Opinie o KEIPER Polska w Polska Zachodnia 78

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KEIPER Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KEIPER Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KEIPER Polska w Polska Zachodnia 78

Jakie są warunki zatrudnienia w KEIPER Polska?

Odpowiedź Nowy wpis

Żadne, bo firma pod taką nazwą nie istnieje od 2010 roku.

Trzepak Nowy wpis

Prawdziwa nazwa to Mielonson-controll dziękuję dobranoc.

Jak wygląda sprawa grafiku w KEIPER Polska. Czy pracodawca idzie na rękę?

W ogóle nie wygląda, bo Keiper nie istnieje od 12-tu lat.

Ewelina

To o co chodzi z tymi komentarzami wszystkimi w takim razie?

hh
@Ewelina

Nie mam pojęcia właśnie. Firma miała już trzy nazwy, a temat został po tej pierwszej. Jeśli chcesz właściwych tematów, to szukaj pod nazwą Adient - bo to jest dawny Keiper.

Ewelina Nowy wpis
@hh

No ale wtedy te informacje raczej aktualne to nie będą? A to na tym by mi zależało

Pogromca terminatorów

Mój terminator daje radę już kolejny rok, tylko w domu po robocie leży i kwiczy ze zmęczenia..., a siniaków i oparzeń na rękach i nogach też nie brakuje.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie KEIPER Polska? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Leszno

Gabriela

Co tu jest napisane ;D? Nic nie rozumiem. Możesz jeszcze raz to napisać :)?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie KEIPER Polska?

Ale czaisz bazę, że taka firma jak "Keiper Polska" nie istnieje od jedenastu lat? Obecnie fabryka w Skarbimierzu nazywa się Adient, a wcześniej Johnson Controls. Keiperem była w latach 2008-2010.

Lala

Zwierzęta są lepiej traktowani niż ludzie w tym zakładzie oby tak dalej to kierownictwo będzie samemu tam pracować śmiech na sali jak ludzie są tam traktowani

klient
@Lala

ta... tego typu teksty słyszy się od dawna i jakoś nie widać tego co piszesz. Owszem, ludzie odchodzą, ale za bramą czeka cała masa kolejnych żeby tyrać za głodowe stawki i tak to się kręci i kręcić będzie.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w KEIPER Polska?

ehe

Na żadne, bo taka firma od ponad dziesięciu lat nie istnieje. Gwoli ścisłości: Keiper (2008-2010) --> Johnson Controls (2010-2016) --> Adient (2016-obecnie).

Zaniepokojony

Jestem zniesmaczony tym co się dzieje w Recaro. Faworyzacja ulubieńców, jeżeli chodzi o kobiety - jesteś ładna? Zgrabna? Będziesz miała chody u liderów, będziesz odbiegała od normy piękna? Będziesz traktowana gorzej. Jeżeli chodzi o mężczyzn... Nie mów to co Ci się nie podoba bo będziesz nie wygodny, najlepiej przytakiwac. Dziewczyny robią normę fajna ale co z tego jak lider widzi tylko perełki pod względem fizycznym? Tak nie powinno być każdy w pracy jest równy Dobrze, że już nie pracuje tam... A każdemu kto się szanuje radzę zmienić pracę

GA

Szkoda czasu,zdrowia, nerwówna te firmę,chyba że ktoś lubi włazić w tyłek liderom,mistrzom z przypadku.Najlepiej wymienić wszystkich liderów, mistrzów,bo nie ma ludzi niezastapionych.Ciagle szukają ludzi na śmieciowe umowy,czyli coś jest nie tak,nie halo,place wcale nie takie wysokie,latem gorąco.Z braku laku przez pomyłkę wielu pracuje.Nie polecam jako były pracownik,wcale nie rozgoryczony,nie zazdroszczę,bo nie ma czego.Pozdrawiam normalnych.

Yyy

Praca w Recaro to nieporozumienie. Wszyscy wszystkim włażą w (usunięte przez administratora)dla nowych pracowników każdy ma pretensje bo przecież było lepiej jak były 2 zmiany, widać że starsi stazowo mają większe przywileje, jak nowi pracownicy

gm

Wszyscy tu pracujący,zwłaszcza z kilkuletnim stażem w większości narzekają jak im jest źle.Nie pasuje to się zwolnij ,po co się męczyć....no chyba że zakład uratował ci życie bo nic innego nie potrafisz robić,w co jestem skłonna uwierzyć.

Czy KEIPER Polska oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

ehe

dajcie spokój z tym keiperem, zakład w skarbimierzu od 2010 się tak nie nazywa a wy dalej swoje...

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie KEIPER Polska?

ehe

Od 2010 roku nie ma już czegoś takiego jak Keiper.

Ktoś

Jako pracownik agencyjny od początku października dostaniesz śmieciówkę na 2 tygodnie. Potem co miesiąc nowa, az dostaniesz buta, bo koronawirus i oszczędności...

Pracownik od 2010
@ehe

Keiper wszedł w fuzje z JCI w 2012 roku. Także nie masz pojęcia o czym piszesz

Ok
@Ktoś

Bzdura. Przyjmuja do pracy na umowy minimum dwa lata.Bezposrednio przez pracodawce.

@Pracownik od 2010

Zakład w skarbimierzu: 2008-2010 keiper, 2010-2016 jci, 2016-nadal adient. I kto tu nie ma pojęcia?

.........

Witam. Ilu zmianowa praca???

Kokoszka

Witam. Jak wygląda teraz praca w Adient Skarbimierz? Na jakie działy są teraz przyjęcia? Proszę napiszcie.

10 lat na Motoryzacyjnej

Te wszystkie posty z falą hejtu pisane są chyba przez osoby mocno skrzywdzone przez życie. W Adient SKA rozpoczynałem pracę w 2010 roku jako monter. Odrobina chęci i pracy, za którą wówczas dostawałem 1740 zł brutto (2010 rok) pozwoliły awansować na kolejne etapy kariery. Teraz monter ma ok 3900 brutto + 16,67% premii +dofinansowanie na stołówkę 170 zł netto+ dofinansowanie do dojazdu +Medicover + 30 minut przerwy... i dalej widać wpisy od osób, które smarują jak tylko mogą - zmieńcie pracę i status na fejsie z "szlachta nie pracuje" na nazwę firmy. Dajcie pozytywną opinię o jakimś innym zakładzie w okololicy. Podsumowując: BARDZO POLECAM TĘ (tak, piszę się "tę", a nie "tą" szlachto) FIRMĘ!!! I BTW: nie miałem żadnych znajomości. Wystarczyło robić to, za co firma płaciła.

rr
@10 lat na Motoryzacyjnej

Piszesz jakby do awansu "po szczebelkach" wystarczyło po prostu dobrze pracować. Ot gotowy przepis na sukces dla każdego...

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w KEIPER Polska? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Ok

Rozmowa kwalifikacyjna i tyle.

Graniczny

To był niegdyś najlepiej płatny zakład na Skarbimierzu. No właśnie - BYŁ, bo od dawna nie jest. Podstawa z premiami jest bardzo zbliżona, a niekiedy mniejsza niż w innych sąsiednich fabrykach. Praca? Nic specjalnego, typowy (usunięte przez administratora) Do tego dochodzi temperatura - oddział Metal i spawalnia Recaro to jeden wielki piekarnik. Nie polecam.

@ktoś naprawdę straszą zwolnieniami?

Got
@Monika

Nie straszą są zwolnienia .Nie ma pracy

Zostaw merytoryczną opinię o KEIPER Polska - Polska

• Jak się pracuje w KEIPER Polska?

Zobacz opinie na temat firmy KEIPER Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KEIPER Polska?

KEIPER Polska