Opinie o KEIPER Polska w Polska Zachodnia 78

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KEIPER Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KEIPER Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KEIPER Polska w Polska Zachodnia 78

Ktoś

Odradzam tą firmę. Kołchoz jak każdy inny, z tą różnicą że za 300zl więcej każą ci się płaszczyć i całować kierownictwo za to, że dostąpiłeś zaszczytu pracy po której masz dosyć wszystkiego do końca dnia. Uwierzyłem w opinie z przed kilku lat i się zawiodłem. Nowy dyrektor jest totalnie oderwany od rzeczywistości. Jawnie łamie prawo strasząc zwolnieniami i wysyłając na przymusowe urlopy. Wrogo nastawił do siebie całą firmę i mam nadzieję, że będzie za to rozliczony...

Nie polecam tam pracy.Maja ludzi za nic,zwłaszcza zatrudnionych przez pośredników.Wcale aż tak dużo nie płacą jakie krążą mity.Ledwo zakład stanął z wiadomych przyczyn,umów nie przedłużają bo kryzys idzie.Jak dla mnie możecie zbankrutować.

jeśli chodzi o loka to zapewne prawda obiboki siedzą prz biurku i kasoją niezłaą kasę tak jest w całym zakładzie brak szacunku i żądzą nami nieuki bez szkuł po zawodówkach i jak ma być dobże to jest wlizytowka naszego zakładu

taki jeden

Styl Twojej wypowiedzi jest powalający. Dziwię się, że wytykasz innym brak wiedzy i wykształcenia, a sam nie potrafisz napisać poprawnie kilku zdań.

As

Nieuki, zobacz jak ty to wszystko napisałeś, uczony

DOBŻE AHAHHHHHHHHH PISZE SIĘ DOBRZE PANIE BEZ SZKOŁY HAHHHHH

Z Hesy

Umowa przez posrednika co miesiąc.Atmosfera nie najlepsza.Brygadzisci i ich ,,pupile,, zastępcy etc.z przypadku.Ogolnie mnie polecam zwłaszcza dział hesa.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie KEIPER Polska? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Kokoszka

Witam. Miało być: kiedy będą przyjęcia do Adient w Skarbimierzu?

Kokoszka

Witam. Czy ktoś wie kiedy będą przyjęcia do keipera?

To tylko ja

Siema,moim zdaniem w Adient dobrze zarobisz 3 z przodu,ALE jezeli chodi o kulture pelno chamstwa,cpunow co cpaja po toaletach,obgadywania za plecami,afrykanskie upaly po ktorych nie raz byla karetka pogotowia, i oczywiscie musisz lizac d. I nauczyc sie byc ponizanym przez liderow i tych wyzej!Nie polecam

Meggi

Witam dzięki kokoszka za odpis jak coś to proszę o jakieś informację pozdrawiam

@Meggi

Witam. Nie ma za co Meggi, jak będę coś wiedzieć to dam znać. Pozdrawiam

Meggi

Witam czy może mi ktoś napisać kiedy rusza w Recaro 3 zmiana gdzie wysyłać Cv zainteresowana

@Meggi

Witam. Gdzieś czytałam że w Recaro 3 zmiana ma ruszyć od wiosny 2020r.

Natalia

@Lena Super, że jesteś zainteresowana podjęciem pracy, ale ten wątek dotyczy firmy KEIPER Polska, a nie tej, o której wspominasz. Jeśli byłabyś chętna, to możesz wysłać swoje CV do KEIPER Polska - być może posiadają aktualnie jakieś wakaty: keiper.polska@keiper.com A jakie stanowisko Cię interesuje?

Lena
@Natalia

Chodzi mi dokładnie o pracę na produkcji

Eda
@Lena

Teraz to Adient, firma ok, ale obecnie pracownikow zwalniaja. Male plany a ludzi za duzo. Moze po nowym roku cos sie ruszy.

carmen

czy KEIPER to obecne RECARO? chciałabym przyjąć się do RECARO ale nie mogę znaleźć ofert pracy:(

@carmen

Z tego co widzę, RECARO i KEIPER Polska to dwie różne firmy. Niestety na obecną chwilę nie szukają oni osób do pracy. Zawsze jednak można wysłać swoje CV na adres keiper.polska@keiper.com, spróbujesz?

carmen

RECARO proponuje system 2 zmianowy i taki mnie interesuje

@carmen

@carmen Rozumiem. A czy upewniałaś się czy w KEIPER Polska nie można pracować na dwie zmiany? Masz sprawdzoną informację na ten temat? Z tego co tutaj czytam ta firma proponuje niezłe warunki zatrudnienia.

Grzesiek
@Emilia

Keiper już nie istnieje. Teraz jest Adient. Bzdury podajesz, a nie aktualny adres do rekrutacji. Recaro od foteli samolotowych to inna firma, a Adient to dawny Keiper.

Kokoszka

Witam. Proszę o opinię pracy w Keiper i Recaro w Skarbimierzu. Jaka umowa na początek, jakie wynagrodzenie i jakie zmiany. Czy polecacie pracę w tych zakładach?

@Kokoszka

Także chciałabym to wiedzieć. Mam zatem nadzieję, że jakiś pracownik Keiper szybko wyjaśni tu te kwestie. Nie widziałam, żeby firma szukała teraz nowych pracowników, ale może nie przejrzałam dokładnie wszystkich stron. Jakie stanowisko Cię interesuje?

Pracownik produkcji

Grzesiek
@Kokoszka

Keiper jako marka już dawno nie istnieje. Teraz firma nazywa się Adient. Wg mnie stary wątek do likwidacji. Robi tylko niepotrzebne zamieszanie. KEIPER Świebodzin szukać pod Adient Poland. Dziękuję. Dobranoc.

Kokoszka

A Ciebie jakie stanowisko interesuje?

Eryk

Wiecie coś o rekrutacji w firmie? Warto aplikować? Słyszałem, że firma spoko.

@Eryk

Próbuj warto

@Lysy

Widzę że polecasz pracę w KEIPER Polska, mógłbyś napisać co konkretnie sprawiło że masz tak pozytywne zdanie o firmie? Chodzi o zarobki, atmosferę w pracy, benefity pozapłacowe a może coś jeszcze innego? Fajnie, gdybyś podzielił się swoimi wrażeniami i napisał coś więcej, byłbym wdzięczny za odpowiedź.

HR

Zapraszamy do aplikowania na stanowiska Inzyniera Projektu lub Inzyniera Industrializacji. Bardzo atrakcyjne warunki. (usunięte przez administratora)

JA

Ja pracuję już tam ponad 4 lata i jestem zadowolona. Chociaż po pierwszym dniu miałam dosyć i powiedziałam ,że wìęcej tam nie pójdę. Teraz mam ponad 3 tyś. miesięcznie i umowę na stałe. Polecam.

Natalia

@Lysy Rozumiem, masz rację - wszędzie trzeba pracować. Jednak z uwagi na to, że posiadasz konkretne informacje o tym pracodawcy, to chyba mógłbyś je nam przekazać. Zrobisz to zatem? @pracownik Twój wpis nieco różni się od pozostałych - dobrze jest też poznać inne zdanie. Na podstawie jakiej umowy rozpocząłeś pracę w KEIPER Polska? Jesteś na okresie próbnym?

@Natalia

Umowę dostałem od razu na 2 lata, nie było żadnego okresu próbnego. Zatrudniony przez firmę.

@Natalia

Nie mam umowę na stałe, ale prawie rok pracowałem przez pośrednika, pracując wyrobiłem sobie renomę i do tej pory tak jest. Więc z czystym sumieniem polecam

@Natalia

Wkradł się błąd mam umowę na stale

@pracownik

Pracownik to że masz umowę na 2 lata to nic nie znaczy to jest twuj okres orubny

@pracownik

@pracownik To świetnie! Niezwykle ważne jest, żeby od początku zatrudnienia dostać taki rodzaj umowy - dobrze zatem, że KEIPER Polska to zapewnia. A na jakim poziomie przedstawiają się tam zarobki - są już na godnym poziomie? Opisz nam jeszcze kwestię ewentualnych premii.

Lena

Wiadomo coś o nowych rekrutacjach do firmy Adient ?

Pracuję tutaj od ponad miesiąca. Nie jest lekko, ale każdy każdemu pomaga, atmosfera w pracy świetna. Śmiać się chce jak czytam niektóre opinie na temat adient. Niektórzy idąc na produkcję chyba myślą, że będą siedzieć za biurkiem i pić kawke nie mając żadnego wykształcenia aby móc mieć lepsze stanowisko. Jest dużo wewnętrznych ofert pracy, mając odpowiednie wykształcenie można z pracownika produkacji trafić do biura.

Natalia

@Eryk Od twojego wpisu już trochę minęło. Dalej chciałbyś aplikować do KEIPER Polska, a może już tam pracujesz? Informuj nas. @Kasia Jesteś już po procesie aplikacyjnym, czy nadal z tym zwlekasz? @TuiTam Skoro pracowałeś tam, to może posiadasz jakieś informacje na temat aktualnej rekrutacji? Szukałam wszędzie ofert pracy tam, ale nie znalazłam. Wiesz coś o tym?

@Natalia

Nie jest źle wszędzie trzeba pracować a ostatnie zdanie należy do ciebie

Zostaw merytoryczną opinię o KEIPER Polska - Polska

• Jak się pracuje w KEIPER Polska?

Zobacz opinie na temat firmy KEIPER Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KEIPER Polska?

KEIPER Polska