Opinie o UPS SCS POLSKA w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy UPS SCS POLSKA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w UPS SCS POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPS SCS POLSKA w Legnica

...

Oj to prawda, w tym zakladzie mozna tylko nabawic sie depresji, nic wiecej ...

montażystka

Dziewczyny, omijajcie ten "zakład" szerokim łukiem. Zwierzęta są lepiej traktowane niż pracownicy SCS. My jesteśmy tylko od poniewierania i od nadrabiania zaległości sobotami, bo przecież nie mamy rodzin, planów i innych zajęć. Mamy tylko wyrabiać normy, chociażby kosztem swojego zdrowia. Ważne jest tylko to, żeby ilość sztuk na wysyłkę się zgadzała. Zapraszam tych, co siedzą na stołkach - niech usiądą na maszyny i niech wyczarują sobie te brakujące sztuki. Pozdrawiam dziewczyny z produkcji, trzymajcie się i nie dajcie się, bo zdrowie jest najważniejsza, a pracy nie brakuje . :)

Natalia

@montażystka czy rozmawiałaś z pracodawcą o warunkach? Czy nie da się nic z tym zrobić? Czy ktoś jeszcze odczuwa ten sam problem? Proszę o pozostawianie opinii na temat pracy w firmie UPS SCS POLSKA.

montażystka

Ta firma to jeden wielki brak organizacji i nie tylko mechanicy narzekają. Wiecznie czegoś brakuje, o wszystko trzeba się prosić, maszyny zepsute i mamy na nich pracować. Śmiech na sali, a potem ogromne pretensje, że panie się nie wyrabiają. Może warto zdjąć klapki z oczu i dostrzec te inne, niby mniej znaczące problemy? Bo póki co największymi problemami są na przykład krzywo stojące wózki albo pojemniki z materiałem. Śmiać się, czy płakać? Organizacja pracy w tej firmie to chyba żart. ;-)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie UPS SCS POLSKA? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Natalia

@mechanior czy firma UPS SCS POLSKA nie zapewnia narzędzi do pracy? Czy rozmawiałeś o tym z pracodawcą? Czy ktoś jeszcze uważa, że brakuje podstawowych kluczy i części do maszyn w pracy mechanika?

Czy praca administratora z językiem niemieckim jest w miarę dobrze wynagradzana? Może ktoś podpowiedzieć mi kilka informacji? Chciałabym aplikować i dobrze mieć info bezpośrednio od pracowników firmy.

mechanior

Współczuje przyszłym mechanikom.praca bez podstawowych kluczy i części do maszyn. A jak się ktoś to mam komplet kluczyków do stacyjek maszyn

montażystka

dziewczyno Katarzyno ze zmiany C szkoda że na skarge nie poszłaś do prezesa że ludzie są tacy żli opsadziłby cię w ramki i byłabyś nietykalna jeżeli nie dajesz rady to odejdz bo ruszasz się jak mucha w smole

buszka

@ Adc - a ty przestan wymieniać nazwiska na gowork bo to nrównie nie fajne jak jej obnażanie na facebooku

Adc

(usunięte przez administratora)przestrzeń pokazywać swoj (usunięte przez administratora) na feisie bo to bardzo obrzydliwe dziewczyno nie masz żadnego wstydu

Bez nicka

Ten zakład sięgnął dna- ryba psuje się od łba

...

Nikomu NIE POLECAM pracy w tym zakładzie. Traktowanie pracownika to jakiś żart. Liczą się tylko wydajności, a to, że na hali jest gorąco jak w piekle i dziewczynom nogi uginają się, nie wspominając że zalewają siódme poty to już nikogo nie obchodzi ... Same zakazy, tego nie wolno, tamtego nie wolno, nic dla pracownika, a my mamy starać się ... Poza tym zawiść ze strony koleżanek z pracy, każda serdeczna, a jednak cieszy się gdy druga ma gorzej , szkoda słów ... Ciężko się o cokolwiek doprosic, stanowczo odradzam;)

Montażystka

Mi też nie, o Darka też nie. Tak czy siak i tak są zajęci, więc dziewczyno pracą się zajmij a nie się za mechanikami oglądasz ... Pozdrawiam

....

Przykro mi, ale nie chodzi mi o Bartka ani Manka, tylko o innego :-P Pozdro zazdrosnice

Montażystka

A którego konkretnie ? Chociaż się domyślam... przykro mi, zajęty..

xx

MEGALOMANIA u niektórych pań zmianowych to sięga niemalże Himalajów,,, pokończyło to zaledwie w rok CKU, a sprawiają takie wrażenie jakby co najmniej to Oxford był.,, ukończony w pełnym wymiarze nauki. To naprawdę już nie w głowie ale w d...ie mają poprzewracane... Nobilitacja polega, albo konkurs na tym ,która buduje się.

....

Pozdrawiam przystojnego Pana mechanika ze zmiany C ;)

Xxxxxx

Serdecznie NIE pozdrawiam Pani która w sobotę na drugiej zmianie bezczelnie podgryzla nie swoją pizze... P.S wiem kim jesteś...

montażystka

Dziewczyny, wiedzą które,,,( ze zmiany C ) jesteście wielkie,, dziękuję za dzisiejsze spotkanie, za pamięć, za wszystko, za współpracę. Niesmak pozostawia tylko ten portal ale cóż,,, nie każdy czyta inne portale.. Pozdrawiam Was kochane...

nina

hey ważne dla mnie czy firma oferuje benefit system i ile kosztuje multisport np dla drugiej osoby ?

Zostaw merytoryczną opinię o UPS SCS POLSKA - Legnica

• Jak się pracuje w UPS SCS POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy UPS SCS POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPS SCS POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

UPS SCS POLSKA