Opinie o Bank Spółdzielczy w Oławie Oddział w Domaniowie w Oława

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bank Spółdzielczy w Oławie Oddział w Domaniowie. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Bank Spółdzielczy w Oławie Oddział w Domaniowie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Spółdzielczy w Oławie Oddział w Domaniowie w Oława

Ano tak jak pisali wcześniej młodszy doradca wcale doświadczenie mieć nie musi. Dobrze jednak widzę, że niezależnie czy to zwykły doradca czy może młodszy to i tak startuje się od 5 tys i max można wyciągnąć z 10 tys? zaokrąglam to nieco w górę. to kwoty już razem z premiami / prowizjami z opisu?

Joanna

Zarobki ledwo 2700 zł? jaka wiadomość wpadła mi w oko podczas przeglądania opinii tutaj, zostało to napisane prawie z rok temu ale i tak zastanawia… to teraz jak szukali ze dwa miesiące temu kogoś to co proponowano? Był ktoś z was na rozmowie wtedy? Czy maja zajść jakieś szczególne zmiany na przełomie roku?

Noe Nowy wpis
@Joanna

Nie wiem z kiedy ta informacja, bo z tego co wiem i słyszałem to obecnie zarabia się tam 4 razy tyle. Dobrze płacą i o tym się mówi już od dawna.

Domi Nowy wpis
@Noe

Cześć cześć;) No widzisz, dzięki za info. Ja tez widziałam wpis o zarobkach i mnie trochę zmroziło to 2700. Pomnożyć te kwotę to już ładna suma się robi. Słyszałeś coś więcej na temat firmy lub przyjęć najbliższych? Dobrze by było poznać pare sprawdzonych szczegółów. O, a może wiesz z jakim doświadczeniem przyjmują pracowników? Trudno się tu dostać?

Noe Nowy wpis
@Domi

Zerknij na pracuj.pl. Często tam widzę ich ogłoszenia. Moja znajoma tam pracowała, bez doświadczenia i dostała ofertę. Nie wiem jak teraz bo się przeprowadziła, ale myślę że gorzej nie jest.

Katarzyna

hm.. czyli kiedyś ktoś uznał, że bank jest nieco zacofany? a do dziś jak sytuacja mogła się wobec tego zmienić? widziałam w ogłoszeniu na młodszego doradcę klienta, że oferują parę benefitów jak ubezpieczenie, świadczenia socjalne czy opiekę medyczną. Ale była też wzmianka o dofinansowaniu kursów oaz szkoleń. Jaki byłby ich zakres? Ciekawa też byłabym potencjalnych zarobków, bo nie podali... Ktoś pomoże?

Robaczek
@Katarzyna

Hej Szczerze mówiąc miałam okazje tam pracować i zarobki to ledwo 2700 z groszem także żadna rewelacja i godziny średnie Ogólnie żadna rewelacja,szukaj pracy dalej,nie tam…nie polecam

Ogór Rick

Bank zacofany o 10 lat. Większość funkcji dostępnych u konkurencji od kilku dobrych lat, tutaj wciąż brak np: brak aplikacji mobilnej, brak BLIK, częste opóźnienia w przelewach... Gdy miałem konto w tym banku, a znajomi w konkurencyjnych to czułem się jakbym używał Explorera, a reszta znajomych Firefoxa, albo Chrome. Nie polecam. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przede wszystkim zrobić rozeznanie jakie funkcje posiada konkurencja i nie chodzi o oferty kredytowe tylko zwyczajne funkcje ułatwiające użytkowanie, a tak mamy bank dla osób które nie lubią lub boją się nowoczesności (czyt. starzy ludzie z Armii Moherowych Beretów i plemiona Afrykańskie)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Bank Spółdzielczy w Oławie Oddział w Domaniowie na stanowisko Młodszy Doradca Klienta? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Basia

Bardzo dziwne, że przestaliście pisać. Jaki jest powód?

admin

Uważasz, że świat powinien dowiedzieć się więcej o firmie Bank Spółdzielczy w Oławie Oddział w Domaniowie? W takim razie zapraszamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Spółdzielczy w Oławie Oddział w Domaniowie - Oława

Bank Spółdzielczy w Oławie Oddział w Domaniowie
  • Pałacowa 13