Opinie o HARTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie HARTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w HARTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HARTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. w Rzeszów

Mira Nowy wpis

Tak sobie myślę, czy nie wysłać na stanowisko kierownika projektu robót elektrycznych. Szukam info o nadgodzinach. Podali, że praca jest od 7 do 15. A czy zdarza się, że trzeba zostawać dłużej? A jak tak, to jak często, średnio raz na tydzień tak jest??

Czy w HARTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Dział Kadr Nowy wpis

Oczywiście tak ale raczej w drodze awansu na stanowiska kierownicze

HARTBEX KADRY

Zatrudnimy Kierownika Projektu Branży Elektrycznej Obowiązki - koordynacja robót z innymi branżami oraz zamówień materiałów z branży elektrycznej, - analiza dokumentacji technicznej i bieżąca kontrola postępu realizacji budowy, - udział w procesie rozliczania robót i przygotowania dokumentacji odbioru robót. Kwalifikacje - wykształcenie wyższe budowlane, - uprawnienia pełne wykonawcze elektryczne, - kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu budów na stanowisku majster robót elektrycznych, - doświadczenie w zakresie kosztorysowania i przedmiarowania robót elektrycznych, - biegła znajomość pakietu MS Office oraz obsługi programów do kosztorysowania, - umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie w pracy, dyspozycyjność. Oferujemy - atrakcyjne wynagrodzenie, - interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie, - możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji, - stabilne zatrudnienie i umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

Agnieszka
@HARTBEX KADRY

Co to znaczy atrakcyjne wynagrodzenie, można wiedzieć ile konkretnie dajecie? Na jaki czas podpisuje się pierwszą umowę?

HARTBEX KADRY Nowy wpis
@Agnieszka

Kwot wynagrodzenia uzależniona jest od doświadczenia na podobnym lub takim samym stanowisku, zapraszam do przesłania CV na adres praca@hartbex.pl będę mógł bardziej szczegółowo odpowiedzieć czy zaproponować stawkę. Co do pierwszej umowy jest to umowa na okres próbny około 2 miesiące, docelowo szukamy pracownika na stałe na umowę na czas nieokreślony

Krystyna

A taki KIEROWNIK ROBÓT to jaką formę umowy tu dostają? Chodzi o to, czy jest umowa o prace, zlecenie czy jeszcze jakiś inny kontrakt b2b?? W ofercie pracy w sieci, która widziałam, szukałam wzmianki, ale no musze pytać tutaj. Jest tu pracownik, który na taką wiedzę?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie HARTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik Projektu Robót Elektrycznych bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie HARTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.? 31 lipca na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Zbrojarz. Ktoś z Was aplikował?

Rafał

Jakie jego zachowania względem pracowników masz na myśli? I co z pieniędzmi? Pod koniec zeszłego roku napisano tu, że podstawa jest na średnim rynkowym poziomie, że jest premia roczna i płatne nadgodziny. To jakie kwoty wchodzą w rachubę?

@Rafał

No a jaki masz średni rynkowy poziom? Nieco ponad minimalną, a co do kierownika jak trafisz do niego czego nie życzę nikomu wtedy się przekonasz bo opisując to normalnymi słowami administrator większość tych słów usunie. Dziwię się tylko Hartbex-owi że trzymają takiego gościa który psuje reputację firmie. Miałem do czynienia z kilkoma kierownikami tej firmy i nie było z nimi żadnych problemów jeżeli chodzi o Kazimierza Dołęgę (usunięte przez administratora)

dk

W firme HARTBEX pracowałem przez ponad 4,5 roku głównie na stanowisku kierownika robót, z powodu zmiany miejsca zamieszkania byłem zmuszony rozstać się z firmą. Moja opinia o firmie jest jak najbardziej pozytywna. Przez cały ten okres nie miałem żadnego problemu jeśli chodzi o wypłatę na czas. W biurze zawsze można liczyć na pomoc czy to działu kadr, księgowości czy bardziej doświadczonego kierownika. Pomimo, że podstawa wypłaty którą oferuje HARTBEX jest na raczej średnim rynkowym poziomie, to jako jedna z nielicznych firm budowlanych płaci za nadgodziny. Można również liczyć na co roczną premię. To, że firma jest w porządku świadczy również o tym, że pracują tu ludzie po kilkanaście lat. Jak najbardziej polecam pracę w firmie HARTBEX.

Wojtas

Tak, możesz liczyć że nie dostaniesz wynagrodzenia za pracę w tej firmie

kamil
@Wojtas

potwierdzam tego jednego mozecie byc pewni ze kasy to na oczy nie zobaczycie

Urszula
@kamil

I co Wy z tym faktem robicie? Żalicie się w internecie. Jak w ogóle można dopuścić do takiej sytuacji Panowie? PIP się kłania.

@Wojtas

Pracuje od wielu lat w tej firmie jakoś dostaje wszystko jak jesteś pijakiem , oszustem to w nigdzie nie będzie Ci dobrze

jerzy
@Wojtas

Obiecanki a potem stoisz pod drzwiami i się prosisz o wypłatę masakra jak najdalej od tej firmy

Rafał
@jerzy

To jedni dostają wynagrodzenia na czas, a inni nie? O co tu chodzi i kto z piszących ma rację?

marek40
@Rafał

JAK MASZ OCHOTĘ PROSIĆ SIĘ O KASĘ I MIESZKAĆ NA JEDNEJ SALI Z 12 CHŁOPAMI TO SIĘ ZATRUDNIJ PROSZĘ

@marek40

to ty w innej firmie byl to nie ta strona max 3 osoby w pokoju.

@Wojtas

a wogole ten Portal to na psy zszedl nikt nie spr czy to prawda tylko pisza pismaki. glownie pijoki pisza i obiboki. kase by chcial i nic nie robic. ciekawe dlaczego nawet 15 lat tu sa chlopaki

Maria
@marek40

No faktycznie. W takim razie nie są to najlepsze warunki do pracy. A ile trzeba się prosić o tą wypłatę by ją dostać?

timi

bo to prawda

timi
@timi

bo to prawda

W firmie zwolniłem się początkiem września(jest połowa października) do tej pory nie dostałem wynagrodzenia za spierpien ponieważ nie podpisałem listy płac ale ci którzy składają wypowiedzenie to im się już pieniądze nie należą a trzeba było zostawać w dzień w dzień bo budowa w tył.. Ludzi chcą namawiać by zostali a kto nowy przyjechał to po tygodniu zjeżdżał. Za rękawiczki które sa z Polski sprowadzane odbijają 20 centów za każdym razem, za buty które w Polsce kosztują 50 zł tam pobierają 30 euro jak nie lepiej, także radzę się zastanowić komu Kto tam chce jechać zarobić

Dział Kadr

Panie G. po sprawdzeniu sytuacji, opóźnienie w przelewie faktycznie miała miejsce - wynagrodzenie zostało uregulowane adekwatnie pomniejszone o m.innymi o kaucję za mieszkanie gdyż dopuścił się Pan w nim zniszczeń, po których nie nadawało się do zamieszkania przez inne osoby (ściany wysmarowanie czarną oleistą cieczą). Każdemu się należy wynagrodzenie niezależnie od sposobu rozwiązania umowy, ale składając wypowiedzenie był Pan również zobowiązany przepracować do końca okresu wypowiedzenia a nie zjechać do Polski i udać się na L4. Co do pozostałych kwestii jak potrącenia za odzież - ma ona swoje terminy używalności i pracownik otrzymuje je na okres swojej pracy, a w przypadku wcześniejszego rozwiązania umowy musimy dokonać obciążenia zgodnie z okresem przeznaczenia odzieży. Co do cen obuwia, są one zakupywane w Niemczech i na ich cenę nie mamy zbytniego wpływu, co więcej w Polsce pracownicy wyposażani są w buty w podobnej cenie, natomiast buty za 50 zł nie nadawałyby się do prac na budowie. Zgadza się, część pracowników nie posiadających wystarczających umiejętności lub mających zwłaszcza inne "problemy" zjeżdża czasami nawet po tygodniu. Jednak ci, którzy nie posiadają wystarczającego przygotowania ale chcą się nauczyć pracy na budowie zawsze mają u nas otwarte drzwi i nie zjeżdżają po tygodniu.

Psychiatra
@Dział Kadr

Tą odpowiedź powoduje u mnie obawy o stan psychiczny i znajomość KP w dziale kadr hardbex. Ale co się dziwić firmie , która zagradza ścieżkę spacerową nad Wisłokiem.

Aneta
@Psychiatra

Do której konkretnie części się odnosisz?

Jaka jest kultura pracy w HARTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.?

Żelbeton

Z tego co wiem to żadna

Jan
@Żelbeton

Bo to prawda

Aneta
@Jan

Co prawda? Kultura pracy zawsze jakaś jest przecież. Wy to interpretujecie jako kulturę osobistą czy jak?

Michu

Za 160 godz 1600 euro ????????????

Olga

Witam, jakie macie doświadczenia z pracy w Hartbexie na stanowisku kierownika budowy? Jakie warunki pracy są oferowane? Wynagrodzenie jest zadowalające dla Was?

starszy

no i tak mijaja miesiace panowie pisza Bajki a operatorzy nie zjezdzaja, Ci co chca pracuja, Ci co Pija na dzwigu czy na dole wylatuja. pisza takie bzdety

Smolik79

Dzień dobry.jestem cieśla w Stuttgarcie,gdzie wykonujemy projekt za 2 mld euro.interesuje mnie tylko praca powyżej 2,5 tys euro.inaczej nie ma mowy,bym zmienił pracodawcę.zauewazylem,że prowadzicie nabór na Niemcy.prosze o konkretne informacje na marcinsmolinski949@gmail.com. Z góry dziękuję

Resbodow

Mam pytanie czy młoda osoba z chęciami do pracy może liczyć na wyjazd do Niemiec czy przyuczenie do zawodu Cieśla raczej tylko na krajowych budowach? Czy są jakieś bonusy oprócz normalnej wypłaty np odzież robocza, premie, lepiej płacone nadgodziny itp?

Edyta
@Resbodow

Odzież roboczą firma wyposaża , nadgodziny są płatne dodatkowo

Men

Witam, jak jest teraz z zatrudnieniem mając pojęcie o murowaniu , elewacji, zbrojeniu,itd Mężczyzna 20 lat pozdrawiam.

Dział Kadr HARTBEX
@Men

Witam nabór w zawodach cieśla, murarz, zbrojarz prowadzimy na budowy eksportowe w Niemczech praktycznie cały czas. Jeśli jest Pan jeszcze zainteresowany wyjazdem do Niemiec to zapraszamy

Jakich pytań można się spodziewać podczas prcoesu rekrutacyjnego w HARTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. na stanowisko Cieśla?

Dział Kadr HARTBEX

Witam w procesie rekrutacji pod uwagę bierzemy dotychczas zdobyte doświadczenie w zawodzie CIEŚLA na podstawie świadectw pracy i możliwość pracy w delegacji czyli dyspozycyjność. Oczywiście przyjmujemy również w miarę możliwości pracowników bez większego doświadczenia na przyuczenie do zawodu. Chęci do pracy i doświadczenie weryfikujemy podczas okresu próbnego na budowie. Zapraszamy

Marlena

@Dział Kadr czyli jaka stawka jest podczas stażu konkretnie?

@Marlena

Stawka jak przy normalnym nawiązaniu stosunku pracy - ustalana jest każdorazowo na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej. Zapraszamy do Działu Kadr HARTBEX, al.mjr W.Kopisto 8A/496 po bliższe informacje. Pozdrawiam

ZenM
@Marlena

Firma dla ludzi bez ambicji i perspektyw najlepiej za darmo robić i o nic nie pytać bo i tak nikt nic nie wie

@Dział Kadr
@ZenM

@ZenM jak ma Pan/Pani jakieś pytania proszę o kontakt i proszę też powstrzymać się w obrażaniu naszych pracowników.

ZenM
@@Dział Kadr

Wiec proszę zweryfikować wiedzę i chęci pracowników bo problem jest odebrać telefon nie mówiąc już o wiedzy można odnieść wrażenie ze ludzie z przypadku siedzą za karę

Pan

Firma z aspiracjami wielkomiejskimi wszystko ładnie pięknie lecz mentalność kadry zarządzającej zatrzymana na latach 90tych bijąca po oczach małostkowość i zwykła znieczulica brak szacunku do pracownika chcącego uczciwie pracować jednocześnie nagradzając pod pięt da la czy szkoda czasu i nerwów nie polecam wręcz odradzam słowo w tej firmie znaczy tyle co wysrac się za płotem

Kadra
@Pan

Czasy folwarcznych ''Panów'' już dawno minęły, ale jak widać jeszcze się jakiś trafi. Firma HARTBEX potrzebuje Fachowców, i tych wynagradza zgodnie z ich umiejętnościami oraz zaangażowaniem. Większość z naszych Pracowników pracuje w firmie HARTBEX od wielu lat. Są też tacy, którzy wracają do nas z innych firm - co chyba najlepiej o nas świadczy. A ''Panom'' serdecznie dziękujemy.

@Pan

Typowe...najlepiej kogoś obrzucić błotem a samemu siedzieć cichutko za ekranikiem anonimowego komputerka. Prosimy przedstawić się opisać rzeczowo problem a nie używać wulgarnych sformułowań takich samych zresztą co do innych osób na innych portalach (Szczecin, Toruń, Bydgoszcz, Wodzisław, USA, p.Ferenc i inne) - bo z wypowiedzi prawie, że "kopiuj-wklej" i tu i tam umieszczanych rysuje się obraz sfrustrowanego człowieka albo opłacanego hejtera. Zresztą skoro dla Pana czynność w ostatnim zdaniu (cyt."wysr.. się za płotem") oznacza tyle co nic to tylko świadczy o Pana wychowaniu.

Marianek

praktyki są niepłatne, a jakiś staż? Czy też nie jest on płatny?

@Marianek

Staż realizujemy w formie umowy o pracę przy czym ze względu na tok nauki na uczelni tj. nauka, egzaminy proponujemy zatrudnienie po zakończeniu studiów lub w okresie wakacyjnym. Oczywiście inaczej jest w przypadku studiów zaocznych tu jest znacznie więcej możliwości nawiązania współpracy ze względu na dyspozycyjność studenta. Pozdrawiam

Jak ze studentami w HARTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Dział Kadr

Witam jeżeli jest Pan/Pani jeszcze w trakcie studiów na kierunku budownictwo - zapraszamy na praktyki studenckie w tym celu należy z Dziekanatu pobrać umowę o praktyki i zgłosić się do Działu Kadr. Niestety na chwilę obecną są to praktyki niepłatne. Zachęcamy do kontaktu z chwilą zakończenia studiów wtedy możemy nawiązać współpracę już na normalnych zasadach tj. na podstawie umowy o pracę. Zapraszam do śledzenia naszych aktualnych ofert pracy na (usunięte przez administratora) lub kontaktu telefonicznego pod nr tel. (usunięte przez administratora) godz. 7.00-15.00 od poniedziałku do piątku. Pozdrawiam Dział Kadr HARTBEX

Zostaw merytoryczną opinię o HARTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w HARTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HARTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HARTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.?

HARTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 83 ocen.

HARTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.