Ruukki Polska

Żyrardów

Opinie o Ruukki Polska

anonim 2009-02-14 18:09:01
Słowa kojarzące się z RUUKKI POLSKA Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa,:
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobra
Atmosfera i ludzie tam pracujący są profesjonalistami
Od jakiej stawki można negocjować pensję -( usunięte przez administratora )Brutto
Najbardziej podobało mi się w RUUKKI POLSKA Sp. z o.o.: - szkolenia produktowe
Najbardziej nie podobało mi się w RUUKKI POLSKA Sp. z o.o.:
S.J. 2011-05-27 16:36:20
A ja cóś fam powiem.
Nażekaćie i nażekacie a praca i płaca jest na poziomie.
Trza tylko umić ( usunięte przez administratora )
Wezcie sie lepij do roboty.
Operatpor 2011-06-01 15:29:30
Na szczęście wszystkich( usunięte przez administratora )
Widać jak chłopina się męczy tą abstynęcią.
Nawet już nie można sobie dorobić nadgodzinami.
To chyba już powolna agonia.

ciekawy 2011-12-28 20:28:34
Co tak tu cicho na forum? Zdaje się, że nie ma na "co" narzekać. Czyżby kierownictwo się zmieniło?
Poeta 2012-12-19 08:04:33
"Jego zasług nie można policzyć,
bo we wszystkim w czym mógł-uczestniczył
już od dziecka do chłopców się garnął,
nazywając ten ruch solidarność.

Pod Grunwaldem sam dowodził wojskiem
rad udzielał Curie-Skłodowskiej,
strzelił bramkę na Wembley Anglikom,
Dzięki niemu się zrodził Palikot.

Sam usypał kopiec Kościuszki
i przepędził znad Wisły w dal Ruskich,
on Szymborskiej wiersze dyktował
,,Wszystko płynie,, - to jego są słowa.

Wstrzymał słońce, by ziemię poruszyć,
Tomek w raju Adama miał kusić.
Do powstania się właśnie gotował,
kiedy weszła na oddział salowa..."
Znawca 2013-06-23 12:56:52
Jak kolego nie masz znajomości [usunięte przez moderatora] oraz nie potrafisz współpracować [usunięte przez moderatora]), to się tam lepiej nie pchaj !
ja 2014-09-23 19:42:37
kolego nic się nie martw ponieważ Ruukki bierze wszystko na siebie, 0 kosztów.
Socjal na bardzo wysokim poziomie, karta benefit, opieka lekarska, dopłata do urlopu, na święta itd. bardzo wysoka kultura i bezpieczeństwo pracy, naprawdę europejski poziom, a pracować trzeba wszędzie ;-)
Adam 2014-11-13 07:23:54
Kolego O PROCZE, jesteś ja Ewa w Raju. Obyś nie został szybko wygnany- przez Własną naiwność...
aaaaa 2014-12-18 12:39:37
Mam uprawnienia na suwnice (doświadczenie ok 1 rok), jest szansa że jak złoże cv dostane sie tam do pracy?
Proszę o info 2016-02-02 17:22:34
Co powiecie o stanowisku doradcy techniczno handlowego? Szukają na Rzeszowie i Kielcach. Co to za dział? Dachy, stal, płyty warstwowe? Obsługa hurtowni czy inwestycje? Jakie zarobki mniej więcej? Samochód służbowy?
prosze o info 2016-02-04 21:31:30
z pracuj.pl
war 2016-05-14 22:49:07
Są inne ofert pracy @pik, w sprzedaży natomiast to tylko na kierownika punktu sprzedaży, ale też dobre zarobki
misio 2016-11-29 22:20:16
Ruukki Express czyli prywatny folwark Gali:) nie polecam facet nie ma pojecia jak wyglada praca w punkcie
Zostaw swoją opinię o Ruukki Polska - Żyrardów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ruukki Polska