FWS FABRYKA YROBÓW STYROPIANOWYCH

Opinie o FWS FABRYKA YROBÓW STYROPIANOWYCH

anonim 2009-06-22 11:05:25
lipa nie polecam 7 zł na godzine to wszystko na co ich stać
2013-09-23 18:17:55
również nie polecam. brak czegokolwiek. strata czasu za marne pieniądze. wymagania kosmiczne.
mlody 2014-02-27 12:47:33
Najlepiej robić wszystko i zero szacunku. Prezes myśli ze jest bogiem a pracownik śmieciem, który tylko chce go okraść. Nie ma żadnego zaplecza socjalnego. Ogólnie nie polecam tam nikomu pracować.
Iwan 2016-02-16 09:46:58
Witam,pojawiło się ogłoszenie na handlowca.Czy może ktoś się podzielić doświadczeniem na temat warunków zatrudnienia.Chodzi o pensję,premie,jaki samochód,na jaki okres zatrudnienie,jak z jakoscią produktów oraz jak to cenowo wygląda na tle konkurencji,itp.
judin 2016-04-23 18:31:35
Znajomy pracował w firmie jeszcze kilka lat temu i muszę przyznać , że miło było ostatnio usłyszeć , że dalej nieźle im się wiedzie i są na fali wznoszącej. Robił właśnie za handlowca. Przeniósł się jednak - oczywiście wszystko rozeszło się o kasę ...
Zostaw swoją opinię o FWS FABRYKA YROBÓW STYROPIANOWYCH - Żyrardów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FWS FABRYKA YROBÓW STYROPIANOWYCH