MAHLE Krotoszyn

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o MAHLE Krotoszyn

Panda_ Nowy wpis

Witam, czy orientuje się ktoś ile wynosi koszt karty Multisport w Mahle, jakie są warianty i gdzie ją można załatwić?

MK Nowy wpis
@Panda_

Załatwisz w kadrach w dziale socjalnym. Ja mam kartę i moja odpłatność comiesięczna wynosi 28zł. Mam pakiet 8 wejść w miesiącu i jest dla mnie wystarczający. Pakiet z codziennym wejściem przez cały miesiąc wynosi coś ok. 60zł.

Gzika22 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Cześć. Jak wygląda praca na filtrach ? Ciężko jest?

Obserwer

Ludzie, niedługo święta- dlaczego nie ma jeszcze żadnych zapytań o bony? ????????

AV Nowy wpis
@Obserwer

Ja myślałem, ze bony to dostaje się tylko na święta grudniowe, a tu widzę, że na Wielkanoc też coś wpada. Czytam ofertę dla narzędziowca i rzeczywiście benefitów sporo, ale o bonach nic. Jedyne co to wymieniają, że są paczki na święta. Jak to w końcu jest, może dają i to i to?

kandydat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

witam jak wygląda atmosfera na odlewni żeliwa gonią ludzi do pracy ?

Spoko

Nie bylo

Nikt

Czy jeśli jestem na dłuższym l4 z względów zdrowotnych a kończy mi się umowa to mi ją przedłuża ?

Maryśka
@Nikt

Hej, ja nie wiem, ale też chętnie się dowiem tego. Dodam od siebie pytanie, czy na L4 obowiązuje wszystkie benefity, jakie dostają inni pracownicy? Czy jednak na L4 dodatki pracownicze są zawieszone, aż do powrotu do obowiązków?

Olga

Mąż szuka pracy. Wpadłam właśnie na tą firmę i znalazłam odpowiadające jego wymaganiom ogłoszenie dla mistrza produkcji. Praca na 4 brygady widzę, że z tego co piszecie dotyczy to wszystkich działów. Ile taki mistrz ma pod sobą osób? Oprócz premii rolokacyjnych czy jakoś tak inne premie miesięczne na przykład dochodzą dodatkowo do pensji? Jakieś nagrody za wyniki są?

Nowy z Wioski
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Witam pracowników firmy mahle.Mam pytanko jak praca na obróbce tłoków, dostałem ofertę pracy a dokładniej na obróbce wstępnej.Jest tam ciężko, napracuje się czy raczej można trochę się poobijać?Czy są tam obcokrajowcy ?(pytam bo we wcześniejszej firmie miałem doczynienia z ukrainacami i nie wspominam tego najlepiej) Przepraszam za tyle pytań ale wolę dowiedzieć się czegoś od was pracowników fizycznych niż tych na stołkach co nie widzą nic ) Pozdrawiam

Mat

Witam czy warto się zatrudnić na odlewnie żeliwa?

Odlewnik
@Mat

Warto ! Praktycznie jeden z nielicznych działów z systemem 3 brygadowym

Niezdecydowany pracownik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Nie słyszy się ani jednej pochlebnej opinii o dziale walki w Mahle. Ktoś tam pracował/ pracuje żeby opisać jak wygląda atmosfera na hali i jaki sostunek mają do pracowników przełożeni?

Nowyyy

Jak ocenicie pracę na 4 brygady? Mam propozycje pracy w takim systemie

Franek
@Nowyyy

Przez 2 lata pracowałem w systemie czterobrygadowym nie wspominam tego czasu najlepiej.

@Nowyyy

Praca na 4 brygady a zarobisz tyle samo co osoby pracujące na 1 lub 2 zmiany. ( jedynie jakieś drobne dodatkowo za nocki)

Ona94

Mam pytanie co do pracy na kontroli końcowej na tlokach. Chodzi o kobiety. Czy ta praca to duża odpowiedzialność? Jak to wgl wygląda ?

@Ona94

Tak , szczegolnie kiedy wiekszosc dnia masz kierownika nad glowa bo to koncowa i trafia do klienta.

HQ

Czyli atmosfera jest dość sztywna tam? Czy jednak tego wzroku kierownika nie da się odczuć za bardzo w ciągu dnia? Wiadomo, na takim stanowisku jednak liczy się dokładność i tempo. Więc ciekawe jak firma to docenia, dostajecie premie za dobre wyniki, uznaniowe? Albo jakiekolwiek inne?

Mika

Mam pytanie ,czy Mahle finansuje zakup okularów korekcyjnych, dla pracowników kontroler jakości?

pracowniiik
@Mika

nie polecam psuć sobie wzroku za te pieniądze...

Ona

Czy na produkcję filtrów zatrudniają kobiety ? Jaka panuje atmosfera ? Jakie są zmiany ?

@Ona

Wszedzie 4 brygady, na kazdym dziale sa kobiety

dil

Nie wszędzie 4 brygady. Zależy od działu a nawet konkretnej lini prod. Filtry chyba 3 zmiany (ale nie cztery brygady).

@dil

A zatrudniaja jeszcze na filtry??

O

Wpadłem w sieci na ofertę dla magazyniera. Sądząc po oczekiwaniach to bym się tu dostał, bo mam UDT i doświadczenie. Tyle, że dość ogólnie napisano, że to praca zmianowa. Wiesz, czy magazyn też pracuje na III - zmiany? I czy trudno tu o UoP na czas nieokreślony?

kim
@O

Zmiany to zależnie od działu - na jednym 2 zmiany na innym 3. UoP - generalnie to około roku na czasowych się trzeba bujać.

ledd

Do 14-go lub 15-go. Do lat 3 - tak.

Z tego co sie orientuje to chyba do 14 lat. Jeśli jest mniejsze dziecko to dostaje się ekwiwalent za paczkę jako doładowanie karty.

Olcia

Myślałam, że poczytam coś o mniej fizycznych stanowiskach, ale coś nie widzę takich wpisów, to może sama podpytam. Ktoś pracował u nich jako Specjalista ds. Logistyki, jakie ma wrażenia? :) Chciałam aplikować, ogólnie jestem osobą, która ma doświadczenie i bardzo szybko się uczy, także zależy mi na miejscu, w którym będę mogła jednak się bardziej rozwijać, a nie stać w miejscu. Niestety poprzednia firma mi tego nie mogła zaoferować i się rozstaliśmy z tego powodu.

Joe Black
@Olcia

Aplikuj dla odważnych świat należy.Praca spoko ale dla tych co mają chęci do nauki i pracy.Wiekszosc na rozmowach kwalifikacyjnych bajki opowiada o sobie i umiejętnosciach a potem w realu wychodzi ze zlogistyką to niewiele wspólnego mają.

Alex

Mam nadzieję że jak będą palarnie to firma pozakłada czujniki dymu w toaletach i wreszcie człowiek będzie mógł normalnie skorzystać

Zenek
@Alex

Dlaczego w zakładzie nie ma palarni?

@Zenek

Dzień dobry, na terenie zakładu obowiązuje zakaz palenia.

STOP SMOKING
@Zenek

Palarni nie ma bo palić nie wolno.

Zapraszam do toalety na tłokach. Geniusze zrobili tak mała toaletę że masakra. Na 50 ludzi dwie kabiny. Przyjdzie z czterech chłopa zapali fajki do do kibla nie idzie wejść. Ciśnie (usunięte przez administratora)to musisz latać po innych kiblach żeby znaleźć miejsce. Co niektórzy to kibel traktują jak własne biuro, bo potrafią siedzieć z 30min. Jak zwracasz uwagę to mówią że zajęte. Powinni ostro się wsiąść za palaczy,

M
@Zenek

Teraz już są palarnie, ale na zewnątrz. Wyglądają jak przystanki autobusowe :D

Zzz

Mam pytanie odnośnie pracy na odlewni żeliwa jaka atmosfera czy praca ciężka no i jakie realne wynagrodzenie na start

Pan

Co do pracy w świeta to nie masz obowiązku iść ! To jest dzień wolny. Jak nie przyjdziesz to nic tonie nie zrobią. A co do innych spraw to sami sobie winni jesteście!! Zachowujecie się jak byście byli w szkole. Boicie się brygadzistów, majstrów itp. jeśli coś nie pasuje to idziesz do kierownika i normalnie porozmawiaj i tyle

Blady.

750 zł na kartę plus 400 zł na konto

DN

Ja z trochę innym pytaniem niż produkcja. Konkretnie chodzi mi o pracę mechanika, wpadłem na ofertę pracy i się zastanawiam. Dla pracowników produkcji piszecie, że standardowe wynagrodzenie to ok 4 tyś na rękę. A co z mechanikami? Piszecie, że doświadczenie nie jest wymagane a w ofercie jest podane, że jest. Dodatek nocny w jakiej wielkości?

@DN

Dodatek nocny 20% dniówki z najniższego krajowego wynagrodzenia (z 3600 brutto ) wychodzi koło 4 zł brutto za godzine.

Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn - Krotoszyn

• Jak się pracuje w MAHLE Krotoszyn?

Zobacz opinie na temat firmy MAHLE Krotoszyn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 570.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAHLE Krotoszyn?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 474, z czego 103 to opinie pozytywne, 93 to opinie negatywne, a 278 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAHLE Krotoszyn?

Kandydaci do pracy w MAHLE Krotoszyn napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAHLE Krotoszyn