Opinie o LG w

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie LG. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w LG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w

?

No i jak wam się pracuje w starionie. Dalej Was robią w pałe z urlopami ( min 14 dni) i nadgodzinami . Swiat istniej bez stariona i ż....... zarazy.

aaa

czy jest dojazd z Wałbrzycha ?

kuleczka

to nr do kadr proszę 717335401 na produkcji lub jako freeder na linkach z tego co wiem to brakuje im osoby na dział dostaw

MAx

Witam a czy ktoś ma może nr do tej firmy??praca na produkcji bądź myjkach??

gal anonim

Zgadzam się z powyższą opinią!!!

PRACOWNIK

JESTEM ZA TYM ŻEBY W STARIONIE ZACZĘLI ZATRUDNIAĆ PRZEZ AGENCJE PRACY TYMCZASOWEJ, MOŻE WTEDY KTOŚ DOCENI UMOWĘ O PRACĘ

kolo
@PRACOWNIK

Wow i tak jak będą chcieli to polecisz szybciej niż w 2 tygodnie biały murzynie. Niedługo bedziecie się cieszyć że jest ciepło w pracy to za darmo popracujecie bo na życie nie będzie was stać.

on

pracownik - 2013-08-07 12:45:42 w starionie nie jest aż tak źle zarobki no lipa 1600zl brutto plus premia ewentualne nadgodziny można zrobić np sobota 100% płatna Koreańczycy nie są zbyt rozmowni wiec nawet zbytnio się z nimi w ogóle nie gada:d co do polskich kierowników itp to nie jest źle co do ludzi hym wiadomo jak w zakładach nie każdy jest do akceptowania ale nie jest źle jest dużo ludzi z którymi można się dogadać kupili nowa maszynę to może jakimś cudem dadzą podwyżkę:) w biurze ciężko coś załatwić więc biura nie pozdrawiamy:dTo wyjechałaś/wyjechałeś z tą podwyżką w kosmos normalnie.A co do ludzi, to w cale nie za ciekawie jest z tym dogadywaniem, pracuję na wtryskarkach i nie uśmiecha mi się w tym zakładzie na długo zostawać, przyjdzie wrzesień i uciekam, przyszłych raczej przestrzegałbym przed tym całym starionem.

Dobrze Wam tak, inczej nie będziecie mieli, a obiecanki cacanki od (usunięte przez administratora) i nie tylko od niego i nie pierwszy raz w starionie we wszystkim.

Mam dość

A co maja powiedzieć osoby z działu wtryskarek. Zapierdzielamy 4 brygady świątki, piątki,soboty czy niedziele i zarabiamy marny 1200zł. Inne działy mają soboty czy niedziele płatne 100% my setek nie mamy w ogóle. Pisaliśmy wniosek o podwyżkę i został on totalnie olany.Aneksów o czterobrygadówkę nie mamy do tej pory, a mamy ją od 1 kwietnia, dzięki Bogu jest już sierpień (usunięte przez administratora) powiedział że to załatwi i w dalszym ciągu je załatwia.Grafiki co chwila są zmieniane, wolne weekendy są zmieniane na pracujące.Dodatku za czterobrygadówkę nie płacą nam w cale.Zamiast 14 dni urlopu przydzielili nam tylko 10.Resztę dni zapomnij że dostaniesz, no chyba że na święta.Dodatek stażowy za przepracowany rok wynosi aż 30 zł. Ja się pytam gdzie jest inspekcja pracy.Czas najwyższy zmienić pracę.

pawlo

Pracownica - 2013-04-01 17:21:36 A mi się w tej firmie podoba. I pomału zmienia się na lepsze. Wszystkim, którzy chcą zobaczyć jak się tam pracuję radzę po prostu spróbować i samemu ocenić.przybyłem, zobaczyłem, podziękowałem

Pracownica

xxx

do M, w Starionie trudno mowic o zwiazkach zawodowych. nie ma sie komu za to zabrac, zreszta ludzie boja sie ze zostana zwolnieni. Nie kazdemu sie usmiecha robic w tej firmie ze wzgledu na traktowanie oraz zarobki, a jednak niektorzy z nich za ta pensje utrzymuja swoja rodzine a teraz trudno o jakakolwiek prace

aaa

bylam kiedys w starionie ten zaklad to masakra a o zarobkach nie wspomne ludzie tu po 4 latach na reke biora po 1100 zlotych przy systemie 3 zmianowym to sie w glowie nie miesci do tego smierdzi plastikiem i niemila atmosfera dla nowej osoby dlatego po 2 dniach obserwacji juz mnie tam nie bylo nie polecam pracy w tym zakladzie jak slysze slowo wtryskarka mdli mnie

reniii

witam czy ktos moze mi napisac czy autobusy jezdza przez polanice zdroj???do kobierzyc?

Nie wazne

nie radze nikomu przyjmowac sie na dzial wtryskarek gdzie liderem jest (usunięte przez administratora) bardzo zle traktuja ludzi maja za nic.jeden zbija baki a drugi (usunięte przez administratora)

M

zwolnia, przyjma bo tak im latwiej, poza tym niezorganizowane losie ze stariona nic im nie zrobia, zamiast czekać , zalozcie zwiazek zawodowy

moment

a we wrześniu przyjmą nowych buhahah

jaxja

...zwolnią tyle i będzie potrzeba,a we wrześniu się okaże....

Komus sie nudzi i straszy ludzi.A ten cytat z portalu internetowego jest o tpv, http://evertiq.pl/news/7673 możecie sobie sprawdzic.

Zostaw merytoryczną opinię o LG

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG