Opinie o Torro Dariusz Skoczeń sp.j. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Torro Dariusz Skoczeń sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Torro Dariusz Skoczeń sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Torro Dariusz Skoczeń sp.j. w Warszawa

Edzia Nowy wpis

Dzień dobry mam pytanie odnośnie pracy ile zmian jest, i jest możliwość dojazdu z Pruszkowa, Jaka atmosfera jest w firmie,

Mama Damiana Nowy wpis

Wspaniała drukarnia i wspaniały człowiek o wielkim sercu . Jako mama niepełnosprawnego dziecka mogę z czystym sumieniem napisać że Pan Dariusz ma złote serce .

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Torro?

Iza

Atmosfera w Torro jest fatalna. Jest garstka pracowników co służy pomocą, większość na jakiekolwiek pytanie odpowiada ,,nie mam zielonego pojęcia", a potem jak coś jest tak to nagle dostaje olśnienia i wie wszystko, szczególnie panie na introligatorni. Jedna to jakaś rodzina dyrekcji i uważa, że jest nie do ruszenia wrzeszczy na niektóre panie i oczywiście zawsze ma rację, następnej woda uderzyła do głowy uważa się za ważniejszą od kierowników produkcji i podważa jego decyzje, młode dziewczyny mają się za księżniczki latają za panami, że aż żal potrzeć. Jest kilka naprawdę sympatycznych pań, ale ich jest bardzo mało. Są to Panie bardzo miłe, uczynne pomocne, a przede wszystkim szanujące kierowników i innych pracowników.

@Iza

Jako jedna z księżniczek uważam, że atmosfera jest świetna!!!!Panie są mile - wszystkie :) każda zawsze, z chęcią pomoże. A panowie jak panowie skoro za nimi latają młode to znaczy że też niczego sobie :)) a Tobie to już nie powinno być żal skoro na to nie musisz patrzeć :p

Iza
@Księżniczka ????

Oceniasz to że swojego punktu widzenia, ale z tego co wiem to nie jesteś bardzo lubiana, wręcz wyśmiewana za swoje zachowanie. Ale to nie moja sprawa, każdy zachowuje się tak jak został wychowany i nauczony. Ale trzeba w końcu dorosnąć.

NN Nowy wpis
@Iza

Zabawne... "trzeba w końcu dorosnąć" pisze ktoś to nie potrafi się podpisać swoim prawdziwym imieniem ;)

Iza/ Izabella Nowy wpis
@NN

Jeżeli imię Iza uważasz za dziecinne to będzie Izabella, ale skoro tak oceniasz to na jakim etapie rozwoju jest osoba co podpisuje się NN? Ja to uważam za zabawne, a nie to że ktoś podpisuje się swoim imieniem tylko napisanym w innej formie

Teresa

Firma działa już 20 lat ,więc ma swoje miejsce w branży i jest dobrze oceniana ,więc przestańcie wiecznie biadolić, polecam pracę.

@Teresa

Może w branży jest dobrze oceniana, ale atmosfera wśród pracowników nie za ciekawa. I jeszcze kierowniczy co nie potrafią wprowadzić dyscypliny u osób palących, całe ,, wycieczki" wychodzą na papierosa średnio co godzinę na nie krócej niż 10 minut. Jeszcze można dodać kilka wyjść na zrobienie kawy, herbaty no i jedzenie na hali chociaż jest to zabronione. Nie jest to sprawiedliwe co do osób nie palących i nie biegających co chwilę do kuchni. Mogło by to się zmienić.

@Anna

Atmosfera wśród pracowników pierwsza klasa. pracuje tam 4 lata. Na papierosa kto chce to wychodzi kto nie to siedzi i w czym problem!? Nie palisz - równie dobrze możesz iść na dwór zaczerpnąć świeżego powietrza. hmm... Przykre by było gdyby ludzie przez 8 godzien mieli nie jeść i nie pić. a jak szefowi przeszkadza, że ktoś wychodzi za często to grzecznie zwraca uwagę

@Księżniczka ????

Po to jest przerwa żeby zjeść i się napić, można też mieć przy sobie butelkę wody, a nie wychodzić co chwilę. Masz płacone za 8 godzin, a odliczając wyjścia robi się 6. Więc osoby które nie wychodzą co chwilę pracują tyle ile powinny, a reszta nie. SPRAWIEDLIWE?????? RACZEJ NIE.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Torro Dariusz Skoczeń sp.j. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Pracownica

Właściciel zaczął zwalniać pracowników. Nie ma pracy, czas pandemii, ok. Tylko czym się kieruje dając wypowiedzenie? Zwalnia polskich pracowników, którzy przepracowali w tej firmie sporo lat, a zostawia obcokrajowców. Czyli w tej firmie większe prawa mają Ukraińcy. Może mi ktoś na to odpowie, bo Ja nie mam zielonego pojęcia dlaczego tak się postępuje.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Torro Dariusz Skoczeń sp.j. odbywa się również w języku angielskim?

L

Raczej tak, ale nie jestem pewien

Łucja

Czytałam, że Torro to drukarnia w Warszawie. Powiedzcie, czy firma jest nowoczesna? Pracuje się na nowych maszynach?

Gabi
@Łucja

Nie w Warszawie tylko w Puchałach, niedaleko Janek i al. Krakowskiej, trzeba mieć własny samochód, bo nie ma możliwości dojechania transportem publicznym. Firma nowoczesna, a maszyny nowe, ale są też i starsze.

Księżniczka ????

Super atmosfera????, świetni ludzi ????, najlepsi drukarze????

Czy pracownicy Torro chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Paula

Uczestniczyli by chętnie, ale ich nie ma, ostatnie spotkanie było dwa lata temu przed wigilią, nie licząc wyjść zorganizowanych prywatnie, ale to są babskie popijawy.

ss

Lubię atmosferę w Torro za: ss

Majk

Ten komentarz wyżej to pisał na 100 % szef który jest największym chamem z jakim współpracowałem . Ci co tam pracują to muszą być masochistami i lubią jak ich się gnoi i szmaci , no cóż tylko mi ich żal . Ogólnie nie polecam , o wszystkim decyduje wszechwiedzący szef a w razie jakiejkolwiek wpadki to wszyscy są winni tylko nie on .

miczi

Wiem, że 15 lat istnieją w barnży poligraficznej, wiec raczej zarzucac im niekompetentnosc to raczej nieprawda. Przygotowuja rowniez oprawy prac. A newsem jest to, że jako nieliczni oferują możliwosc realizowania prac w ekologicznej technologii Waterless.

praca w torro wymaga duzej odpornosci psychicznej,i najlepiej jest jak sie pracuje na wszystkich maszynach(za darmo).ponieważ jak to \\\"szef\\\" twierdzi DOKŁADAM W TYM MIESIACU DO PANA PENSJI. Stanowczo nie polecam, firma bez przyszłosci.

Słowa kojarzące się z Torro rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...średnie . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensjęw zależności od stanowiska bardzo różne, ja od 2 000/miesięcznie? Najbardziej podobało mi się w Torro współpraca z pracownikami i ciekawe obowiązki: Najbardziej nie podobało mi się w Torro:chaotyczna praca, odpowiedzialność za wszystko i wszystkich, postawa pracodawcy

Zostaw merytoryczną opinię o Torro Dariusz Skoczeń sp.j. - Warszawa

• Jak się pracuje w Torro Dariusz Skoczeń sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Torro Dariusz Skoczeń sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Torro Dariusz Skoczeń sp.j.?

Torro Dariusz Skoczeń sp.j.
  • Bielawska 6 lok. 39
    02-511 Warszawa

Torro Dariusz Skoczeń sp.j.