Belvedere Cafe Łazienki Królewskie

Opinie o Belvedere Cafe Łazienki Królewskie

admin 2015-06-04 14:24:19
Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Belvedere Cafe Łazienki Królewskie? W takim razie wiele osób czeka na twój komentarz na forum.
rekrutacja 2016 2016-02-09 07:43:00

Niekompetencja i żenada. Po 3 rozmowach z Panią Dyrektor i Kierownik działu Inwestycji następujących po sobie w odstępie miesiąca i informacji ze zostaje przyjęta okazało się po 2tyg ze decyzji tej jednak nie ma kiedy podpisać Pan dyrektor i temat jest nieaktualny!! Pierwszy raz z czyms takim sie spotykam...Jak widać nikt w tej firmie nie ma nic do powiedzenia oprócz Pana dyrektora Zielniewicza :)) notabene o którym był cały artykuł w newsweeku- jak traktuje pracowników i jak przegrał sprawę w sądzie i musial zaplacic odszkodowanie za poniżenie.
Na forach można znaleźć sporo informacji o tym człowieku i aferach w jakich brał udział.  Twarz zapita jak przystalo na bylego prezesa pilmosu.No cóż żadna przyjemność z takim pracowac, mogę tylko współczuć tym którzy muszą to znosić na co dzień. Moja ocena-odradzam mimo pięknych okoliczności przyrody i miłego personelu śmierdzi na kilometr mobbingiem i dyktatura
Zostaw swoją opinię o Belvedere Cafe Łazienki Królewskie - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Belvedere Cafe Łazienki Królewskie