Opinie o develey.pl - Develey Polska Sp. z o.o w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Develey Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Develey Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Develey Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Beti

Ja pracuje tu kilka lat.... Jedno co jest najgorsze w tej firmie to notoryczne stosowanie mobbingu przez kierowników zmian. Przyklad ??? Nie chcesz przychodzic na setki ??? na pewno to odczujesz. Wiem co pisze sama to odczulam zastraszanie to norma i nie ma sie komu poskarżyć... Miłego dnia

Czy może ktoś udzielić informacji jak wygląda praca w laboratorium, oraz jakiej wysokości zarobków można się spodziewać?

Agata

Pycha kroczy przed upadkiem... kadra zarządzająca jest tak pewna swoich przekonań, że nawet jeśli nie ma racji to nawet nie zamierza zweryfikować tego co mówi i uważa. Absurdalne, że osoby bez cienia samokrytyki, niektórzy uważają się za nieomylnych, mimo braku wiedzy na wiele tematów są zwierzchnikami. To, że Panu/Pani wydaje się, że jest tak i tak, bo np. Ktoś tak powiedział, a Pan nawet informacji nie weryfikuje to nie oznacza że tak jest, radzę się dokształcić i dopiero wrócić do pracy. Zwłaszcza jeżeli chodzi o poważne aspekty m.in. Wyciąganie wniosków oraz ocena efektywności wskaźników. Opieranie się na pogłoskach i domysłach nie należy do działania profesjonalnego. Mimo wszystko pozdrawiam i życzę wiele pokory, przyda się.

Mati
@Agata

Pracowałem miesiąc i zrezygnowałem 2500netto a praca jak w obozie szybko kartony trzeba zdejmować teraz pracuję za 3500zł i mam luz magazyn pakowanie i oklejanie super praca jestem zadowolony.

Lolek
@Mati

Niestety opinia w 100% prawdziwa, ta firma to (usunięte przez administratora).. niewyobrażalnie ciężka praca za 2500 zł. Lepiej iść do sklepu na kasę czy wykładanie towaru, mniej nerwów.

Dupczyc

Hej co z premią za trzeźwość w pracy? Będzie w tym roku? Bo za styczeń nie dostałem.

@Dupczyc

Premia za trzeźwość? A coś takiego w ogóle w firmie Develey Polska istnieje? Jestem bardzo zaskoczony Twoim pytaniem stąd też właśnie teraz chciałbym wyjaśnić co dokładnie miałeś na myśli swoim pytaniem. Zdradzisz mi to? Bardzo chętnie się tego dowiem. Dziękuję.

Jak atmosfera w dziale handlowym? Warto aplikować na asystenta? Czy są perspektywy awansu?

Jak wygląda praca i atmosfera z dziale jakości na stanowisku specjalisty ? Warto się postarać ? Na jakie zarobki można liczyć ?

@Zainteresowany

Też mnie to zastanawia, mam nadzieję że ktoś z pracowników firmy niedługo odwiedzi ten wątek i powie nieco więcej nie ten temat. Jeśli zdecydujesz się aplikować do Develey Polska, to koniecznie daj znać jak oceniasz rozmowę kwalifikacyjną, to zawsze ważne informacje! :)

Tyroll
@Zainteresowany

Nie polecam. Zarobi marne i atmosfera też. Kierownictwo tylko szuka pretekstów do obcięcia premii.

Krzysztof

Po przeczytaniu sporej ilości wpisów, opinii, o warunkach pracy w tej firmie, o pracownikach, o kadrze zarządzającej, wiem jedno...nie chcę tam pracować, to jakiś (usunięte przez administratora)...i kim jest ten Janusz o którym tu sporo piszecie?

Balon

Zarobki 2400 netto jak wam pasuje OK do tego niewyobrażalnie ciężka praca mam na myśli praca na Seracu i Mewesie na palecie.

Gan

Lepiej z zielonymi nie rozmawiać i będzie wszystko ok. Dzięki pracownikam Randstad Develey w porządku :).

Ali

Zieloni czyli starzy pracownicy sami się kłócą między sobą kto ma wydawać polecenia niebieskim czyli pracownikom randstad pracowałem wiele lat w magazynie i na produkcji ale tak fałszywych ludzi nigdy nie widziałem.

Czy można liczyć w Develey Polska Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Olala

tak, pracodawca dopłaca 20zł do enelmed

mixx

Pracował ktoś jako operator maszyn i może się podzielić opinią na temat pracy, zarobków i atmosfery.

kefir
@mixx

Człowieku uciekaj! Ludzie z góry nie widza co się dzieje na produkcji (a raczej, chyba nie chcą). Zero szkolenia, zero perspektyw. Operatorzy z umową na czas nieokreślony stosują jawny mobbing i nikt nie zwraca im uwagi.

pracuje w tej firmie musze przyznać ze pracownicy nie z każdym się chcą witać jest wybiórczosc i kolesiostwo trzymają się tylko swojej ekipy gadają na każdy temat różnych osób aby dowartościować niskie poczucie własnej wartości

Rty

Mleczarz się uruchomił....

Rty

Napisał człowiek który przeszedł na inną zmianę i odszedł bo przestraszył się maszyny na której miał zostać sam na lini haha. Widać jesteś stworzony do produkcji mleka lub kefiru.

Ja rozumiem ze w makowie wystarczy krowe wydoic i ma sie status operatora,lecz tu praca na maszynie Cie przerosła.Dostałes skaner do reki i szukałes nr alarmowego 112 w razie gdybys sobie nie radził... co do osoby Pana Marcina to jest on prawdziwym operatorem ktory potrafi załatwiać sprawy jak facet a nie wypisuje brednie w internecie,a czy dostał on po (usunięte przez administratora) od starych operatorow to juz on sam wie najlepiej.Dobrze ze Ty nie musiales z nimi pracowac bo mialbys spazmy,i sikałbys w gacie ze strachu przed przyjsciem do pracy.I na co Ci chamie bylo tykac starych operatorow...???

Xyz
@anonymous

Uwaga bo po brata pojedzie

Pracujący w Develeyu

Drogi Kubo z Makową Brak chęci i zangarzowania,Brak zdolności jakich kolwiek tylko narzekanie na daleką drogę do pracy to nie jest nauka.Na innej zmianie dałeś ciała A masz czelność oczerniać faceta co nauczył się i pracuje wylewając pot tak jak inni na innych maszynach.Jesteś zakompleksionym młodym człowiekiem z małego miasta bez przyszłości.Jak to o tobie mówili taki Indor.

Widząca z daleka

Pracuję na końcu linii i widziałam jak się uczysz siedząc bo jak byś coś robił to też byś się spocił. Taka linia i niewdzięczna maszyna a premia jest. Kolega kierownik ci nie pomógł i piszesz brednie Warszawa to nie Maków a Develey to nie mleczarnia.Na dwóch zmianach nie dałeś rady a oczerniasz jednego człowieka i to w necie. (usunięte przez administratora) jesteś nie facet.

Prawie emeryt.

Długo tu pracuję i widziałem wielu chamskich operatorów a od jakiegoś czasu na S.jest spokój i ludzie chwalą sobie na nim pracę.A do tej pracy to trzeba mieć jaja i ten pan M. je ma.

@Prawie emeryt.

Chyba Ci kiero to pisał kolega twój bo sam nie ogarniasz........nie to nie kiero bo on sam nie ogarnia........mleczarze tylko je......ać potraficie innych.

Była niebieska
@Prawie emeryt.

Ten Pan M. to ma jaja ale do ublizania osobom na tasmie i darcia buzi, szczególnie na pracowników z Ukrainy

NieBojeSiePracy

Uczyć się to jedno. Stać i gapić się z wytrzeszczem na wszystkich wokół to drugie. Wielokrotnie powtarzana teoria podczas szkolenia nic nie da, jeśli nie wykażesz nawet odrobiny chęci do pracy. Prawie każdy operator który samodzielnie potrafi prowadzić maszynę uczył się na własnych błędach. Trochę chęci i pewności siebie i to wszystko. Ale jak widać to nie dla mięczaków. :) W tej firmie można dokonać iść do naprawdę dobrej stawki godzinowej. Trzeba tylko pracować tak, jak chciałoby się zarabiać.

NieBojeSiePracy
@NieBojeSiePracy

* można dojść do naprawdę dobrej stawki godzinowej.

@Była niebieska

Od niańczenia Ukraińców to jest specjalna bezdzietna Pani z innej maszyny siedząca i nierobiąca nic .Dla niej to kaszel jest krzykiem czepiasz się paniusiu bo szeptem na produkcji nie pogadasz.Niańcz Ukraińców bo to twoje jedyne dzieci.

Widząca z daleka.
@Była niebieska

Dziwne bo pracuje często na linii z ukrainkami i z tym panem M.i nigdy nie słyszałam złego słowa do tych pań.Jeszcze się taki nie urodził co wszystkim dogodził. Panie M. Tak trzymać znajdą się osoby co pomogą.

Stary operator.
@Była niebieska

Ukrainki chodzą co chwilą na przerwy nic nie robią to i anioł by zwątpił. Na każdej linii są takie problemy jest a to znika .Co do Pana M.ogarnia A i musi się jeszcze uczyć .Gość komunikatywny uśmiechnięty otwarty na innych .Polecam.

INNY

Słów kilka. Każdy na produkcji rozmawia o stawkach premiach i podwyżkach o innych pracach i zakładach z czystej ciekawości ludzkiej.Napiętnowany Pan M.Jest po dwóch ,trzech operatorów by maszyna działała a produkcja szła idzie dobrze wszyscy zadowoleni idzie zle wszyscy zasuwają i się pocą.Napiętnowany Pan M.Facet z małym doświadczeniem dostał świeżaka i robił co mógł by wszystko grało-robił to sam bo świeżak nic nie umiał to się spocił maszyna szła -szła.Napiętnowany Pan M.Nikt nie chce robić za kogoś,wina nie jest operatora lecz kierownictwa które do tego dopuściło.Swieżak przeniesiony na inną zmianę zachowywał się jak u Pana M.na zmianie i nic nie robił a jak się dowiedział o pracy która go czeka uciekł.Nie przejawiał chęci do pracy na żadnej zmianie i kierownictwo o tym wiedziało i nic.Nie sztuką oczernić kogoś lecz samemu pokazać że się czegoś chce.Panie M. dostało się Panu za kolesiostwo na tej zmianie( kolega kierownika)ale co nie zabije to wzmocni.Pozdrawiam Pana serdecznie i radzę mieć w d....pi wszelakich GAMONI.

Ranstad
@Stary operator.

Czasem sobie tylko krzyknie żeby (usunięte przez administratora) na Ukrainę. Całkiem miło i sympatycznie.

Stary operator.
@Ranstad

Niańczyć ma A robota się sama zrobi ? Nianię od ukrainek to już mamy.

starszy operator
@Stary operator.

Uśmiechnięty, otwarty na innych, pseudonim ELIMINATOR :D Koleś wykończył 3 typów w szybkim tempie haha

Qwe

Zycie

@anonymous

Wiem kim jesteś DOBRY CZŁOWIEKU.Myślisz że Mnie obraziłaś.A skutek jest odwrotny .Nikt Mi nie będzie wybierał PRZYJACIÓŁ. Ja w przeciwieństwie do CIEBIE Ich MAM.POzdrawiam.

wredny jak p.... ????Mozna jasniej??

Strefa

Gdyby nie kolesiostwo cwaniaku nigdy byś się nie znalazł w tej firmie-za wysokie progi. Nie dostawałeś w du*e od innych operatorów jak zaczynałeś czyli albo taki geniusz byłeś albo zawsze rodzinę wysoko miałeś i to był twój jedyny argument. Przyznaj że jesteś beznadziejny lub zamilcz a nie robisz z siebie ofiarę bo geniuszem nie byłeś. Dla ciebie po pierwasze Pan Marcin był i tak bardzo delikatny bo jako świetny pracownik szybko się zorientował z jakim OPERATOREM ma do czynienia i nauka kogoś takiego to strata czasu.. Szkoda że ty tego czasu potrzebowałeś więcej.. Czas pokazał kto miał rację i jaki ty jesteś życzliwy i pomocny cwaniaczku.Kto Ci teraz załatwi robotę? Daj znać! Tradycja to tradycja nie? ;)

Siwy

Dobra gów** burza. Szkoda tylko że koleś napisał prawdę. Komitet obrony frustratow z linii S. Nie zróbcie kupki w gacie. A koledze kupcie cole jak jest taki dobry. I nie rzucajcie w niego butelkami bo zacznie sikac w stresie jeszcze. Pozdro!

Wyrozumiały
@Siwy

Może to i prawda co napisane lecz tu można napisać wszystko i dobrze i źle bo brak odpowiedzialności za słowa.Można oczerniać bo raczej nikt tu nie chwali ani ludzi ani firmy..Nikt ale to nikt nie chce pracować na S.bo to maszyna do wyciskania potu i wyników jak się uda.Nowy nie dał rady i nie pracuje winą obarczył innego operatora którego inni bronią inni atakują .Nowy nie napisał ile umie co się nauczył może sprawiedliwie by było by coś pokazał bo nie tylko pracował z Panem M.A tak w ogóle zapraszam na inne zmiany po opinie.

anonymus
@anonymous

Moja pierwsza impreza integracyjna w tej firmie ,jedna wielka żenada nie potrafią się zintegrować ,panie to same okularnice ,które wyglądają jak ciocie przyzwoitki ,zajmujące się plotami i obgadywaniem jedna drugo.

Paulina

Przypominam Wam, że na stronie Gowork obowiązuje regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin Dodając komentarz zaakceptowaliście go, więc proszę, abyście go przestrzegali. Na forum niedozwolone jest obrażanie i opisywanie konkretnych osób (chodzi tu również o podawanie danych osobowych, w tym inicjałów).

marek
@NieBojeSiePracy

Widziałem trochę dobrych, doświadczonych pracowników z długoletnim stażem a stawki maja takie jak nowi pracownicy więc samo doświadczenie i porządna praca nie wystarczy do uzyskania wysokiej stawki. Potwierdzam jednak, są osoby z niezłą stawka godzinowa.

Natalia
@Widząca z daleka

Hej być może zacznę pracę na końcu lini przy pakowaniu czy coś podobnego. Mozesz mi powiedzieć coś na temat pracy ? Z góry dziękuję, pozdrawiam :)

Zioło
@anonymous

I to napisała bunia ktora ma podgardle wiepsza która sama siedzi i nic nie robi bo przecież jej tłusta masa na to nie pozwala jedyne co robi to gada o innych tylko po to aby odwrócić od siebie uwagę no bo przecież kobyle się już pracować nie chce

Ona43

Cześć. Czy mógłby tu ktoś opisać pracę działu handlowego? Głównie gastronomia. Jak wychodzą targety, czy są do zrobienia, premia itp...jak atmosfera. Nie interesuje mnie opinia ludzi pracujących na produkcji i kto kogo zaraził...poproszę o oponie handlowców. Dzięki.

wanis
@Ona43

Praca w dziale handlowym jest wymagająca jak w każdej firmie. Ogólnie polecam targety są i da się je wyrobić tyle że czasami trzeba ostro zakazać rękawy zwlasza jak jest jakaś akcja promo

Onon
@wanis

Po takich wpisach na forum można wnioskować, że pracuje tam margines społeczny. Rodzi się pytanie gdzie jest dyrekcja i kadra kierownicza ? To wszystko wskazuje na mobing. Dostać tam pracę to wyzwanie. Ale lepiej nie wchodzić.

lora
@Onon

Szkoda że tak oceniasz całą firmę po jednym wpisie.

Gothic
@lora

Wcale nie jest to jeden wpis a dobra opinia. Pracowałem w Develey Warszawa i taka jest rzeczywistość. Pracownicy biurowi to są zupełnie głupie cioty już nie mówiąc o tych na dole przy produkcji i niektórych magazynierach a kucharze to gości z innej planety.

Zielonka
@Gothic

Sodoma i Gomora tyle romansów zdrad i podrywów nie widać w żadnej telenoweli brazylijskiej każdy z każdym sie bzyka. To co się dzieje na wyjazdach integracyjnych to głowa mała sex i narkotyki. A śmieszne jest to że lubią się tym chwalić kto kogo zaliczył. I tak oto sposobem nikt nic nie wie, ale wszyscy wszystko wiedzą. Mam wrażenie że panuje tam tempota ludzka im czlowiek głupszy tym tam staje się fajniejszy i w swej głupocie próbuje przescignąć jeden drugiego

Ocenił ktos po tygodniu pracy
@Zielonka

Rozmowa to nie zdrada ani romans. ;p

Placek
@Ocenił ktos po tygodniu pracy

Hahaha haha. Nikt nie mówi tu o rozmowie . Jak ktoś flirtuje to widać z daleka pozatym sami opowiadacie sobie o podbojach jak szczeniaki

Ola
@Onon

Kadra kierownicza żyje w swoim świecie i również pozostawia wiele do życzenia

Grzegorz

Pracodawca weryfikuje w jakiś sposób osoby, które wracają z krajów objętych zagrożeniem występowania koronawirusa? Brzmi to niepokojąco, dlatego też chciałby, ustalić, jak to w rzeczywistości wygląda.

Hej
@Grzegorz

Nikt nikogo nie kontroluje I to jest porazka Sam plyn odkażajacy nie wystarczy przy 100 osobach na zmianie

@Hej

Zapewne jeszcze ludzie sobie ulewaja plynu do dezynfekcji w buteleczki i wynoszą haha. Niedlugo zabraknie i tego...

Bartek

W niedzielę na nocy ktoś miał 40 stopni gorączki to zamiast powiadomić odpowiednie służby to kazali tej osobie iść do domu hahha i zarażać dalej

Jaś Fasola

Mówi się, że pracuje tam (usunięte przez administratora) pruszkowska haha. Kto tam pracował to wie, że to zwykle pajace jak dla mnie to powinni się nazywać co najwyżej mafią DZIECI Z BULLERBYN zawieść i podkładanie świni jedno drugiemu to ich cechuje. Ludzie tam żywią się czyimś potknieciem czy niepowodzeniem wręcz się z tego cieszą

XYZ

Proszę o opinię jak wygląda praca w laboratorium i jakie zarobki ?

Ktos
@XYZ

Daj sobie spokój z pracą tam.. baby takie wredne, że co rusz ktoś nowy przychodzi i zaraz odchodzi. Nie mam pewności czy nawet matury mają a uważają, że wszystkie rozumy zjadły. Pozdrawiam.

Magda
@Ktos

Masz rację baby wredne i fałszywe. Zazdrosne o młode kobiety jak się tylko jakaś zjawi taka aniech będzie do tego ładna i szczupla to ma przerabane obgaduje wymyślają plotki robią wszystko żeby same te biedne dziewczyny rezygnowaly poprostu są zakompleksione przy młodych wyglądają niekorzystnie i dlatego chcą się ich pozbyć bo wtedy zostaną same podobne do siebie czyli stare grube słoniny. Sama na palarni niejedno słyszałam co gadają i wymyślają jak tu się kogoś pozbyć...

Niki
@Magda

A ja będę nagrywał stare lafiryndy i wszystko prześlę do samego prezesa. Polecą stare kapciory za oszczerstwa i pomówienia. Na to są paragrafy.

Gothic
@XYZ

Zupełnie nic nie robią czasami z niebios zejdą na dół do pobrania prób i siedzą u siebie. Ciężko przepracowani )))

cze

Przez agencję potrafią zatrudnić nawet po 2 latach jak znajdzie się etat, jak nie to wywalą. Rzadko się zdarza że zatrudnią bezpośrednio po okresie krótszym niż 1 rok. 10 miesięcy na wózku na produkcji i jak narazie brak etatu. Na magazynie chyba po roku w standardzie dostaje się umowę ale nie maja etatów chyba że do magazynu na Błonie. Zarobki słabe, premia niby 20% przez firmę ale w większości przypadków jest znacznie mniej, przez agencje stawka z premią to 18-19 zł brutto na większości stanowisk. Potwierdzam że na produkcji jest nagonka na nadgodziny w soboty i niedziele. Kierownik oczywiście pracownikowi potrafi wytłumaczyć co go interesuje brak chęci do przyjścia na nadgodziny. Znaczna część w tej firmie to pracownicy starsi lub ze stażem w tej firmie powyżej 10 lat nie są doceniani poza nielicznymi wyjątkami,znaczna część pracuje bo ma blisko. Praca przez agencje dobra na czas szukania innej pracy.

@cze

Fajnie, że podzieliłeś się swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w firmie Develey Polska. Czytając Twoją opinię, nasunęło mi się pytanie związane z możliwościami rozwoju zawodowego dla pracowników zatrudnionych w tej firmie. Mianowicie ciekawi mnie, czy pracownicy mający najdłuższy czas pracy w tej firmie otrzymali od pracodawcy możliwości rozwoju zawodowego oraz awansu na wyższe stanowiska? Czy raczej na wyższe stanowiska były odrębne rekrutacje osób z zewnątrz? Proszę o odpowiedź, jak to wygląda.

Wiktor
@cze

Super firma 13 netto do łapy(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Develey Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Develey Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Develey Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Develey Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Develey Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Develey Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Develey Polska Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 247 ocen.

Develey Polska Sp. z o.o.