A jakby panowie z magazynu w międzyczasie skończyli jakiś kurs programowania albo nauczyliby się drugiego języka to Infy błagałoby ich wręcz na kolanach żeby wrócili.

Justina JL6
@Rachel Malibu

Masz racje. Każdy dzis tylko chce kasy. A leadership wyciaga z ludzi najwięcej nie dając z siebie nic. Oni najlepiej doją te korpo. Szkoda czasu na rozwój. Odrazu wbijaj do zarządzania ekipa.

Poznan

Pracownicy działu HR w większości są traktowani jak przeładowane konie pociągowe. Pracownicy zgłaszający się do nich mają pretensje z powodu opóźnień. Brak refleksji u przełożonych. Wydajemy kasiore w bloto

Dodatek prądowy

Firma ma dodac ekstra kasiore na prace zdalna =) pradowy dodatek od prezydenta dla pracownika. Superancko

Popieram

nie da sie robic nadgodzin- firma woli zwolnic 350 skladu i zgarnac bonusy za polecenia. Nie aplikuj zanim nie przeczytasz uwaznie $$$$

Mars poznan

Bardzo wysokie zarobki dla studentow na start warto aplikowac. Leaderzy was wprowadza w swait finansow. Poznan to idealne miejsce

Tu się odpoczywa

Ej w tej korpo oddzial wroclaw nic sie nie robi mega fajnie kasiorka zawsze na czas i na imprezy. Ciekawe czy inne oddzialy sa tak zyskowane ze tutaj luzno tak

designated_shitting_street

Tak całe nawet 1% pensji rocznej - warto się o to zabijać w nadgodzinach ciągłych! Wszyscy dołączajcie! Oby więcej! Będzie na pewno więcej premii! bo to rośnie liniowo!

Maja
@designated_shitting_street

co do rozowju dla studentów to piszecie jedynie o kasie? a co z innymi obszarami? czego na pewno się taki student nauczy tutaj? co jest gwarantowane?

Designated_shitting_street
@Maja

Są tutaj idealne szkolenia… i cudowne Webinary, gdzie Pani w sari dyktuje co trzeba zapamiętać wpisując w notatnik. Jest też wspaniały system. Uwielbiam zwłaszcza szkolenia, które są nagraniem przerwanym na konsumpcję szkoleniowca, można godzinę siedzieć… cudowne są też eskalacje

Maja

wiadomo ze nowe osoby dostaja wiecej zeby je przyciągnąć. dlatego duza rotacja, bo po roku dostajesz marne 2% podwyzki wiec jedynie zmiana pracy daje szanse na lepsza kase

Rada dla mlodych

Hej jesli chcecie szybko awansowac donoscie na kolegow. Kolezanka w 3lata 4 awanse tak załatwiła w innych teamach tez tak bylo... Szkoda waszego czasu na rozmowy one to one i programy rozwojowe. Poprostu kablujcie donoscie na wszystko co widzicie.

Poznan sylwia

Hej nie da sie robic nadgodzin firma woli zwolnic 40% skladu i zgarnac bonusy za polecenia. Nie aplikuj zanim nie przeczytasz

designated_shitting_street
@Poznan sylwia

Nie zgadzam się nadgodziny trzeba robić, tylko po prostu Ci za nie nie zapłacą.

Darmowe 500 stów

Hej dostalismy benefit w Poznaniu mozna uzywac recznikow i mikrofalowek bez sprawdzania stanu licznikow. Kolezanka miala doplacic za prad i wode przy zwolnieniu dzieki nowej menagerce mamy teraz darmowe mycie rak

Agata

No i? W kazdej profesjonalnej firmie są bonusy za polecanie pracownika. Co cie to dziwi?

Popieram
@Agata

Tak szczegolnie jak bonus jest wiekszy niz pensja a firma woli oszczedzic na stałych pracowników. Zwolnic 50% załogi aby zgarnac bonus za studentow. Mega robota mars sp z o o ala infosjis

Agata

To jest forum o łodzkim oddziale prosze mi tu nie zaśmiecać.

Zostaw merytoryczną opinię o Infosys Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Infosys Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Infosys Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 291.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infosys Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 210, z czego 24 to opinie pozytywne, 125 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Infosys Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Infosys Poland Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Infosys Poland Sp. z o.o.