TECLINE

Gambah

Opinie o TECLINE

anonim 2009-04-16 17:26:35
Nie radzę bo można się niemile rozczarować.
anonim 2011-02-17 17:51:13
uwaga !! nie wszystko się zgadza z tym co piszą w ogłoszeniach o pracy !! ( usunięte przez administratora ) , a później coraz mniej !! I za cholere sie nie dowiesz dlaczego!! Metoda spychologii i wody w usta opanowana do perfekcji !!
gosciu ja 2012-02-13 11:28:06
Witam ! pracowalem tam i potwierdzam to co ludzie mowia o [usunięte przez moderatora]. co innego mowia w Polsce a co innego jest na wyplate.z okolo 2000 euro dostajesz 1750 euro o ile przepracujesz miesiac caly. w razie urlopu ktory i tak musisz sobie wypracowac to jest to pensja 1400 - 1500 euro.W biurze spychologia opanowana do perfekcji. nie polecam no chyba ze z pakietem zapasu nerwosolu na caly kontrakt.
pracuje dla tec line 2013-11-18 13:04:15
obec nie pracuje dla tej firmy od 6 miesiecy od maja dokladnie . jestem zadowolony kasa sie zgadza prawie z tym co mowia wychodzi za 8 godzin okolo 100 euro to git . mieszkanie zalatwaiaja oni i jest tez super bo masz zawsze swoj pokoj sam :D a to duzy plus.ogolnie jestem zadowolony i polecam jak najbardziej ale jak nie masz samochodu i nie umiesz chociaz angielskiego i jestes slabym fachowcem i pracownikiem to nawet nie probuj sie zatrudniac a poizniej pisc ze oszukali i wogole skoro pojdziesz do pracy walisz w H.ja a pozniej zdziwienie ze wyrzucili po 2 dniach. pozdrawiam:D
koperwas 2014-02-18 00:00:29
Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu ,nawet kupiłem specjalnie auto by móc dojeżdzać , niebyło tak zle , ale po jakims czasie pojechalem na urlop i ni z gruszki ni pietruszki okazało sie ze jestesmy zwolnieni. i nie raczyli o tym powiedziec , a wypowiedzenie dotarło dopiero po 1.5 miesiacqa
Jarek 2016-05-18 18:41:53
3000zł netto na ręka to około 800euro jako elektryk za granicą to tyle można w Polsce zarobić. Pracuje ktos w Tecline bo własnie dostałem od nich ofertę pracy w Niemczech i chciałbym wiedziec jak na prawdę jest z wynagrodzeniem? zeit kontem, nadgodzinami i innymi profitami, kilometrówka itp
szeryf 2016-05-21 14:07:18
pracuję w tecline od sierpnia zeszłego roku jako monter turbin wiatrowych w holandii; hajs się zgadza; mieszkanie w pojedynczych pokojach, które gwarantuje firma, jedzenie we własnym zakresie; trzeba posiadać swoje auto, gdzie oddają pieniądze za paliwo (ciut mniej niż się go zalewa, tak wychodzi z naszych obliczeń); urlopy płatne, które sobie sam wypracowujesz (2 dni/miesiąc); angielski musisz znać i jeżeli coś Ci się nie zgadza domagasz się swojego i wiedzą, że nie mają stycznością z laikiem; dajesz sobie wciskać kit to kit dostajesz :)
Fik 2016-07-11 18:39:29
Szeryf ciekawi mnie gdzie dokładnie stawiasz te turbiny w jakim mieście bo stawiają koło mnie i myślałem o pracy przy turbinach a widzę ze warunki są zadowalające
Rob 2016-10-24 11:40:51
Ja pracuje juz dluzszy czas w Tecline. Zadna firma nie jest perfekcyjna, ale wyplata zgadza sie, projekty sa rozne tak jak i mieszkania. Faktem jest, ze jezyk trzeba znac bo opiekunka tylko po niemiecku albo angielsku mowi.
Zostaw swoją opinię o TECLINE - Gambah
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TECLINE