Opinie o Henpol Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Henpol Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Henpol Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Henpol Sp. z o.o. w Lublin

kierownik

wypłaty za listopad nie mam, sprawdzę za godzinę...

Uważasz że Prezes jest BEZ winy ? A winni Pracownicy ? No tak Prezes generuje zysk, a Pracownicy to tylko koszty! ? śmiech............... Kto podpisywał umowy, które z założenia przynosiły milionowe straty ? Prezes czy Pracownicy ? a do tego dochodziły opóźnienia wynikające z braku materiału, czy zejść podwykonawców, którzy szukali pieniędzy u firm które jeszcze na rynku płacą. Jaki wpływ na kondycję firmy mają Pracownicy ? Noo, mieliby gdyby pracowali za darmo, gdyby podwykonawcy pracowali za darmo, a dostawcy nie chcieli pieniędzy za dostawy. A Wielki (mały) brat miał się za "boga" do którego podwykonawca stał w kolejce na korytarzu, bo krzesełek było 2 sztuki :)

ester

Za dziwiająca jest zajadlość co niektorych.To że firma HENPOL jest w zlej kondycji nie jest winą Prezesa ale wszystkich tak kadry kierowniczej ,nadzoru jak i szeregowych pracownikow.(usunięte przez administratora)Sam p.Prezes jest osoba godną szacunku i glęboko wieże że odbuduje firme czego mu serdecznie życzę.

iolo
@ester

To fakt, za dużo chyba było tam rodziny i co jeden to ważniejszy od drugiego.

nomi

w zupełności sie z tobą zgadzam.W tym okresie niech każdy zrobi sobie rachunek sumienia.Zastanowi sie w jakim stopniu przyczynil sie do zaistnialej sytuacji w firmie.Co do pana Prezesa to pelen szacunek,że tyle lat zdołał utrzymać tak dużą firmę.

zainteresowany

Wie ktoś może coś na temat wynagrodzeń za listopad?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Henpol Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
klakier

Pieniądze za listopad nie wypłacone , nie ma za co chleba kupić ani śledzia na święta . CO TO ZA FIRMA !

cl

Bedziecie mieli zadyme w poniedzialek my tak tego nie zostawimy pujdziemy do sondu pracy inspekcia pracy wie juz o wszystkim macie ponowna kontrole i wstyd na caly Lublin

kl
@cl

i wrescie cos sie zacznie

@cl

Wstyd- to Ty se gamoniu robisz taką znajomością ortografii i interpunkcji. Pewnie... leć do sądu i płacz tam jaki to jesteś oszukany. Tylko potraficie szukać swoich praw, ale obowiązki to wam trzeba palcem pokazywać, a i tak ich przeważnie nie widzicie.

POLAK

Heniek gdzie są K...A nasze wypłaty!!!!!

KO

Jak ktoś dostanie pieniądze za listopad to niech napisze.

henpol kadry

(usunięte przez administratora)I to będzie koniec a my na swieta dostaniemy prezent (usunięte przez administratora). Na mikolajki dostalem wypowiedzenie.

API

Czy ktoś otrzymał wynagrodzenie za listopad?

@API

to pewnie były kierownik z Jana Kazimierza etap I i II

sp
@ja

Nie kolego pracownik budowy a tak wogule to gdzie masz budowe na (usunięte przez administratora)

br

To koniec Panie Polak nie wyplacisz pan kasy DOBIERZEMY SIE PANU DO D....

prawda to że brak kasy w kasie ?

Bunia

Jak odzyskać pieniądze?

Bunia

Telefonów w centrali nie odbierają(usunięte przez administratora)

DGH
@Bunia

RBROJARZE POSPSZATAJCIE PO SOBIE I NIE TSZYMAJCIE LAP W KIESZONKACH A WYDZWANIACIE TYLKO DO BIURA I SIEJECIE ZAMENT NA BUDOWIE

henpol

prawda to ze od 23 grudnia 282 osoby do zwolnienia?

podwykonawca

jestem podwykonawca w firmie henpol polatnosci juz dawno przejal inwestor a od miesiaca sa braki w podstwowych materialach dokladnie czytajcie umowy z nimi a bedzie ok pozdrawiam

mn

firmy Henpol niestac juz nawet na gwozdzie tylko ciesle musza prostowac stare WSTYD PANIE PREZESIE

wodnik

DO bnvcx ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ W 100%.DLACZEGO JESZCZE NIE ZAINTERESOWAŁA SIĘ INSPEKCJA PRACY W LUBLINIE?CZY PRACOWNICY FIRMY HENPOL KORZYSTALI Z FUNDUSZU SOCJALNEGO?

Witam serdecznie. Gdyby ktoś z Państwa, poszkodowanych przez firmę HENPOL był zainteresowany odzyskaniem należności, to proszę o kontakt na: (usunięte przez administratora)Jako firma windykacyjna skutecznie odzyskujemy już należności m. in. od : BOGL A KRYSL, POLIMEX-MOSTOSTAL, MOTA ENGIL, EUROVIA, ( na każdym etapie, polubownym, sądowym, jak i zarówno prowadzimy skuteczne egzekucje ) dla przedsiębiorców z branży budowlanej oraz transportowej od tych generalnych wykonawców. Z poważaniem.

kris
@Michał

Szanowny Panie, jeśli oferta jest jeszcze aktualna , to ma 180 tys do ściągnięcia z firmy Henpol. [usunięte przez moderatora]

stefan

prawde napisales popieram

Zostaw merytoryczną opinię o Henpol Sp. z o.o. - Lublin

Henpol Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 660 ocen.

Henpol Sp. z o.o.